Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hoppa Anna | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
2 | Zawadzki Ryszard | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
3 | Niedzielska Emilia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
4 | Okrój Patrycja | Żukowo | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | ||
5 | Weiland Karina | Czeczewo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | ||
6 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
7 | Myszk Magdalena | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
8 | Bortkun Marcin | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
9 | Bortkun Justyna | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
10 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
11 | Dolecki Andrzej | Reda | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
12 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
13 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
14 | Wiśniewski Arkadiusz | Otwock | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
15 | Wicka Ania | Kartuzy | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
16 | Szkarłat Leopold | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
17 | Pawlikowska Michalina | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
18 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
19 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
20 | Robakowski Bartosz | Koleczkowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
21 | kwidzinska karolina | gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
22 | Weiland Karina | Czeczewo | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | ||
23 | KRAUZA BEATA | KARTUZY | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Akademia Biegowa Kartuzy | |
24 | KOCHAŃSKA JOANNA | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | |
25 | Filar Katarzyna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Grupa Biegowa 65 | |
26 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Grupa Biegowa 65 | |
27 | Sowa Renia | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | IKS ATAK ELBLĄG | |
28 | Kałużna Dominika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Kocanka Gdańsk | |
29 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | |
30 | Reda Sławomir | Warszawa | Polska | Nordic walking - 10 km | PASJA Warszawa | |
31 | Begej Anita | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | portEl.pl | |
32 | Grzegorczyk Marcin Joachim | Władysławowo | Polska | Nordic walking - 10 km | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO / DYNAMIC | |
33 | Bielecka Monika | Stargard | Polska | Nordic walking - 10 km | TupTup Team |
Wyświetleń: 25206