Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lokś Paulina | Janowo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
2 | Śledziewski Dominik | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
3 | Zujewska Beata | Gdynia | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
4 | Jarosik Daniel | Lniska | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
5 | Jarosik Barbara | Lniska | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
6 | Wojsa Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
7 | Sołtysiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
8 | Lokś GRAŻYNA | Janowo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
9 | napiórkowska barbara | gdansk | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
10 | Lokś Piotr | Janowo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
11 | Wruk Magdalena | Rumia | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
12 | Niewiejska Wiktoria | Ostrzeszów | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
13 | Niewiejski Sławomir | Ostrzeszów | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
14 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
15 | Świątkiewicz-Barcz Kamila | Wejherowo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
16 | Niedzielska Emilia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
17 | Zawadzki Ryszard | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
18 | Bury Liliana | Reda | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
19 | Kaliński Piotr | Słupsk | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
20 | Mroczkowski Tomasz | Żukowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
21 | Jarecka Iwona | Banino | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
22 | Jarecki Robert | Banino | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
23 | Jarecki Dariusz | Banino | Polska | Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
24 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
25 | Szkarłat Leopold | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
26 | Pawlikowska Michalina | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
27 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
28 | POBŁOCKA MARIA POBŁOCKA | SKORZEWO | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
29 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
30 | Jagodzińska Bożena | WROCŁAW | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
31 | Jagodziński Andrzej | WROCŁAW | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
32 | Zabrocka Bogumiła | Czeczewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
33 | Szulc Hanna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
34 | Rybarczyk Iwona | Dopiewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
35 | Lipińska Grażyna | Skorzewo | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
36 | Rosa Jakub | Wejherowo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
37 | Kwidzińska Elwira | Łubiana | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
38 | Reca Grażyna | Kościerzyna | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
39 | Flisikowska Anna | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
40 | Sugier Dorota | Kaliska Kościerskie | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
41 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
42 | Okraszewski Tomasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
43 | Jastrzębski Dariusz | Sopot | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
44 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
45 | Rokosz Robert | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
46 | Nowak Beata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
47 | Okraszewska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
48 | Polis Marzena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
49 | Robakowski Bartosz | Koleczkowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
50 | kwidzinska karolina | gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
51 | Wicka Ania | Kartuzy | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
52 | Weiland Karina | Czeczewo | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | ||
53 | Wiśniewski Arkadiusz | Otwock | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
54 | Małkowska Marzena | Tczew | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
55 | Olsztyński Zbigniew | Tczew | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
56 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
57 | Hoppa Anna | Bolszewo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
58 | Dolecki Andrzej | Reda | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
59 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
60 | Kozikowski Dariusz | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
61 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
62 | Stencel Wanda | Żukowo | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
63 | Kuźmicz Magdalena | Maszewko | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
64 | Kiedacz Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
65 | Kamienski Maciej | Gdansk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
66 | Pluciński Sylwester | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
67 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
68 | Lehmann Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
69 | Miętkiewicz Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
70 | Ciarkowska Dorota | Olbrachtówko | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
71 | Cybula Paweł | Kazimierz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
72 | Stolc Iwona | Kościerzyna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
73 | Muller Tadeusz | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
74 | Kusiak Dariusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
75 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
76 | Bortkun Justyna | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
77 | Bortkun Marcin | Gdansk | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | ||
78 | Myszk Magdalena | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
79 | Bujak Janusz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
80 | Wawrzeła Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
81 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
82 | Maciążek Jolanta | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
83 | Woźniak Anna | Brodnica Górna | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
84 | Małek Andrzej | Kąpino | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
85 | Kubicki Leszek | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
86 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
87 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
88 | KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA | KRĘPA KASZUBSKA | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
89 | Ostrochalska Aleksandra | Krepa Kaszubska | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
90 | Świętochowski Krzysztof Świętochowski | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
91 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
92 | Wasiewicz Paweł Wasiewicz | Sopot | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
93 | KREFFT BARBARA | PARCHOWO | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
94 | Dylewska Ewa | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
95 | Weiland Karina | Czeczewo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | ||
96 | Kloska Kazimierz | Rzepnica gm.Bytów | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
97 | Brzuchalska Danuta | Rumia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
98 | Lange Krystian | Rytel/Chojnice | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
99 | Hatłas Anita | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
100 | Hatłas Adam | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 24995