Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jarecka Iwona | Banino | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
2 | Jarecki Robert | Banino | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
3 | Jarecki Dariusz | Banino | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
4 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
5 | Hoppa Anna | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
6 | Ziemann Wiktor | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | TEAM GWE | opłacono on-line |
7 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | Elite Team | opłacono on-line |
8 | Woźniak Anna | Brodnica Górna | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
9 | Zabrocka Bogumiła | Czeczewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
10 | Weiland Karina | Czeczewo | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | ||
11 | Weiland Karina | Czeczewo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | ||
12 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ZS w Potęgowie | opłacono on-line |
13 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ZS w Potęgowie | opłacono on-line |
14 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
15 | Krasowski Andrzej | Dębogórze | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
16 | Rybarczyk Iwona | Dopiewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
17 | Knitter Tomasz | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
18 | Kuśmierek Mateusz | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
19 | Kuśmierek Patryk | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
20 | Kuśmierek Jan | Dziemiany | Polska | Nordic walking - 10 km | BŁĘKITNI NW DZIEMIANY | opłacono on-line |
21 | Begej Anita | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | portEl.pl | |
22 | Sowa Renia | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | IKS ATAK ELBLĄG | |
23 | Kamienski Maciej | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
24 | Bortkun Justyna | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
25 | Bortkun Marcin | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
26 | napiórkowska barbara | gdansk | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
27 | Wojsa Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
28 | Śledziewski Dominik | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
29 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
30 | Niewińska Beata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
31 | Bartosiewicz Włodzimierz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
32 | Zawadzki Ryszard | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
33 | Sołtysiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
34 | Bartosiewicz Łukasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/ Luki Team | opłacono on-line |
35 | Niedzielska Emilia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
36 | Wasilewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | WATAHA - łączy na bieganie | opłacono on-line |
37 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
38 | Gałgowska Krystyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team Chodzezkijami | opłacono on-line |
39 | Szkarłat Leopold | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
40 | Sokołowska Danuta | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
41 | Matyjek-Macholla Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Good Luck Club | opłacono on-line |
42 | LIPIŃSKA IWONA | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
43 | Karlikowska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Karlikowscy Team | opłacono on-line |
44 | Karlikowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Karlikowscy Team | opłacono on-line |
45 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | elite team | opłacono on-line |
46 | BURZYNSKA HALINA | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | GDAŃSKI KLUB MORSÓW | opłacono on-line |
47 | KOCHAŃSKA JOANNA | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | |
48 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
49 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
50 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | opłacono on-line |
51 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
52 | Okraszewski Tomasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
53 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
54 | Domańska Beata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
55 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
56 | Okraszewska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
57 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
58 | Miszewski Antoni | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Grupa Biegowa 65 | |
59 | Filar Katarzyna | Gdańsk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Grupa Biegowa 65 | |
60 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | FACE NORDIC WALKING TEAM | opłacono on-line |
61 | Suliński Jan | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Sopocki Klub Żeglarski | opłacono on-line |
62 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | AWFiS | opłacono on-line |
63 | PĄCZEK Andrzej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Cookies | opłacono on-line |
64 | Dekowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Polski Rejestr Statków S.A. | opłacono on-line |
65 | Kiedacz Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
66 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
67 | Lehmann Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
68 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
69 | Zasowski Jan | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
70 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
71 | Chełstowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
72 | Sutryk Adam | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
73 | Zielińska Ewa | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
74 | Bach Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
75 | Blok Katarzyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
76 | Krzemińska Barbara | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
77 | Latoszewska Ewelina | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
78 | Doliński Piotr | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
79 | Ploetzing Adam | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
80 | Ploetzing Magdalena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
81 | Gilewicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
82 | Lademann Dorota | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
83 | Popiołek Waldemar | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
84 | Sobolewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
85 | Chojnacki Piotr | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
86 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
87 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
88 | Maciążek Jolanta | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
89 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
90 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
91 | Świętochowski Krzysztof Świętochowski | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
92 | Kałużna Dominika | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Kocanka Gdańsk | |
93 | Kaczmarek Katarzyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
94 | Rucińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Aplitt | opłacono on-line |
95 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
96 | Szabłowski Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Hotel Almond Team | opłacono on-line |
97 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
98 | Pawlikowska Michalina | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
99 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
100 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25359