Grupa imprez

Miejsce: Centrum Kultury i Sportu, ul. Pałacowa 92, Małkowo (gm. Żukowo).

Program imprezy:
9:00 – otwarcie biura zawodów.
10:30 – zamknięcie biura zawodów.
10:00-10:45 – odprawa sędziowska.
11:00 – wspólna rozgrzewka i rozpoczęcie startów.
13:30 – dekoracja i zakończenie.

Tym razem ponownie wesprzemy potrzebującego strażaka - Wiesława Dolinę, który zachorował na stwardnienie zanikowe boczne. Wiesław podjął eksperymentalne leczenie w Akademii Medycznej w Olsztynie, które jest bardzo kosztowne.

 

 

 

Były czasy, gdy ogień był ziemią, ziemia wodą, a woda powietrzem. Świat był jednością. Stał w miejscu, bez kierunków, bez dalekich planów, za to towarzyszył mu pokój i błoga stagnacja…

Tak zaczyna się fabuła, która towarzyszyć będzie Koronie Polski – czyli również dawnemu Pucharowi Bałtyku, Grand Prix Zachodniopomorskiego i Koronie Wielkopolski.

 

Główne zmiany dotyczyć będą otoczki, która będzie towarzyszyć wszystkim imprezom, a także sposbowi prowadzenia klasyfikacji generalnej poszczególnych cykli i całej Korony Polski. Stopniowo w graficznej formie przedstawiać będziemy Wam wszystkie nowości!

 

Spodziewajcie się intensywnej zabawy, rywalizacji na wielu poziomach i transparentnych zasad sędziowania :)

 

Szczegóły dotyczące programu minutowego, trasy i dokładnego miejsca przedstawiać będziemy w ciągu najbliższych tygodni.

Wyświetleń: 16466

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ