Mistrzostwa Świata Nordic Walking - World NW Championship - Korona Zachodu i Północy Polski #3
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub kraj/country Do zapłaty
1 Brzozowski Piotr Sławno 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Poland/ AKTYWNI POSTOMINO Polska opłacono on-line
2 Kolmetz Dariusz Gościcino 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) POLIPACK Polska opłacono on-line
3 Kolmetz Katarzyna Gościcino 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) POLIPACK Polska opłacono on-line
4 Banaszak Arleta Mosina 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Amatorka Polska opłacono on-line
5 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO Polska opłacono on-line
6 Sobańska Grażyna Drużbice 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) polska opłacono on-line
7 Biłek Artur Lubliniec 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) UNIA MIAST Polska opłacono on-line
8 Rychlicka Agnieszka Luban 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Kwisa Lubań Polska opłacono on-line
9 Arba Vinicio Como 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Italia opłacono on-line
10 Idkowiak Magdalena Krosinko/Mosina 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING Team Polska opłacono
11 Jarczewska Marlena Nowy Tomyśl 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
12 DREWA MARIAN GOŚCICINO 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) TEAM GWE Polska opłacono on-line
13 Szymczyk Magdalena Siedlce 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce / NW Wschód POLSKA opłacono on-line
14 Hajnus Wojciech Warszawa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
15 Tolstova Olga Moscow 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Russian ONWF Russia/Chuvashia opłacono on-line
16 martine tremel FRANCE 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) ECAC CHAUMONT Ecrouves opłacono on-line
17 Kurzawska Jolanta Lubin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS Metraco Polkowice Polska
18 KHOJANAZAROVA DANA Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono on-line
19 Mielecka Agnieszka GĄSAWA 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM POLSKA opłacono
20 Molenda Magdalena Mosina 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS IDMAR RACING TEAM Polska opłacono
21 ZALISKO OKSANA LWÓW 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS METRACO Polkowice UKRAINA
22 Smarszcz Wiesław Lębork 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Run-Nordic Team - Nordicus Lębork Polska opłacono on-line
23 Dybikowska Beata Pobiedziska 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
24 Sternalska Sylwia Dopiewiec 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
25 Satubaldin Marat Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono on-line
26 Shurhina Yuliia Odessa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono on-line
27 AKHMEDOVA RAIKHANA Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono on-line
28 Badecki Ryszard Nieszczyce 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) KS Metraco Polkowice Polska opłacono on-line
29 Bul Dariusz Pudnik 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Wesoły Borsuk Team Polska opłacono on-line
30 Szybczyńska Katarzyna Gąsawa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Klub sportowy Sokół Gąsawa Polska opłacono on-line
31 Zwolenkiewicz Joanna Gąsawa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Klub sportowy Sokół Gąsawa Polska opłacono on-line
32 Kozakowska Małgorzata Rogowo 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Klub sportowy Sokół Gąsawa Polska opłacono on-line
33 PISSAROVA VIKTORIYA Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono on-line
34 KALELOVA SVETLANA Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono on-line
35 OSPANOVA BAKHYT Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono on-line
36 AKATAYEVA RIMMA Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono on-line
37 Bezega Snezhana Kharkov 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) national onwf let's go Ukraine opłacono on-line
38 Tumenbayeva Orynbassar Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) nordic walking school eurasia Kazakhstan opłacono on-line
39 Michalak Marcin Poznań 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
40 Kłos Maciej Gdańsk 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
41 Kończewska Bożena Ustrzyki Dolne 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Bieszczadzki Klub NW Ustrzyki Dolne / MKS Halicz klub biegacza Polska opłacono on-line
42 Pyrka Zbigniew Bełchatów 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/NW Bełchatów Polska opłacono
43 Pyrka Alicja Bełchatów 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/NW Bełchatów Polska opłacono
44 Olech Anna Gdańsk 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Elite Team POLSKA opłacono on-line
45 Dąbrowa Dorota Gosławice 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Chodź z nami Polska opłacono on-line
46 Kwiatkowska Stanisława Gosławice / poczta Miękinia 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Chodź z nami Polska opłacono on-line
47 Dąbrowa Wojciech Gosławice 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Chodź z nami Polska opłacono on-line
48 Beisenova Aiman Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Казахстан opłacono on-line
49 Zaworski Adam Wilkowyja 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) 10x10 PL SW POLSKA opłacono on-line
50 Stankiewicz Artur Poznań 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie Polska opłacono on-line
51 Kuźnia Małgorzata Poznań 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie Polska opłacono on-line
52 Kuźnia Grażyna Poznań 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie Polska opłacono on-line
53 Kruszka Arleta Poznań 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie Polska opłacono on-line
54 Skowrońska Dominika Plewiska 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MarszPoZdrowie Polska opłacono on-line
55 Kuźmicz Adam Maszewko 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Pasłęk Polska opłacono on-line
56 Reczulski Mariusz Częstochowa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/KABEX Podkowa Janów Polska opłacono
57 Sibilski Tomasz Dąbrówka 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MarszPoZdrowie Polska opłacono on-line
58 Sikora Bronisław Leszno 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) LESZNO :) Polska opłacono on-line
59 BORKOWSKI DARIUSZ SIEDLCE 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD POLSKA opłacono on-line
60 Naczk Alicja Marwice 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
61 Arstanbekova Jamilya Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono on-line
62 Proshchenko Maxim Almaty 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking School Eurasia Kazakhstan opłacono on-line
63 ROSADZIŃSKI SŁAWOMIR Leszno 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) LESZNO :) POLSKA opłacono on-line
64 Kubiszyn Mirosław Lubaczów 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL Polska opłacono on-line
65 Osiński Michał Łódź 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Tervel Team Poland opłacono on-line
66 Marek Chłodnicki Poznań 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie Polska opłacono on-line
67 Płachcińska Angelika Trzemeszno 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) kijkowe Trzemeszno Polska opłacono on-line
68 Wildauer Ingo Malsch 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Team Erdinger alkoholfrei Deutschland
69 Tobys Ryszard Piotrowo Drugie 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
70 Ślusarczyk Andrzej Prudnik 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Wesoły Borsuk Team Polska opłacono on-line
71 Ślusarczyk Grzegorz Prudnik 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Wesoły Borsuk Team Polska opłacono on-line
72 Ślusarczyk Marcin Prudnik 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Wesoły Borsuk Team Polska opłacono on-line
73 Nowicka Agnieszka Krzyszkowo 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz Polska opłacono on-line
74 Kryszczuk Krzysztof Siedlce 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce/NW Wschód Polska opłacono on-line
75 ŻOŁNO MAGDA GORZÓW WIELKOPOLSKI 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin Polska opłacono
76 Gwizdała Zbigniew Gołąbek 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
77 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Marsz Po Zdrowie Polska opłacono on-line
78 FRISON DIDIER JACOB BELLECOMBETTE 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) France FRANCE opłacono on-line
79 DIDIER FRISON JACOB BELLECOMBETTE 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) France FRANCE
80 LISKOWITCH FRANZ LA MOTTE SERVOLEX 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) France FRANCE opłacono on-line
81 Cressonnier Rodolphe Saint Benoît sur Seine 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) France France opłacono on-line
82 Bińczyk Dariusz Częstochowa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Zabiegani Częstochowa Polska opłacono on-line
83 NAKONIECZNY Grzegorz Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin Polska opłacono
84 Gabert Beata Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin Polska opłacono
85 Paliwoda Kasia Mierzyn 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN POLSKA opłacono
86 Kobiela Daria Częstochowa 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL/KABEX Podkowa Janów Polska opłacono on-line
87 SŁOWIŃSKA ALICJA SIEDLCE 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce / NW Wschód POLSKA opłacono on-line
88 FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF SIEDLCE 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NoWi Siedlce / NW Wschód POLSKA opłacono on-line
89 Golus Lech Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin Polska opłacono
90 Golus Urszula Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin Polska opłacono
91 Kliczka Kamil Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Sanprobi Szczecin Polska opłacono on-line
92 OŚCIŁOWICZ Ewa Sosnowiec 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) MOSiR Sosnowiec Polska
93 FRANTSKEVYCH Iryna Dnipro, Ukraine 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ukrainian Nordic Walking Federation Ukraine opłacono on-line
94 Biegański Jakub Suchy Las 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Nordic Walking Kiekrz Polska opłacono on-line
95 Lener Sławomir Szczecin 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Ekspedycja Nordic Team Szczecin Polska opłacono
96 Wojtowicz Tomasz Widacz 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Polska opłacono on-line
97 Niechwiejczyk Piotr Świętochłowice 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL / Unia Miast Polska opłacono on-line
98 Hołda Jolanta Oleśnica 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Kubisia Team Oleśnica KTO Polska opłacono on-line
99 Skawińska Ewa Wilkszyn 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) Rightway Polska opłacono on-line
100 Kacprzak Sławek Justynów 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) NWPL / LZS JUSTYNÓW POLSKA opłacono on-line


Wyświetleń: 47384

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ