Korona Północy Polski #4
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
102 Reda Sławomir Warszawa Nordic walking - 10 km PASJA Warszawa
103 Wawrzeła Łukasz Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
104 Bujak Janusz Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
105 Myszk Magdalena Gdynia Nordic walking - 5 km
106 Kosianowska Monika Malbork Nordic walking - 10 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy opłacono on-line
107 Bortkun Marcin Gdansk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
108 Bortkun Justyna Gdansk Rekreacyjny nordic walking - 5 km
109 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic walking - 5 km opłacono on-line
110 Kusiak Dariusz Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
111 Cyra Zbigniew Skoszewo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne NW ZIELONY DWÓR opłacono on-line
112 Cyra Grażyna Skoszewo Nordic walking - 5 km NW ZIELONY DWÓR opłacono on-line
113 Muller Tadeusz Wejherowo Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
114 Pellowska Emilia Kościerzyna Bieg przełajowy - 10 km Polska opłacono on-line
115 Stolc Iwona Kościerzyna Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
116 Cybula Paweł Kazimierz Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
117 KRAUZA BEATA KARTUZY Bieg przełajowy - 10 km Akademia Biegowa Kartuzy
118 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
119 Chojnacki Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
120 Sobolewski Jarosław Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
121 Popiołek Waldemar Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
122 Lademann Dorota Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
123 Gilewicz Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
124 Ploetzing Magdalena Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
125 Ploetzing Adam Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
126 Doliński Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
127 Latoszewska Ewelina Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
128 Krzemińska Barbara Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
129 Blok Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
130 Bach Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
131 Chmielowiec Danuta Leźno Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
132 Zielińska Ewa Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
133 Sutryk Adam Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
134 Chełstowski Krzysztof Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
135 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
136 Zasowski Jan Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
137 Ciarkowska Dorota Olbrachtówko Nordic walking - 10 km opłacono on-line
138 Knut Magdalena Pruszcz Gdanski Bieg przełajowy - 10 km Bioway opłacono on-line
139 Nietupski Krzysztof Gdynia Bieg przełajowy - 10 km RCI Gdynia opłacono on-line
140 Miętkiewicz Rafał Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
141 Labuda Rafał Prokowo Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
142 Labuda Anna Prokowo Bieg przełajowy - 10 km Akademia Biegowa Kartuzy opłacono on-line
143 Lehmann Dawid Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
144 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
145 Szczypior Artur Wyszecino Bieg przełajowy - 10 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
146 Pluciński Sylwester Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
147 Kamienski Maciej Gdansk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
148 Szachniuk Marzena Łeba Bieg przełajowy - 10 km The North Event opłacono
149 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg przełajowy - 10 km The North Event opłacono
150 Hirsch Krystyna gdynia Nordic walking - 10 km OPEC Gdynia opłacono on-line
151 Kiedacz Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
152 Kuźmicz Magdalena Maszewko Nordic walking - 5 km opłacono on-line
153 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic walking - 10 km NWPL/Nordic Walking Pasłek opłacono on-line
154 Dekowska Agnieszka Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Polski Rejestr Statków S.A. opłacono on-line
155 Stencel Wanda Żukowo Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo opłacono on-line
156 PĄCZEK Andrzej Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Cookies opłacono on-line
157 Stefańska Agnieszka Darżyno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
158 Stefański Ksawery Darżyno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. ZS w Potęgowie opłacono on-line
159 Stefańska Eliza Darżyno Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. ZS w Potęgowie opłacono on-line
160 Kozikowski Dariusz Straszyn Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
161 Sokołowska Dorota Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
162 Ziemann Wiktor Bolszewo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. TEAM GWE opłacono on-line
163 DREWA Zygmunt Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
164 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking - 10 km TEAM GWE opłacono on-line
165 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
166 Siewert Przemysław Tuchom Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Pomorska Szkoła Walki FIGHTER opłacono on-line
167 Siewert Aleksandra Tuchom Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne Pomorska Szkoła Walki FIGHTER opłacono on-line
168 Siewert Marek Tuchom Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo Pomorska Szkoła Walki FIGHTER opłacono on-line
169 Stanecka-Siewert Małgorzata Tuchom Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo Pomorska Szkoła Walki FIGHTER opłacono on-line
170 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
171 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 5 km AWFiS opłacono on-line
172 Dolecki Andrzej Reda Bieg przełajowy - 10 km
173 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
174 Suliński Jan Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Sopocki Klub Żeglarski opłacono on-line
175 Hoppa Anna Bolszewo Bieg przełajowy - 10 km
176 Szymański Adam Lębork Bieg przełajowy - 10 km
177 Olsztyński Zbigniew Tczew Nordic walking - 5 km opłacono on-line
178 Małkowska Marzena Tczew Nordic walking - 10 km opłacono on-line
179 Wiśniewski Arkadiusz Otwock Bieg przełajowy - 10 km
180 Kutniewska Maria Żukowo Nordic walking 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo Face Nordic Walking Team opłacono on-line
181 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking - 5 km Elite Team Lębork opłacono on-line
182 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking - 5 km Elite Team Lębork opłacono
183 Weiland Karina Czeczewo Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo
184 Wicka Ania Kartuzy Bieg przełajowy - 10 km
185 Towarnicka Izabela Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono on-line
186 kwidzinska karolina gdynia Nordic walking - 5 km
187 Wawrzyniak Igor Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Face Nordic Walking Team opłacono on-line
188 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
189 Zawadzki Kazimierz Błotnia Bieg przełajowy - 10 km Straszyn biega Pruszcz biega opłacono on-line
190 Robakowski Bartosz Koleczkowo Bieg przełajowy - 10 km
191 Reseman Sylwia Żukowo Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo Face Nordic Walking Team opłacono on-line
192 Kruszka Arleta Poznań Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie
193 Saniuk Edward Gdańsk Nordic walking - 5 km FACE NORDIC WALKING TEAM opłacono on-line
194 Begej Anita Elbląg Bieg przełajowy - 10 km portEl.pl
195 Filar Katarzyna Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km Grupa Biegowa 65
196 Miszewski Antoni Gdańsk Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Grupa Biegowa 65
197 Polis Marzena Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
198 Okraszewska Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
199 Nowak Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
200 Domańska Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line


Wyświetleń: 15155

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ