Korona Północy Polski #5
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Soluch Sławomir Częstochowa Nordic walking - 10 km
2 Ebertowska Jolanta Żarnowiec Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne opłacono on-line
3 KORZEŃ GRZEGORZ SŁUPSK Nordic walking - 10 km opłacono on-line
4 Piotrowski Marek Gdynia Rekreacyjny nordic walking - 5 km Apteka Gemini Team opłacono on-line
5 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg przełajowy - 10 km Apteka Gemini Team opłacono on-line
6 Wenek Agata Lębork Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
7 Wenek Maja Lębork Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. MKSFighter opłacono on-line
8 Szymanowska-Wenek Ewa Lębork Nordic walking - 5 km MKSFighter opłacono on-line
9 Zujewska Beata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
10 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
11 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
12 Sosnowski Grzegorz Łeba Bieg przełajowy - 10 km Chodzezkijami.pl Elite Team opłacono
13 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
14 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
15 Kaczmarek Sławomir Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
16 Grzesiuk Halina Gdansk Nordic walking - 10 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
17 Dylewska Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
18 Dylewska Ewa Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
19 Sawicki Patryk Kniewo Nordic walking - 5 km Ochotnicza straż pożarna opłacono on-line
20 Rębowski Grzegorz PASŁĘK Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
21 Rębowski Mateusz PASŁĘK Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
22 Lokś Piotr Janowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. PSP Jabłowo. opłacono on-line
23 Lokś Paulina Janowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. PSP Jabłowo. opłacono on-line
24 Lokś GRAŻYNA Janowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
25 Słaboń Mariusz Zarzecze Bieg przełajowy - 10 km KIWK-a biega opłacono on-line
26 Flisikowska Alicja Nowa Wieś Kościerska Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Forrest Gump Kościerzyna opłacono on-line
27 Flisikowska Anna Nowa Wieś Kościerska Nordic walking - 5 km Forrest Gump Kościerzyna opłacono on-line
28 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska Bieg przełajowy - 10 km Forrest Gump Kościerzyna opłacono on-line
29 Śledziewski Dominik Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. ZSŁ Gdańsk opłacono on-line
30 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
31 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking - 10 km opłacono on-line
32 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking - 5 km
33 Górski Jarosław Kraków Nordic walking - 5 km opłacono on-line
34 Kuźmicz Dominik Maszewko Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
35 Kuźmicz Magdalena Maszewko Nordic walking - 5 km opłacono on-line
36 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic walking - 10 km NWPL/Nordic Walking Pasłęk opłacono on-line
37 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
38 Kantor Piotr Wola Krogulecka Nordic walking - 10 km KS Krogulec opłacono on-line
39 Ostrochalska Aleksandra Krepa Kaszubska Nordic walking - 10 km opłacono on-line
40 Musialik Sabina Piekary sl Nordic walking - 5 km opłacono on-line
41 Witkowska Anna WEJHEROWO Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. CHODAKI.PL opłacono on-line
42 Witkowski Marek WEJHEROWO Nordic walking - 5 km CHODAKI.PL opłacono on-line
43 Witkowska Monika Wejherowo Nordic walking - 5 km CHODAKI.PL opłacono on-line
44 rybarz artur Brzeszcze Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
45 Wolska Marta Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
46 Wolski Michał Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
47 Ploetzing Adam Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
48 Ploetzing Magdalena Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
49 Czaja Wiesław Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
50 Popiołek Waldemar Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
51 Fuszara Wojciech Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
52 Chojnacki Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
53 Sobolewski Jarosław Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
54 Szycko Oliwia Słupsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
55 Szycko Radek Słupsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
56 Raszewska Monika Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis opłacono on-line
57 Gołembowska Sylwia Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis opłacono on-line
58 Naczk Wiktoria Lębork Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Kreativ sport Dynamic Lębork opłacono on-line
59 naczk leonard lębork Nordic walking - 10 km Kreativ sport Dynamic Lębork opłacono on-line
60 Richert Sonia Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono on-line
61 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono on-line
62 Jankowska Beata Pasłęk Nordic walking - 5 km NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono on-line
63 Szymański Adam Lębork Bieg przełajowy - 10 km Lębork biegacze opłacono on-line
64 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking - 10 km opłacono on-line
65 Pieper Urszula Lębork Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
66 Czernichowska Teresa Reblino Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Dwa Kije Słupsk
67 Kaczmarek Włodzimierz Łódź Nordic walking - 10 km Epoka Nordica Łódź opłacono on-line
68 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
69 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking - 5 km opłacono on-line
70 Sutryk Adam Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
71 Jaffke Jarosław puck Bieg przełajowy - 10 km jaffi z łebcza opłacono on-line
72 lunk krzysztof puck Bieg przełajowy - 10 km LIVESTRONG opłacono on-line
73 Kępa ANDRZEJ Koszalin Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
74 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic walking - 5 km opłacono on-line
75 Duda Grzegorz Duda Słupsk Bieg przełajowy - 10 km METALCORP TEAM opłacono on-line
76 Śliwińska Edyta Kosakowo Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Team Deaf opłacono on-line
77 Sokołowska Dorota GOŚCICINO Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
78 Ziemann Wiktor GOŚCICINO Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. TEAM GWE opłacono on-line
79 DREWA Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
80 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking - 10 km TEAM GWE opłacono on-line
81 Moskalenko Mariya Kaliningrad Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. klub sportowy DED opłacono on-line
82 Moskalenko Timofey Kaliningrad Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. klub sportowy DED opłacono on-line
83 Elendt Mariusz Strzebielino Morskie Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
84 Gawęda Bożena Gościcino Bieg przełajowy - 10 km
85 Hoppa Anna Bolszewo Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
86 Wolska Małgorzata Słupsk Bieg przełajowy - 10 km Wolscy Brothers Triathlon Team opłacono on-line
87 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Nordic walking - 5 km opłacono on-line
88 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic walking - 5 km opłacono on-line
89 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia
90 KUSIAK Bartłomiej Warszawa Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
91 Wawrzyniak Igor Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Face Nordic Walking Team opłacono on-line
92 Pellowska Emilia KOŚCIERZYNA Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
93 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
94 Stolc Iwona Kościerzyna Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
95 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 10 km elite team opłacono on-line
96 Stokarska Beata Gdynia Bieg przełajowy - 10 km Biegowi Wariaci opłacono on-line
97 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 5 km AWFiS opłacono on-line
98 Walkowicz Bartłomiej Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
99 Rosa Jakub Wejherowo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
100 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO opłacono on-line


Wyświetleń: 6414

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ