Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | kraj/country | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Folwarska Lucyna | Kłodzko | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
2 | Doman Patrycja | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
3 | Skwirut Jerzy | Przemyśl | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
4 | Kazberuk Edyta | Białystok | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
5 | Piechowicz Paweł | Poznań | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
6 | Ziarkowski Damian | Wrocław | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
7 | Ciupińska Maria | Kłodzko | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
8 | Lubawy Henryk | Poznań | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
9 | Bosek Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
10 | Ruda Leokadia | Krosnowice | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
11 | Leśniewski Piotr | Poznań | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
12 | Klimczak Piotr | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
13 | Martiński Przemysław | Chorzów | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
14 | Ludwiczak Oskar | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
15 | Jeżdżewski Kacper | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
16 | Szlachtowska Ewa | Tarnów | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
17 | Szymański Władysław | Łódź | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
18 | Janusik Krzysztof | Częstochowa | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
19 | Wydrych Grażyna | Polanica Zdrój | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
20 | Roesner Weronika | Wrocław | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
21 | Modrzyński Grzegorz | Wrocław | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
22 | Gil Paweł | Przemyśl | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
23 | CETERA JANUSZ | DZIWNÓWEK | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | Polska | opłacono |
24 | GAŁĄZKA PAWEŁ | Gniezno | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Muszkieterowie | Polska | opłacono on-line |
25 | Molińska Aldona | Poznań | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | MarszPoZdrowie | Polska | opłacono on-line |
26 | Wycislo Romuald Wycislo | Pila | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/daj radość niepełnosprawnym | Polska | |
27 | Wycislo Romuald Wycislo | Pila | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL / daj radość niepełnosprawnym | Polska | opłacono on-line |
28 | Wycisło Agata | Piła | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/daj radość niepełnosprawnym | Polska | opłacono on-line |
29 | Wycisło Damian | Piła | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/daj radość niepełnosprawnym | POlska | opłacono on-line |
30 | Rębowska Agnieszka | Pasłęk | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Active Family Pasłęk | Polska | opłacono on-line |
31 | Yavorska Anzhela | Kharkov | Ukraina | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | national onwf let's go | Ukraine | opłacono on-line |
32 | Baktygul Alimbekova | Almaty | Kazachstan | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
33 | Cyra Zbigniew | Skoszewo | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NW ZIELONY DWÓR | Polska | opłacono on-line |
34 | Wujek Tomasz | Poznań | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL / Marsz Po Zdrowie | Polska | opłacono on-line |
35 | Tatarynowicz Eugeniusz | Nowe Miasteczko | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NIEZRZESZONY | Polska | opłacono on-line |
36 | Grobelna jadwiga | Lubin | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | ks metraco polkowice | POLSKA | |
37 | Grygorowicz BOGDAN | lubin | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ks. Metraco Polkowice | POLSKA | opłacono on-line |
38 | Praduń Michał | Lublin | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | LUBELSKIE zNORDIC | Polska | opłacono on-line |
39 | PIĄTEK DAREK | GNIEWINO | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NORDIC WALKING PASŁĘK | POLSKA | opłacono on-line |
40 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/ Luki Team Sieldce | Polska | opłacono on-line |
41 | Toporek Aleksandra | Przodkowo | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/ Luki Team Sieldce | Polska | opłacono on-line |
42 | Sykisz Maksym | Boszkowo-Letnisko | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | LESZNO:) | Poland | opłacono on-line |
43 | Długołęcka Sylwia | Poznań | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKS Gimnazjon Suchy Las | Polska | opłacono on-line |
44 | GAŁĄZKA PAWEŁ GAŁĄZKA | Gniezno | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
45 | SZADA-BORZYSZKOWSKA KAROLINA | POZNAŃ | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | POLSKA | ||
46 | Szymańska Lucyna | Kieźliny | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | XV Koło PZERiI Dywity | Polska | opłacono on-line |
47 | Blaszka Michał | Rokietnica | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
48 | Blaszka Ryszard | Rokietnica | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
49 | Sarnowski Grzegorz | Grudziądz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
50 | Adamin Grażyna | Kalisz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Kaliska Grupa Rowerowa G7 | opłacono on-line | |
51 | Plichta Józef | Polanica Zdrój | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
52 | Adamiak Małgorzata | Łódź | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
53 | Kaciotys Mieczysław | Gdański | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
54 | Bosek Ewa | Szubin | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
55 | Małkowska Milena | Warszawa | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
56 | Owczarek Edward | Warszawa | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
57 | Strelczuk Małgorzata | Piekary Śląskie | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
58 | Soćko Piotr | Olsztyn | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
59 | Jankowski Łukasz | Poznań | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
60 | Staliś Joanna | Nysa | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
61 | Olendrzyński Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
62 | Garbowski Piotr | Przemyśl | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
63 | Hołub Martyna | Wrocław | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
Wyświetleń: 60322