Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | |
102 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
103 | Gałgowska Krystyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team Chodzezkijami | |
104 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
105 | Szkarłat Leopold | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono | |
106 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | |
107 | Piotrowski Michał | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | |
108 | Sokołowska Danuta | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | |
109 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
110 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Dziadkowy Klub Sportowy | |
111 | Matyjek-Macholla Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | GOOD LUCK CLUB | |
112 | Puchowska Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Energia Running Team Poland | |
113 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Dziadkowy Klub Sportowy | |
114 | Urban Zdzisława | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
115 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
116 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
117 | Ryszard Stańczak | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
118 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
119 | Łukaszewicz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
120 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | |
121 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | |
122 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | |
123 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | |
124 | Okraszewski Tomasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
125 | Okraszewska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
126 | Lis Edyta | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 10 km | oklejanie-auta.pl/Trimama team | |
127 | Szot Andrzej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
128 | Lis Zuzanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | oklejanie-auta.pl/Trimama team | |
129 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | elite team | |
130 | Popiołek Waldemar | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
131 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
132 | Chełstowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
133 | Sutryk Adam | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
134 | Ploetzing Adam | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
135 | Ploetzing Magdalena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
136 | Chełstowska Mirosława | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
137 | Walesiak Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
138 | Walesiak Natalia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gdańskie Wody Aktywują | |
139 | Sobolewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | |
140 | Zubek Ania | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
141 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | AWFiS | |
142 | Zgirska Aneta | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
143 | Skabara-Pis Tamara | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | |
144 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
145 | Reginia Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Rum Runners | |
146 | Szczodrowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | |
147 | Błaszczyk Karolina | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | |
148 | Tusień Sławomir | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
149 | Horowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Bubu Team | |
150 | Horowska Aneta | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Bubu Team | |
151 | Karlikowska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Karlikowscy Team | |
152 | Kurzawski Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
153 | Michałek Ewelina | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
154 | Luks Izabela | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
155 | Maciążek Jolanta | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
156 | Góźdż Aleksandra | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | chodzezkijami.pl | |
157 | Spławnik Jolanta | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
158 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | FACE NORDIC WALKING TEAM | |
159 | Szymański Artur | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | LOTOS RUNNING TEAM | |
160 | Sosnowski Adrian | Gdynia | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Chodzezkijami.pl Elite Team | |
161 | Formela Andrzej | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Active Family Pasłęk | |
162 | Pawlikowska Michalina | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
163 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
164 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
165 | Pluta Bożena | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
166 | Lipko Adrianna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | Biegamyrazem.pl | |
167 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | |
168 | kwidzinska karolina | gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
169 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ||
170 | Ziarkowski Ireneusz | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Zdrowy Klub Rotmanka | |
171 | Rogalski Piotr | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
172 | Worzala Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
173 | ROSA BOGUMIŁA | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 5 km | OPEC Gdynia | |
174 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne | ||
175 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | |
176 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Face Nordic Walking Team | |
177 | Rozbicka Iwona | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | |
178 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
179 | Myszk Magdalena | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
180 | Kulas Jakub | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Masakra Champions | |
181 | Depczyński Rafał | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
182 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
183 | Depczyńska Wioletta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
184 | Rumkowski Henryk | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
185 | Dylewska Ewa | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
186 | Hirsch Krystyna | gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | OPEC Gdynia | |
187 | Jerchewicz Tomasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | KS KRYZA | |
188 | Koncewicz Marek | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team Chodzezkijami | |
189 | Kucharska Ela | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
190 | Hatłas Anita | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
191 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | |
192 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
193 | Łaszkiewicz Marcin | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | WATAHA | |
194 | Łaszkiewicz Mateusz | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | WATAHA | |
195 | Depka Prądzyński Olgierd | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
196 | Kabała Marzena | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | Biegamyrazem.pl | |
197 | Śliwińska-Wyka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | WATAHA | |
198 | Biedunkiewicz Joanna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
199 | PIĄTEK DAREK | GNIEWINO | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Pasłęk | |
200 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km |
Wyświetleń: 21217