Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub kraj/country Do zapłaty
1 Rudolf Natalia Nadolice Wielkie 21 km (start 01.07 - MŚ) NORDIKI Polska opłacono dotpay
2 Gorgol Renata Gorgol Bydgoszcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) #TeamFarfalla Polska opłacono
3 Brzozowski Piotr Sławno 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Poland/ AKTYWNI POSTOMINO Polska opłacono dotpay
4 Wojtasiński Daniel Częstochowa 21 km (start 01.07 - MŚ) VIKING Nordic Team Częstochowa POLSKA opłacono
5 Pasikowska Mariola Żarki 21 km (start 01.07 - MŚ) Viking Nordic Team Częstochowa Polska opłacono
6 Hałas Marcin Czechowice-Dziedzice 21 km (start 01.07 - MŚ) UNIA MIAST Polska opłacono
7 Oleszczuk Teresa Barlinek 21 km (start 01.07 - MŚ) Barlinek to mnie rusza Polska
8 PIĄTKOWSKI JÓZEF POLKOWICE 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS METRACO POLKOWICE POLSKA
9 Pasińska - Skowron Sylwia Szczodrkowice 21 km (start 01.07 - MŚ) Pruszyński Sport Team Polska
10 Kolmetz Dariusz Gościcino 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) POLIPACK Polska opłacono dotpay
11 Kolmetz Katarzyna Gościcino 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) POLIPACK Polska opłacono dotpay
12 Banaszak Arleta Mosina 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Amatorka Polska opłacono dotpay
13 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO Polska opłacono dotpay
14 Sobańska Grażyna Drużbice 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) polska opłacono dotpay
15 Wrzesińska Joanna Bydgoszcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) #TeamFarfalla Polska opłacono
16 Dziubczyńska Ewa Dziubczyńska Wałcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) wałecka ściema Polska opłacono dotpay
17 Ślusarczyk Alexander POZNAŃ 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Nordic Walking Kiekrz POLSKA opłacono dotpay
18 Biłek Artur Lubliniec 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UNIA MIAST Polska opłacono dotpay
19 Alaksa Milan Sala 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Team Sala Slovakia opłacono dotpay
20 Stępak Piotr Zbylitowska Góra 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Zbylitowska Góra NW Winning Team Polska opłacono dotpay
21 Marcinkowska Agnieszka Lubliniec 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) UNIA MIAST Polska opłacono dotpay
22 Rychlicka Agnieszka Luban 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Kwisa Lubań Polska opłacono dotpay
23 Arba Vinicio Como 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Italia opłacono dotpay
24 Collu Anna Rita Como 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Italia opłacono dotpay
25 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) PTG Sokół Rymanów Polska opłacono dotpay
26 Tuzimek Adam Kurów 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Polska opłacono dotpay
27 Wiśniewski Jacek Sandomierz 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Poland / UKS Siedleszczany Polska
28 Rembarz Łukasz Krosinko 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) K S IDMAR RACING TEAM Polska opłacono
29 Mirkowski Jarosław Zielona Góra 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono dotpay
30 надежда мосеева санкт-петербург 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) россия opłacono dotpay
31 Podolak Marius Hagen 21 km (start 01.07 - MŚ) niemcy opłacono dotpay
32 obrębska Elżbieta płońsk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NW CZŁAPSKI PŁONSK POLSKA opłacono dotpay
33 Orn Veiko Haabneeme 21 km (start 01.07 - MŚ) Estonia opłacono dotpay
34 Kolanek Piotr Kalisz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Kalisz Polska opłacono
35 Idkowiak Magdalena Krosinko/Mosina 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING Team Polska opłacono
36 Topolnicki Konrad Nysa 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) CKZiU Nysa MECHANIK Polska opłacono dotpay
37 Jarczewska Marlena Nowy Tomyśl 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono dotpay
38 Słaby Joanna Bierna 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Adams Team Polska opłacono dotpay
39 Glaza Leszek Wejherowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono dotpay
40 SOKOŁOWSKA DOROTA GOŚCICINO 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska opłacono dotpay
41 DREWA MARIAN GOŚCICINO 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska opłacono dotpay
42 Adamski Robert Luboń 21 km (start 01.07 - MŚ) Druzyna Szpiku Polska
43 Szymczyk Magdalena Siedlce 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce / NW Wschód POLSKA opłacono dotpay
44 Trębecka Joanna Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono dotpay
45 Kondratenko Tatiana Dmitrov 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Optimists Russia, Moscow region opłacono dotpay
46 Hajnus Wojciech Warszawa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono dotpay
47 Tolstova Olga Moscow 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Russian ONWF Russia/Chuvashia opłacono dotpay
48 Wieczorkiewicz Anna Krosno 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono dotpay
49 Malchevska Tetiana Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono dotpay
50 martine tremel FRANCE 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) ECAC CHAUMONT Ecrouves opłacono dotpay
51 Łyczak Jolanta Łyczak Sosnowiec 21 km (start 01.07 - MŚ) Polska
52 Ponka Barbara Wejherowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska opłacono dotpay
53 Ponka Radosław Wejherowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska opłacono dotpay
54 Cyra Zbigniew Skoszewo 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NW ZIELONY DWÓR Polska opłacono dotpay
55 Cyra Grażyna Skoszewo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NW ZIELONY DWÓR Polska opłacono dotpay
56 Kurzawska Jolanta Lubin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS Metraco Polkowice Polska
57 KHOJANAZAROVA DANA Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono dotpay
58 Morawski Bartosz Rogalinek 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska opłacono
59 Mielecka Agnieszka GĄSAWA 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM POLSKA opłacono
60 Mazurczak Jakub Chodów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce polska opłacono dotpay
61 Mazurczak Grażyna Chodów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce polska opłacono dotpay
62 Stańczak Ryszard GDAŃSK 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono dotpay
63 Stańczak Grażyna GDAŃSK 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono dotpay
64 Kozieł Szymon Golęczewo 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Kiekrz Polska opłacono dotpay
65 Siwak Piotr Rudna 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS METRACO POLKOWICE Polska opłacono dotpay
66 Pruntseva Yanina Kiev 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono dotpay
67 Rajewski Sebastian Piła 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska opłacono
68 Uchman Natalia Poznań 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Kiekrz Polska opłacono dotpay
69 Kubiak Przemek Mosina 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska opłacono
70 Molenda Magdalena Mosina 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska opłacono
71 Romańczuk Agnieszka Siedlce 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce Polska opłacono dotpay
72 Topolnicki Konrad Nysa 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) CKZiU Nysa MECHANIK POLSKA
73 ILOWSKA-REMBARZ KAROLINA KROSINKO 21 km (start 01.07 - MŚ) LOFT TEAM EXTREME POLSKA opłacono dotpay
74 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Gornicza 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Walking Dąbrowa Górnicza Polska
75 ZALISKO OKSANA LWÓW 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS METRACO Polkowice UKRAINA
76 Brygała Agata Gdańsk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Elite Team Polska opłacono dotpay
77 Dana Kazimiera Grudziądz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) klub NW PATYCZAKI Grudziądz Polska
78 Gołębiewski Andrzej Grudziądz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) klub NW PATYCZAKI Grudziądz Polska
79 OGONOWSKA EDYTA GRUDZIADZ 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) klub NW PATYCZAKI Grudziądz Polska
80 Uss Jola Biała Podlaska 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KBBB/ TKKF KRZNA Polska opłacono dotpay
81 Baktygul Alimbekova Almaty 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono dotpay
82 Smarszcz Grażyna Lębork 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Team Nordicus Lębork Polska opłacono dotpay
83 Smarszcz Wiesław Lębork 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Run-Nordic Team - Nordicus Lębork Polska opłacono dotpay
84 Parzych Ewa Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz po Zdrowie Poznań Polska opłacono dotpay
85 Dybikowska Beata Pobiedziska 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono dotpay
86 Retz-Lemańska Karina Luboń 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz po Zdrowie Poznań Polska opłacono dotpay
87 Wąsala Marzena Anna Tarnowo Podgórne 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska
88 Sternalska Sylwia Dopiewiec 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono dotpay
89 Hryndio Jerzy KATOWICE 21 km (start 01.07 - MŚ) UNIA MIAST Polska opłacono dotpay
90 Ścibior Robert Klementowice 21 km (start 01.07 - MŚ) Polska opłacono dotpay
91 Bielokurova Tetiana Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukraina opłacono dotpay
92 Filin Bogdan Odessa 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) national onwf let's go Ukraina opłacono dotpay
93 Yerasova Nataly Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraina opłacono dotpay
94 Satubaldin Marat Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono dotpay
95 Vērsis Uldis Liepāja 21 km (start 01.07 - MŚ) Nūjo ar Vēju Latvija, Liepāja opłacono dotpay
96 hakim bengoua BOBIGNY 21 km (start 01.07 - MŚ) AC Bobigny Athletisme France
97 Chernenko Yevdokiya Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono dotpay
98 Shurhina Yuliia Odessa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono dotpay
99 MIŚ LILIANNA BYTOM 21 km (start 01.07 - MŚ) CSC ADVENTURE ACADEMY Polska opłacono dotpay
100 AKHMEDOVA RAIKHANA Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono dotpay


Wyświetleń: 43403

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ