Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kucharski Bartosz | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
2 | Kucharska Tosia | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
3 | Lademann Hugo | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
4 | Lademann Damian | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
5 | Lademann Anita | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
6 | Kucharska Jadzia | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Belta Team Gdańsk | opłacono on-line |
7 | Trzebiatowska Aldona | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
8 | Mielewczyk Justyna | Reda | Polska | Nordic walking - 5 km | Zmotywowani | opłacono on-line |
9 | Bury Liliana | Reda | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
10 | Czyż Izabela | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
11 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/Luki Team Siedlce | opłacono on-line |
12 | Pieńczewska Sylwia | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
13 | Śledziewski Dominik | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ZSŁ Gdańsk | opłacono on-line |
14 | Śledziewski Bogdan | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
15 | Ostrowski Mirosław | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Team Zdrowotel Łeba | opłacono |
16 | Szczęsna Magdalena | Łeba | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Team Łeba | opłacono |
17 | Majewski Ryszard | Potęgowo | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono | |
18 | Wołoszka Artur | Jamielnik-Kolonia 16 | Polska | Nordic walking - 10 km | NordicWalkingPoland/LukiTeam Siedlce | opłacono on-line |
19 | Czaja Andrzej | Łęczyce | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono | |
20 | Szczęsny Piotr | Łeba | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Team Łeba | opłacono |
21 | Jankowski Mateusz | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | opłacono on-line |
22 | Kolmetz Katarzyna | Gościcino | Polska | Nordic walking - 10 km | POLIPACK | opłacono on-line |
23 | Toll Adriana | Ruda Śląska | Polska | Nordic walking - 5 km | AZS SILESIA | opłacono on-line |
24 | Chełstowski Krzysztof | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
25 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
26 | Wenek Agata | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
27 | Gomółka Maria | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
28 | Lipiński Mateusz | Słupsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | AML Słupsk/ MUAY RUNNING TEAM | opłacono on-line |
29 | Galik Jerzy | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie Poznań | opłacono on-line |
30 | Okupska Ewa | Baranowo | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie Poznań | opłacono on-line |
31 | Walkowiak Bożena | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
32 | Motyl Anna | Bełchatów | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line |
33 | Labudda Wociech | Puck | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | LKS Puck | opłacono on-line |
34 | Lunk Krzysztof | Puck | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | LIVESTRONG | opłacono on-line |
35 | FOT KRZYSZTOF | POZNAŃ | Polska | Nordic walking - 10 km | MARSZ PO ZDROWIE | opłacono on-line |
36 | Szymborski Krzysztof | Góra | Polska | Nordic walking - 5 km | NW Człapski Team | opłacono on-line |
37 | Kietrys Grażyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
38 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km | NORDIC WALKING PASŁĘK | opłacono on-line |
39 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
40 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
41 | Lebiedź Jacek | Mosty | Polska | Nordic walking - 5 km | Wiedźmin z Mostów | opłacono on-line |
42 | Panek Elwira | Lębork | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
43 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
44 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
45 | Flisikowska Anna | Kościerzyna | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
46 | Kankowska Dominika | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - młodzież do 18 r. ż. i osoby niepełnosprawne | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
47 | Kankowski Paweł | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
48 | Kankowska Justyna | Luzino | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | GKS KASZUBI LUZINO | opłacono on-line |
49 | Kutniewska Maria | Żukowo | Polska | Nordic walking - 5 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
50 | Brzuchalski Kazimierz | Rumia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
51 | Janiszewski Marek | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
52 | Brzuchalska Danuta | Rumia | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
53 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
54 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
55 | Orywał Aleksandra | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie Poznań | opłacono on-line |
56 | Strzelecka Antonina | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Sailing Team Ferajna Piła | opłacono on-line |
57 | Orywał Piotr | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL / MarszPoZdrowie Poznań | opłacono on-line |
58 | Strzelecka Małgorzata | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | Sailing Team Ferajna Piła | opłacono on-line |
59 | Szczepanik Melchior | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
60 | Wenek Maja | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | MKS FIGHTER | opłacono on-line |
61 | Gmerek Piotr | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
62 | Rauland Małgorzata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Gdańskie Wody Aktywują | opłacono on-line |
63 | Ziemann Wiktor | Bolszewo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | TEAM GWE | opłacono on-line |
64 | DREWA Maria | Gościcino | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
65 | Zemła Maja | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
66 | Kopańczuk Piotr | Warszawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Ośka Warszawa | opłacono on-line |
67 | DREWA Zygmunt | Gościcino | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
68 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | Nordic walking - 10 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
69 | Wasilewski Zbigniew | Poznań | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
70 | Wasilewska Elżbieta | Poznań | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
71 | Szymański Jacek | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
72 | Westrych Julia | Gdynia | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
73 | Ponka Barbara | Wejherowo | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
74 | Ponka Radosław | Wejherowo | Polska | Nordic walking - 5 km | TEAM GWE | opłacono on-line |
75 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
76 | Kowalczuk Robert | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | elite team | opłacono on-line |
77 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 10 km | NW Wyspa Sobieszewska | opłacono on-line |
78 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | Nordic walking - 5 km | NWPL/NW Bełchatów | opłacono on-line |
79 | Rogulski Tomasz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 10 km | NWPL/Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
80 | Kop Wiesław | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | Daj Radość Niepełnosprawnym | opłacono on-line |
81 | Przygoda Agnieszka | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
82 | Przygoda Mariusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line |
83 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
84 | Wild Ewa | Oława | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
85 | Wild Arek | Oława | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
86 | Iwańczuk Łukasz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
87 | Kontusz-Iwańczuk Beata | Sedzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
88 | Iwańczuk Arkadiusz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
89 | Kliczka Kamil | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Sanprobi Szczecin | opłacono on-line |
90 | Janik Dorota | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
91 | Słowińska Joanna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
92 | Wojnarowska Ewa | Poznań | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | Marszpozdrowie | opłacono on-line |
93 | Bielska Anna | PŁOŃSK | Polska | Nordic walking - 10 km | NORDIC WALKING CZŁAPSKI PŁOŃSK | opłacono on-line |
94 | Pruszak Krzysztof | Obliwice | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
95 | Niezgódka Iwona | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
96 | Konkol Krystyna | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
97 | Konkol Andrzej | Lębork | Polska | Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne | KreativSport Lębork | opłacono on-line |
98 | Królikowski Andrzej | Lipka | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
99 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
100 | Grabowski Dominik Jan | Sarbsk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line |
Wyświetleń: 28858