Korona Północy Polski #4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zawadzki Ryszard Gdańsk Nordic walking - 5 km
2 Niedzielska Emilia Gdańsk Nordic walking - 5 km
3 Świątkiewicz-Barcz Kamila Wejherowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
4 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
5 Niewiejski Sławomir Ostrzeszów Nordic walking - 10 km opłacono on-line
6 Niewiejska Wiktoria Ostrzeszów Nordic walking - 5 km opłacono on-line
7 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking - 5 km NWPL/ Luki Team opłacono on-line
8 Knitter Tomasz Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono on-line
9 Kuśmierek Mateusz Dziemiany Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono on-line
10 Kuśmierek Patryk Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono on-line
11 Kuśmierek Jan Dziemiany Nordic walking - 10 km BŁĘKITNI NW DZIEMIANY opłacono on-line
12 Lewandowska Beata Wejherowo Bieg przełajowy - 10 km Wejherowski Klub Morsów opłacono on-line
13 Wruk Magdalena Rumia Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
14 Lokś Piotr Janowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
15 Lokś Paulina Janowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
16 Lokś GRAŻYNA Janowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
17 Sołtysiak Natalia Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
18 Wojsa Marcin Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
19 Jarosik Barbara Lniska Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
20 Jarosik Daniel Lniska Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
21 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
22 Zaycev Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 5 km klub sportowy DED opłacono on-line
23 Niewińska Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
24 Miłejko Arkadiusz Grzybno Bieg przełajowy - 10 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
25 napiórkowska barbara gdansk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
26 Zujewska Beata Gdynia Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
27 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 10 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
28 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska Bieg przełajowy - 10 km Kościerski Klub Morsa Forrest Gump opłacono on-line
29 Wenek Maja Lębork Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. MKS FIGHTER opłacono on-line
30 Śledziewski Dominik Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
31 Rębowski Grzegorz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
32 Rębowski Mateusz Pasłęk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
33 Łapińska Edyta Gdynia Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
34 Jarecka Iwona Banino Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
35 Jarecki Robert Banino Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
36 Jarecki Dariusz Banino Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
37 Pionk Rafał Miszewo Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo Runnersi S7 Banino opłacono on-line
38 Sitkowski Bogumił Żukowo-Borkowo Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo Osrodek Kultury i Sportu w Żukowie opłacono on-line
39 Mroczkowski Tomasz Żukowo Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
40 Kaliński Piotr Słupsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
41 Wasilewski Michał Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km WATAHA - łączy na bieganie opłacono on-line
42 Śliwińska Edyta Pierwoszyno Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono on-line
43 Mielewczyk Justyna Reda Nordic walking - 5 km zmotywowani opłacono on-line
44 Bury Liliana Reda Nordic walking - 5 km opłacono on-line
45 Kaźmierczak Norbert Stargard Nordic walking - 10 km TupTup Team opłacono
46 Kujawa Katarzyna Gdynia Bieg przełajowy - 10 km Kurczak Team Crow opłacono on-line
47 Ponka Barbara Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
48 Fiebig Krzysztof Rotmanka Nordic walking - 5 km Zdrowy Klub Rotmanka opłacono on-line
49 Wozbanowicz Jacek Straszyn Bieg przełajowy - 10 km STRASZYN BIEGA opłacono on-line
50 Szabłowski Kamil Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Hotel Almond Team opłacono on-line
51 Kurowska Halina Żukowo Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
52 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
53 Kurowska Patrycja Żukowo Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
54 Okrój Patrycja Żukowo Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo
55 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
56 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW MALBORK Bieg przełajowy - 10 km LKS ZANTYR SZTUM opłacono on-line
57 Krasowski Andrzej Dębogórze Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
58 Rucińska Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Aplitt opłacono on-line
59 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
60 Hatłas Adam Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
61 Hatłas Anita Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
62 Masys Agnieszka Malbork Bieg przełajowy - 10 km Grupa Malbork opłacono on-line
63 Lange Krystian Rytel/Chojnice Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
64 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
65 Hinc Iwona Żukowo-Borkowo Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo Face Nordic Walking Team opłacono on-line
66 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów Nordic walking - 5 km opłacono on-line
67 Rzemieniewska Marta Warszawa Bieg przełajowy - 10 km adidas Runners Warsaw opłacono on-line
68 Kaczmarek Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
69 Kolmetz Dariusz Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono on-line
70 Richert Sonia Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono on-line
71 Weiland Karina Czeczewo Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo
72 Nehring Zbigniew Rotmanka Nordic walking - 5 km Zdrowy Klub Rotmanka opłacono on-line
73 Dylewska Ewa Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
74 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking - 10 km opłacono on-line
75 Sowa Renia Elbląg Bieg przełajowy - 10 km IKS ATAK ELBLĄG
76 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono on-line
77 Wasiewicz Paweł Wasiewicz Sopot Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
78 Lipko Adrianna Gdynia Nordic walking - 10 km Biegamyrazem.pl opłacono on-line
79 Rogalski Piotr Gdynia Nordic walking - 10 km GDYNIA MOJE MIASTO opłacono on-line
80 Kałużna Dominika Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Kocanka Gdańsk
81 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
82 Świętochowski Krzysztof Świętochowski Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
83 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking - 10 km opłacono on-line
84 Jaffke Jarosław Łebcz Bieg przełajowy - 10 km Dżafi z łebcza opłacono on-line
85 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking - 10 km opłacono on-line
86 Bielecka Monika Stargard Nordic walking - 10 km TupTup Team
87 Walkowicz Karolina Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
88 Czajka Urszula Rumia Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
89 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO opłacono on-line
90 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
91 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
92 Małek Andrzej Kąpino Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
93 Krzebietke Piotr Miechucino Bieg przełajowy - 10 km DZH MW opłacono on-line
94 Wołowczyk Leszek Skarszewy Bieg przełajowy - 10 km Morsy Skarszewy opłacono on-line
95 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
96 Kankowska Dominika Luzino Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
97 Kankowski Paweł Luzino Bieg przełajowy - 10 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
98 Kankowska Justyna Luzino Bieg przełajowy - 10 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
99 Małek Aleksandra Kąpino Bieg przełajowy - 10 km Run Babys opłacono on-line
100 Maciążek Jolanta Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 8720

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ