Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Rok urodzenia kraj/country Do zapłaty
1 NAKONIECZNY Grzegorz Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 1972 Polska 105.00 PLN
2 Gabert Beata Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 1971 Polska 105.00 PLN
3 Paliwoda Kasia Mierzyn 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN 1975 POLSKA 105.00 PLN
4 STILLER KAROL Kusięta 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/KABEX Podkowa Janów 1984 Polska 105.00 PLN
5 Kobiela Daria Częstochowa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/KABEX Podkowa Janów 1989 Polska 105.00 PLN
6 SŁOWIŃSKA ALICJA SIEDLCE 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce / NW Wschód 1968 POLSKA opłacono dotpay
7 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF SIEDLCE 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce / NW Wschód 1970 POLSKA opłacono dotpay
8 Zdanuk Małgorzata Przęsocin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1972 POLSKA opłacono dotpay
9 Castells Jorge Elche 21 km (start 01.07 - MŚ) EQUIPO LURBEL - FEMECV 1975 España opłacono dotpay
10 Torres Peli Elche 21 km (start 01.07 - MŚ) EQUIPO LURBEL - FEMECV 1974 España opłacono dotpay
11 Mora Andrés Elche 21 km (start 01.07 - MŚ) EQUIPO LURBEL - FEMECV 1974 ESPAÑA opłacono dotpay
12 Łopiński Aleksy. Piła 21 km (start 01.07 - MŚ) Sailing Team Ferajna Piła 1948 Polska opłacono dotpay
13 Łopiński Aleksy Piła 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Sailing Team Ferajna Piła 1948 Polska opłacono dotpay
14 Szymska Małgorzata Szczecin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 1981 POLSKA 105.00 PLN
15 Lipińska Karolina Szczecin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 1982 Polska 105.00 PLN
16 Golus Lech Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 1955 Polska 105.00 PLN
17 Golus Urszula Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 1956 Polska 105.00 PLN
18 lipiński karol szczecin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 1977 Polska 105.00 PLN
19 Zdanuk Artur Przęsocin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 1971 POLSKA 105.00 PLN
20 Bem Małgorzata Bem Olsztyn 21 km (start 01.07 - MŚ) Pozytywni Dobre Miasto 1973 Polska opłacono dotpay
21 Kliczka Kamil Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Sanprobi Szczecin 1968 Polska opłacono dotpay
22 Grzywocz Irena Mosina 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1951 1951 Polska opłacono dotpay
23 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto 21 km (start 01.07 - MŚ) Pozytywni Dobre Miasto 1968 Polska opłacono dotpay
24 Fonseca Regina Elche 21 km (start 01.07 - MŚ) EQUIPO LURBEL - FEMECV 1966 ESPAÑA opłacono dotpay
25 Candela Victor Elche 21 km (start 01.07 - MŚ) EQUIPO LURBEL - FEMECV 1972 ESPAÑA opłacono dotpay
26 Antón Elia Elche 21 km (start 01.07 - MŚ) EQUIPO LURBEL - FEMECV 1984 ESPAÑA opłacono dotpay
27 Carrasco Cruz Elche 21 km (start 01.07 - MŚ) EQUIPO LURBEL - FEMECV 1963 ESPAÑA opłacono dotpay
28 Molina Pascua Elche 21 km (start 01.07 - MŚ) EQUIPO LURBEL - FEMECV 1964 ESPAÑA opłacono dotpay
29 Davó Antonio Elche 21 km (start 01.07 - MŚ) EQUIPO LURBEL - FEMECV 1956 ESPAÑA opłacono dotpay
30 Żytkowski Andrzej Biała Podlaska 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TKKF Krzna 1963 Polska 105.00 PLN
31 Starzyńska Anna Wągrowiec 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/Gogol MTB Team Wągrowiec 1984 Polska 105.00 PLN
32 Tuzimek Agata Kurów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1984 Polska opłacono dotpay
33 Michałowska Monika Luboń 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1981 Polska 105.00 PLN
34 Sypioł Zygmunt Złotniki 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MarszPoZdrowie 1943 Polska opłacono dotpay
35 Naczk Wiktoria Lębork 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Dynamic Lębork 2002 Polska opłacono dotpay
36 Postek Danuta Poznań 21 km (start 01.07 - MŚ) Marsz Po Zdrowie 1963 Polska 105.00 PLN
37 WOROCH ROMAN Dopiewo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ks. Metraco Polkowice 1958 Polska opłacono dotpay
38 Wesołowski Wojciech Gniezno 21 km (start 01.07 - MŚ) Nordic Team Gniezno 1952 Polska opłacono dotpay
39 Kubiak Tomasz Jelcz-Laskowice 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Saller Nordic Walking Team 1976 POLSKA opłacono dotpay
40 Kusza Henryk Suchy Las 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UKS Gimnazjon Suchy Las 1961 Polska opłacono dotpay
41 Tatarynowicz Eugeniusz Nowe Miasteczko 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NIEZRZESZONY 1940 Polska opłacono dotpay
42 Witucka Karolina Poznań 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) 2008 Polska opłacono dotpay
43 Pałka Grzegorz Tulce 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Serikon Team 1952 Polska opłacono dotpay
44 Grobelna jadwiga Lubin 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) ks metraco polkowice 1955 POLSKA 63.00 PLN
45 Ardasheva Iryna Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation 1967 Ukraine 105.00 PLN
46 Ardasheva Iryna Odessa 21 km (start 01.07 - MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation 1967 Ukraine opłacono dotpay
47 OŚCIŁOWICZ Ewa Sosnowiec 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MOSiR Sosnowiec 1972 Polska 105.00 PLN
48 Seifert Sylwia Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Serikon Team 1972 Polska opłacono dotpay
49 Szczygielski Paweł Siedlce 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/Luki Team Siedlce 1991 Polska 105.00 PLN
50 FRANTSKEVYCH Iryna Dnipro, Ukraine 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukrainian Nordic Walking Federation 1960 Ukraine opłacono dotpay
51 Ivaniuk Tetiana Fastov 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation 1973 Ukranian opłacono dotpay
52 Jankowska Beata Pasłęk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Pasłęk 1976 Polska opłacono dotpay
53 Grygorowicz BOGDAN lubin 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ks. Metraco Polkowice 1949 POLSKA opłacono dotpay
54 Konovalova Nina Ukraine Zaporozhye 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation 1956 ukraina 105.00 PLN
55 Efimenko Igor Ukraine, Dnipro 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation 1968 Ukraine opłacono dotpay
56 Matseiko Yevhenii Truskavets 21 km (start 01.07 - MŚ) TNW-Karpatiya 1989 Ukraine 105.00 PLN
57 Witczuk Lukasz Siedlce 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/Luki Team Siedlce 1982 Polska 105.00 PLN
58 Andryszak Karolina Bydgoszcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) #TeamFarfalla 1977 Polska opłacono dotpay
59 Wołoszka Artur Jamielnik-Kolonia 16 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NordicWalkingPoland/LukiTeam Siedlce 1993 Polska 105.00 PLN
60 Owczarek Aleksandra Poznań 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Marsz po zdrowie 2004 Polska opłacono dotpay
61 GRYGOROWICZ Teresa LUBIN 59-300 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1952 POLSKA opłacono dotpay
62 Charczuk Zenon Opole 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Wesoły Borsuk Team 1957 Polska 105.00 PLN
63 GAŁĄZKA Grażyna GAŁĄZKA Gniezno 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1974 Polska 105.00 PLN
64 Biegański Jakub Suchy Las 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1974 Polska opłacono dotpay
65 MARCHEWKA Andrzej PRECZÓW 21 km (start 01.07 - MŚ) 13. ŚBOT Katowice 1958 POLSKA 105.00 PLN
66 Włodarczyk Małgorzata Preczów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1970 POLSKA 105.00 PLN
67 Praduń Michał Koszalin 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1986 Polska opłacono dotpay
68 Siwak Piotr Rudna 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ks. Metraco Polkowice 1961 Polska 105.00 PLN
69 Lener Sławomir Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin 1955 Polska 105.00 PLN
70 Wojtowicz Tomasz Widacz 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1990 Polska 105.00 PLN
71 Marczak Krzysztof Bełchatów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/Nordic Walking Bełchatów 1958 Polska 105.00 PLN
72 Zagaja Janusz Pokój 21 km (start 01.07 - MŚ) Wesoły Borsuk Team 1955 polska 105.00 PLN
73 PIĄTEK DAREK GNIEWINO 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NORDIC WALKING PASŁĘK 1975 POLSKA opłacono dotpay
74 Niechwiejczyk Kinga Świętochłowice 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) UNIA MIAST 2004 Polska 21.00 PLN
75 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL / Unia Miast 1976 Polska 105.00 PLN
76 Kramer Leszek Oleśnica 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 1931 Polska opłacono dotpay
77 Górski Henryk Oleśnica 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 1947 Polska opłacono dotpay
78 Wójcik Henryk Oleśnica 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 1941 Polska opłacono dotpay
79 Remiszewski Adam Oleśnica 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 1946 Polska opłacono dotpay
80 Adamczewska Marzena Trzcianka 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Szkoła Podstawowa nr1 w Trzciance 1963 Polska opłacono dotpay
81 Wójcik Irena Oleśnica 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 1946 Polska opłacono dotpay
82 Mizgier Anna Strzelce Kraj. 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie 1985 Polska opłacono dotpay
83 Saniuk Edward Gdańsk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) FACE NORDIC WALKING TEAM 1949 Polska opłacono dotpay
84 Hołda Jolanta Oleśnica 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Kubisia Team Oleśnica KTO 1954 Polska opłacono dotpay
85 Fabiś Jerzy Kiekrz 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1963 Polska opłacono dotpay
86 Polakowska Ewa Dąbrówka 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1971 Polska opłacono dotpay
87 Kasprzyk Lilianna Poznań 21 km (start 01.07 - MŚ) UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 1960 Polska opłacono dotpay
88 Kusza Jolanta Suchy Las 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 1963 Polska opłacono dotpay
89 Yankovskaya Daria Kaliningrad 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Klub sportowy DED 2010 Rosja opłacono dotpay
90 Yankovskiy Maksim Kaliningrad 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) Klub sportowy DED 2009 Rosja opłacono dotpay
91 Yankovskaya Aleksandra Kaliningrad 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Klub sportowy DED 1982 Rosja opłacono dotpay
92 Yankovskiy Dmitriy Kaliningrad 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Klub sportowy DED 1977 Rosja opłacono dotpay
93 Skawińska Ewa Wilkszyn 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Rightway 1977 Polska opłacono dotpay
94 Skrzypiec Anna Napachanie 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1984 POLSKA opłacono dotpay
95 Benza Ewa Warszawa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) AWF Biała Podlaska 1992 Polska 105.00 PLN
96 Niklaus Danuta Kiekrz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1959 Polska opłacono dotpay
97 Kuczyński Włodzimierz Oborniki 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1959 Polska opłacono dotpay
98 Kuczyńska Anna Oborniki 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz 1961 Polska opłacono dotpay
99 Kacprzak Sławek Justynów 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL / LZS JUSTYNÓW 1975 POLSKA opłacono dotpay
100 Rajewska Beata Piła 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 1976 polska opłacono dotpay


Wyświetleń: 12349

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ