Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarecki Dariusz | Banino | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
2 | Kostencka Aga | Banino | Polska | Nordic walking - 5 km | Drużyna Słonecznego Poranka | |
3 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Nordic walking - 5 km | Drużyna Słonecznego Poranka | |
4 | Parafińczuk Danuta | Bartoszyce | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
5 | Ziemann Wiktor | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | TEAM GWE | |
6 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | |
7 | Sapa Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking - 5 km | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | |
8 | SAPA Stefania | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking - 5 km | BYDGOSKIE ŻÓŁWIE | |
9 | Motoczyński Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking - 5 km | Gosir Osielsko | |
10 | Motoczyńska Aleksandra | Bydgoszcz | Polska | Nordic walking - 5 km | GOSiR Osielsko | |
11 | Sibilski Tomasz | Dąbrówka | Polska | Nordic walking - 10 km | MarszPoZdrowie | |
12 | Willner Waldemar | Domatówko | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | LZS Domatówko | |
13 | Pionke Willner Bożena | Domatówko | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
14 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | Nordic walking - 10 km | REMI | |
15 | Stopa Joanna | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
16 | Turzyńska - Stopa Maria | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
17 | Stoltmann Helena | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 5 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
18 | Żywicka Irena | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 5 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
19 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
20 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
21 | Kuśmierek Mateusz | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
22 | Gronalewski Krzysztof | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
23 | Dziemińska Magdalena | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
24 | Stachowicz Marcin | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
25 | Dziemińska Lena | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
26 | Kuśmierek Beata | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 5 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
27 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
28 | Gostomska Bożena | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |
29 | Bortkun Justyna | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
30 | Bortkun Natalia | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
31 | Masiulaniec Agata | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
32 | Grzesiuk Halina | Gdansk | Polska | Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne | Chodzę z kijami pl. Elite Team | |
33 | Tur Anita | Gdansk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
34 | Mikulska Barbara | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
35 | Folwarski Andrzej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | |
36 | Folwarska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | |
37 | Gołembowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Lejdis | |
38 | Raszewska Monika | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Lejdis | |
39 | Hoczyk Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Lejdis | |
40 | Gołembowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | NIE MARNUJ TLENU ; Gdańskie Autobusy i Tramwaje | |
41 | Niewińska Beata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | |
42 | Domańska Beata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | |
43 | Pankowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | BALTIC-STAR | |
44 | Lis Sebastian | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | oklejanie-auta.pl/Trimama team | |
45 | Domański Bartosz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Active Family Pasłęk | |
46 | Bartosiewicz Grażyna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | |
47 | Lis Szymon | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | oklejanie-auta.pl/Trimama team | |
48 | Reginia Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Rum Runners | |
49 | Reginia Oxana | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Rum Runners | |
50 | Ratyńska Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
51 | Osina Przemysław | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
52 | Osina Edward | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
53 | Szczepaniak Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
54 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | |
55 | Szarmach Kamilla | Gdańsk | Nordic walking - 5 km | |||
56 | Kaczmarek Katarzyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
57 | Latoszewska Ewelina | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
58 | Bloch Katarzyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
59 | Bach Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
60 | Krzemińska Barbara | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
61 | Bigos Bożena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
62 | Chmielowiec Danuta | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
63 | Zielińska Ewa | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
64 | Doliński Piotr | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
65 | Patyna Monika | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
66 | Patyna Weronika | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
67 | Szwed Dominik | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | biegowyswiat.pl/SP 92 | |
68 | Szwed Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | biegowyswiat.pl | |
69 | Szwed Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | biegowyswiat.pl | |
70 | jankowski marek | gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
71 | Rupińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
72 | Rupiński Kamil | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gimnazjum nr 18 w Gdańsku | |
73 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/ Luki Team | |
74 | Kliś Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
75 | Skwiot Irena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Lejdis | |
76 | Pępek Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
77 | Bork Dorota | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | WyspaBiega | |
78 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | RBM team | |
79 | Pietrzak Teresa | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Grupa Biegowa 65 | |
80 | Walesiak Wojciech | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
81 | Walesiak Aleksandra | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gdańskie Wody Aktywują | |
82 | Walesiak Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gdańskie Wody Aktywują | |
83 | Czaja Wiesław | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
84 | KOCHAŃSKA JOANNA | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | |
85 | Turowska Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Lejdis | |
86 | Sikorski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | RUNSOFUN | |
87 | Kłos Sławomir | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Wyspa Sobieszewska | |
88 | Mika Marta | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
89 | Kłos Dorota | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
90 | Mika Elżbieta | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
91 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
92 | Konkol Magdalena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
93 | Mikulski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
94 | Lachowicz Maciek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
95 | Lachowicz Wojtek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
96 | Lachowicz Wiesława | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
97 | Burlińska Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Active Family Pasłęk | |
98 | Kokociński Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
99 | Stradomski Roman | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Trimama team | |
100 | Brzozowska Agata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne |
Wyświetleń: 21170