Korona Północy Polski #1
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Owczarek Jacek Kosakowo Nordic walking - 5 km
102 Owczarek Katarzyna Kosakowo Nordic walking - 5 km
103 Szczepaniak Agnieszka Gdańsk Nordic walking - 10 km
104 Osina Edward Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
105 Osina Przemysław Gdańsk Nordic walking - 5 km
106 Drzewiecki Rafał PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk
107 Ratyńska Patrycja Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
108 Czajka Urszula Rumia Nordic walking - 10 km
109 Krajewska Hanna Piła Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Marsz Po Zdrowie Poznań
110 Reginia Oxana Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Rum Runners
111 Reginia Rafał Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Rum Runners
112 Lis Szymon Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. oklejanie-auta.pl/Trimama team
113 Bartosiewicz Grażyna Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team
114 Śliwińska Edyta Kosakowo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf
115 Domański Bartosz Gdańsk Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk
116 Niemczyk Małgorzata Gdynia Nordic walking - 5 km
117 Burchart Monika Wejherowo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf
118 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf
119 Lis Sebastian Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km oklejanie-auta.pl/Trimama team
120 Hatłas Anita Gdynia Nordic walking - 5 km
121 Pankowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km BALTIC-STAR
122 Domańska Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team
123 Sokołowska Dorota Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE
124 Bortkun Natalia Gdansk Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
125 Bortkun Justyna Gdansk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
126 Niewińska Beata Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team
127 Gołembowski Mariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km NIE MARNUJ TLENU ; Gdańskie Autobusy i Tramwaje
128 Hoczyk Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis
129 Raszewska Monika Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis
130 Gołembowska Sylwia Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis
131 Gajewski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 5 km
132 Folwarska Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
133 Folwarski Andrzej Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
134 Kucharska Ela Gdynia Nordic walking - 10 km
135 Szymański Artur Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km LOTOS RUNNING TEAM
136 Saniuk Edward Gdańsk Nordic walking - 5 km FACE NORDIC WALKING TEAM
137 Spławnik Jolanta Gdańsk Nordic walking - 5 km
138 Góźdż Aleksandra Gdańsk Nordic walking - 5 km chodzezkijami.pl
139 Frąckowiak Roman Wieleń Nordic walking - 5 km KS Metraco Polkowice
140 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń Nordic walking - 5 km KS Metraco Polkowice
141 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE
142 Godzińska Paulina Milejewo Nordic walking - 5 km Bażant NW Team
143 Godzińska Dorota Milejewo Nordic walking - 5 km Bażant NW Team
144 Godzinski Pawel Milejewo Nordic walking - 5 km Bażant NW Team
145 Król Maciej Radom Nordic walking - 5 km
146 Maciążek Jolanta Gdańsk Nordic walking - 5 km
147 Cyra Zbigniew Skoszewo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne NW ZIELONY DWÓR
148 Cyra Grażyna Skoszewo Nordic walking - 5 km NW ZIELONY DWÓR
149 Luks Izabela Gdańsk Nordic walking - 5 km
150 Nehring Zbigniew Rotmanka Nordic walking - 5 km Zdrowy Klub Rotmanka
151 Michałek Ewelina Gdańsk Nordic walking - 10 km
152 Kurzawski Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
153 Karlikowska Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Karlikowscy Team
154 Pytel Anna Promnnice Nordic walking - 10 km
155 Stencel Wanda Żukowo Nordic walking - 10 km
156 Dettlaff Roman Strzelno Rekreacyjny nordic walking - 5 km
157 Sikorra Janina Lędziechowo Nordic walking - 5 km "Orły Wicko"
158 Koncewicz Marek Gdynia Nordic walking - 10 km Elite Team Chodzezkijami
159 Jerchewicz Tomasz Gdynia Bieg przełajowy - 10 km KS KRYZA
160 Szterk Ewa Włocławek Rekreacyjny nordic walking - 5 km Serce Nordica Włocławek
161 Marciniak Hanna Włocławek Nordic walking - 5 km Serce Nordica Włocławek
162 Pracki Zbigniew Włocławek Nordic walking - 5 km Serce Nordica Włocławek
163 Pracka Katarzyna Włocławek Nordic walking - 5 km Serce Nordica Włocławek
164 JÓŹWIAK ŁUKASZ WŁOCŁAWEK Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Serce Nordica Włocławek
165 JÓŹWIAK DOMINIK WŁOCŁAWEK Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Serce Nordica Włocławek
166 JÓŹWIAK MARIANNA WŁOCŁAWEK Nordic walking - 5 km Serce Nordica Włocławek
167 Fiebig Krzysztof Rotmanka Nordic walking - 5 km Zdrowy Klub Rotmanka
168 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking - 10 km Nordicus Team Lębork
169 Motoczyńska Aleksandra Bydgoszcz Nordic walking - 5 km GOSiR Osielsko
170 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 10 km OPEC Gdynia
171 Ziemann Wiktor Bolszewo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. TEAM GWE
172 DREWA Maria Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE
173 DREWA Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking - 5 km TEAM GWE
174 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE
175 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE
176 Wenek Agata Lębork Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. MKS FIGHTER
177 Wenek Maja Lębork Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. MKS FIGHTER
178 Szymanowska-Wenek Ewa Lębork Nordic walking - 5 km MKS FIGHTER
179 Horowska Aneta Gdańsk Nordic walking - 5 km Bubu Team
180 Horowski Krzysztof Gdańsk Nordic walking - 5 km Bubu Team
181 Tusień Sławomir Gdańsk Nordic walking - 5 km
182 Dylewska Ewa Gdynia Nordic walking - 5 km
183 Pionke Willner Bożena Domatówko Rekreacyjny nordic walking - 5 km
184 Mislisz Joanna Osłonino Rekreacyjny nordic walking - 5 km
185 Karczewska Agnieszka Hel Rekreacyjny nordic walking - 5 km
186 Dettlaff Beata Strzelno Rekreacyjny nordic walking - 5 km
187 Mislisz Piotr Osłonino Bieg przełajowy - 10 km
188 Willner Waldemar Domatówko Bieg przełajowy - 10 km LZS Domatówko
189 Karczewski Grzegorz Hel Bieg przełajowy - 10 km LKS Błękitni Żeglce
190 Rumkowski Henryk Gdynia Nordic walking - 5 km
191 Błaszczyk Karolina Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team
192 Szczypek Ela Slupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Slupsk
193 Melzer Hanna Rumia Nordic walking - 10 km
194 Szczodrowski Krzysztof Gdańsk Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team
195 Reginia Piotr Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Rum Runners
196 Depczyńska Wioletta Gdynia Nordic walking - 5 km
197 Depczyński Adam Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż.
198 Depczyński Rafał Gdynia Nordic walking - 5 km
199 Czernichowska Teresa Reblino Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk
200 Dydymski Krzysztof Rumia Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne


Wyświetleń: 13207

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ