Korona Północy Polski #4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 JAŻDŻEWSKA IWONA MALBORK Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
2 kwidzinska karolina gdynia Nordic walking - 5 km
3 Kubicki Leszek Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
4 Zarzycki Mariusz Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
5 Lehmann Dawid Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
6 Okrój Patrycja Żukowo Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo
7 Kurowska Patrycja Żukowo Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
8 Rokosz Robert Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
9 Robakowski Bartosz Koleczkowo Bieg przełajowy - 10 km
10 Stencel Wanda Żukowo Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
11 Miętkiewicz Rafał Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
12 Kurowska Halina Żukowo Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
13 Dolecki Andrzej Reda Bieg przełajowy - 10 km
14 Wasiewicz Paweł Wasiewicz Sopot Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
15 Bortkun Justyna Gdansk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
16 Bortkun Marcin Gdansk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
17 Myszk Magdalena Gdynia Nordic walking - 5 km
18 Zabrocka Bogumiła Czeczewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
19 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking - 10 km opłacono on-line
20 Dylewska Ewa Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
21 Wicka Ania Kartuzy Bieg przełajowy - 10 km
22 Zujewska Beata Gdynia Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
23 Weiland Karina Czeczewo Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo
24 Bujak Janusz Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
25 Ciarkowska Dorota Olbrachtówko Nordic walking - 10 km opłacono on-line
26 Kaliński Piotr Słupsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
27 Weiland Karina Czeczewo Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo
28 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
29 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic walking - 5 km opłacono on-line
30 Reca Grażyna Kościerzyna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
31 Wawrzeła Łukasz Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
32 Flisikowska Anna Nowa Wieś Kościerska Nordic walking - 5 km opłacono on-line
33 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Nordic walking - 5 km opłacono on-line
34 Kuźmicz Magdalena Maszewko Nordic walking - 5 km opłacono on-line
35 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
36 Mroczkowski Tomasz Żukowo Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
37 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
38 Kloska Kazimierz Rzepnica gm.Bytów Nordic walking - 5 km opłacono on-line
39 Kiedacz Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
40 Maciążek Jolanta Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
41 Walkowicz Karolina Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
42 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
43 napiórkowska barbara gdansk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
44 Lange Krystian Rytel/Chojnice Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
45 Wiśniewski Arkadiusz Otwock Bieg przełajowy - 10 km
46 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking - 10 km opłacono on-line
47 Kamienski Maciej Gdansk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
48 Pluciński Sylwester Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
49 Cybula Paweł Kazimierz Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
50 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking - 5 km
51 Małkowska Marzena Tczew Nordic walking - 10 km opłacono on-line
52 Jarecki Dariusz Banino Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
53 Olsztyński Zbigniew Tczew Nordic walking - 5 km opłacono on-line
54 Jarecki Robert Banino Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
55 Jarecka Iwona Banino Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
56 Jarosik Daniel Lniska Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
57 Stolc Iwona Kościerzyna Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
58 Jarosik Barbara Lniska Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
59 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
60 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking - 10 km opłacono on-line
61 Wojsa Marcin Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
62 Sołtysiak Natalia Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
63 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
64 Rosa Jakub Wejherowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
65 Okraszewska Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
66 Hatłas Anita Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
67 Hatłas Adam Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
68 Lokś GRAŻYNA Janowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
69 Lokś Paulina Janowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
70 Śledziewski Dominik Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
71 Lokś Piotr Janowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
72 POBŁOCKA MARIA POBŁOCKA SKORZEWO Nordic walking - 5 km opłacono on-line
73 Wruk Magdalena Rumia Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
74 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
75 Świętochowski Krzysztof Świętochowski Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
76 Szulc Hanna Poznań Nordic walking - 5 km opłacono on-line
77 Polis Marzena Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
78 Rybarczyk Iwona Dopiewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
79 Szymański Adam Lębork Bieg przełajowy - 10 km
80 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Nordic walking - 10 km
81 Bury Liliana Reda Nordic walking - 5 km opłacono on-line
82 Kozikowski Dariusz Straszyn Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
83 Wąsik Krzysztof Malbork Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
84 Kusiak Dariusz Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
85 Hoppa Anna Bolszewo Bieg przełajowy - 10 km
86 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
87 Niewiejska Wiktoria Ostrzeszów Nordic walking - 5 km opłacono on-line
88 Niewiejski Sławomir Ostrzeszów Nordic walking - 10 km opłacono on-line
89 Zaborowski Mariusz Malbork Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
90 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
91 Pawlikowska Michalina Gdynia Nordic walking - 10 km
92 Świątkiewicz-Barcz Kamila Wejherowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
93 Nowak Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
94 Niedzielska Emilia Gdańsk Nordic walking - 5 km
95 Zawadzki Ryszard Gdańsk Nordic walking - 5 km
96 Jastrzębski Dariusz Sopot Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
97 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic walking - 5 km opłacono on-line
98 Jagodzińska Bożena WROCŁAW Nordic walking - 5 km opłacono on-line
99 Jagodziński Andrzej WROCŁAW Nordic walking - 5 km opłacono on-line
100 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line


Wyświetleń: 15157

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ