Korona Północy Polski #2

Korona Północy Polski - 2 edycja - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR RODZINNA OSTRZEŻNIA Wynik NETTO
1 82 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED YANKOVSKIY 0:32:01
2 87 BRZOZOWSKI PIOTR M 2 M 30-39 SŁAWNO NORDIC WALKING POLAND/AKTYWNI POSTOMINO 0:32:45
3 410 TOPOREK RAFAŁ M 3 M NPSR PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE NPSR 0:33:32
4 25 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 4 M 50-59 1 KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM 0:33:38
5 46 RĘBOWSKI TOMASZ M 5 M 30-39 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK RĘBOWSKI 0:34:39
6 78 WITKOWSKI PIOTR M 6 M 30-39 2 RUMIA OPEC GDYNIA 0:35:01
7 13 GIERSZEWSKI ARKADIUSZ M 7 M 40-49 1 ANGOWICE 0:35:54
8 55 STACHOWICZ MARCIN M 8 M 30-39 3 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 0:36:11
9 66 SZUDARSKI EDWARD M 9 M 60-69 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 0:36:18
10 65 SZPILMAN KATARZYNA K 1 K 50-59 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 0:36:31
11 69 SZYMANOWSKA ANNA K 2 K 50-59 LĘBORK CHODZEZKIJAMI. LĘBORK - TEAM LĘBORSKIE KIJE 0:36:32
12 70 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 10 M 60-69 2 LĘBORK CHODZEZKIJAMI. LĘBORK - TEAM LĘBORSKIE KIJE 0:36:59
13 71 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 11 M 40-49 2 GDAŃSK OSTRZEŻENIE 0:37:31
14 43 RECA GRAŻYNA K 3 K 40-49 KOŚCIERZYNA 0:37:49
15 61 STOLTMANN HELENA K 4 K 50-59 1 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 0:38:16
16 408 SZUDARSKI MAREK M 12 M NPSR 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK NPSR 0:38:36
17 21 KAZIÓW RYSZARD M 13 M 60-69 3 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 0:38:38
18 33 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 14 M 70+ 1 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA PIŁA 0:38:40
19 409 TOPOREK ALEKSANDRA K 5 K NPSR 1 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE NPSR 0:38:40
20 30 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 6 K 40-49 1 ŁUBIANA AKADEMIA BIEGOWA KOŚCIERZYNA 0:38:52
21 86 ZIENTKIEWICZ WITOLD M 15 M 40-49 3 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 0:39:11
22 77 WILKOŁEK-SZUDARSKA SATURNINA K 7 K 50-59 2 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 0:39:13
23 29 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 16 M 60-69 4 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 0:39:21
24 403 ŁĘCKI JAN M 17 M NPSR 2 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM NPSR 0:39:31
25 2 BADZIĄG WALDEMAR M 18 M 50-59 2 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 0:39:33
26 68 SZYCKO RADEK M 19 M 40-49 4 SŁUPSK 0:39:34
27 57 STAŃCZAK RYSZARD M 20 M 70+ 2 GDAŃSK 0:39:37
28 80 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 8 K 30-39 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED YANKOVSKIY OSTRZEŻENIE 0:39:46
29 12 GAŁGOWSKA KRYSTYNA K 9 K 70+ 1 GDAŃSK ELITE TEAM CHODZEZKIJAMI 0:39:59
30 75 WAWRZYNIAK IGOR M 21 M 10-12 1 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 0:40:13
31 53 SMARSZCZ GRAŻYNA K 10 K 60-69 1 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS 0:40:17
32 19 JASIŁEK PRZEMYSŁAW M 22 M 40-49 5 RADAWNICA 0:40:17
33 56 STAŃCZAK GRAŻYNA K 11 K 60-69 2 GDAŃSK 0:40:24
34 17 JARECKI DARIUSZ M 23 M 40-49 6 BANINO 0:40:25
35 4 BURY LILIANA K 12 K 30-39 2 REDA 0:40:26
36 40 PANEK ANETA K 13 K 40-49 2 GDYNIA 0:40:32
37 45 RĘBOWSKI MATEUSZ M 24 M 0-9 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK RĘBOWSKI 0:40:38
38 52 SŁOMIŃSKA MARTA K 14 K 16-29 1 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 0:40:42
39 67 SZYCKO OLIWIA K 15 K 10-12 1 SŁUPSK 0:40:51
40 35 MIELEWCZYK JUSTYNA K 16 K 30-39 3 REDA ZMOTYWOWANI 0:40:57
41 36 OKRASZEWSKI TOMASZ M 25 M 10-12 2 GDAŃSK 0:41:14
42 411 CZERNICHOWSKA TERESA K 17 K NPSR 2 REBLINO DWA KIJE SŁUPSK NPSR 0:41:15
43 18 JASIŁEK KAMA K 18 K 30-39 4 RADAWNICA 0:41:19
44 37 OLECH MARCIN M 26 M 40-49 7 GDAŃSK ELITE TEAM OLECH 0:41:47
45 38 OLECH MATEUSZ M 27 M 10-12 3 GDAŃSK ELITE TEAM OLECH 0:41:49
46 84 ZIELIŃSKI JACEK M 28 M 60-69 5 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0:42:13
47 79 WOLSKA MARTA K 19 K 16-29 2 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0:42:22
48 404 MARZEC ANDRZEJ M 29 M NPSR 3 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK NPSR 0:42:31
49 47 ROSA BOGUMIŁA K 20 K 60-69 3 GDYNIA OPEC GDYNIA 0:42:42
50 407 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 21 K NPSR 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK NPSR RĘBOWSKI 0:43:00
51 8 DOLIŃSKI PIOTR M 30 M 40-49 8 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0:43:00
52 402 FRUBA KARINA K 22 K NPSR 4 SŁUPSK STOPA SŁUPSK NPSR 0:43:14
53 11 FLISIKOWSKA ANNA K 23 K 40-49 3 NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA 0:43:46
54 62 SUGIER DOROTA K 24 K 40-49 4 KALISKA KOŚCIERSKIE 0:43:59
55 54 SOKOŁOWSKA DANUTA K 25 K 60-69 4 GDAŃSK ELITE TEAM 0:43:59
56 405 MIŁKOWSKA JOLANTA K 26 K NPSR 5 GDYNIA TEAM DEAF NPSR 0:44:00
57 26 KOSTENCKA AGA K 27 K 40-49 5 BANINO DRUŻYNA SŁONECZNEGO PORANKA 0:44:05
58 51 SKOWROŃSKA GENOWEFA K 28 K 70+ 2 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA PIŁA 0:44:09
59 48 ROSA JAKUB M 31 M 13-15 1 WEJHEROWO 0:44:16
60 10 ELENA LAANE K 29 K 16-29 3 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 0:44:22
61 32 LUKS IZABELA K 30 K 30-39 5 GDAŃSK 0:44:24
62 6 CHOJNICKA ZOFIA K 31 K 70+ 3 GDAŃSK AWFIS 0:44:46
63 7 CYRA GRAŻYNA K 32 K 60-69 5 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 0:44:47
64 63 SZARMACH KAMILLA K 33 K 50-59 3 GDAŃSK OSTRZEŻENIE 0:45:13
65 31 LIPIŃSKA GRAŻYNA K 34 K 50-59 4 SKORZEWO 0:46:24
66 64 SZCZEPAŃSKA DOROTA K 35 K 30-39 6 KOŚCIERZYNA 0:47:23
67 14 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 36 K 40-49 6 GDYNIA 0:47:23
68 24 KOCHAŃSKA JOANNA K 37 K 40-49 7 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 0:47:25
69 20 KACZMAREK KATARZYNA K 38 K 40-49 8 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0:47:37
70 27 KRZEMIŃSKA BARBARA K 39 K 50-59 5 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0:47:39
71 44 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 32 M 0-9 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 0:47:55
72 81 YANKOVSKAYA DARIA K 40 K 0-9 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 0:47:55
73 88 POSTRASZYŃSKI KACPER M 33 M 13-15 2 SŁONOWICE SP SŁONOWICE ŻÓŁTA +1 min 0:49:34
74 41 POBŁOCKA MARIA K 41 K 60-69 6 SKORZEWO 0:49:58
75 34 ŁUKASZEWICZ MAŁGORZATA K 42 K 60-69 7 GDAŃSK 0:51:16
76 76 WAWRZYNIAK ANNA K 43 K 40-49 9 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 0:52:49
77 3 BLOK KATARZYNA K 44 K 40-49 10 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0:53:39
78 9 DREWA ZYGMUNT M 34 M 70+ 3 GOŚCICINO TEAM GWE 0:53:56
79 401 CYRA ZBIGNIEW M 35 M NPSR 4 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR NPSR 0:54:00
80 60 STEFAŃSKI KSAWERY M 36 M 0-9 3 DARŻYNO ZS W POTĘGOWIE 0:54:05
81 5 CHMIELOWIEC DANUTA K 45 K 60-69 8 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0:54:15
82 59 STEFAŃSKA ELIZA K 46 K 0-9 2 DARŻYNO ZS W POTĘGOWIE 0:54:32
83 58 STEFAŃSKA AGNIESZKA K 47 K 30-39 7 DARŻYNO 0:54:34
84 1 BACH JOANNA K 48 K 40-49 11 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 0:54:56
85 16 JANUSZ KLAUDIUSZ M 37 M 13-15 3 WRZĄCA 3 SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA 0:54:59
86 83 YANKOVSKIY MAKSIM M 38 M 0-9 4 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED YANKOVSKIY 0:55:55
87 73 TRUBACZ MAKSYMILIAN M 39 M 13-15 4 BZOWO 34 SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA 0:57:14
88 72 ŚLUSARCZYK ANNA K 49 K 30-39 8 SIEMIANICE SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA 0:57:47
89 28 KSEL KACPER M 40 M 10-12 4 RUNOWO SŁAWIEŃSKIE 1/1 SP SŁONOWICE GMINA KOBYLNICA 0:57:48
90 209 GAJOWSKI WOJTEK M 41 M 0-9 5 GOŚCICINO POLIPACK GAJOWSCY 1:06:37
91 207 GAJOWSKA KATARZYNA K 50 K 30-39 9 GOŚCICINO POLIPACK GAJOWSCY 1:06:38
92 208 GAJOWSKI PAWEŁ M 42 M 30-39 4 GOŚCICINO POLIPACK GAJOWSCY 1:06:42
93 206 GAJOWSKA ANTOSIA K 51 K 0-9 3 GOŚCICINO POLIPACK GAJOWSCY 1:06:43

Korona Północy Polski - 2 edycja - 10km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR RODZINNA OSTRZEŻNIA DYSTANS Wynik NETTO
1 212 KŁOS MACIEJ M 1 M 0-39 GDAŃSK 10km NW 1:09:31
2 210 GWIZDAŁA ZBIGNIEW M 2 M 50-59 GOŁĄBEK OSTRZEŻENIE 10km NW 1:09:47
3 222 SAŁABON GRZEGORZ M 3 M 50-59 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS OSTRZEŻENIE 10km NW 1:11:37
4 218 MARKIN EVGENIY M 4 M 0-39 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED OSTRZEŻENIE 10km NW 1:12:01
5 214 KOWALCZUK ROBERT M 5 M 50-59 1 GDAŃSK ELITE TEAM 10km NW 1:12:52
6 223 SMARSZCZ WIESŁAW M 6 M 60+ 1 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS 2x OSTRZEŻENIE 10km NW 1:13:10
7 224 STOPA JOANNA K 1 K 0-39 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 10km NW 1:15:22
8 205 DREWA MARIAN M 7 M 60+ 2 GOŚCICINO TEAM GWE 10km NW 1:15:51
9 213 KOLMETZ KATARZYNA K 2 K 40-49 GOŚCICINO POLIPACK 2x OSTRZEŻENIE 10km NW 1:16:06
10 226 KOLMETZ DARIUSZ M 8 M 40-49 1 GOŚCICINO - OSTRZEŻENIE 10km NW 1:17:47
11 211 KALIŃSKI PIOTR M 9 M 50-59 2 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK OSTRZEŻENIE 10km NW 1:17:51
12 219 MATYJEK-MACHOLLA JOANNA K 3 K 50-59 GDAŃSK GOOD LUCK CLUB OSTRZEŻENIE 10km NW 1:18:10
13 215 KREFFT BARBARA K 4 K 50-59 1 PARCHOWO 10km NW 1:18:55
14 220 OLECH ANNA K 5 K 40-49 1 GDAŃSK ELITE TEAM OLECH 10km NW 1:20:03
15 202 BIAŁK ROMAN M 10 M 60+ 3 GDAŃSK OSTRZEŻENIE 10km NW 1:21:23
16 217 MALKIEWICZ MAŁGORZATA K 6 K 50-59 2 WIERSZYNO ŻYJ AKTYWNIE OSTRZEŻENIE 10km NW 1:24:22
17 225 SULIGA ALEKSANDRA K 7 K 0-39 1 SŁUPSK 10km NW 1:24:38
18 15 HIRSCH KRYSTYNA K 8 K 50-59 3 GDYNIA OPEC GDYNIA 10km NW 1:29:55
19 216 MACUŁO OLA K 9 K 0-39 2 SŁUPSK OSTRZEŻENIE 10km NW 1:31:01
20 227 RICHERT SONIA K 10 K 0-39 3 GOŚCICINO POLIPACK 10km NW 1:33:50
21 204 CZYŻ EWELINA K 11 K 0-39 4 BYDGOSZCZ 10km NW 1:37:33
22 221 PLUTA BOŻENA K 12 K 60+ 1 GDYNIA 10km NW 1:41:16

Korona Północy Polski - 2 edycja - 10km BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub RODZINNA DYSTANS Wynik NETTO
1 509 LIPIŃSKI MATEUSZ M 1 M 0-39 1 SŁUPSK AML SŁUPSK/ MUAY RUNNING TEAM 10km BIEG 0:39:48
2 514 ZIĘTARA DAWID M 2 M 0-39 2 REDZIKOWO BALTIC SEALS 10km BIEG 0:51:41
3 502 GRULKOWSKI DAMIAN M 3 M 40-59 1 SŁUPSK 10km BIEG 0:52:03
4 507 KUBIŃSKI RAFAŁ M 4 M 40-59 2 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 10km BIEG 0:55:09
5 504 JASTRZĘBSKI DARIUSZ M 5 M 0-39 3 SOPOT 10km BIEG 0:55:51
6 513 ZABOROWSKI MARIUSZ M 6 M 0-39 4 MALBORK 10km BIEG 0:55:56
7 503 IGNATIEVA JULIA K 1 K 0-39 1 SŁUPSK TEAMGNATOOSIN 10km BIEG 1:01:03
8 506 KUBIAK PAWEŁ M 7 M 0-39 5 DĘBNICA KASZUBSKA 10km BIEG 1:02:01
9 505 KARWASZ KRZYSZTOF M 8 M 40-59 3 KWAKOWO 10km BIEG 1:05:30
10 510 LUTY ŁUKASZ M 9 M 0-39 6 SŁUPSK 10km BIEG 1:06:54
11 501 GRABOWSKA KINGA K 2 K 0-39 2 SLUPSK 10km BIEG 1:09:09

Korona Północy Polski - 2 edycja - Rekreacja 5km

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Tempo min/km x
353 PACAN JUSTYNA KOBYLNICA KOŁO SŁUPSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBYLNICY Rekreacja 5km 0:52:32 10:30 [min/km]
354 PACAN KORNELIA KOBYLNICA KOŁO SŁUPSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBYLNICY Rekreacja 5km 0:52:33 10:31 [min/km]
355 PIŁAT ANNA BANINO Rekreacja 5km 0:55:34 11:07 [min/km]
356 PIŁAT MARCIN BANINO Rekreacja 5km 0:55:34 11:07 [min/km]
357 ROSŁAN MONIKA KOBYLNICA KOŁO SŁUPSKA SZKOŁA PODSTAWOWA W KOBYLNICY Rekreacja 5km 0:52:33 10:31 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ