Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 SZMIGIERO Agnieszka Słupsk START Bieg Morsa W.P.K SŁOÑ TEAM opłacono on-line
2 sprega aurelia starogard gdański START Bieg Niedźwiedzia Polarnego SKL Filippides opłacono on-line
3 Domaszk Zbigniew Bytów START Bieg Morsa Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
4 Domaszk Zbigniew Bytów START Bieg Morsa Świat płytek u Kryspina
5 Wus-Kunkel Anna Gdańsk START Bieg Morsa Przedszkole Nr 83 w Gdańsku opłacono on-line
6 Bulman Hanna Szemud START Marsz Nordic Walking opłacono on-line
7 Kachniarz Żaneta Pruszcz Gdański START Bieg Morsa Straszyn Biega i morsuje opłacono on-line
8 KUBIAK ANDRZEJ RUMIA START Bieg Morsa opłacono on-line
9 Stencel Maciej Czarna Dąbrówka START Bieg Morsa opłacono on-line
10 Duzowski Rafał Łubiana START Bieg Morsa PSP Kościerzyna opłacono on-line
11 Klasa Jan Nowy klincz START Bieg Morsa
12 Modrzejewska Aneta Kościerzyna START Marsz Nordic Walking opłacono on-line
13 Klebba Artur Gostkowo START Bieg Morsa DRUTEX BYTÓW opłacono on-line
14 Borzyszkowski Jacek Cięgardło 4 START Bieg Morsa UKS SIÓDEMKA RUMIA opłacono on-line
15 Sadkowska Krystyna Starogard Gdański START Bieg Niedźwiedzia Polarnego opłacono on-line
16 Mateja Józef Janowo START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Skarszewy opłacono on-line
17 Ossowska Marzena Ossowska Borzechowo START Marsz Nordic Walking Morsy Zblewo opłacono on-line
18 Gaszkowski Łukasz Ocypel START Bieg Morsa Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
19 CYRSON ANNA BYTÓW START Bieg Morsa TENIS KLUB BYTÓW opłacono on-line
20 Wica Ewa Kartuzy Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
21 Siekierzyński Rafał Skarszewy START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Skarszewy opłacono on-line
22 Błoński Roman Gdynia START Bieg Niedźwiedzia Polarnego opłacono on-line
23 Górski Marian Solec Kujawski START Bieg Morsa Soleccy biegacze opłacono
24 Komajda Jarosław Solec Kujawski START Bieg Morsa Soleccy biegacze opłacono
25 Przerwa Adrian Gdynia Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach opłacono on-line
26 Wójcik Piotr Gdynia Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach morsik weteran opłacono on-line
27 Miozga II Katarzyna Starogard Gdański START Marsz Nordic Walking STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
28 Peek Marcin Kościerzyna START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Szkoła pływania AQUATIC opłacono on-line
29 Cieślik Marta Pruszcz Gdański START Bieg Morsa Straszyn Biega i morsuje opłacono on-line
30 Prabucki Piotr Starogard Gdański START Bieg Niedźwiedzia Polarnego BBL Starogard, SKL Fillipides, Morsy Skarszewy opłacono on-line
31 Pruszak Aneta Bytów START Bieg Morsa runtaStyczni team Bytów opłacono on-line
32 Kluczewska Emilia Bytów START Bieg Morsa runtaStyczni team Bytów opłacono on-line
33 Czaja Franciszek Sierakowice START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Sierakowice opłacono on-line
34 Czaja Elżbieta Sierakowice START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Sierakowice opłacono on-line
35 Tryba Piotr Sierakowice START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Sierakowice opłacono on-line
36 Wysocki Wojciech Szymbark START Bieg Morsa opłacono on-line
37 Czaja Monika Sierakowice START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Sierakowice opłacono on-line
38 Sowa Joanna Koscierzyna START Bieg Morsa Akademia Biegania Kościerzyna opłacono on-line
39 Sowa Krzysztof Koscierzyna START Bieg Morsa Akademia Biegania Kościerzyna opłacono on-line
40 Mazur Michał Demlin START Bieg Niedźwiedzia Polarnego BBL Starogard Gd/Filippides/Morsy Skarszewy opłacono on-line
41 Żołądek Dawid Danachowo START Bieg Morsa Rajsklep.pl opłacono on-line
42 Lewandowska Natalia Kartuzy START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
43 Janta-Lipińska Justyna Bytów START Bieg Morsa runtaStyczni team Bytow opłacono on-line
44 Malek Lilianna Sierakowice START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Zdzis i Lili opłacono on-line
45 Ekman Zdzisław Gdynia START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Zdzis i Lili opłacono on-line
46 Kajut Sylwester Wielbrandowo START Bieg Morsa Aktywni Kociewiacy opłacono on-line
47 Hendrich Błażej Skarszewy Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach Morsy Skarszewy opłacono on-line
48 Hendrich Daniel Skarszewy Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach Morsy Skarszewy opłacono on-line
49 Hendrich Mariola Skarszewy Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach Morsy Skarszewy opłacono on-line
50 Bogulski Piotr Zblewo START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Zblewo opłacono on-line
51 Kęsik Agnieszka Słupsk START Bieg Morsa Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
52 SZMIGIERO Sebastian Słupsk START Bieg Morsa W.P.K SŁOÑ TEAM opłacono on-line
53 Gacek Jarosław Skarszewy START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Skarszewy opłacono on-line
54 Radkowski Marcin Starogard Gdański START Bieg Niedźwiedzia Polarnego STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
55 Radkowska Natalia Starogard Gdański START Marsz Nordic Walking STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
56 Stawikowski Jarosław Starogard Gdański START Bieg Niedźwiedzia Polarnego STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
57 Kamińska Gabriela Siwiałka START Marsz Nordic Walking STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
58 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów START Marsz Nordic Walking Bytowskie Morsy opłacono on-line
59 Stefaniak Marcin Łęczyce START Bieg Niedźwiedzia Polarnego opłacono on-line
60 Krygier Łukasz Pruszcz Gdański START Bieg Morsa Straszyn Biega i morsuje opłacono on-line
61 Rekowska II Emilia Starogard Gdański START Marsz Nordic Walking STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
62 Syntek Joanna Starogard Gdański START Marsz Nordic Walking STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
63 Syntek Sławomir Starogard Gdański START Bieg Niedźwiedzia Polarnego STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
64 Klamann II Hanna Kaliska START Marsz Nordic Walking STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
65 Miozga Krzysztof Starogard Gdański START Bieg Niedźwiedzia Polarnego STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
66 Miozga Katarzyna Starogard Gdański Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
67 Reszczyński Paweł Kościerzyna START Bieg Morsa opłacono on-line
68 Wieczorek Wiktor Starogard Gdański Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
69 Filipowicz Łukasz Starogard Gdański Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
70 Nowak Sylwia Czarne START Bieg Morsa Czarne Biega opłacono on-line
71 Konkol Magdalena KOŚCIERZYNA START Marsz Nordic Walking opłacono on-line
72 STACHOWICZ Stanisław KOŚCIERZYNA START Marsz Nordic Walking opłacono on-line
73 STACHOWICZ Krystyna KOŚCIERZYNA START Marsz Nordic Walking opłacono on-line
74 Krueger Kamila Somonino START Bieg Morsa Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
75 STACHOWICZ Mikołaj KOŚCIERZYNA START Bieg Morsa opłacono on-line
76 Stachowicz Pawel Koscuerzyna START Bieg Morsa opłacono on-line
77 Zimorski Rafał Starogard Gdański Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
78 Wojtowicz Andrzej Starogard Gdański Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
79 Halina Kozłowska Pinczyn Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach Morsy Zblewo opłacono on-line
80 Danuta Langmesser Pinczyn START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Zblewo opłacono on-line
81 Bielska Emilia Zblewo START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Zblewo opłacono on-line
82 Ebertowski Michał Starogard Gdański START Bieg Morsa TRI STAROGARD GDAŃSKI opłacono on-line
83 Andryskowski Zdzislaw Lębork START Bieg Morsa Kolarz-Pol opłacono on-line
84 Sikora Beata Czersk Kąpiel w jeziorze Garczyn - zapisy dla osób nieuczestniczących w zawodach opłacono on-line
85 Synak Rafał Pruszcz Gdański START Bieg Morsa Straszyn biega i morsuje opłacono on-line
86 barganska justyna bytów START Bieg Niedźwiedzia Polarnego runtaStyczni team Bytow opłacono on-line
87 Nowak Piotr Paweł Czarne START Bieg Morsa Czarne Biega opłacono on-line
88 Nowodworska Justyna Bytów START Bieg Morsa runtaStyczni team Bytow opłacono on-line
89 Pankiewicz Bartosz Gowino START Marsz Nordic Walking opłacono on-line
90 Pankiewicz-Dmowska Cecylia Gowino START Marsz Nordic Walking opłacono on-line
91 Krueger Alicja Somonino START Marsz Nordic Walking Rowerowe Kaszuby opłacono on-line
92 Muszyński Jacek Bytów START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
93 Napiontek Elżbieta Bytów START Bieg Morsa Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
94 Wnuk Stanisław Wielki Klincz START Bieg Morsa Maratończyk Wielki Klincz opłacono on-line
95 Lerke Kuba Skarszewy START Bieg Niedźwiedzia Polarnego MORSY Skarszewy opłacono on-line
96 Lerke Arkadiusz Skarszewy START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Morsy Skarszewy opłacono on-line
97 Hirsz Sabina Sierakowice START Bieg Morsa Morsy Sierakowice opłacono on-line
98 Krzoska Dorota Brusy START Bieg Morsa opłacono on-line
99 Wąsik Krzysztof Malbork START Bieg Morsa opłacono on-line
100 Paszkowska-Lenczowska Emila Wejherowo START Bieg Niedźwiedzia Polarnego Nordowe Morsy opłacono on-line


Wyświetleń: 12741

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ