Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kostencka Aga | Banino | Polska | Nordic walking - 5 km | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
2 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | Nordic walking - 5 km | Drużyna Słonecznego Poranka | opłacono on-line |
3 | Okupska Ewa | Baranowo | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie Poznań | opłacono on-line |
4 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line |
5 | Motyl Anna | Bełchatów | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line |
6 | Gembus EWA | BLACHOWNIA | Polska | Nordic walking - 5 km | Chce Ci sie | opłacono on-line |
7 | Ziemann Wiktor | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | TEAM GWE | opłacono on-line |
8 | Lademann Hugo | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
9 | Lademann Damian | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
10 | Lademann Anita | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
11 | Kopczyńska Irena | Borkowo | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
12 | Kuś Marcin Tomasz | Bydgoszcz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
13 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
14 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
15 | Kluczewska Emilia | Bytów | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Runtastyczni Team Bytów | |
16 | Burlińska Anna | Bytów | Polska | Nordic walking - 5 km | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
17 | Burlińska Katarzyna | Bytów | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
18 | Burliński Xawery | Bytów | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
19 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | Nordic walking - 10 km | REMI | opłacono on-line |
20 | Posim Dariusz | Dubiel | Polska | Nordic walking - 10 km | Wataha | opłacono on-line |
21 | Posim Bogumiła | Dubiel | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
22 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
23 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
24 | Szkarłat Leopold | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
25 | Matyjek-Macholla Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | AMSTI | opłacono on-line |
26 | Chojnicka Zofia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | AWFiS | opłacono on-line |
27 | Gałgowska Krystyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team Chodzezkijami | opłacono on-line |
28 | Maciążek Jolanta | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
29 | Czaja Wiesław | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
30 | Wysocki Tomasz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
31 | Fuszara Wojciech | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
32 | Trykosko Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
33 | Ploetzing Adam | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
34 | Ploetzing Magdalena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
35 | Gilewicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
36 | Zieliński Jacek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
37 | Gołembowski Mariusz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | NIE MARNUJ TLENU ( GAiT ) | opłacono on-line |
38 | Gołembowska Sylwia | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Lejdis | opłacono on-line |
39 | Hoczyk Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Lejdis | opłacono on-line |
40 | Raszewska Monika | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Lejdis | opłacono on-line |
41 | Kiersnowski Henryk | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
42 | Telejko Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Studio Zdrowia Bydgoszcz | opłacono on-line |
43 | Chojnacka Magdalena | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
44 | Chojnacki Piotr | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
45 | Sobolewski Jarosław | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
46 | Olech Marcin | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
47 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | opłacono on-line |
48 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | Elite Team | opłacono on-line |
49 | Kątnik Leszek | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Dziadkowy Klub Sportowy | opłacono on-line |
50 | Pęśko Michał | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
51 | Chyliński Andrzej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
52 | Walesiak Anna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
53 | Trybura Piotr | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Pasibus Forum Gdańsk | opłacono on-line |
54 | Białk Roman | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
55 | Doliński Piotr | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
56 | Kowalkiewicz Agnieszka | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
57 | Popiołek Waldemar | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
58 | Karlikowska Joanna | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Karlikowscy Team | opłacono on-line |
59 | Karlikowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Karlikowscy Team | opłacono on-line |
60 | Szot Andrzej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
61 | Iwasiuk Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
62 | Stańczak Grażyna | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
63 | Stańczak Ryszard | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
64 | Badocha-Duda Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
65 | Śledziewski Dominik | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ZSŁ Gdańsk | opłacono on-line |
66 | Rauland Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
67 | Gmerek Piotr | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
68 | Chełstowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
69 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
70 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | elite team | opłacono on-line |
71 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
72 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
73 | Westrych Julia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
74 | Pluta Bożena | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
75 | Trzebiatowska Aldona | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
76 | Gomółka Maria | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
77 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
78 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
79 | Kucharski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
80 | Toporek ALEKSANDRA | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
81 | Gomółka-Bigus Monika | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
82 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
83 | Rokosz Robert | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | V bieg | opłacono on-line |
84 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | deaf team | opłacono on-line |
85 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Biegowi Wariaci | opłacono on-line |
86 | ŁĘCKI JAN | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
87 | Wawrzyniak Anna | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
88 | Wawrzyniak Igor | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
89 | Wasilewski Marcin | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
90 | Piotrowski Marek | Gdynia | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Apteka Gemini Team | opłacono on-line |
91 | ROSA BOGUMIŁA | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 5 km | OPEC Gdynia | opłacono on-line |
92 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne | ||
93 | Kazyaka Józef | Gdynia | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
94 | Weber Sylwia | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
95 | BORYŃSKA HALINA | GDYNIA | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
96 | Krefft Lidia | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
97 | Panek Aneta | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
98 | Fudali Ryszard | Gliwice | Polska | Nordic walking - 10 km | SAINT-GOBAIN SQUAD | opłacono on-line |
99 | PIĄTEK DAREK | GNIEWINO | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | NORDIC WALKING PASŁĘK | opłacono on-line |
100 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 28672