Korona Północy Polski #4
Nordic walking - 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Zawadzki Ryszard Gdańsk Nordic walking - 5 km
2 Niedzielska Emilia Gdańsk Nordic walking - 5 km
3 Świątkiewicz-Barcz Kamila Wejherowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
4 Niewiejska Wiktoria Ostrzeszów Nordic walking - 5 km opłacono on-line
5 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking - 5 km NWPL/ Luki Team opłacono on-line
6 Lokś GRAŻYNA Janowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
7 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
8 Zaycev Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 5 km klub sportowy DED opłacono on-line
9 Niewińska Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
10 Łapińska Edyta Gdynia Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
11 Mielewczyk Justyna Reda Nordic walking - 5 km zmotywowani opłacono on-line
12 Bury Liliana Reda Nordic walking - 5 km opłacono on-line
13 Ponka Barbara Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
14 Fiebig Krzysztof Rotmanka Nordic walking - 5 km Zdrowy Klub Rotmanka opłacono on-line
15 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
16 Hatłas Anita Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
17 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
18 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów Nordic walking - 5 km opłacono on-line
19 Kaczmarek Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
20 Nehring Zbigniew Rotmanka Nordic walking - 5 km Zdrowy Klub Rotmanka opłacono on-line
21 Dylewska Ewa Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
22 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
23 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
24 Maciążek Jolanta Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
25 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
26 Myszk Magdalena Gdynia Nordic walking - 5 km
27 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic walking - 5 km opłacono on-line
28 Cyra Grażyna Skoszewo Nordic walking - 5 km NW ZIELONY DWÓR opłacono on-line
29 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
30 Chojnacki Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
31 Sobolewski Jarosław Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
32 Popiołek Waldemar Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
33 Lademann Dorota Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
34 Gilewicz Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
35 Ploetzing Magdalena Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
36 Ploetzing Adam Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
37 Doliński Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
38 Latoszewska Ewelina Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
39 Krzemińska Barbara Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
40 Blok Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
41 Bach Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
42 Chmielowiec Danuta Leźno Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
43 Zielińska Ewa Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
44 Sutryk Adam Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
45 Chełstowski Krzysztof Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
46 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
47 Kuźmicz Magdalena Maszewko Nordic walking - 5 km opłacono on-line
48 Sokołowska Dorota Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
49 DREWA Zygmunt Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
50 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
51 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 5 km AWFiS opłacono on-line
52 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
53 Olsztyński Zbigniew Tczew Nordic walking - 5 km opłacono on-line
54 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking - 5 km Elite Team Lębork opłacono on-line
55 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking - 5 km Elite Team Lębork opłacono
56 kwidzinska karolina gdynia Nordic walking - 5 km
57 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
58 Saniuk Edward Gdańsk Nordic walking - 5 km FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
59 Polis Marzena Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
60 Okraszewska Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
61 Nowak Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
62 Domańska Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
63 Rokosz Robert Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
64 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
65 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking - 5 km klub sportowy DED opłacono on-line
66 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
67 ROSA BOGUMIŁA GDYNIA Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
68 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Nordic walking - 5 km opłacono on-line
69 Flisikowska Anna Nowa Wieś Kościerska Nordic walking - 5 km opłacono on-line
70 Reca Grażyna Kościerzyna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
71 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic walking - 5 km opłacono on-line
72 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking - 5 km
73 KOCHAŃSKA JOANNA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team
74 BURZYNSKA HALINA GDAŃSK Nordic walking - 5 km GDAŃSKI KLUB MORSÓW opłacono on-line
75 Rybarczyk Iwona Dopiewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
76 Szulc Hanna Poznań Nordic walking - 5 km opłacono on-line
77 Karlikowska Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Karlikowscy Team opłacono on-line
78 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
79 Zabrocka Bogumiła Czeczewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
80 Jagodziński Andrzej WROCŁAW Nordic walking - 5 km opłacono on-line
81 Jagodzińska Bożena WROCŁAW Nordic walking - 5 km opłacono on-line
82 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
83 Dudek Agnieszka Płock Nordic walking - 5 km Biegam W Sfetsze opłacono on-line
84 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
85 RADOMSKI Marcin Płock Nordic walking - 5 km Biegam W Sfetsze opłacono on-line
86 Sokołowska Danuta Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
87 POBŁOCKA MARIA POBŁOCKA SKORZEWO Nordic walking - 5 km opłacono on-line
88 Zarzycki Mariusz Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
89 Rębowski Tomasz PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
90 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
91 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking - 5 km klub sportowy DED opłacono on-line
92 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 5 km klub sportowy DED opłacono on-line
93 Gałgowska Krystyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
94 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
95 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking - 5 km Run-Nordic Team - Nordicus opłacono on-line


Wyświetleń: 14655

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ