Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub kraj/country Do zapłaty
1 Gorgol Renata Gorgol Bydgoszcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) #TeamFarfalla Polska opłacono
2 PIĄTKOWSKI JÓZEF POLKOWICE 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS METRACO POLKOWICE POLSKA
3 Wrzesińska Joanna Bydgoszcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) #TeamFarfalla Polska opłacono
4 Dziubczyńska Ewa Dziubczyńska Wałcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) wałecka ściema Polska opłacono on-line
5 Alaksa Milan Sala 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Team Sala Slovakia opłacono on-line
6 Stępak Piotr Zbylitowska Góra 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Zbylitowska Góra NW Winning Team Polska opłacono on-line
7 Collu Anna Rita Como 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Italia opłacono on-line
8 Sokołowski Marek Rymanów-Zdrój 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) PTG Sokół Rymanów Polska opłacono on-line
9 Rembarz Łukasz Krosinko 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) K S IDMAR RACING TEAM Polska opłacono
10 Mirkowski Jarosław Zielona Góra 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
11 надежда мосеева санкт-петербург 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) россия opłacono on-line
12 obrębska Elżbieta płońsk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NW CZŁAPSKI PŁONSK POLSKA opłacono on-line
13 Kolanek Piotr Kalisz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Kalisz Polska opłacono
14 Słaby Joanna Bierna 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Adams Team Polska opłacono on-line
15 Glaza Leszek Wejherowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
16 SOKOŁOWSKA DOROTA GOŚCICINO 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska opłacono on-line
17 Trębecka Joanna Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
18 Kondratenko Tatiana Dmitrov 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Optimists Russia, Moscow region opłacono on-line
19 Wieczorkiewicz Anna Krosno 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
20 Malchevska Tetiana Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono on-line
21 Ponka Barbara Wejherowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska opłacono on-line
22 Ponka Radosław Wejherowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska opłacono on-line
23 Cyra Grażyna Skoszewo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NW ZIELONY DWÓR Polska opłacono on-line
24 Morawski Bartosz Rogalinek 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska opłacono
25 Mazurczak Jakub Chodów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce polska opłacono on-line
26 Mazurczak Grażyna Chodów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce polska opłacono on-line
27 Stańczak Ryszard GDAŃSK 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
28 Stańczak Grażyna GDAŃSK 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
29 Siwak Piotr Rudna 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS METRACO POLKOWICE Polska opłacono on-line
30 Pruntseva Yanina Kiev 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono on-line
31 Rajewski Sebastian Piła 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska opłacono
32 Kubiak Przemek Mosina 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska opłacono
33 Romańczuk Agnieszka Siedlce 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce Polska opłacono on-line
34 Brygała Agata Gdańsk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Elite Team Polska opłacono on-line
35 Dana Kazimiera Grudziądz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) klub NW PATYCZAKI Grudziądz Polska
36 Gołębiewski Andrzej Grudziądz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) klub NW PATYCZAKI Grudziądz Polska
37 OGONOWSKA EDYTA GRUDZIADZ 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) klub NW PATYCZAKI Grudziądz Polska
38 Uss Jola Biała Podlaska 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KBBB/ TKKF KRZNA Polska opłacono on-line
39 Smarszcz Grażyna Lębork 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Team Nordicus Lębork Polska opłacono on-line
40 Parzych Ewa Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz po Zdrowie Poznań Polska opłacono on-line
41 Retz-Lemańska Karina Luboń 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz po Zdrowie Poznań Polska opłacono on-line
42 Wąsala Marzena Anna Tarnowo Podgórne 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska
43 Bielokurova Tetiana Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukraina opłacono on-line
44 Yerasova Nataly Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraina opłacono on-line
45 Chernenko Yevdokiya Odessa 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono on-line
46 MALYUTINA OLGA Almaty 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono on-line
47 Bojko Iwona Żnin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS SOKÓŁ GĄSAWA Polska opłacono on-line
48 Vovk Olena Kharkov 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono on-line
49 Zorkina Inesa Kharkov 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono on-line
50 Zinchenko Maryna Kharkov 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono on-line
51 Sievaieva Natalia Kharkov 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono on-line
52 Zhdanova Eteri Kiev 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono on-line
53 Krakowiak Małgorzata Wiry/Poznania 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UKS-Gimnazjon Suchy Las Polska opłacono on-line
54 Walczak Maria Żnin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS SOKÓŁ GĄSAWA Polska opłacono on-line
55 Kubiak Wojciech Żnin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Klub sportowy Sokół Gąsawa Polska opłacono on-line
56 Buczkowski Jurek Żnin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Klub sportowy Sokół Gąsawa Polska opłacono on-line
57 Szostak Wiola PUŁAWY 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Fundacja BezMiar na sportowo Polska opłacono on-line
58 Pietrzak Dorota Kiekrz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz Polska opłacono
59 Warchalska Teresa Alicja Katowice 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
60 Wierzchosławski Mateusz Bydgoszcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UKW Bydgoszcz Polska opłacono on-line
61 Wierzchosławska Agnieszka Bydgoszcz 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UKW Bydgoszcz Polska opłacono on-line
62 Pawlicz Jan Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz Polska Nordic Walking Kiekrz
63 oleksyk malgorzata ustrzyki dolne 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MKS Halicz ,klub biegacza Bieszczadzki Klub NW Ustrzyki Dolne Polska opłacono on-line
64 WAWRZYNIAK ANNA Gdynia 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Face Nordic Walking Team Polska opłacono on-line
65 Kopczewski Dariusz Koszalin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Face Nordic Walking Team Polska opłacono on-line
66 Olech Marcin Gdańsk 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Elite Team POLSKA opłacono on-line
67 wachowiak sosnowa31a@wp.pl Sowinki 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) exactus sport team Polska
68 Kensowska-Manthei Wiktoria Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MarszPoZdrowie Polska opłacono on-line
69 Skurnica Marcin Bełchatów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/NW Bełchatów Polska opłacono on-line
70 Stanisławski Jan Poznan 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz po Zdrowie Poznań Polska opłacono on-line
71 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
72 Stawniak Karol Żnin 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) ks metraco polkowice Polska opłacono on-line
73 DOŁĘGOWSKI Marek KOŁCZEWO 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Bks Maniiak Wolin Polska opłacono on-line
74 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
75 Sirotkina Tetiana Kyiv 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukranian Nordic Walking Federation Ukraine opłacono on-line
76 Urbanowicz Dariusz Białe Błota 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
77 Frąckowiak Roman Wieleń 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS Metraco Polkowice Polska opłacono on-line
78 Okrzesik-Frąckowiak Izabela Wieleń 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS Metraco Polkowice Polska opłacono on-line
79 Motyl Anna Bełchatów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/NW Bełchatów Polska opłacono on-line
80 Gierszewski Arkadiusz Angowice 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
81 Rębowski Tomasz PASŁĘK 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Active Family Pasłęk Polska opłacono on-line
82 Angielczyk Małgorzata Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz po Zdrowie Poznań Polska opłacono on-line
83 Kietrys Grażyna Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie Polska opłacono on-line
84 Pęksa Lidka Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie Polska opłacono on-line
85 Wojnarowski Błażej Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie Polska opłacono on-line
86 Bukowska Danuta Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MarszPoZdrowie Polska opłacono on-line
87 Malak Agnieszka Przeźmierowo 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz Polska opłacono on-line
88 Zawisła Stanisław Plewiska 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MarszPoZdrowie Polska opłacono on-line
89 Trzaskowska Magda Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MarszPoZdrowie Poland opłacono on-line
90 Gapińska Janina Trzebina 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Wesoły Borsuk Team Polska opłacono on-line
91 Gapiński LESZEK Trzebina 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Wesoły Borsuk Team Polska opłacono on-line
92 Kubiszyn Małgorzata Kubiszyn Lubaczów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Poland Polska opłacono on-line
93 Jachimowicz Mirosław Wierzbno 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE Polska opłacono on-line
94 Jachimowicz Renata Wierzbno 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE Polska opłacono on-line
95 Jabłoński Marcin Lubartów 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) GKS Koleba Polska opłacono on-line
96 Gajewski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
97 Rożek Małgorzata Wiry 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
98 Olejniczak Dominika Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie Polska opłacono on-line
99 Tomczyk Edward Poznań 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz po Zdrowie Poznań Polska opłacono on-line
100 Tobys Alicja Piotrowo Drugie 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line


Wyświetleń: 45712

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ