Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Snopkowska Zofia Wielki Klincz START Nordic walking opłacono on-line
2 Kazimierczak Bartosz Skarszewy START Kąpiel w jeziorze Garczyn Morsy Skarszewy opłacono on-line
3 Kęsik Klaudia Słupsk START Bieg Świat Płytek u Kryspina
4 Jankowski Piotr BYTÓW START Bieg Świat płytek u Kryspina opłacono on-line
5 Kęsik Natalia Słupsk START Bieg Świat Płytek u Kryspina opłacono on-line
6 Bukowska Aleksandra Siwiałka START Nordic walking STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
7 Klamann II Aleksander Kaliska START Nordic walking STAR MORS Starogard Gdański
8 Marcholewski Łukasz KOŚCIERZYNA START Bieg opłacono on-line
9 Krzoska Milena Chojniczki START Bieg Chojniczanka
10 Hawryluk Kacper Garczegorze START Bieg SP Garczegorze opłacono on-line
11 Dalecki Jakub Kościerzyna START Bieg MLKS Baszta Bytów
12 Wenek Maja Lębork START Nordic walking MKS FIGHTER opłacono on-line
13 Flisikowska izabela Nowa Wieś Kościerska START Nordic walking Kościerski Klub Morsa Forrest Gump opłacono
14 Flisikowska Alicja Nowa Wieś Kościerska START Kąpiel w jeziorze Garczyn Kościerski Klub Morsa Forrest Gump opłacono
15 Heland Grzegorz Gdańsk START Bieg Sp.24 Gdańsk opłacono on-line
16 Góra Maciej Bytów START Bieg Świat Płytek U Kryspina opłacono on-line
17 Wołoszyk Nikodem Łubiana START Nordic walking Forest Gump opłacono on-line
18 Trela Anna Żuromino START Bieg Metrożercy opłacono on-line
19 Trela Paulina Żuromino START Bieg Metrożercy opłacono on-line
20 Boczkowska Nina Kościerzyna START Nordic walking opłacono on-line
21 Klamann Aleksander Starogard Gdański START Kąpiel w jeziorze Garczyn STAR MORS Starogard Gdański opłacono on-line
22 Gruchała Julia Goręczyno START Bieg Akademia Biegowa Amator Kiełpino opłacono on-line
23 Perszynska Magdalena Stężyca START Kąpiel w jeziorze Garczyn opłacono on-line
24 Perszyński Daniel Stężyca START Bieg opłacono on-line
25 Żurawski Ksawery Kościerzyna START Bieg Champion Kościerzyna opłacono on-line
26 Formela Amelia Skorzewo START Bieg UKS Olimpijczyk Skorzewo 10.00 PLN
27 Tyczka Kacper Kościerzyna START Bieg MLKS Baszta Bytów
28 Czaja Kacper Skorzewo START Bieg UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
29 Lubecka Wiktoria Skorzewo START Bieg UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
30 Troka Kinga Skorzewo START Bieg UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
31 Troka Julita Skorzewo START Bieg UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
32 Górny Dawid Skorzewo START Bieg UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line
33 Pawłowska Patrycja Skorzewo START Bieg UKS Olimpijczyk Skorzewo 10.00 PLN
34 Pobłocka Amelia Skorzewo START Bieg UKS Olimpijczyk Skorzewo opłacono on-line


Wyświetleń: 2237

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ