Korona Północy Polski #2
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Weiland Adrian Slupsk Bieg przełajowy - 10 km
2 Pankowski Tomasz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km BALTIC-STAR
3 Lewicki Maciej Straszyn Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
4 grabowska kinga Slupsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
5 Jastrzębski Dariusz Sopot Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
6 Karwasz Krzysztof Kwakowo Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
7 Richert Sonia Gościcino Bieg przełajowy - 10 km POLIPACK opłacono
8 Ziętara Dawid Redzikowo Bieg przełajowy - 10 km Baltic Seals opłacono on-line
9 Kubiński Rafał SŁUPSK Bieg przełajowy - 10 km NIGHT RUNNERS SŁUPSK opłacono on-line
10 Grulkowski Damian Słupsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
11 Kubiak Paweł Kubiak Dębnica Kaszubska Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
12 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
13 Lipiński Mateusz Słupsk Bieg przełajowy - 10 km AML Słupsk/ MUAY RUNNING TEAM opłacono on-line
14 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking - 10 km Run-Nordic Team - Nordicus opłacono on-line
15 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking - 10 km TEAM GWE opłacono on-line
16 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Nordic walking - 10 km
17 Pawlikowska Michalina Gdynia Nordic walking - 10 km
18 Grzegorczyk Marcin Joachim Władysławowo Nordic walking - 10 km TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC
19 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Nordic walking - 10 km Good Luck Club opłacono on-line
20 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking - 10 km opłacono on-line
21 Sałabon Grzegorz Lębork Nordic walking - 10 km Run-Nordic Team - Nordicus opłacono on-line
22 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team opłacono on-line
23 Markin Evgeniy Kaliningrad Nordic walking - 10 km Klub sportowy DED opłacono on-line
24 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 10 km elite team opłacono on-line
25 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
26 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
27 Gajowska Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
28 Gajowski Paweł Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
29 Gajowska Antosia Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
30 Gajowski Wojtek Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono
31 Pluta Bożena Gdynia Nordic walking - 10 km opłacono on-line
32 Ciżmowska Barbara Kępice Nordic walking - 10 km opłacono on-line
33 Kaliński Piotr Słupsk Nordic walking - 10 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
34 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km ŻYJ AKTYWNIE opłacono on-line
35 Suliga Aleksandra Słupsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
36 Macuło Ola Słupsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
37 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
38 Gwizdała Zbigniew Gołąbek Nordic walking - 10 km opłacono on-line
39 Stopa Joanna Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono on-line
40 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking - 5 km Run-Nordic Team - Nordicus opłacono on-line
41 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
42 Gałgowska Krystyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
43 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 5 km Klub sportowy DED opłacono on-line
44 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking - 5 km klub sportowy DED opłacono on-line
45 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
46 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
47 Rębowski Tomasz PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
48 Sokołowska Danuta Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
49 Przymusiński Piotr Poznań Nordic walking - 5 km WOLNY
50 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
51 POBŁOCKA MARIA SKORZEWO Nordic walking - 5 km opłacono on-line
52 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono
53 Kaziów Ryszard Słupsk Nordic walking - 5 km Stopa Słupsk opłacono on-line
54 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking - 5 km opłacono on-line
55 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking - 5 km opłacono on-line
56 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Elite Team
57 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
58 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic walking - 5 km Akademia Biegowa Kościerzyna opłacono on-line
59 Reca Grażyna Kościerzyna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
60 Flisikowska Anna Nowa Wieś Kościerska Nordic walking - 5 km opłacono on-line
61 Panek Aneta Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
62 ŁUKASZEWICZ Małgorzata GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
63 ROSA BOGUMIŁA GDYNIA Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
64 Szczepańska Dorota Kościerzyna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
65 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
66 Elena Laane Kaliningrad Nordic walking - 5 km Klub sportowy DED opłacono on-line
67 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
68 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Nordic walking - 5 km opłacono on-line
69 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono
70 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking - 5 km Chodzezkijami. Lębork - TEAM LĘBORSKIE KIJE opłacono on-line
71 Wilkołek-Szudarska Saturnina Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
72 Szudarski Edward Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
73 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
74 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 5 km AWFiS opłacono
75 Kostencka Aga Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
76 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
77 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
78 Drewa Zygmunt Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
79 Drewa Maria Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE
80 WAWRZYNIAK ANNA Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
81 Szycko Radek Słupsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
82 Cyra Grażyna Skoszewo Nordic walking - 5 km NW ZIELONY DWÓR opłacono on-line
83 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
84 Doliński Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
85 Wolska Marta Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
86 Łopiński Aleksy Piła Nordic walking - 5 km Sailing Team Ferajna Piła opłacono on-line
87 Skowrońska Genowefa Piła Nordic walking - 5 km Sailing Team Ferajna Piła opłacono on-line
88 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
89 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
90 KOCHAŃSKA JOANNA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
91 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
92 Luks Izabela Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
93 Szarmach Kamilla Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
94 Jarecki Dariusz Banino Nordic walking - 5 km opłacono on-line
95 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
96 Krzemińska Barbara Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
97 Bach Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
98 Blok Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
99 Chmielowiec Danuta Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
100 Kaczmarek Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line


Wyświetleń: 7764

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ