Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | kraj/country | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Morawska Ewa | Rogalinek | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Long Step Team | opłacono on-line | |
2 | Zawada Łukasz | Zduńska Wola | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Luca Team Zduńska Wola | opłacono on-line | |
3 | Kostencka Aga | Banino | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Chodzę z kijami pl. Elite Team | Polska | opłacono on-line |
4 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Chodzę z kijami pl. Elite Team | Polska | opłacono on-line |
5 | Szyjka Izabela | Kamieniec Wrocławski | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NORDIKI | ||
6 | Kornicka Aneta | pruszkow | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
7 | Kornicki Robert | Pruszków | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
8 | Cyran Ryszard | Kustrzyce | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Luca Team Zduńska Wola | opłacono on-line | |
9 | Nietrzebka Aleksandra | Międzyborów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
10 | Nietrzebka Paweł | Międzyborów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
11 | Idzikowska Hanna | Komorniki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
12 | Owczarek Magdalena | Międzyborów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
13 | Marcińczak Beata | Zduńska Wola | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Luca Team Zduńska Wola | opłacono on-line | |
14 | Kromski Paweł | Rokietnica | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line | |
15 | Ewertowska Ewa | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line | |
16 | Timoszuk Dagmara | Dęblin | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Lost In Sport | opłacono on-line | |
17 | Stoń Tadeusz | Zalesie | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | DębRy | opłacono on-line | |
18 | SZENDZIELORZ Ilona | Ruda Śląska | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KRS TKKF JASTRZĄB | opłacono on-line | |
19 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
20 | Cach Kinga | Drezdenko | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | TR StarBlade | opłacono on-line | |
21 | Alaksova Radoslava | Sala | Słowacja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Team Sala | Slovakia | opłacono on-line |
22 | Botkova Patricia | Sala | Słowacja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Team Sala | Slovakia | opłacono on-line |
23 | Kovacova Margita | Sala | Słowacja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Team Sala | Slovakia | opłacono on-line |
24 | Lipovska Bianka | Sala | Słowacja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Team Sala | Slovakia | opłacono on-line |
25 | Lencesova Jana | Horna Kralova | Słowacja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Team Sala | Slovakia | opłacono on-line |
26 | Szpilman Katarzyna | Gdynia | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line | |
27 | Piedo Agnieszka | Myszków | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
28 | Baruch Henryka | Dąbrowa Górnicza | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Dąbrowa Nordic Team | Polska | opłacono on-line |
29 | Frydrych Marcin | Rokietnica | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line | |
30 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Face Nordic Walking Team | Polska | opłacono on-line |
31 | Kelemen Gizella | Sala | Słowacja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Team Sala | Slovakia | opłacono on-line |
32 | Wołk Beata | Trzcianka | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
33 | Dukat Radosław | Śrem | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
34 | Madej Agnieszka | Widuchowa | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Widuchowa | Polska | opłacono on-line |
35 | Dziakiewicz Iwona | Żyrardów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
36 | Paglianti Cristiano Roberto | Viareggio | Włochy | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Viareggio | Italy | opłacono on-line |
37 | Sulej Teresa | Sieradz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Rajsport Active | opłacono on-line | |
38 | Przymusiński Piotr | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Poznań | Polska | opłacono on-line |
39 | Sobucka Magdalena | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | Polska | opłacono on-line |
40 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line | |
41 | Grygiel Teresa | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
42 | Matuszek Jacek | Dąbrowa Gornicza | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
43 | Bohdankiewicz Dorota | Gryfino | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
44 | Bohdankiewicz Robert | Gryfino | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
45 | Dziki Marzenna | Warszawa | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | aleTEMPO | Polska | opłacono on-line |
46 | Szulc Hanna | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
47 | GRZEBSKI Janusz | ZDUŃSKA WOLA | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Rajsport Active | POLSKA | |
48 | Thomalla Bogdan | Zabrze | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Silesia Nordic Team | Polska | opłacono on-line |
49 | PODMASKO MAŁGORZATA | KIEKRZ | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
50 | Owczarek Henryka | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz po Zdrowie Poznań | Polska | opłacono on-line |
51 | Jasiński Cezary | Koszalin | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
52 | tonon veneranda | Vittorio Veneto - Treviso | Włochy | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | annima nw | Italia | opłacono on-line |
53 | Bartnicki Antoni | Sieradz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Rajsport Activ | Polska | opłacono on-line |
54 | Deląg Jakub | Piotrków Trybunalski | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE | Polska | opłacono on-line |
55 | Kedziora Radzislaw | Baranowo | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
56 | Kedziora Romana | Baranowo | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
57 | Małka Marian | Gliwice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
58 | Babuska Mariola | Wroclaw | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
59 | Szymański Stefan | Kieźliny | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | XV Koło PZERiI Dywity | Polska | opłacono on-line |
60 | Dzierla Regina | Łagów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
61 | Nowak Grzegorz | Piechcin | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | 1975 | Polska | opłacono on-line |
62 | Chmiel Andrzej Chmiel | Chomęcice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKS Gimnazjon Suchy Las | Polska | opłacono on-line |
63 | Chmiel Małgorzata | Chomęcice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKS Gimnazjon Suchy Las | Polska | opłacono on-line |
64 | Orywał Piotr | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL / MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ | Polska | opłacono on-line |
65 | Dolata Dorota | Kiekrz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
66 | Świtała Karolina Świtała | Sieradz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL / Luki Team | Polska | opłacono on-line |
67 | Kostecki Wiesław | Nowy Dwór Mazowiecki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
68 | Rybarczyk Iwona | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
69 | Mulkowska Mariola | Złotniki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
70 | DUDEK KAZIMIERZ | ŚWIERZAWA | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NIEZRZESZONY | Polska | opłacono on-line |
71 | Bojanowski Marcin | Oborniki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
72 | Jemrych Dorota | Złotniki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKS Gimnazjon Suchy Las | Polska | opłacono on-line |
73 | Rajewska Beata | Piła | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | polska | opłacono on-line | |
74 | Kuczyńska Anna | Oborniki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
75 | Kuczyński Włodzimierz | Oborniki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
76 | Niklaus Danuta | Kiekrz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
77 | Skrzypiec Anna | Napachanie | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | POLSKA | opłacono on-line |
78 | Yankovskiy Dmitriy | Kaliningrad | Rosja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Klub sportowy DED | Rosja | opłacono on-line |
79 | Yankovskaya Aleksandra | Kaliningrad | Rosja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Klub sportowy DED | Rosja | opłacono on-line |
80 | Kusza Jolanta | Suchy Las | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKS GIMNAZJON SUCHY LAS | Polska | opłacono on-line |
81 | Polakowska Ewa | Dąbrówka | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
82 | Saniuk Edward | Gdańsk | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | FACE NORDIC WALKING TEAM | Polska | opłacono on-line |
83 | Mizgier Anna | Strzelce Kraj. | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | Polska | opłacono on-line |
84 | Wójcik Irena | Oleśnica | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | Polska | opłacono on-line |
85 | Adamczewska Marzena | Trzcianka | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Szkoła Podstawowa nr1 w Trzciance | Polska | opłacono on-line |
86 | Remiszewski Adam | Oleśnica | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | Polska | opłacono on-line |
87 | Wójcik Henryk | Oleśnica | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | Polska | opłacono on-line |
88 | Górski Henryk | Oleśnica | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | Polska | opłacono on-line |
89 | Kramer Leszek | Oleśnica | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku | Polska | opłacono on-line |
90 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/NW Bełchatów | Polska | opłacono on-line |
91 | Włodarczyk Małgorzata | Preczów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | 4 WOG Gliwice | POLSKA | opłacono on-line |
92 | GAŁĄZKA Grażyna GAŁĄZKA | Gniezno | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
93 | Charczuk Zenon | Opole | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Wesoły Borsuk Team | Polska | opłacono on-line |
94 | GRYGOROWICZ Teresa | LUBIN 59-300 | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS METRACO POLKOWICE | POLSKA | opłacono on-line |
95 | Wołoszka Artur | Jamielnik-Kolonia 16 | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL / LukiTeam Siedlce | Polska | opłacono on-line |
96 | Andryszak Karolina | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | #TeamFarfalla | Polska | opłacono on-line |
97 | Efimenko Igor | Ukraine, Dnipro | Ukraina | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ukranian Nordic Walking Federation | Ukraine | opłacono on-line |
98 | Jankowska Beata | Pasłęk | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Pasłęk | Polska | opłacono on-line |
99 | Ivaniuk Tetiana | Fastov | Ukraina | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ukranian Nordic Walking Federation | Ukranian | opłacono on-line |
100 | Szczygielski Paweł | Siedlce | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/Luki Team Siedlce | Polska | opłacono on-line |
Wyświetleń: 60311