Korona Północy Polski #5
Nordic walking - 5 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szymanowska-Wenek Ewa Lębork Nordic walking - 5 km MKSFighter opłacono on-line
2 Zujewska Beata Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
3 Brzuchalska Danuta Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
4 Woźniak Anna Brodnica Górna Nordic walking - 5 km opłacono on-line
5 Wruk Magdalena Rumia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
6 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
7 Dylewska Ewa Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
8 Sawicki Patryk Kniewo Nordic walking - 5 km Ochotnicza straż pożarna opłacono on-line
9 Lokś GRAŻYNA Janowo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
10 Flisikowska Anna Nowa Wieś Kościerska Nordic walking - 5 km Forrest Gump Kościerzyna opłacono on-line
11 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
12 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking - 5 km
13 Górski Jarosław Kraków Nordic walking - 5 km opłacono on-line
14 Kuźmicz Magdalena Maszewko Nordic walking - 5 km opłacono on-line
15 Musialik Sabina Piekary sl Nordic walking - 5 km opłacono on-line
16 Witkowski Marek WEJHEROWO Nordic walking - 5 km CHODAKI.PL opłacono on-line
17 Witkowska Monika Wejherowo Nordic walking - 5 km CHODAKI.PL opłacono on-line
18 Ploetzing Adam Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
19 Ploetzing Magdalena Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
20 Czaja Wiesław Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
21 Popiołek Waldemar Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
22 Fuszara Wojciech Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
23 Chojnacki Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
24 Sobolewski Jarosław Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono
25 Szycko Radek Słupsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
26 Raszewska Monika Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis opłacono on-line
27 Gołembowska Sylwia Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis opłacono on-line
28 Jankowska Beata Pasłęk Nordic walking - 5 km NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono on-line
29 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
30 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking - 5 km opłacono on-line
31 Sutryk Adam Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
32 Borzyszkowska Jolanta Puck Nordic walking - 5 km opłacono on-line
33 Sokołowska Dorota GOŚCICINO Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
34 DREWA Zygmunt GOŚCICINO Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line
35 Sugier Dorota Kaliska Kościerskie Nordic walking - 5 km opłacono on-line
36 Kwidzińska Elwira Łubiana Nordic walking - 5 km opłacono on-line
37 Witkowski Piotr Rumia Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia
38 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
39 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 5 km AWFiS opłacono on-line
40 ROSA BOGUMIŁA GDYNIA Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
41 Szymanowski Eugeniusz Lębork Nordic walking - 5 km Elite Team Lębork opłacono on-line
42 Szymanowska Anna Lębork Nordic walking - 5 km Elite Team Lębork opłacono
43 Cyra Grażyna Skoszewo Nordic walking - 5 km NW ZIELONY DWÓR opłacono on-line
44 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
45 Domańska Beata Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
46 Ponka Barbara Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE
47 Ponka Radosław Wejherowo Nordic walking - 5 km TEAM GWE
48 Musialik Marek Piekary sl Nordic walking - 5 km opłacono on-line
49 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
50 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
51 Kostencka Aga Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
52 POBŁOCKA MARIA POBŁOCKA SKORZEWO Nordic walking - 5 km opłacono on-line
53 Lipińska Grażyna Skorzewo Nordic walking - 5 km
54 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono
55 LIPIŃSKA IWONA GDAŃSK Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
56 Mańska Bogusława Lębork Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team
57 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking - 5 km
58 Sokołowska Danuta Gdańsk Nordic walking - 5 km
59 Rębowski Tomasz PASŁĘK Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
60 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
61 Laane Elena Kaliningrad Nordic walking - 5 km klub sportowy DED opłacono on-line
62 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad Nordic walking - 5 km klub sportowy DED opłacono on-line
63 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad Nordic walking - 5 km klub sportowy DED opłacono on-line
64 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
65 Smarszcz Grażyna Lębork Nordic walking - 5 km Run-Nordic Team - Nordicus opłacono on-line


Wyświetleń: 8209

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ