Korona Północy Polski #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Brzozowska Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne
2 Kokociński Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
3 Burlińska Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk
4 Lachowicz Wiesława Gdańsk Nordic walking - 10 km
5 Lachowicz Wojtek Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
6 Lachowicz Maciek Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
7 Jarecki Dariusz Banino Nordic walking - 5 km
8 Mikulski Krzysztof Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
9 Mikulska Barbara Gdansk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
10 Postek Danuta Poznań Nordic walking - 10 km MarszPoZdrowie
11 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km
12 Sibilski Tomasz Dąbrówka Nordic walking - 10 km MarszPoZdrowie
13 Mika Elżbieta Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
14 Kłos Dorota Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
15 Mika Marta Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
16 Turowska Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis
17 KOCHAŃSKA JOANNA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team
18 Czaja Wiesław Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
19 Walesiak Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Gdańskie Wody Aktywują
20 Walesiak Aleksandra Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Gdańskie Wody Aktywują
21 Walesiak Wojciech Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
22 Pietrzak Teresa Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Grupa Biegowa 65
23 Gostomska Bożena Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
24 Knitter Tomasz Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
25 Niechoćko Agata Gdańsk Nordic walking - 10 km RBM team
26 Kuśmierek Beata Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
27 Dziemińska Lena Dziemiany Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
28 Pępek Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
29 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking - 10 km
30 Kliś Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
31 Wycichowski Wojciech Ostaszewo Bieg przełajowy - 10 km
32 Stachowicz Marcin Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
33 Dziemińska Magdalena Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
34 Gronalewski Krzysztof Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
35 Kuśmierek Mateusz Dziemiany Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
36 Kuśmierek Patryk Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
37 Kuśmierek Jan Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
38 Żywicka Irena Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
39 Stoltmann Helena Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
40 Turzyńska - Stopa Maria Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
41 Kabała Marzena Gdynia Nordic walking - 10 km Biegamyrazem.pl
42 Stopa Joanna Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
43 Depka Prądzyński Olgierd Gdynia Nordic walking - 10 km
44 Masiulaniec Agata Gdansk Bieg przełajowy - 10 km
45 Kliczka Kamil Szczecin Nordic walking - 10 km Sanprobi Szczecin
46 Werra Maciej Rumia Bieg przełajowy - 10 km
47 jankowski marek gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
48 Szwed Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km biegowyswiat.pl
49 Szwed Paweł Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km biegowyswiat.pl
50 Szwed Dominik Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. biegowyswiat.pl/SP 92
51 Czapiewski Łukasz Skarszewy Bieg przełajowy - 10 km Morsy Skarszewy
52 Kotulski Piotr Koszalin Bieg przełajowy - 10 km Klub Biegaczy JYSK
53 Richert Sonia Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
54 Nowakowski Łukasz Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
55 Nowakowska Małgorzata Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
56 Klimczak Celina Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
57 Wiercińska Edyta Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
58 Chojnacka Alicja Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
59 Ciesielczyk Anna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
60 Doliński Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
61 Zielińska Ewa Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
62 Chmielowiec Danuta Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
63 Bigos Bożena Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
64 Krzemińska Barbara Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
65 Bach Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
66 Bloch Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
67 Latoszewska Ewelina Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
68 Owczarek Karolina Kosakowo Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
69 Kaczmarek Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują
70 Szarmach Kamilla Gdańsk Nordic walking - 5 km
71 Wiertel Michał Gościcino Nordic walking - 5 km POLIPACK
72 Wiertel Aleksandra Gościcino Nordic walking - 5 km POLIPACK
73 Wiertel Artur Gościcino Nordic walking - 5 km POLIPACK
74 Wiertel Justyna Gościcino Nordic walking - 5 km POLIPACK
75 Gołda Edyta Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
76 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
77 Owczarek Jacek Kosakowo Nordic walking - 5 km
78 Owczarek Katarzyna Kosakowo Nordic walking - 5 km
79 Szczepaniak Agnieszka Gdańsk Nordic walking - 10 km
80 Osina Edward Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
81 Osina Przemysław Gdańsk Nordic walking - 5 km
82 Drzewiecki Rafał PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk
83 Ratyńska Patrycja Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
84 Czajka Urszula Rumia Nordic walking - 10 km
85 Krajewska Hanna Piła Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Marsz Po Zdrowie Poznań
86 Reginia Oxana Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Rum Runners
87 Reginia Rafał Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Rum Runners
88 Lis Szymon Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. oklejanie-auta.pl/Trimama team
89 Bartosiewicz Grażyna Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team
90 Śliwińska Edyta Kosakowo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf
91 Domański Bartosz Gdańsk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk
92 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf
93 Lis Sebastian Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km oklejanie-auta.pl/Trimama team
94 Domańska Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team
95 Sokołowska Dorota Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE
96 Niewińska Beata Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team
97 Gołembowski Mariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km NIE MARNUJ TLENU ; Gdańskie Autobusy i Tramwaje
98 Gołembowska Sylwia Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis
99 Gajewski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km
100 Folwarska Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team


Wyświetleń: 9286

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ