Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Retz Lemańska Karina | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono |
102 | Balachowska Jadwiga | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono |
103 | Iwańczuk Łukasz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Szybciory w Deche | opłacono on-line |
104 | Kontusz-Iwańczuk Beata | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | Szybciory w Deche | opłacono on-line |
105 | Iwańczuk Arkadiusz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km | Szybciory w Deche | opłacono on-line |
106 | Pawlik Monika | Kicin | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
107 | Łazęcka Magdalena | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
108 | Łazęcki Jakub (Kuba) | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
109 | Bunda Adrianna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
110 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
111 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
112 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
113 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
114 | Kuk Dawid | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
115 | Maciejewska Wiktoria | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
116 | Staszewska Nikola | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
117 | Granowska Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
118 | Zaworski Adam | Wilkowyja | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | 10x10 PL SW | opłacono on-line |
119 | Jarczewska Marlena | Nowy Tomyśl | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
120 | Chłodnicki Marek | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
121 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono | |
122 | Niezgódka Iwona | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
123 | Boruch Marian | Opalenica | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
124 | SUCHECKA REGINA | LUBIN | Polska | Nordic walking - 5 km | NIEZRZESZONA | |
125 | Waligórska-Wowczak Krystyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
126 | Wojnarowska Ewa | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
127 | Wojnarowski Błażej | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
128 | DĘBOWSKA-SZCZYTKOWSKA IZABELLA | świdwin | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
129 | Szczytkowski Marek | Świdwin | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
130 | Tobys Alicja | Piotrowo Drugie | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
131 | Tobys Ryszard | Piotrowo Drugie | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
132 | Wojciechowska Katarzyna | Pleszew | Polska | Nordic walking - 5 km | Pleszewskie Włóczykije | opłacono on-line |
133 | Owczarek Aleksandra | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
134 | Cholewiński Wojciech | Murowana goślina | Polska | Nordic walking - 10 km | Hernik Team | opłacono on-line |
135 | PIDEK-SZCZECH JOLA | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
136 | Pidek Daria | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
137 | Grzywocz Bernard | Mosina | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
138 | Zawisła Stanisław | Plewiska | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
139 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
140 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
141 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
142 | Sibilski Tomasz | Dąbrówka | Polska | Nordic walking - 10 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
143 | Wozińska Jolanta | Tarnowskie Góry | Polska | Nordic walking - 10 km | SieChodzi | opłacono on-line |
144 | Hajduk Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Nordic walking - 10 km | SieChodzi | opłacono on-line |
145 | Kaczmarek-Kanold Małgorzata Anna | Poznan | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
146 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
147 | Sykisz Maksym | Boszkowo-Letnisko | Polska | Nordic walking - 5 km | LESZNO:) | |
148 | Nowak Michał | Oborniki | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | KS EXTREME TEAM OBORNIKI - SEKCJA BIEGOWA | opłacono on-line |
149 | Trzaskowska Magda | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
150 | Karczyńska Eliza | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Mud Goats | opłacono on-line |
151 | michalak marcin | poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
152 | Karczyńska Grażyna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | |
153 | Rożynek Miron | Wrocław | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
154 | CETERA JANUSZ | DZIWNÓWEK | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
155 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
156 | Żytkowski Andrzej | Biała Podlaska | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
157 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
158 | Szymska Małgorzata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
159 | Grzywocz Irena | Mosina | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
160 | NAKONIECZNY Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
161 | Michałowska Monika | Luboń | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono | |
162 | Sypioł Zygmunt | Złotniki | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | MarszPoZdrowie | opłacono on-line |
163 | Wiśniewska Iwona | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
164 | Sosnowska Magdalena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
165 | Szczudlik małgorzata | trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km | kijkowe trzemeszno | opłacono on-line |
166 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
167 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
168 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
169 | Rybarczyk Iwona | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
170 | Seifert Sylwia | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Serikon Team | opłacono on-line |
171 | Sobkowski Łukasz | Luboń | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
172 | Mizgier Anna | Strzelce Kraj. | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
173 | Tomaszewska Dorota | Radziejowice | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
174 | Czycz Emilia | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 10 km | Green Team | |
175 | Przymusiński Piotr | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Poznań | |
176 | DUDEK KAZIMIERZ | ŚWIERZAWA | Polska | Nordic walking - 5 km | NIEZRZESZONY | opłacono on-line |
177 | Cholewka Jolanta | Siedleczek | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono |
178 | Krajewski Wojciech | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
179 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | Nordic walking - 10 km | REMI | opłacono on-line |
180 | Szulc Hanna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
181 | Bohdankiewicz Robert | Gryfino | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
182 | Gurajdowski Michał | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Drużyna JEZUSA | opłacono on-line |
183 | Bohdankiewicz Dorota | Gryfino | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
184 | Wujek Tomasz | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
185 | Gliszczyński Mirosław | Międzybrodzie Bialskie | Polska | Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne | Tarnogórskie Łazęgi | opłacono on-line |
186 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
187 | Madej Agnieszka | Widuchowa | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Widuchowa | opłacono on-line |
188 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
189 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
190 | Zygmunt Agnieszka | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
191 | SZADA-BORZYSZKOWSKA KAROLINA | POZNAŃ | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
192 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
193 | Małkiewicz Jacek | Solec Kujawski | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
194 | Dymkowski Krzysztof | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | CZARNE PANTERY PIŁA | |
195 | Golus Lech | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
196 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
197 | Kaźmierczak Norbert | Stargard | Polska | Nordic walking - 10 km | TupTup Team | opłacono on-line |
198 | Bielecka Monika | Stargard | Polska | Nordic walking - 10 km | TupTup Team | opłacono on-line |
Wyświetleń: 20454