Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kucharska Ela | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
2 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
3 | Bortkun Justyna | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
4 | Bortkun Natalia | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
5 | Hatłas Anita | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
6 | Niemczyk Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
7 | Czajka Urszula | Rumia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
8 | Ratyńska Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
9 | Osina Przemysław | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
10 | Osina Edward | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
11 | Szczepaniak Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
12 | Owczarek Katarzyna | Kosakowo | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
13 | Owczarek Jacek | Kosakowo | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
14 | Szarmach Kamilla | Gdańsk | Nordic walking - 5 km | |||
15 | Kondej Sylwia | Orłowo | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
16 | Owczarek Karolina | Kosakowo | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
17 | Sobolewski Wojciech | Pisz | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
18 | Sobolewska Monika | Pisz | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
19 | Malinowska Julia | Pisz | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
20 | Patyna Monika | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
21 | Patyna Weronika | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
22 | Sobolewski Jan | Pisz | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
23 | jankowski marek | gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
24 | Werra Maciej | Rumia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
25 | Litewska Joanna | Juszkowo | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ||
26 | Rupińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
27 | Masiulaniec Agata | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
28 | Depka Prądzyński Olgierd | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
29 | Wycichowski Wojciech | Ostaszewo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
30 | Kliś Klaudia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
31 | Gronowski Patryk | Wejherowo | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
32 | Gronowska Agata | Wejherowo | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
33 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
34 | Pępek Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
35 | Biedunkiewicz Joanna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
36 | Mika Marta | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
37 | Kłos Dorota | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
38 | Mika Elżbieta | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
39 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
40 | Tur Anita | Gdansk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
41 | Konkol Magdalena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
42 | Mikulska Barbara | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
43 | Mikulski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
44 | Fiszer Justyna | Mikoszewo | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
45 | Jarecki Dariusz | Banino | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
46 | Lachowicz Maciek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
47 | Lachowicz Wojtek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
48 | Lachowicz Wiesława | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
49 | Kokociński Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
50 | Kaźmierczak Emilia | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
51 | Brzozowska Agata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ||
52 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
53 | Góra Beata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
54 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
55 | Szkarłat Leopold | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono | |
56 | Pawlikowska Michalina | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
57 | Weiland Adrian | Slupsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
58 | Weiland Mateusz | Slupsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
59 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
60 | Weiland Cyprian | Slupsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne | ||
61 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
62 | Korzeb Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
63 | Pluta Bożena | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
64 | Tomaszewska Dorota | Radziejowice | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
65 | Maciak Joanna | Szydłowo | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
66 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
67 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
68 | Bisewska Wiktoria | Puck | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
69 | Flisikowska Anna | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
70 | Urban Zdzisława | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
71 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
72 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
73 | Ryszard Stańczak | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
74 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
75 | kwidzinska karolina | gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
76 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ||
77 | Rogalski Piotr | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
78 | Worzala Wojciech | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
79 | Łukaszewicz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
80 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne | ||
81 | Okraszewski Tomasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
82 | Okraszewska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
83 | Rinc Małgorzata | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
84 | Zubek Ania | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
85 | Bury Liliana | Reda | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
86 | Zgirska Aneta | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
87 | Góreczny Ireneusz | Sopot | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
88 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
89 | Myszk Magdalena | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
90 | Parafińczuk Danuta | Bartoszyce | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
91 | Pis Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
92 | Kołaczyńska Monika | Pogórze | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
93 | Boruczyński Dariusz | Police | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
94 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne | ||
95 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne | ||
96 | Depczyński Rafał | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
97 | Depczyński Adam | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
98 | Depczyńska Wioletta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
99 | Melzer Hanna | Rumia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
100 | Rumkowski Henryk | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km |
Wyświetleń: 21143