Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | LIVESTRONG | opłacono on-line |
2 | Gawron Anna | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Gmina Kobylnica | opłacono |
3 | Grabowski Dominik Jan | Sarbsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
4 | Królikowski Andrzej | Lipka | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
5 | Westrych Julia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
6 | Kopańczuk Piotr | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Ośka Warszawa | opłacono on-line |
7 | Zemła Maja | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
8 | Szczepanik Melchior | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
9 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
10 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
11 | Makar Bartosz | Lipka | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
12 | Labudda Wociech | Puck | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | LKS Puck | opłacono on-line |
13 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Runtastyczni Team Bytów | |
14 | Lipiński Mateusz | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | AML Słupsk/ MUAY RUNNING TEAM | opłacono on-line |
15 | Szczęsny Piotr | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Team Łeba | opłacono |
16 | Czaja Andrzej | Łęczyce | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono | |
17 | Majewski Ryszard | Potęgowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono | |
18 | Ostrowski Mirosław | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Team Zdrowotel Łeba | opłacono |
19 | Trzebiatowska Aldona | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
20 | Kucharski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
21 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
22 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
23 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
24 | Bokiniec Mariusz | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
25 | Gołembowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) | opłacono on-line |
26 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Lębork Biegacze | opłacono on-line |
27 | Stolc Iwona | Kościerzyna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
28 | Pellowska Emilia | Kościerzyna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
29 | Kosicka Iwona | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Stopa Słupsk | opłacono on-line |
30 | Telejko Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Studio Zdrowia Bydgoszcz | opłacono on-line |
31 | Masys Agnieszka | Malbork | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Grupa Malbork | |
32 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
33 | Trybura Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Pasibus Forum Gdańsk | opłacono on-line |
34 | Gertner Anna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
35 | Rudźko WOJCIECH | Wejherowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
36 | Karlikowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Karlikowscy Team | opłacono on-line |
37 | Stefaniak Marcin | Łęczyce | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
38 | Babińska Joanna | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
39 | Kuś Marcin Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
40 | Królikowski Bartłomiej | Lipka | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 28639