Korona Północy Polski #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzozowska Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne
2 Kaźmierczak Emilia Żukowo Bieg przełajowy - 10 km
3 Stradomski Roman Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Trimama team
4 Kokociński Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
5 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk
6 Lachowicz Wiesława Gdańsk Nordic walking - 10 km
7 Lachowicz Wojtek Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
8 Lachowicz Maciek Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
9 Jarecki Dariusz Banino Nordic walking - 5 km
10 Mikulski Krzysztof Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
11 Mikulska Barbara Gdansk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
12 Brzozowski Piotr Sławno Nordic walking - 5 km Nordic Walking Poland/AKTYWNI POSTOMINO
13 Konkol Magdalena Gdańsk Nordic walking - 5 km
14 Tur Anita Gdansk Nordic walking - 5 km
15 Postek Danuta Poznań Nordic walking - 10 km MarszPoZdrowie
16 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km
17 Sibilski Tomasz Dąbrówka Nordic walking - 10 km MarszPoZdrowie
18 Mika Elżbieta Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
19 Kłos Dorota Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
20 Mika Marta Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
21 Kłos Sławomir Gdańsk Nordic walking - 10 km Wyspa Sobieszewska
22 Sikorski Mariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km RUNSOFUN
23 Turowska Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis
24 KOCHAŃSKA JOANNA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team
25 Czaja Wiesław Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
26 Walesiak Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Gdańskie Wody Aktywują
27 Walesiak Aleksandra Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Gdańskie Wody Aktywują
28 Walesiak Wojciech Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
29 Pietrzak Teresa Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Grupa Biegowa 65
30 Gostomska Bożena Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
31 Knitter Tomasz Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
32 Niechoćko Agata Gdańsk Nordic walking - 10 km RBM team
33 Kuśmierek Beata Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
34 Dziemińska Lena Dziemiany Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
35 Bork Dorota Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km WyspaBiega
36 Pępek Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
37 Grzesiuk Halina Gdansk Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne Chodzę z kijami pl. Elite Team
38 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking - 10 km
39 Skwiot Irena Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis
40 Kliś Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
41 Wycichowski Wojciech Ostaszewo Bieg przełajowy - 10 km
42 Stachowicz Marcin Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
43 Dziemińska Magdalena Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
44 Gronalewski Krzysztof Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
45 Kuśmierek Mateusz Dziemiany Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
46 Kuśmierek Patryk Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
47 Kuśmierek Jan Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
48 Żywicka Irena Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
49 Stoltmann Helena Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
50 Turzyńska - Stopa Maria Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
51 Kabała Marzena Gdynia Nordic walking - 10 km Biegamyrazem.pl
52 Stopa Joanna Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
53 Depka Prądzyński Olgierd Gdynia Nordic walking - 10 km
54 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking - 5 km NWPL/ Luki Team
55 Masiulaniec Agata Gdansk Bieg przełajowy - 10 km
56 Rupiński Kamil Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Gimnazjum nr 18 w Gdańsku
57 Rupińska Agnieszka Gdańsk Nordic walking - 10 km
58 Kliczka Kamil Szczecin Nordic walking - 10 km Sanprobi Szczecin
59 Litewska Joanna Juszkowo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne
60 Werra Maciej Rumia Bieg przełajowy - 10 km
61 jankowski marek gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
62 Szwed Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km biegowyswiat.pl
63 Szwed Paweł Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km biegowyswiat.pl
64 Szwed Dominik Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. biegowyswiat.pl/SP 92
65 Czapiewski Łukasz Skarszewy Bieg przełajowy - 10 km Morsy Skarszewy
66 Kotulski Piotr Koszalin Bieg przełajowy - 10 km Klub Biegaczy JYSK
67 Łaszkiewicz Mateusz Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. WATAHA
68 Patyna Weronika Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
69 Patyna Monika Gdańsk Nordic walking - 10 km
70 Richert Sonia Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
71 Nowakowski Łukasz Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
72 Nowakowska Małgorzata Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
73 Łaszkiewicz Marcin Gdynia Nordic walking - 5 km WATAHA
74 Klimczak Celina Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
75 Wiercińska Edyta Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
76 Chojnacka Alicja Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
77 Ciesielczyk Anna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
78 Doliński Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
79 Zielińska Ewa Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
80 Chmielowiec Danuta Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
81 Bigos Bożena Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
82 Krzemińska Barbara Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
83 Bach Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
84 Bloch Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
85 Latoszewska Ewelina Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
86 Owczarek Karolina Kosakowo Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
87 Kaczmarek Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
88 Kondej Sylwia Orłowo Nordic walking - 5 km
89 Szarmach Kamilla Gdańsk Nordic walking - 5 km
90 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Elite Team
91 Wiertel Michał Gościcino Nordic walking - 5 km POLIPACK
92 Wiertel Aleksandra Gościcino Nordic walking - 5 km POLIPACK
93 Wiertel Artur Gościcino Nordic walking - 5 km POLIPACK
94 Wiertel Justyna Gościcino Nordic walking - 5 km POLIPACK
95 Gołda Edyta Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
96 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
97 Owczarek Jacek Kosakowo Nordic walking - 5 km
98 Owczarek Katarzyna Kosakowo Nordic walking - 5 km
99 Szczepaniak Agnieszka Gdańsk Nordic walking - 10 km
100 Osina Edward Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.


Wyświetleń: 9972

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ