Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
201 | Sowa Renia | Elbląg | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | IKS ATAK ELBLĄG | |
202 | Sołtysiak Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
203 | Stanecka-Siewert Małgorzata | Tuchom | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | Pomorska Szkoła Walki FIGHTER | opłacono on-line |
204 | Stefańska Agnieszka | Darżyno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
205 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ZS w Potęgowie | opłacono on-line |
206 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ZS w Potęgowie | opłacono on-line |
207 | Stencel Wanda | Żukowo | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | opłacono on-line | |
208 | Stolc Iwona | Kościerzyna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
209 | Sugier Dorota | Kaliska Kościerskie | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
210 | Suliński Jan | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Sopocki Klub Żeglarski | opłacono on-line |
211 | Sutryk Adam | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
212 | Świątkiewicz-Barcz Kamila | Wejherowo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
213 | Świętochowski Krzysztof Świętochowski | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
214 | Szabłowski Kamil | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Hotel Almond Team | opłacono on-line |
215 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | The North Event | opłacono |
216 | Szczypior Artur | Wyszecino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
217 | Szkarłat Leopold | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
218 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
219 | Szulc Hanna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
220 | Szymanowska Anna | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team Lębork | opłacono |
221 | Szymanowski Eugeniusz | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team Lębork | opłacono on-line |
222 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
223 | Toporek Aleksandra | Przodkowo | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | NWPL/ Luki Team Sieldce | opłacono on-line |
224 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | NWPL/ Luki Team Sieldce | opłacono on-line |
225 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Team Deaf | opłacono on-line |
226 | Walkowicz Karolina | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
227 | Wasiewicz Paweł Wasiewicz | Sopot | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
228 | Wąsik Krzysztof | Malbork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
229 | Wasilewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | WATAHA - łączy na bieganie | opłacono on-line |
230 | Wawrzeła Łukasz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
231 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
232 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
233 | Weiland Karina | Czeczewo | Polska | Nordic walking - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | ||
234 | Weiland Karina | Czeczewo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Żukowo | ||
235 | Wenek Maja | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | MKS FIGHTER | opłacono on-line |
236 | Wicka Ania | Kartuzy | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
237 | Wiśniewski Arkadiusz | Otwock | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
238 | Wojsa Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
239 | Wozbanowicz Jacek | Straszyn | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | STRASZYN BIEGA | opłacono on-line |
240 | Woźniak Anna | Brodnica Górna | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
241 | Wołowczyk Leszek | Skarszewy | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Morsy Skarszewy | opłacono on-line |
242 | Wruk Magdalena | Rumia | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
243 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km | klub sportowy DED | opłacono on-line |
244 | Yankovskaya Dariya | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | klub sportowy DED | opłacono on-line |
245 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km | klub sportowy DED | opłacono on-line |
246 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | klub sportowy DED | opłacono on-line |
247 | Zaborowski Mariusz | Malbork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
248 | Zabrocka Bogumiła | Czeczewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
249 | Zarzycki Mariusz | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
250 | Zasowski Jan | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
251 | Zawadzki Kazimierz | Błotnia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Straszyn biega Pruszcz biega | opłacono on-line |
252 | Zawadzki Ryszard | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
253 | Zaycev Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km | klub sportowy DED | opłacono on-line |
254 | Zielińska Ewa | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
255 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono |
256 | Ziemann Wiktor | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | TEAM GWE | opłacono on-line |
257 | Zujewska Beata | Gdynia | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
258 | Łapińska Edyta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
259 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 25034