Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bohdankiewicz Dorota | Gryfino | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
2 | Bohdankiewicz Robert | Gryfino | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
3 | Kozłowski Piotr | Stare Kurowo | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
4 | Grel Grazyna | Skwierzyna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
5 | Giemza Tomasz | Żary | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
6 | Ceberek-Płotczyk Marcelina | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
7 | Pałka Grzegorz | Tulce | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
8 | WRÓBEL MAGDA | MIEDZYRZECZ | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
9 | LACHOWIEC MARCIN | MIĘDZYRZECZ | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
10 | KRUPA ADAM | MIĘDZYRZECZ | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
11 | TUCZYŃSKA EWA | MIĘDZYRZECZ | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
12 | DĄBROWSKA EWA | MIĘDZYRZECZ | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
13 | Tomaszewska Dorota | Radziejowice | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
14 | PODĘBSKI MATEUSZ | MIĘDZYRZECZ | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | opłacono on-line | |
15 | Mirkowski Jarosław | Zielona Góra | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
16 | Gajewski Eugeniusz | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
17 | Grodzki Ireneusz | Gorzów wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
18 | Pacuszka-Niedźwiecka Elżbieta | Gorzów | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
19 | Niedźwiecki Robert | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
20 | Pacuszka Maja | Gorzów | Polska | Rekreacyjny nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
21 | Slowinski Przemysław | Gorzów | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
22 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
23 | Szulc-Andrzejczak Bożena | Skwierzyna | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | ||
24 | Pilimon Krzysztof | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
25 | Zabagło Elżbieta | Gorzów Wielkopolski | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
26 | Naczk Alicja | Marwice | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
27 | Kłaczyńska Danuta | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
28 | Iwańczuk Łukasz | Sędzinko | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono | |
29 | Andruszków Marek | Skwierzyna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
30 | Krasicki Tadeusz | Skwierzyna | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
31 | Pasińska IZABELA | Skwierzyna | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
32 | Górka Ewa | SKWIERZYNA | Nordic walking - 10 km | |||
33 | Masiukiewicz Jacek | Strzelce krajenskie | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
34 | Frochlich Jadwiga | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
35 | Michałowska Monika | Luboń | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
36 | Szulc Hanna | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
37 | Sawicka Zofia | Skwierzyna | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | ||
38 | Zapała Daniel | Mirków | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ... | opłacono on-line |
39 | Zaworski Adam | Wilkowyja | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | 10x10 PL SW | opłacono on-line |
40 | Dobrowolska Dorota Dobrowolska | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | ALS Szczecin | opłacono on-line |
41 | Staszewska Nikola | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
42 | Maciejewska Wiktoria | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
43 | Stanisławska Aleksandra | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
44 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
45 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
46 | Bunda Adrianna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
47 | Zwiachel Julia | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
48 | Łazęcka Magdalena | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
49 | Stanisławska Katarzyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
50 | Kuk Dawid | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
51 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
52 | Łazęcki Jakub (Kuba) | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
53 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
54 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
55 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Nordic walking - 10 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
56 | Wójcik Kinga | Żagań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | BBL Żagań | |
57 | Cząstka Karol | ŻAGAŃ | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | BBL Żagań | |
58 | Hanusek marcel | Żagań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem | BBL Żagań | |
59 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
60 | Dymkowski Krzysztof | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | CZARNE PANTERY PIŁA | |
61 | Wycislo Romuald Wycislo | Pila | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | daj radość niepełnosprawnym | opłacono on-line |
62 | kop wiesław | Pila | Polska | Nordic walking - 5 km | daj radość niepełnosprawnym | opłacono on-line |
63 | Wycislo Romuald Stanisław | Pila | Polska | Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne | daj radość niepełnosprawnym | |
64 | Gurajdowski Michał | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Drużyna JEZUSA | |
65 | Kozłowska Julia | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Dynamic | opłacono |
66 | Kozłowska Jagoda | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Dynamic | opłacono |
67 | Kaczmarek Artur | Międzyrzecz | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Edi Team Zgorzelec | opłacono on-line |
68 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | Nordic walking - 10 km | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | opłacono on-line |
69 | Golus Lech | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
70 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
71 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
72 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
73 | CETERA JANUSZ | DZIWNÓWEK | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
74 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
75 | Szymska Małgorzata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
76 | Nakonieczny Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
77 | żołno magdalena | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | opłacono on-line |
78 | Wilk Mirosław | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking - 10 km | FC Wataha | opłacono on-line |
79 | Wilk Iwona | Gorzów Wlkp. | Polska | Nordic walking - 5 km | FC Wataha | opłacono on-line |
80 | Lubiatowski Ireneusz | Gubin | Polska | Nordic walking - 5 km | Gubin | opłacono on-line |
81 | Berger Agnieszka | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
82 | Romanowska Dagmara | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
83 | Wikierska Alicja | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
84 | Gryczan Halina | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
85 | Zieliński Waldemar | Gubin | Polska | Nordic walking - 10 km | Gubińska Grupa Nordick Walking | opłacono on-line |
86 | Szczudlik małgorzata | trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km | kijkowe trzemeszno | opłacono on-line |
87 | Stankowska Marzena | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
88 | Mądry Grzegorz | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 10 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
89 | Wiśniewska Iwona | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
90 | Morawski Bartosz | Rogalinek | Polska | Nordic walking - 5 km | KS IDMAR Racing Team | opłacono on-line |
91 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
92 | Frąckowiak Roman | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
93 | Frąckowiak Mateusz | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
94 | WAWRZYNIUK MARIUSZ | Skwierzyna | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Ks Team Baryła Gorzów | opłacono on-line |
95 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
96 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
97 | Wujek Tomasz | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
98 | Grygiel Teresa | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | |
99 | Mizgier Anna | Strzelce Kraj. | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
100 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
Wyświetleń: 17441