Korona Północy Polski #7 - Plażowe Mistrzostwa Polski w Nordic Walking
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kostencka Aga Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
2 Zientkiewicz Witold Banino Nordic walking - 5 km Drużyna Słonecznego Poranka opłacono on-line
3 Okupska Ewa Baranowo Nordic walking - 5 km MarszPoZdrowie Poznań opłacono on-line
4 Marczak Krzysztof Bełchatów Nordic walking - 5 km NWPL/NW Bełchatów opłacono on-line
5 Motyl Anna Bełchatów Nordic walking - 5 km NWPL/NW Bełchatów opłacono on-line
6 Gembus EWA BLACHOWNIA Nordic walking - 5 km Chce Ci sie opłacono on-line
7 Ziemann Wiktor Bolszewo Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. TEAM GWE opłacono on-line
8 Lademann Anita Bolszewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
9 Lademann Damian Bolszewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
10 Lademann Hugo Bolszewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
11 Kopczyńska Irena Borkowo Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
12 Kuś Marcin Tomasz Bydgoszcz Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
13 SZULC Jarosław BYDGOSZCZ Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
14 SZULC Mariola BYDGOSZCZ Nordic walking - 5 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
15 Burlińska Anna Bytów Nordic walking - 5 km Active Family Pasłęk opłacono on-line
16 Burlińska Katarzyna Bytów Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
17 Burliński Xawery Bytów Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Active Family Pasłęk opłacono on-line
18 Kluczewska Emilia Bytów Bieg przełajowy - 10 km Runtastyczni Team Bytów
19 Czekajło Franciszek Drezdenko Nordic walking - 10 km REMI opłacono on-line
20 Posim Dariusz Dubiel Nordic walking - 10 km Wataha opłacono on-line
21 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking - 10 km opłacono on-line
22 Popiołek Waldemar Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
23 Chyliński Andrzej Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
24 Walesiak Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
25 Kiersnowski Henryk Gdańsk Nordic walking - 5 km Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
26 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
27 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team opłacono on-line
28 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team opłacono on-line
29 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km NW Wyspa Sobieszewska opłacono on-line
30 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
31 Rauland Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
32 Gmerek Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
33 Śledziewski Bogdan Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
34 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 10 km elite team opłacono on-line
35 Śledziewski Dominik Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. ZSŁ Gdańsk opłacono on-line
36 Trybura Piotr Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Pasibus Forum Gdańsk opłacono on-line
37 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Nordic walking - 10 km AMSTI opłacono on-line
38 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
39 Telejko Łukasz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Studio Zdrowia Bydgoszcz opłacono on-line
40 Gałgowska Krystyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team Chodzezkijami opłacono on-line
41 Karlikowska Joanna Gdańsk Nordic walking - 5 km Karlikowscy Team opłacono on-line
42 Karlikowski Maciej Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km Karlikowscy Team opłacono on-line
43 Chełstowski Krzysztof Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
44 Chojnicka Zofia Gdańsk Nordic walking - 5 km AWFiS opłacono on-line
45 Czaja Wiesław Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
46 Wysocki Tomasz Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
47 Fuszara Wojciech Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
48 Trykosko Agnieszka Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
49 Ploetzing Adam Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
50 Ploetzing Magdalena Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
51 Gilewicz Katarzyna Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
52 Zieliński Jacek Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
53 Kątnik Leszek Gdańsk Nordic walking - 5 km Dziadkowy Klub Sportowy opłacono on-line
54 Kowalkiewicz Agnieszka Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
55 Badocha-Duda Małgorzata Gdańsk Nordic walking - 10 km
56 Szot Andrzej Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
57 Iwasiuk Krzysztof Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
58 Brygała Agata Gdańsk Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
59 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
60 Pęśko Michał Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km
61 Doliński Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
62 Stańczak Grażyna GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
63 Gołembowski Mariusz Gdańsk Bieg przełajowy - 10 km NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) opłacono on-line
64 Stańczak Ryszard GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
65 Maciążek Jolanta Gdańsk Nordic walking - 5 km opłacono on-line
66 Gołembowska Sylwia Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis opłacono on-line
67 Chojnacka Magdalena Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
68 Chojnacki Piotr Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
69 Hoczyk Anna Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis opłacono on-line
70 Raszewska Monika Gdańsk Nordic walking - 5 km Lejdis opłacono on-line
71 Sobolewski Jarosław Gdańsk Nordic walking - 5 km Gdańskie Wody Aktywują opłacono on-line
72 Wasilewski Marcin Gdynia Bieg przełajowy - 10 km Apteka Gemini Team opłacono on-line
73 Piotrowski Marek Gdynia Rekreacyjny nordic walking - 5 km Apteka Gemini Team opłacono on-line
74 Stokarska Beata Gdynia Bieg przełajowy - 10 km Biegowi Wariaci opłacono on-line
75 Krefft Lidia Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
76 milkowski mariusz gdynia Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne
77 Miłkowska Jolanta Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne deaf team opłacono on-line
78 Gomółka Maria Gdynia Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
79 Panek Aneta Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
80 Trzebiatowska Aldona Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
81 Kucharska Jadzia Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Belta Team Gdańsk opłacono on-line
82 Kucharska Tosia Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Belta Team Gdańsk opłacono on-line
83 Kucharski Bartosz Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
84 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
85 ŁĘCKI JAN GDYNIA Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Face Nordic Walking Team opłacono on-line
86 Rokosz Robert Gdynia Nordic walking - 5 km V bieg opłacono on-line
87 Kazyaka Józef Gdynia Nordic walking - 10 km opłacono on-line
88 ROSA BOGUMIŁA GDYNIA Nordic walking - 5 km OPEC Gdynia opłacono on-line
89 Toporek ALEKSANDRA GDYNIA Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
90 Westrych Julia Gdynia Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
91 Pluta Bożena Gdynia Nordic walking - 10 km
92 Gomółka-Bigus Monika Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
93 Wawrzyniak Anna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
94 Wawrzyniak Igor Gdynia Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Face Nordic Walking Team opłacono on-line
95 Weber Sylwia Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
96 BORYŃSKA HALINA GDYNIA Nordic walking - 5 km opłacono on-line
97 Fudali Ryszard Gliwice Nordic walking - 10 km SAINT-GOBAIN SQUAD opłacono on-line
98 PIĄTEK DAREK GNIEWINO Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne NORDIC WALKING PASŁĘK opłacono on-line
99 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking - 5 km opłacono on-line
100 DREWA Maria Gościcino Nordic walking - 5 km TEAM GWE opłacono on-line


Wyświetleń: 14332

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ