Korona Północy Polski #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lipiński Mateusz Słupsk Bieg przełajowy - 10 km AML Słupsk/ MUAY RUNNING TEAM opłacono on-line
2 Stoltmann Helena Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono on-line
3 Słomińska Marta Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono on-line
4 Stachowicz Marcin Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono on-line
5 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
6 Stopa Joanna Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono on-line
7 Gierszewski Arkadiusz Angowice Nordic walking - 5 km opłacono on-line
8 Kubiak Paweł Kubiak Dębnica Kaszubska Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
9 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic walking - 10 km opłacono on-line
10 Rębowski Grzegorz PASŁĘK Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
11 Rębowski Mateusz PASŁĘK Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
12 Mielewczyk Justyna Reda Nordic walking - 5 km zmotywowani opłacono on-line
13 Bury Liliana Reda Nordic walking - 5 km opłacono on-line
14 Grulkowski Damian Słupsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
15 KEIL MAJA REBLINO 5B Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
16 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
17 SALAMON OLIWIER DOBRZĘCINO 8A/3 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
18 OMAZDA NIKOLA WRZĄCA 49 A Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
19 RUTKOWSKA KAMILA DOBRZĘCINO 8/1 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
20 TRUBACZ MAKSYMILIAN BZOWO 34 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
21 JANUSZ KLAUDIUSZ WRZĄCA 3 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
22 KSEL KACPER RUNOWO SŁAWIEŃSKIE 1/1 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
23 TYWONIUK JOANNA WRZĄCA 11 A Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
24 ŚLUSARCZYK ANNA SIEMIANICE Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
25 Macuło Ola Słupsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
26 Suliga Aleksandra Słupsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
27 Kaczmarek Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
28 Chmielowiec Danuta Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
29 Blok Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
30 Bach Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
31 Krzemińska Barbara Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
32 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
33 Jarecki Dariusz Banino Nordic walking - 5 km opłacono on-line
34 Kubiński Rafał SŁUPSK Bieg przełajowy - 10 km NIGHT RUNNERS SŁUPSK opłacono on-line
35 Szarmach Kamilla Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
36 Luks Izabela Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
37 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
38 KOCHAŃSKA JOANNA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
39 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km ŻYJ AKTYWNIE opłacono on-line
40 Pacan Kornelia Kobylnica koło Słupska Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Szkoła Podstawowa w Kobylnicy opłacono
41 Pacan Justyna Kobylnica koło Słupska Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Szkoła Podstawowa w Kobylnicy opłacono
42 Rosłan Monika Kobylnica koło Słupska Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Szkoła Podstawowa w Kobylnicy opłacono
43 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
44 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
45 Ziętara Dawid Redzikowo Bieg przełajowy - 10 km Baltic Seals opłacono on-line
46 Skowrońska Genowefa Piła Nordic walking - 5 km Sailing Team Ferajna Piła opłacono on-line
47 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking - 5 km Sailing Team Ferajna Piła opłacono on-line
48 Richert Sonia Gościcino Bieg przełajowy - 10 km POLIPACK opłacono
49 Kaliński Piotr Słupsk Nordic walking - 10 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
50 Wolska Marta Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
51 Doliński Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
52 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
53 Cyra Zbigniew Skoszewo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne NW ZIELONY DWÓR opłacono on-line
54 Cyra Grażyna Skoszewo Nordic walking - 5 km NW ZIELONY DWÓR opłacono on-line
55 Szycko Oliwia Słupsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
56 Szycko Radek Słupsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
57 Ciżmowska Barbara Kępice Nordic walking - 10 km opłacono on-line
58 Fruba Karina Słupsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOPA Słupsk opłacono on-line
59 Karwasz Krzysztof Kwakowo Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
60 Pluta Bożena Gdynia Nordic walking - 10 km opłacono on-line
61 WAWRZYNIAK IGOR Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Face Nordic Walking Team opłacono on-line
62 WAWRZYNIAK ANNA Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
63 Jastrzębski Dariusz Sopot Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
64 Gajowski Wojtek Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
65 Gajowska Antosia Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
66 Gajowski Paweł Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
67 Gajowska Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
68 Piłat Marcin Banino Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
69 Piłat Anna Banino Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
70 grabowska kinga Slupsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
71 Ziemann Wiktor Bolszewo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. TEAM GWE opłacono on-line
72 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
73 Drewa Maria Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE
74 Drewa Zygmunt Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
75 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
76 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
77 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
78 Kostencka Aga Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
79 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 5 km AWFiS opłacono
80 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
81 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 10 km elite team opłacono on-line
82 Markin Evgeniy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Klub sportowy DED opłacono on-line
83 Szudarski Marek Słupsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
84 Szudarski Edward Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
85 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
86 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono on-line
87 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono
88 Marzec Andrzej Słupsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
89 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Nordic walking - 5 km opłacono on-line
90 Okraszewski Tomasz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
91 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team opłacono on-line
92 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team opłacono on-line
93 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
94 Elena Laane Kaliningrad Nordic walking - 5 km Klub sportowy DED opłacono on-line
95 Stefańska Agnieszka Darżyno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
96 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono on-line
97 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
98 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking - 10 km Run-Nordic Team - Nordicus opłacono on-line
99 Szczepańska Dorota Kościerzyna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
100 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking - 10 km opłacono on-line


Wyświetleń: 7650

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ