Korona Północy Polski #4

Korona Północy Polski - 4 edycja - 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR RODZINNA OSTRZEŻNIA DYSTANS Wynik
1 103 YANKOVSKIY DMITRIY M 1 M 40-49 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED YANKOVSCY 5km NW 0:28:48
2 187 TOPOREK RAFAŁ M 2 M NPSR PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE NPSR 5km NW 0:29:55
3 71 RADOMSKI MARCIN M 3 M 40-49 PŁOCK BIEGAM W SFETSZE 5km NW 0:30:09
4 80 SANIUK EDWARD M 4 M 60-69 1 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:31:07
5 73 RĘBOWSKI TOMASZ M 5 M 30-39 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK RĘBOWSCY 5km NW 0:31:18
6 108 ZAYCEV DMITRIY M 6 M 40-49 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 5km NW 0:31:26
7 3 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 7 M 30-39 2 GDAŃSK NWPL/ LUKI TEAM 5km NW 0:31:33
8 22 FIEBIG KRZYSZTOF M 8 M 40-49 2 ROTMANKA ZDROWY KLUB ROTMANKA ŻÓŁTA +1min 5km NW 0:31:46
9 94 ŚLEDZIEWSKI BOGDAN M 9 M 40-49 3 GDAŃSK 5km NW 0:32:24
10 36 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 10 M 50-59 1 KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:32:27
11 114 WITKOWSKI PIOTR M 11 M 30-39 3 RUMIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:32:34
12 90 SZPILMAN KATARZYNA K 1 K 50-59 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:32:36
13 92 SZYMANOWSKA ANNA K 2 K 50-59 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK SZYMANOWSCY/WENEK 5km NW 0:33:14
14 41 KUŚMIEREK MATEUSZ M 12 M 13-15 1 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY KUŚMIEREK 5km NW 0:33:40
15 55 NEHRING ZBIGNIEW M 13 M 60-69 2 ROTMANKA ZDROWY KLUB ROTMANKA ŻÓŁTA +1min 5km NW 0:33:41
16 115 BORTKUN MARCIN M 14 M 40-49 4 GDANSK 5km NW 0:34:03
17 93 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 15 M 60-69 3 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK SZYMANOWSCY/WENEK 5km NW 0:34:11
18 183 PIĄTEK DAREK M 16 M NPSR 1 GNIEWINO NORDIC WALKING PASŁĘK NPSR 5km NW 0:34:40
19 72 RECA GRAŻYNA K 3 K 40-49 KOŚCIERZYNA 5km NW 0:34:42
20 7 BRYGAŁA AGATA K 4 K 16-29 1 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:34:49
21 49 LOKŚ PIOTR M 17 M 10-12 1 JANOWO 5km NW 0:35:01
22 100 WOŹNIAK ANNA K 5 K 30-39 1 BRODNICA GÓRNA 5km NW 0:35:04
23 186 TOPOREK ALEKSANDRA K 6 K NPSR 1 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE NPSR 5km NW 0:35:07
24 44 KWIDZIŃSKA ELWIRA K 7 K 40-49 1 ŁUBIANA 5km NW 0:35:24
25 57 NIEWIŃSKA BEATA K 8 K 50-59 1 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:35:31
26 101 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 9 K 30-39 2 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED YANKOVSCY 5km NW 0:35:34
27 69 PONKA RADOSŁAW M 18 M 40-49 5 WEJHEROWO TEAM GWE 5km NW 0:35:59
28 81 SMARSZCZ GRAŻYNA K 10 K 60-69 1 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS 5km NW 0:36:04
29 24 GAŁGOWSKA KRYSTYNA K 11 K 70+ 1 GDAŃSK ELITE TEAM CHODZEZKIJAMI 5km NW 0:36:09
30 18 DOMAŃSKA BEATA K 12 K 40-49 2 GDAŃSK ELITE TEAM 5km NW 0:36:10
31 2 BADZIĄG WALDEMAR M 19 M 50-59 2 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:36:11
32 181 ŁĘCKI JAN M 20 M NPSR 2 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM NPSR 5km NW 0:36:13
33 56 NIEWIEJSKA WIKTORIA K 13 K 16-29 2 OSTRZESZÓW 5km NW 0:36:16
34 40 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 21 M 60-69 4 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5km NW 0:36:22
35 64 PLOETZING ADAM M 22 M 40-49 6 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:36:23
36 62 OLECH MATEUSZ M 23 M 10-12 2 GDAŃSK ELITE TEAM OLECH 5km NW 0:36:29
37 43 KUŹMICZ MAGDALENA K 14 K 30-39 3 MASZEWKO 5km NW 0:36:29
38 34 KIERSNOWSKI HENRYK M 24 M 70+ 1 GDAŃSK 5km NW 0:36:34
39 50 LOKŚ GRAŻYNA K 15 K 40-49 3 JANOWO 5km NW 0:36:35
40 79 RYBARCZYK IWONA K 16 K 40-49 4 DOPIEWO 5km NW 0:36:51
41 33 KARLIKOWSKA JOANNA K 17 K 40-49 5 GDAŃSK KARLIKOWSCY TEAM 5km NW 0:36:54
42 53 MACIĄŻEK JOLANTA K 18 K 40-49 6 GDAŃSK 5km NW 0:36:57
43 98 WAWRZYNIAK IGOR M 25 M 10-12 3 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:36:57
44 75 RĘBOWSKI MATEUSZ M 26 M 0-9 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK RĘBOWSCY 5km NW 0:37:03
45 15 CHYLIŃSKI ANDRZEJ M 27 M 40-49 7 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:37:05
46 188 TOWARNICKA IZABELA K 19 K NPSR 2 GDYNIA TEAM DEAF NPSR 5km NW 0:37:11
47 4 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 28 M 60-69 5 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:37:12
48 35 KLOSKA KAZIMIERZ M 29 M 70+ 2 RZEPNICA GM.BYTÓW 5km NW 0:37:15
49 99 WENEK MAJA K 20 K 10-12 1 LĘBORK MKS FIGHTER SZYMANOWSCY/WENEK 5km NW 0:37:19
50 42 KUTNIEWSKA MARIA K 21 K 60-69 2 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:37:47
51 86 SUTRYK ADAM M 30 M 60-69 6 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:38:08
52 107 ZASOWSKI JAN M 31 M 13-15 2 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:38:16
53 110 ZIELIŃSKI JACEK M 32 M 60-69 7 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:38:18
54 97 WAWRZYNIAK ANNA K 22 K 40-49 7 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5km NW 0:38:20
55 37 KOPCZYŃSKA IRENA K 23 K 60-69 3 BORKOWO ELITE TEAM 5km NW 0:38:31
56 77 ROSA BOGUMIŁA K 24 K 60-69 4 GDYNIA OPEC GDYNIA 5km NW 0:38:41
57 13 CHOJNACKI PIOTR M 33 M 40-49 8 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:38:54
58 61 OLECH MARCIN M 34 M 40-49 9 GDAŃSK ELITE TEAM OLECH 5km NW 0:38:57
59 51 LOKŚ PAULINA K 25 K 13-15 1 JANOWO 5km NW 0:38:59
60 184 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 26 K NPSR 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK NPSR RĘBOWSCY 5km NW 0:39:03
61 68 PONKA BARBARA K 27 K 40-49 8 WEJHEROWO TEAM GWE 5km NW 0:39:04
62 17 DOLIŃSKI PIOTR M 35 M 40-49 10 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:39:06
63 52 ŁAPIŃSKA EDYTA K 28 K 30-39 4 GDYNIA ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5km NW 0:39:11
64 67 POLIS MARZENA K 29 K 40-49 9 GDAŃSK 5km NW 0:39:17
65 113 WALCZAK WALDEMAR M 36 M 60-69 8 - ELITE TEAM 5km NW 0:39:17
66 23 FLISIKOWSKA ANNA K 30 K 40-49 10 NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA ŻÓŁTA +1min 5km NW 0:39:25
67 76 ROKOSZ ROBERT M 37 M 40-49 11 GDYNIA 5km NW 0:39:31
68 88 SUGIER DOROTA K 31 K 40-49 11 KALISKA KOŚCIERSKIE 5km NW 0:39:45
69 182 MIŁKOWSKA JOLANTA K 32 K NPSR 4 GDYNIA TEAM DEAF NPSR 5km NW 0:39:45
70 46 LADEMANN DOROTA K 33 K 16-29 3 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:39:46
71 27 HATŁAS ANITA K 34 K 40-49 12 GDYNIA 5km NW 0:39:53
72 78 ROSA JAKUB M 38 M 13-15 3 WEJHEROWO 5km NW 0:40:16
73 109 ZIELIŃSKA EWA K 35 K 60-69 5 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:40:21
74 58 NOWAK BEATA K 36 K 40-49 13 GDAŃSK 5km NW 0:40:30
75 45 LAANE ELENA K 37 K 16-29 4 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 5km NW 0:40:32
76 26 GOMÓŁKA-BIGUS MONIKA K 38 K 40-49 14 GDYNIA 5km NW 0:40:33
77 189 WALKOWICZ KAROLINA K 39 K NPSR 5 GDYNIA NPSR 5km NW 0:40:37
78 111 ZIEMANN WIKTOR M 39 M 10-12 4 BOLSZEWO TEAM GWE 5km NW 0:40:46
79 30 JARECKA IWONA K 40 K 30-39 5 BANINO 5km NW 0:41:02
80 91 SZULC HANNA K 41 K 40-49 15 POZNAŃ 5km NW 0:41:10
81 29 JAGODZIŃSKI ANDRZEJ M 40 M 50-59 3 WROCŁAW 5km NW 0:41:12
82 16 CYRA GRAŻYNA K 42 K 60-69 6 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5km NW 0:41:19
83 14 CHOJNICKA ZOFIA K 43 K 70+ 2 GDAŃSK AWFIS 5km NW 0:41:20
84 39 KULCZYCKI JAN M 41 M 60-69 9 GDAŃSK 5km NW 0:41:29
85 95 ŚLEDZIEWSKI DOMINIK M 42 M 16-29 1 GDAŃSK 5km NW 0:41:51
86 20 DUDEK AGNIESZKA K 44 K 30-39 6 PŁOCK BIEGAM W SFETSZE 5km NW 0:41:54
87 159 HUSSIEN SALI M 43 M 10-12 5 MAŁKOWO - 5km NW 0:42:16
88 65 PLOETZING MAGDALENA K 45 K 40-49 16 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:42:34
89 8 BRZUCHALSKA DANUTA K 46 K 60-69 7 RUMIA 5km NW 0:43:00
90 104 YANKOVSKIY MAKSIM M 44 M 0-9 2 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED YANKOVSCY 5km NW 0:43:18
91 185 ŚLIWIŃSKA EDYTA K 47 K NPSR 6 PIERWOSZYNO TEAM DEAF NPSR 5km NW 0:43:35
92 19 DREWA ZYGMUNT M 45 M 70+ 3 GOŚCICINO TEAM GWE 5km NW 0:43:38
93 28 JAGODZIŃSKA BOŻENA K 48 K 60-69 8 WROCŁAW 5km NW 0:43:40
94 66 POBŁOCKA MARIA K 49 K 60-69 9 SKORZEWO 5km NW 0:44:00
95 38 KRZEMIŃSKA BARBARA K 50 K 50-59 2 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:44:10
96 102 YANKOVSKAYA DARIYA K 51 K 0-9 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED YANKOVSCY 5km NW 0:44:35
97 47 LATOSZEWSKA EWELINA K 52 K 40-49 17 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:44:37
98 63 OLSZTYŃSKI ZBIGNIEW M 46 M 60-69 10 TCZEW 5km NW 0:45:02
99 112 WALCZAK WIESŁAWA K 53 K 60-69 10 - ELITE TEAM 5km NW 0:45:12
100 105 ZABROCKA BOGUMIŁA K 54 K 60-69 11 CZECZEWO 5km NW 0:45:17
101 25 GILEWICZ KATARZYNA K 55 K 40-49 18 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:46:31
102 82 SOBOLEWSKI JAROSŁAW M 47 M 16-29 2 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:47:02
103 96 ŚWIĄTKIEWICZ-BARCZ KAMILA K 56 K 30-39 7 WEJHEROWO 5km NW 0:47:17
104 21 DYLEWSKA EWA K 57 K 40-49 19 GDYNIA 5km NW 0:47:28
105 1 BACH JOANNA K 58 K 40-49 20 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:47:32
106 5 BLOK KATARZYNA K 59 K 40-49 21 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:47:38
107 180 CYRA ZBIGNIEW M 48 M NPSR 3 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR NPSR 5km NW 0:48:39
108 12 CHMIELOWIEC DANUTA K 60 K 60-69 12 LEŹNO GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:48:43
109 87 STEFAŃSKI KSAWERY M 49 M 0-9 3 DARŻYNO ZS W POTĘGOWIE 5km NW 0:49:07
110 116 STEFAŃSKA ELIZA K 61 K 0-9 2 DARŻYNO ZS W POTĘGOWIE 5km NW 0:49:24
111 85 STEFAŃSKA AGNIESZKA K 62 K 30-39 8 DARŻYNO 5km NW 0:49:25
112 10 BURZYNSKA HALINA K 63 K 60-69 13 GDAŃSK GDAŃSKI KLUB MORSÓW 5km NW 0:50:57
113 32 KACZMAREK KATARZYNA K 64 K 40-49 22 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5km NW 0:52:47
114 31 JARECKI DARIUSZ M 50 M 40-49 12 BANINO 5km NW 0:55:52

Korona Północy Polski - 4 edycja - 10km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR RODZINNA OSTRZEŻNIA DYSTANS Wynik
1 200 KŁOS MACIEJ M 1 M 0-39 GDAŃSK 10km NW 1:02:32
2 211 KNITTER TOMASZ M 2 M 0-39 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY 10km NW 1:02:41
3 220 KUŹMICZ ADAM M 3 M 0-39 MASZEWKO NWPL/NORDIC WALKING PASŁEK 10km NW 1:03:39
4 219 KUŚMIEREK PATRYK M 4 M 0-39 1 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY KUŚMIEREK 10km NW 1:04:06
5 233 SAŁABON GRZEGORZ M 5 M 50-59 1 LĘBORK NORDICUS TEAM LĘBORK 10km NW 1:05:41
6 206 DREWA MARIAN M 6 M 60+ 1 GOŚCICINO TEAM GWE 10km NW 1:05:56
7 218 KUŚMIEREK JAN M 7 M 40-49 1 DZIEMIANY BŁĘKITNI NW DZIEMIANY KUŚMIEREK 10km NW 1:06:07
8 224 MARKIN EVGENIY M 8 M 0-39 2 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 10km NW 1:06:16
9 215 KOWALCZUK ROBERT M 9 M 50-59 2 GDAŃSK ELITE TEAM 10km NW 1:07:15
10 213 KOLMETZ KATARZYNA K 1 K 40-49 GOŚCICINO POLIPACK 10km NW 1:07:29
11 201 BADOCHA-DUDA MAŁGORZATA K 2 K 40-49 GDAŃSK ELITE TEAM CHODZEZKIJAMI 10km NW 1:08:10
12 235 SMARSZCZ WIESŁAW M 10 M 60+ 2 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS 10km NW 1:08:19
13 217 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 3 K 40-49 KRĘPA KASZUBSKA 10km NW 1:08:40
14 221 LIPKO ADRIANNA K 4 K 0-39 1 GDYNIA BIEGAMYRAZEM.PL 10km NW 1:08:58
15 207 HINC IWONA K 5 K 40-49 1 ŻUKOWO-BORKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:09:02
16 229 OSTROCHALSKA ALEKSANDRA K 6 K 0-39 2 KREPA KASZUBSKA 10km NW 1:09:21
17 228 OLECH ANNA K 7 K 40-49 2 GDAŃSK ELITE TEAM OLECH 10km NW 1:09:59
18 227 NIEWIEJSKI SŁAWOMIR M 11 M 50-59 3 OSTRZESZÓW 10km NW 1:10:03
19 209 KALIŃSKI PIOTR M 12 M 50-59 4 SŁUPSK 10km NW 1:10:13
20 216 KREFFT BARBARA K 8 K 50-59 1 PARCHOWO 10km NW 1:10:25
21 225 MATYJEK-MACHOLLA JOANNA K 9 K 50-59 2 GDAŃSK GOOD LUCK CLUB 10km NW 1:11:29
22 205 CZAJKA URSZULA K 10 K 60+ 1 RUMIA FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:11:36
23 230 RESEMAN SYLWIA K 11 K 40-49 3 ŻUKOWO FACE NORDIC WALKING TEAM 10km NW 1:11:52
24 212 KOLMETZ DARIUSZ M 13 M 40-49 2 GOŚCICINO POLIPACK 10km NW 1:13:51
25 203 BIAŁK ROMAN M 14 M 60+ 3 GDAŃSK 10km NW 1:15:11
26 222 MALKIEWICZ MAŁGORZATA K 12 K 50-59 3 WIERSZYNO ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO 10km NW 1:15:22
27 236 STENCEL WANDA K 13 K 50-59 4 ŻUKOWO 10km NW 1:16:29
28 214 KOSIANOWSKA MONIKA K 14 K 40-49 4 MALBORK GRUPA MALBORK / MALBORSKIE MORSY 10km NW 1:16:55
29 231 RICHERT SONIA K 15 K 0-39 3 GOŚCICINO POLIPACK 10km NW 1:18:24
30 208 HIRSCH KRYSTYNA K 16 K 50-59 5 GDYNIA OPEC GDYNIA 10km NW 1:19:53
31 234 SITKOWSKI BOGUMIŁ M 15 M 60+ 4 ŻUKOWO-BORKOWO OSRODEK KULTURY I SPORTU W ŻUKOWIE 10km NW 1:23:13
32 204 CIARKOWSKA DOROTA K 17 K 50-59 6 OLBRACHTÓWKO 10km NW 1:23:23
33 226 NAPIÓRKOWSKA BARBARA K 18 K 50-59 7 GDANSK 10km NW 1:25:33
34 223 MAŁKOWSKA MARZENA K 19 K 50-59 8 TCZEW ŻÓŁTA +2min 10km NW 1:27:34
35 239 KUNDA RENATA K 20 K 40-49 5 ŻUKOWO - 10km NW 1:31:33
36 238 JELIŃSKA ANETA K 21 K 40-49 6 ŻUKOWO - 10km NW 1:32:12
37 240 RICHERT KRYSTYNA K 22 K 40-49 7 ŻUKOWO - 10km NW 1:37:29
38 237 ZIELKE HALINA K 23 K 40-49 8 CZAPLE WEGA 10km NW 1:37:31

Korona Północy Polski - 4 edycja - 10km BIEG

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik 1 OKR.
1 338 PIONK RAFAŁ M 1 M 0-39 1 MISZEWO RUNNERSI S7 BANINO 10km BIEG 0:39:26 0:20:07
2 304 HATŁAS ADAM M 2 M 40-59 1 GDYNIA 10km BIEG 0:40:26 0:20:07
3 322 KRZEBIETKE PIOTR M 3 M 0-39 2 MIECHUCINO DZH MW 10km BIEG 0:41:55 0:20:07
4 324 KUSIAK DARIUSZ M 4 M 0-39 3 GDYNIA 10km BIEG 0:43:06 0:21:00
5 315 KANKOWSKI PAWEŁ M 5 M 0-39 4 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10km BIEG 0:43:06 0:21:12
6 301 CYBULA PAWEŁ M 6 M 0-39 5 KAZIMIERZ 10km BIEG 0:43:53 0:21:51
7 351 ŚWIĘTOCHOWSKI KRZYSZTOF M 7 M 0-39 6 GDAŃSK 10km BIEG 0:44:11 0:22:52
8 355 WĄSIK KRZYSZTOF M 8 M 40-59 2 MALBORK 10km BIEG 0:44:12 0:21:05
9 305 HOLK-ŁEBIŃSKI MATEUSZ M 9 M 0-39 7 SIERAKOWICE 10km BIEG 0:44:40 0:21:35
10 360 ZAWADZKI KAZIMIERZ M 10 M 40-59 3 BŁOTNIA STRASZYN BIEGA PRUSZCZ BIEGA 10km BIEG 0:44:51 0:21:52
11 327 LEHMANN DAWID M 11 M 0-39 8 GDAŃSK 10km BIEG 0:45:30 0:22:05
12 357 WOŁOWCZYK LESZEK M 12 M 0-39 9 SKARSZEWY MORSY SKARSZEWY 10km BIEG 0:45:44 0:22:24
13 311 JAŻDŻEWSKI ZBIGNIEW M 13 M 40-59 4 MALBORK LKS ZANTYR SZTUM 10km BIEG 0:45:46 0:22:15
14 332 MIŁEJKO ARKADIUSZ M 14 M 40-59 5 GRZYBNO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 10km BIEG 0:46:12 0:21:41
15 358 WOZBANOWICZ JACEK M 15 M 40-59 6 STRASZYN STRASZYN BIEGA 10km BIEG 0:46:16 0:22:26
16 356 WOJSA MARCIN M 16 M 0-39 10 GDAŃSK 10km BIEG 0:46:17 0:22:23
17 361 REDZIMSKI WOJCIECH M 17 M 40-59 7 ŻUKOWO - 10km BIEG 0:46:20 0:22:26
18 352 WASIEWICZ PAWEŁ M 18 M 0-39 11 SOPOT 10km BIEG 0:46:29 0:21:55
19 343 SIEWERT MAREK M 19 M 40-59 8 TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 10km BIEG 0:46:55 0:22:28
20 320 KOZIKOWSKI DARIUSZ M 20 M 0-39 12 STRASZYN 10km BIEG 0:47:46 0:22:42
21 325 LABUDA ANNA K 1 K 40-59 1 PROKOWO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 10km BIEG 0:48:13 0:23:14
22 333 MROCZKOWSKI TOMASZ M 21 M 0-39 13 ŻUKOWO 10km BIEG 0:48:35 0:23:10
23 359 ZABOROWSKI MARIUSZ M 22 M 0-39 14 MALBORK 10km BIEG 0:48:46 0:24:42
24 350 SZCZYPIOR ARTUR M 23 M 0-39 15 WYSZECINO GKS KASZUBI LUZINO 10km BIEG 0:49:01 0:23:25
25 363 JANEK OLIWIER M 24 M 0-39 16 BYDGOSZCZ - 10km BIEG 0:49:19 0:23:48
26 353 WASILEWSKI MICHAŁ M 25 M 40-59 9 GDAŃSK WATAHA - ŁĄCZY NA BIEGANIE 10km BIEG 0:49:21 0:23:50
27 319 KORDECKI ROBERT M 26 M 0-39 17 WIELKI KLINCZ MARATOŃCZYK WIELKI KLINCZ 10km BIEG 0:49:34 0:22:16
28 306 JAFFKE JAROSŁAW M 27 M 40-59 10 ŁEBCZ DŻAFI Z ŁEBCZA 10km BIEG 0:51:47 0:25:42
29 316 KARLIKOWSKI MACIEJ M 28 M 0-39 18 GDAŃSK KARLIKOWSCY TEAM 10km BIEG 0:52:00 0:25:54
30 334 MULLER TADEUSZ M 29 M 40-59 11 WEJHEROWO 10km BIEG 0:52:28 0:25:33
31 335 NIETUPSKI KRZYSZTOF M 30 M 40-59 12 GDYNIA RCI GDYNIA 10km BIEG 0:53:13 0:24:46
32 354 WAWRZEŁA ŁUKASZ M 31 M 0-39 19 GDYNIA 10km BIEG 0:53:19 0:25:44
33 303 FLISIKOWSKI RADOSŁAW M 32 M 40-59 13 NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA KOŚCIERSKI KLUB MORSA FORREST GUMP 10km BIEG 0:53:29 0:25:50
34 314 KANKOWSKA JUSTYNA K 2 K 0-39 1 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10km BIEG 0:53:55 0:25:56
35 317 KIEDACZ AGNIESZKA K 3 K 40-59 2 GDAŃSK 10km BIEG 0:55:09 0:25:57
36 337 PELLOWSKA EMILIA K 4 K 0-39 2 KOŚCIERZYNA POLSKA 10km BIEG 0:55:13 0:26:42
37 300 BUJAK JANUSZ M 33 M 40-59 14 GDYNIA 10km BIEG 0:55:52 0:25:53
38 309 JASTRZĘBSKI DARIUSZ M 34 M 0-39 20 SOPOT 10km BIEG 0:56:12 0:26:21
39 313 KANKOWSKA DOMINIKA K 5 K 0-39 3 LUZINO GKS KASZUBI LUZINO 10km BIEG 0:56:47 0:26:28
40 310 JAŻDŻEWSKA IWONA K 6 K 40-59 3 MALBORK 10km BIEG 0:57:36 0:28:03
41 326 LABUDA RAFAŁ M 35 M 40-59 15 PROKOWO AKADEMIA BIEGOWA KARTUZY 10km BIEG 0:57:48 0:27:19
42 346 STOLC IWONA K 7 K 0-39 4 KOŚCIERZYNA 10km BIEG 0:58:08 0:28:15
43 339 PLUCIŃSKI SYLWESTER M 36 M 40-59 16 GDYNIA 10km BIEG 0:58:17 0:26:54
44 331 MASYS AGNIESZKA K 8 K 40-59 4 MALBORK GRUPA MALBORK 10km BIEG 0:58:28 0:28:36
45 321 KRASOWSKI ANDRZEJ M 37 M 0-39 21 DĘBOGÓRZE 10km BIEG 0:59:12 0:28:30
46 302 DEKOWSKA AGNIESZKA K 9 K 0-39 5 GDAŃSK POLSKI REJESTR STATKÓW S.A. 10km BIEG 0:59:18 0:28:50
47 312 KAMIENSKI MACIEJ M 38 M 40-59 17 GDANSK 10km BIEG 0:59:20 0:29:43
48 345 SOSNOWSKI GRZEGORZ M 39 M 40-59 18 ŁEBA THE NORTH EVENT 10km BIEG 1:00:21 0:28:52
49 323 KUJAWA KATARZYNA K 10 K 40-59 5 GDYNIA KURCZAK TEAM CROW 10km BIEG 1:00:37 0:28:50
50 344 SOŁTYSIAK NATALIA K 11 K 0-39 6 GDAŃSK 10km BIEG 1:00:48 0:28:41
51 330 MAŁEK ALEKSANDRA K 12 K 40-59 6 KĄPINO RUN BABYS 10km BIEG 1:01:03 0:29:28
52 362 KUBICKI LESZEK M 40 M 0-39 22 GDAŃSK 10km BIEG 1:02:53 0:31:16
53 336 PĄCZEK ANDRZEJ M 41 M 40-59 19 GDAŃSK COOKIES 10km BIEG 1:03:33 0:28:52
54 340 RUCIŃSKA AGNIESZKA K 13 K 0-39 7 GDAŃSK APLITT 10km BIEG 1:04:58 0:31:04
55 342 SIEWERT ALEKSANDRA K 14 K 0-39 8 TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 10km BIEG 1:09:08 0:32:53
56 328 LEWANDOWSKA BEATA K 15 K 0-39 9 WEJHEROWO WEJHEROWSKI KLUB MORSÓW 10km BIEG 1:10:24 0:33:20
57 307 JAROSIK BARBARA K 16 K 40-59 7 LNISKA 10km BIEG 1:10:33 0:34:23
58 308 JAROSIK DANIEL M 42 M 40-59 20 LNISKA 10km BIEG 1:10:33 0:34:23
59 329 LUBOWIECKA ALICJA K 17 K 0-39 10 WEJHEROWO 10km BIEG 1:10:57 0:33:22

Korona Północy Polski - 4 edycja - 5km Rekreacyjny

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub DYSTANS Wynik
160 BORTKUN JUSTYNA GDANSK 5km Rekreacyjny 0:42:20
150 JARECKI ROBERT BANINO 5km Rekreacyjny 0:55:52
152 KUROWSKA PATRYCJA ŻUKOWO 5km Rekreacyjny 0:36:33
151 KUROWSKA HALINA ŻUKOWO 5km Rekreacyjny 0:38:16
153 LANGE KRYSTIAN RYTEL/CHOJNICE 5km Rekreacyjny 0:40:34
154 MAŁEK ANDRZEJ KĄPINO 5km Rekreacyjny 0:41:06
155 SIEWERT PRZEMYSŁAW TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 5km Rekreacyjny 0:47:34
156 STANECKA-SIEWERT MAŁGORZATA TUCHOM POMORSKA SZKOŁA WALKI FIGHTER 5km Rekreacyjny 0:49:22
157 WRUK MAGDALENA RUMIA 5km Rekreacyjny 0:41:41
158 ZUJEWSKA BEATA GDYNIA 5km Rekreacyjny 0:42:07
158 ZUJEWSKA BEATA GDYNIA 5km Rekreacyjny 0:42:07

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ