Korona Północy Polski #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Weiland Adrian Slupsk Bieg przełajowy - 10 km
2 Weiland Mateusz Slupsk Bieg przełajowy - 10 km
3 Filipów Tadeusz Lębork Bieg przełajowy - 10 km niezrzeszony
4 Bisewska Wiktoria Puck Bieg przełajowy - 10 km
5 Puchowska Ewelina Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Energia Running Team Poland
6 Polański Marcin Sztutowo Bieg przełajowy - 10 km Generat ze Sztutowa
7 Worzala Wojciech Gdynia Bieg przełajowy - 10 km
8 Pis Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
9 Kulas Jakub Gdynia Bieg przełajowy - 10 km Masakra Champions
10 Reginia Piotr Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Rum Runners
11 Karczewski Grzegorz Hel Bieg przełajowy - 10 km LKS Błękitni Żeglce
12 Willner Waldemar Domatówko Bieg przełajowy - 10 km LZS Domatówko
13 Mislisz Piotr Osłonino Bieg przełajowy - 10 km
14 Jerchewicz Tomasz Gdynia Bieg przełajowy - 10 km KS KRYZA
15 Kurzawski Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
16 Szymański Artur Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km LOTOS RUNNING TEAM
17 Gołembowski Mariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km NIE MARNUJ TLENU ; Gdańskie Autobusy i Tramwaje
18 Pankowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km BALTIC-STAR
19 Lis Sebastian Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km oklejanie-auta.pl/Trimama team
20 Reginia Rafał Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Rum Runners
21 Reginia Oxana Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Rum Runners
22 Ratyńska Patrycja Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
23 Kotulski Piotr Koszalin Bieg przełajowy - 10 km Klub Biegaczy JYSK
24 Czapiewski Łukasz Skarszewy Bieg przełajowy - 10 km Morsy Skarszewy
25 Szwed Paweł Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km biegowyswiat.pl
26 jankowski marek gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
27 Werra Maciej Rumia Bieg przełajowy - 10 km
28 Masiulaniec Agata Gdansk Bieg przełajowy - 10 km
29 Wycichowski Wojciech Ostaszewo Bieg przełajowy - 10 km
30 Kliś Klaudia Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
31 Pępek Bartosz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
32 Bork Dorota Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km WyspaBiega
33 Pietrzak Teresa Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Grupa Biegowa 65
34 Sikorski Mariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km RUNSOFUN
35 Kokociński Dariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
36 Stradomski Roman Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Trimama team
37 Kaźmierczak Emilia Żukowo Bieg przełajowy - 10 km
38 Weiland Cyprian Slupsk Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne
39 Dydymska Monika Rumia Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne
40 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne
41 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking - 10 km Run-Nordic Team - Nordicus
42 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking - 10 km TEAM GWE
43 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Nordic walking - 10 km
44 Czycz Emilia Zielona Góra Nordic walking - 10 km Green Team
45 Pawlikowska Michalina Gdynia Nordic walking - 10 km
46 Kosianowska Monika Malbork Nordic walking - 10 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy
47 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo Nordic walking - 10 km TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC
48 Piotrowski Michał Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
49 Pluta Bożena Gdynia Nordic walking - 10 km
50 Tomaszewska Dorota Radziejowice Nordic walking - 10 km
51 Lipko Adrianna Gdynia Nordic walking - 10 km Biegamyrazem.pl
52 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Nordic walking - 10 km GOOD LUCK CLUB
53 Szarszunowicz Anna Pasłęk Nordic walking - 10 km
54 Szarszunowicz Mariusz Pasłęk Nordic walking - 10 km
55 Czekajło Franciszek Drezdenko Nordic walking - 10 km REMI
56 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
57 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 10 km
58 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km
59 Rogalski Piotr Gdynia Nordic walking - 10 km
60 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team
61 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
62 Lis Edyta GDAŃSK Nordic walking - 10 km oklejanie-auta.pl/Trimama team
63 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 10 km elite team
64 Świsłocki Bogdan Mikoszewo Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
65 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
66 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking - 10 km OPEC Gdynia
67 Góreczny Ireneusz Sopot Nordic walking - 10 km
68 Markin Evgeniy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Klub sportowy DED
69 Boruczyński Dariusz Police Nordic walking - 10 km
70 Szczodrowski Krzysztof Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
71 Melzer Hanna Rumia Nordic walking - 10 km
72 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 10 km OPEC Gdynia
73 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking - 10 km Nordicus Team Lębork
74 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking - 10 km Elite Team Chodzezkijami
75 Stencel Wanda Żukowo Nordic walking - 10 km
76 Pytel Anna Promnnice Nordic walking - 10 km
77 Michałek Ewelina Gdańsk Nordic walking - 10 km
78 Kucharska Ela Gdynia Nordic walking - 10 km
79 Folwarski Andrzej Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
80 Folwarska Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
81 Niewińska Beata Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team
82 Czajka Urszula Rumia Nordic walking - 10 km
83 Szczepaniak Agnieszka Gdańsk Nordic walking - 10 km
84 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
85 Gołda Edyta Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
86 Ciesielczyk Anna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
87 Chojnacka Alicja Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
88 Wiercińska Edyta Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
89 Klimczak Celina Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
90 Nowakowska Małgorzata Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
91 Nowakowski Łukasz Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
92 Richert Sonia Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK
93 Patyna Monika Gdańsk Nordic walking - 10 km
94 Kliczka Kamil Szczecin Nordic walking - 10 km Sanprobi Szczecin
95 Rupińska Agnieszka Gdańsk Nordic walking - 10 km
96 Depka Prądzyński Olgierd Gdynia Nordic walking - 10 km
97 Stopa Joanna Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
98 Kabała Marzena Gdynia Nordic walking - 10 km Biegamyrazem.pl
99 Turzyńska - Stopa Maria Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY
100 Kuśmierek Jan Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY


Wyświetleń: 14257

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ