Korona Północy Polski #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Lipiński Mateusz Słupsk Bieg przełajowy - 10 km AML Słupsk/ MUAY RUNNING TEAM opłacono dotpay
2 Stoltmann Helena Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono dotpay
3 Słomińska Marta Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono dotpay
4 Stachowicz Marcin Dziemiany Nordic walking - 5 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono dotpay
5 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg przełajowy - 10 km opłacono dotpay
6 Stopa Joanna Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono dotpay
7 Gierszewski Arkadiusz Angowice Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
8 Kubiak Paweł Kubiak Dębnica Kaszubska Bieg przełajowy - 10 km opłacono dotpay
9 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic walking - 10 km opłacono dotpay
10 Rębowski Grzegorz PASŁĘK Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono dotpay
11 Rębowski Mateusz PASŁĘK Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono dotpay
12 Mielewczyk Justyna Reda Nordic walking - 5 km zmotywowani opłacono dotpay
13 Bury Liliana Reda Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
14 Grulkowski Damian Słupsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono dotpay
15 KEIL MAJA REBLINO 5B Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
16 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono dotpay
17 SALAMON OLIWIER DOBRZĘCINO 8A/3 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
18 OMAZDA NIKOLA WRZĄCA 49 A Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
19 RUTKOWSKA KAMILA DOBRZĘCINO 8/1 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
20 TRUBACZ MAKSYMILIAN BZOWO 34 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
21 JANUSZ KLAUDIUSZ WRZĄCA 3 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
22 KSEL KACPER RUNOWO SŁAWIEŃSKIE 1/1 Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
23 TYWONIUK JOANNA WRZĄCA 11 A Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
24 ŚLUSARCZYK ANNA SIEMIANICE Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA opłacono
25 Macuło Ola Słupsk Nordic walking - 10 km opłacono dotpay
26 Suliga Aleksandra Słupsk Nordic walking - 10 km opłacono dotpay
27 Kaczmarek Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono dotpay
28 Chmielowiec Danuta Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono dotpay
29 Blok Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono dotpay
30 Bach Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono dotpay
31 Krzemińska Barbara Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono dotpay
32 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono dotpay
33 Jarecki Dariusz Banino Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
34 Kubiński Rafał SŁUPSK Bieg przełajowy - 10 km NIGHT RUNNERS SŁUPSK opłacono dotpay
35 Szarmach Kamilla Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
36 Luks Izabela Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
37 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono dotpay
38 KOCHAŃSKA JOANNA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono dotpay
39 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km ŻYJ AKTYWNIE opłacono dotpay
40 Pacan Kornelia Kobylnica koło Słupska Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Szkoła Podstawowa w Kobylnicy opłacono
41 Pacan Justyna Kobylnica koło Słupska Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Szkoła Podstawowa w Kobylnicy opłacono
42 Rosłan Monika Kobylnica koło Słupska Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Szkoła Podstawowa w Kobylnicy opłacono
43 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
44 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
45 Ziętara Dawid Redzikowo Bieg przełajowy - 10 km Baltic Seals opłacono dotpay
46 Skowrońska Genowefa Piła Nordic walking - 5 km Sailing Team Ferajna Piła opłacono dotpay
47 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking - 5 km Sailing Team Ferajna Piła opłacono dotpay
48 Richert Sonia Gościcino Bieg przełajowy - 10 km POLIPACK opłacono
49 Kaliński Piotr Słupsk Nordic walking - 10 km Dwa Kije Słupsk opłacono dotpay
50 Wolska Marta Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
51 Doliński Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
52 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
53 Cyra Zbigniew Skoszewo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne NW ZIELONY DWÓR opłacono dotpay
54 Cyra Grażyna Skoszewo Nordic walking - 5 km NW ZIELONY DWÓR opłacono dotpay
55 Szycko Oliwia Słupsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono dotpay
56 Szycko Radek Słupsk Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
57 Ciżmowska Barbara Kępice Nordic walking - 10 km opłacono dotpay
58 Fruba Karina Słupsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne STOPA Słupsk opłacono dotpay
59 Karwasz Krzysztof Kwakowo Bieg przełajowy - 10 km opłacono dotpay
60 WAWRZYNIAK IGOR Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Face Nordic Walking Team opłacono dotpay
61 WAWRZYNIAK ANNA Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono dotpay
62 Jastrzębski Dariusz Sopot Bieg przełajowy - 10 km opłacono dotpay
63 Gajowski Wojtek Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
64 Gajowska Antosia Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
65 Gajowski Paweł Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
66 Gajowska Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
67 Piłat Marcin Banino Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono dotpay
68 Piłat Anna Banino Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono dotpay
69 Ziemann Wiktor Bolszewo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. TEAM GWE opłacono dotpay
70 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
71 Drewa Maria Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE
72 Drewa Zygmunt Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono dotpay
73 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
74 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono dotpay
75 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono dotpay
76 Kostencka Aga Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono dotpay
77 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 5 km AWFiS opłacono
78 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
79 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 10 km elite team opłacono dotpay
80 Markin Evgeniy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Klub sportowy DED opłacono dotpay
81 Szudarski Marek Słupsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk opłacono dotpay
82 Szudarski Edward Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono dotpay
83 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono dotpay
84 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono dotpay
85 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono
86 Marzec Andrzej Słupsk Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk opłacono dotpay
87 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
88 Okraszewski Tomasz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono dotpay
89 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team opłacono dotpay
90 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team opłacono dotpay
91 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono dotpay
92 Elena Laane Kaliningrad Nordic walking - 5 km Klub sportowy DED opłacono dotpay
93 Stefańska Agnieszka Darżyno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono dotpay
94 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono dotpay
95 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono dotpay
96 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking - 10 km Run-Nordic Team - Nordicus opłacono dotpay
97 Szczepańska Dorota Kościerzyna Nordic walking - 5 km opłacono dotpay
98 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking - 10 km opłacono dotpay
99 ROSA BOGUMIŁA GDYNIA Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono dotpay
100 ŁUKASZEWICZ Małgorzata GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono dotpay


Wyświetleń: 6704

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ