Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Paczesny Seweryn Zduńska Wola START Półmaraton
2 Dudek Leszek Głogów START 5 km opłacono on-line
3 Cudak Zbigniew Borowno Kolonia START 5 km Viking Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
4 Raczyńska Aleksandra CHORZÓW START 5 km Stadion Śląski opłacono
5 Mizgała Kacper Janów START 5 km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
6 Mizgała Nadia Janów START 5 km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
7 Mizgała Nel Janów START 5 km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
8 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie START 5 km opłacono on-line
9 Gawor Renata Częstochowa START Półmaraton Viking Nordic Team Częstochowa
10 Wiśniewska Mariola Leszno START 5 km Stowarzyszenie Azymut opłacono
11 Urban Jacek Leszno START 5 km Stowarzyszenie Azymut opłacono
12 Janoszka Irena Piekary śląskie START Półmaraton Cidry Lotajom opłacono on-line
13 Pradelok Dawid Tworóg START 5 km Gibke Gizdy opłacono on-line
14 Kubat Janusz borowno START 5 km Viking Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
15 Dębski Bartłomiej Częstochowa START 5 km Viking Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
16 PIĄTKOWSKI JÓZEF POLKOWICE START 5 km opłacono on-line
17 Wojtasiński Daniel Częstochowa START Półmaraton VIKING Nordic Team Częstochowa opłacono
18 Machajek Krzysztof Polkowice START 5 km Stowarzyszenie Transplantacji Serca Zabrze opłacono on-line
19 Pradelok Jerzy Tworóg START 5 km Gibke Gizdy opłacono on-line
20 Rygol Daniel Tworóg START 5 km Gibke Gizdy opłacono on-line
21 Bojanek Małgorzata Pustkowie Lgockie START Półmaraton stowarzyszenie kijomaniacy opłacono on-line
22 Szczebak Jacek Tarnów START Półmaraton UNIA MIAST opłacono
23 Kasprzyk Elżbieta Częstochowa START Półmaraton Viking Nordic Team Częstochowa
24 Wojdyła Jakub Janów START 5 km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
25 Suriak Ewelina częstochowa START Półmaraton VIKING Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
26 Suriak Michał częstochowa START 5 km VIKING Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
27 Jurczyńska Bożena Częstochowa START Półmaraton Viking Nordic Team Częstochowa
28 PARTYKA TERESA BRZEG START 5 km WESOŁY BORSUK TEAM
29 Kowalski Marek Strzebiń START Półmaraton Nordic Walking Lubliniec opłacono on-line
30 KASPRZAK BRONISŁAW WRĘCZYCA WIELKA START 5 km opłacono on-line
31 LUBCZYK Ewa Bytom START 5 km Bobry Walking opłacono on-line
32 Paludkiewicz Piotr Czarny Las START 5 km opłacono on-line
33 Sukiennik Renata Czestochowa START 5 km Zabiegani Częstochowa
34 KOLARSKA Nadia Częstochowa START 5 km - dzieci do 10 lat Viking Nordic Team Częstochowa
35 KOLARSKA Agnieszka Częstochowa START Półmaraton Viking Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
36 Szeremeta Grzegorz Radzionków START Półmaraton Cidry Lotajom opłacono on-line
37 Thomalla Bogdan Zabrze START Półmaraton Silesia Nordic Team opłacono on-line
38 Warchalska Teresa Alicja Katowice START 5 km UNIA MIAST opłacono on-line
39 Kowalczyk Joanna Kraków START 5 km opłacono on-line
40 KOWALCZYK Tadeusz Kraków START 5 km opłacono on-line
41 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Gornicza START 5 km DĄBROWA NORDIC TEAM
42 Sośniak Ilona Częstochowa START 5 km opłacono on-line
43 MAJCHRZYK DOROTA Czeladz START Półmaraton #czeladzbiega
44 Kaczmarczyk Irena Katowice START 5 km Klub Stadion Sląski opłacono
45 Sosin Stanisław Chorzów START 5 km Klub Stadion Sląski opłacono on-line
46 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów START 5 km Klub Stadion Sląski opłacono on-line
47 Cyrus Bogdan Strzebiń START Półmaraton
48 Tylikowska Małgorzata Czeladź START Półmaraton #czeladzbiega opłacono on-line
49 MICHALAK arkadiusz Blachownia START Półmaraton opłacono on-line
50 CZEMPIK KORNELIA CHORZÓW START 5 km Stadion Śląski opłacono on-line
51 Kołton Helena Zawiercie START 5 km Grupa Jura'PL opłacono on-line
52 Badowiec Magdalena Tarnowskie Góry START Półmaraton Goggle PEA Team
53 Ligęza Janusz Tychy START Półmaraton
54 Gębska Elżbieta Będzin START 5 km opłacono on-line
55 Stachowiak Beata Katowice START 5 km Stadion Śląski opłacono on-line
56 Stachowiak Sebastian Katowice START Półmaraton opłacono on-line
57 Brewka Joachim Lubliniec START Półmaraton NW Lubliniec
58 Gruszka Michał Lubliniec START 5 km NW Lubliniec
59 Gruszka Michał Lubliniec START Półmaraton NW Lubliniec
60 Rurański Jerzy Katowice START 5 km Stadion Śląski opłacono
61 Wiktorzak Elżbieta Katowice START 5 km Stadion Śląski opłacono on-line
62 Królikowska-Łoskot Danuta Katowice START 5 km Stadion Śląski opłacono on-line
63 Koszucka Barbara Dobieszowice START 5 km Bobry Walking opłacono on-line
64 Wierachowska Zofia Katowice START 5 km Bobry Walking opłacono on-line
65 Zielińska Grażyna Dobieszowice START Półmaraton Bobry Walking opłacono on-line
66 Machowski Jan Koziegłowy START 5 km Lesne Ludki Zarki Letnisko opłacono on-line
67 Pasikowska Mariola Żarki START Półmaraton Positive Energy/ Viking NTCz opłacono on-line
68 Ganiecka-Maciuk Helena Katowice START 5 km Stadion Śląski opłacono on-line
69 Kotula Jakub Katowice START Półmaraton UNIA MIAST opłacono on-line
70 Gerle-Kotula Anna Katowice START Półmaraton UNIA MIAST opłacono
71 donigiewicz JANUSZ brzeg START Półmaraton Nordic Walking Kruszyna
72 Niechwiejczyk Kinga Świętochłowice START 5 km Unia Miast opłacono
73 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice START Półmaraton Opel Active Team opłacono
74 Nowak Ewa Częstochowa START 5 km Stadion Śląski opłacono on-line
75 Lewandowski Jacek Częstochowa START 5 km Stadion Śląski opłacono on-line
76 Kaniowska Beata Częstochowa START Półmaraton Viking Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
77 Adamus Marian Bytom START Półmaraton Silesia Nordic Team opłacono on-line
78 Wojaczek Barbara Częstochowa START 5 km Łolk Łiski Tim Kawodrza
79 Małka Marian Gliwice START 5 km
80 Dusiel Ewa Częstochowa START Półmaraton Viking Nordic Team Częstochowa
81 Koziarz Jadwiga Katowice START 5 km Stadion Śląski opłacono on-line
82 Koziarz Roman Katowice START 5 km Stadion śląski opłacono on-line
83 BARCZYK JOLANTA Częstochowa START Półmaraton Viking Nordic Team Częstochowa/Zabiegani Częstochowa opłacono on-line
84 Barczyk Bogdan Częstochowa START Półmaraton Viking Nordic Team Częstochowa/Zabiegani Częstochowa opłacono on-line
85 Arendt Zdzisław Katowice START Półmaraton Stowarzyszenie Zakątek Dankowo opłacono on-line
86 Piksa Kazimierz Brzeg Wolności 24a \13 START Półmaraton Nordik Walking Kruszyna
87 Wolniewicz Katarzyna Ruda Śląska START Półmaraton Unia Miast opłacono on-line
88 Racławska Joanna Skarbimierz -Osiedle START Półmaraton Amatorka opłacono on-line
89 Racławski Jan Skarbimierz Osiedle START Półmaraton Amator opłacono on-line
90 Jasińska Dorota Lubliniec START 5 km opłacono on-line
91 Wilczek Krzysztof Zębowice START Półmaraton Team Ozimek opłacono on-line
92 Ujejski Zbigniew Myszków START Półmaraton stowarzyszenie kijomaniacy opłacono on-line
93 hryndio jerzy katowice START Półmaraton opłacono on-line
94 Świtalski Robert Przystajń START Półmaraton opłacono on-line
95 Świtalska Beata Przystajń START Półmaraton opłacono on-line
96 Kołodziej Joanna Ruda Śląska START Półmaraton TKKF Jastrzab opłacono on-line
97 Teresińska Jolanta Czestochowa START Półmaraton BBL Częstochowa opłacono on-line
98 SZENDZIELORZ Ilona Ruda Śląska START 5 km TKKF Jastrząb opłacono on-line
99 Grabowska Anna Bytom START 5 km Bobry Walking opłacono on-line
100 Domin Krystyna Siemianowice Śląskie START 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 6533

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ