Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
Bieg przełajowy - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kucharski Bartosz Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
2 Trzebiatowska Aldona Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
3 Ostrowski Mirosław Łeba Bieg przełajowy - 10 km Team Zdrowotel Łeba opłacono
4 Majewski Ryszard Potęgowo Bieg przełajowy - 10 km opłacono
5 Czaja Andrzej Łęczyce Bieg przełajowy - 10 km opłacono
6 Szczęsny Piotr Łeba Bieg przełajowy - 10 km Team Łeba opłacono
7 Lipiński Mateusz Słupsk Bieg przełajowy - 10 km AML Słupsk/ MUAY RUNNING TEAM opłacono on-line
8 Kluczewska Emilia Bytów Bieg przełajowy - 10 km Runtastyczni Team Bytów
9 Labudda Wociech Puck Bieg przełajowy - 10 km LKS Puck opłacono on-line
10 Lunk Krzysztof Puck Bieg przełajowy - 10 km LIVESTRONG opłacono on-line
11 Kankowski Paweł Luzino Bieg przełajowy - 10 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
12 Kankowska Justyna Luzino Bieg przełajowy - 10 km GKS KASZUBI LUZINO opłacono on-line
13 Szczepanik Melchior Warszawa Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
14 Zemła Maja Warszawa Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
15 Kopańczuk Piotr Warszawa Bieg przełajowy - 10 km Ośka Warszawa opłacono on-line
16 Westrych Julia Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
17 Królikowski Andrzej Lipka Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
18 Grabowski Dominik Jan Sarbsk Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
19 Gawron Anna Słupsk Bieg przełajowy - 10 km Gmina Kobylnica opłacono
20 Makar Bartosz Lipka Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
21 Królikowski Bartłomiej Lipka Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
22 Kuś Marcin Tomasz Bydgoszcz Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
23 Babińska Joanna Łeba Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
24 Stefaniak Marcin Łęczyce Bieg przełajowy - 10 km
25 Karlikowski Maciej Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Karlikowscy Team opłacono on-line
26 Rudźko WOJCIECH Wejherowo Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
27 Gertner Anna Łeba Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
28 Trybura Piotr Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Pasibus Forum Gdańsk opłacono on-line
29 Pęśko Michał Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
30 Holk-Łebiński Mateusz Sierakowice Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
31 Telejko Łukasz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Studio Zdrowia Bydgoszcz opłacono on-line
32 Kosicka Iwona Słupsk Bieg przełajowy - 10 km Stopa Słupsk opłacono on-line
33 Pellowska Emilia Kościerzyna Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
34 Stolc Iwona Kościerzyna Bieg przełajowy - 10 km
35 Szymański Adam Lębork Bieg przełajowy - 10 km Lębork Biegacze opłacono on-line
36 Gołembowski Mariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) opłacono on-line
37 Bokiniec Mariusz Warszawa Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
38 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg przełajowy - 10 km Apteka Gemini Team opłacono on-line
39 Stokarska Beata Gdynia Bieg przełajowy - 10 km Biegowi Wariaci opłacono on-line
40 Masys Agnieszka Malbork Bieg przełajowy - 10 km Grupa Malbork


Wyświetleń: 12318

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ