Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Family Pasłęk | |||||||||
1 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
2 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line | ||||
BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | |||||||||
3 | Kuśmierek Mateusz | Dziemiany | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line | ||||
Elite Team | |||||||||
4 | Olech Mateusz | Gdańsk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | opłacono on-line | ||||
Face Nordic Walking Team | |||||||||
5 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | ||||
Gdańskie Wody Aktywują | |||||||||
6 | Zasowski Jan | Gdańsk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line | ||||
MKS FIGHTER | |||||||||
7 | Wenek Maja | Lębork | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | MKS FIGHTER | opłacono on-line | ||||
TEAM GWE | |||||||||
8 | Ziemann Wiktor | Bolszewo | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | TEAM GWE | opłacono on-line | ||||
ZS w Potęgowie | |||||||||
9 | Stefański Ksawery | Darżyno | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ZS w Potęgowie | opłacono on-line | ||||
10 | Stefańska Eliza | Darżyno | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ZS w Potęgowie | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
11 | Lokś Piotr | Janowo | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |||||
12 | Lokś Paulina | Janowo | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |||||
13 | Śledziewski Dominik | Gdańsk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |||||
14 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |||||
15 | Okraszewski Tomasz | Gdańsk | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |||||
16 | Rosa Jakub | Wejherowo | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |||||
klub sportowy DED | |||||||||
17 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | klub sportowy DED | opłacono on-line | ||||
18 | Yankovskaya Dariya | Kaliningrad | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | klub sportowy DED | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24999