Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | kraj/country | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Proshchenko Maxim | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
2 | Arstanbekova Jamilya | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
3 | Beisenova Aiman | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Казахстан | opłacono on-line |
4 | Tumenbayeva Orynbassar | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | nordic walking school eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
5 | AKATAYEVA RIMMA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
6 | OSPANOVA BAKHYT | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
7 | KALELOVA SVETLANA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
8 | PISSAROVA VIKTORIYA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
9 | AKHMEDOVA RAIKHANA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
10 | Satubaldin Marat | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
11 | KHOJANAZAROVA DANA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
12 | Pyrka Alicja | Bełchatów | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/NW Bełchatów | Polska | opłacono |
13 | Pyrka Zbigniew | Bełchatów | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/NW Bełchatów | Polska | opłacono |
14 | Spychała Lesław | Biała | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Wesoły Borsuk Team | opłacono on-line | |
15 | Krzyżanowski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy | opłacono on-line | |
16 | SZULC Jarek | BYDGOSZCZ | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
17 | Rizzi Giorgio | Como | Włochy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Como | Italy | opłacono on-line |
18 | Basso Daniela | Como | Włochy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Como | Italy | opłacono on-line |
19 | Arba Vinicio | Como | Włochy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Italia | opłacono on-line | |
20 | Paludkiewicz Piotr | Czarny Las | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
21 | Kobiela Daria | Częstochowa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/KABEX Podkowa Janów | Polska | opłacono on-line |
22 | Bińczyk Dariusz | Częstochowa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Zabiegani Częstochowa | Polska | opłacono on-line |
23 | Reczulski Mariusz | Częstochowa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/KABEX Podkowa Janów | Polska | opłacono |
24 | Wasiak Rafał | Dąbrówka | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | Polska | opłacono on-line |
25 | Sibilski Tomasz | Dąbrówka | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | MarszPoZdrowie | Polska | opłacono on-line |
26 | FRANTSKEVYCH Iryna | Dnipro, Ukraine | Ukraina | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ukrainian Nordic Walking Federation | Ukraine | opłacono on-line |
27 | Sternalska Sylwia | Dopiewiec | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
28 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | REMI | Polska | opłacono on-line |
29 | Sobańska Grażyna | Drużbice | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | polska | opłacono on-line | |
30 | martine tremel | FRANCE | Francja | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | ECAC CHAUMONT | Ecrouves | opłacono on-line |
31 | Zwolenkiewicz Joanna | Gąsawa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Klub sportowy Sokół Gąsawa | Polska | opłacono on-line |
32 | Szybczyńska Katarzyna | Gąsawa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Klub sportowy Sokół Gąsawa | Polska | opłacono on-line |
33 | Mielecka Agnieszka | GĄSAWA | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS IDMAR RACING TEAM | POLSKA | opłacono |
34 | Olech Anna | Gdańsk | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Elite Team | POLSKA | opłacono on-line |
35 | Kłos Maciej | Gdańsk | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
36 | Gwizdała Zbigniew | Gołąbek | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
37 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | Polska | opłacono |
38 | Dąbrowa Wojciech | Gosławice | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Chodź z nami | Polska | opłacono on-line |
39 | Dąbrowa Dorota | Gosławice | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Chodź z nami | Polska | opłacono on-line |
40 | Kwiatkowska Stanisława | Gosławice / poczta Miękinia | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Chodź z nami | Polska | opłacono on-line |
41 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | TEAM GWE | Polska | opłacono on-line |
42 | Kolmetz Katarzyna | Gościcino | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | POLIPACK | Polska | opłacono on-line |
43 | Kolmetz Dariusz | Gościcino | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | POLIPACK | Polska | opłacono on-line |
44 | DIDIER FRISON | JACOB BELLECOMBETTE | Francja | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | France | FRANCE | |
45 | FRISON DIDIER | JACOB BELLECOMBETTE | Francja | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | France | FRANCE | opłacono on-line |
46 | Kacprzak Sławek | Justynów | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL / LZS JUSTYNÓW | POLSKA | opłacono on-line |
47 | Bezega Snezhana | Kharkov | Ukraina | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | national onwf let's go | Ukraine | opłacono on-line |
48 | Idkowiak Magdalena | Krosinko/Mosina | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS IDMAR RACING Team | Polska | opłacono |
49 | Nowicka Agnieszka | Krzyszkowo | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
50 | LISKOWITCH FRANZ | LA MOTTE SERVOLEX | Francja | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | France | FRANCE | opłacono on-line |
51 | ROSADZIŃSKI SŁAWOMIR | Leszno | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | LESZNO :) | POLSKA | opłacono on-line |
52 | Sikora Bronisław | Leszno | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | LESZNO :) | Polska | opłacono on-line |
53 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Run-Nordic Team - Nordicus Lębork | Polska | opłacono on-line |
54 | Kubiszyn Mirosław | Lubaczów | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL | Polska | opłacono on-line |
55 | Rychlicka Agnieszka | Luban | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Kwisa Lubań | Polska | opłacono on-line |
56 | Kurzawska Jolanta | Lubin | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS Metraco Polkowice | Polska | |
57 | Biłek Artur | Lubliniec | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UNIA MIAST | Polska | opłacono on-line |
58 | ZALISKO OKSANA | LWÓW | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS METRACO Polkowice | UKRAINA | |
59 | Osiński Michał | Łódź | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Tervel Team | Poland | opłacono on-line |
60 | Wildauer Ingo | Malsch | Niemcy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Team Erdinger alkoholfrei | Deutschland | |
61 | Grandjean Jean | Marseille | Francja | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Asptt Marseille | France | opłacono on-line |
62 | Naczk Alicja | Marwice | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
63 | Kuźmicz Adam | Maszewko | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Pasłęk | Polska | opłacono on-line |
64 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | POLSKA | opłacono |
65 | Tolstova Olga | Moscow | Rosja | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Russian ONWF | Russia/Chuvashia | opłacono on-line |
66 | Molenda Magdalena | Mosina | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS IDMAR RACING TEAM | Polska | opłacono |
67 | Banaszak Arleta | Mosina | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Amatorka | Polska | opłacono on-line |
68 | Badecki Ryszard | Nieszczyce | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS Metraco Polkowice | Polska | opłacono on-line |
69 | Sarnowska Martyna | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
70 | Jarczewska Marlena | Nowy Tomyśl | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
71 | Shurhina Yuliia | Odessa | Ukraina | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | national onwf let's go | Ukraine | opłacono on-line |
72 | Hołda Jolanta | Oleśnica | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Kubisia Team Oleśnica KTO | Polska | opłacono on-line |
73 | Saar Kristi | Paide | Estonia | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | EV100 | Estonia | opłacono on-line |
74 | Szarszunowicz Mariusz | Pasłęk | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS METRACO POLKOWICE | Polska | opłacono on-line |
75 | Szarszunowicz Anna | Pasłęk | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS METRACO POLKOWICE | Polska | opłacono on-line |
76 | Dymkowski Krzysztof | Piła | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | CZARNE PANTERY PIŁA | ||
77 | Tobys Ryszard | Piotrowo Drugie | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
78 | Skowrońska Dominika | Plewiska | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | MarszPoZdrowie | Polska | opłacono on-line |
79 | Dybikowska Beata | Pobiedziska | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
80 | Marek Chłodnicki | Poznań | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | Polska | opłacono on-line |
81 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | Polska | opłacono on-line |
82 | Kuźnia Grażyna | Poznań | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | Polska | opłacono on-line |
83 | Kuźnia Małgorzata | Poznań | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | Polska | opłacono on-line |
84 | Stankiewicz Artur | Poznań | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | Polska | opłacono on-line |
85 | Michalak Marcin | Poznań | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
86 | Mikšík Zdeněk | Praha | Czechy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Moskyt Nordic Walking | Czech Republic | opłacono on-line |
87 | Ślusarczyk Marcin | Prudnik | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Wesoły Borsuk Team | Polska | opłacono on-line |
88 | Ślusarczyk Grzegorz | Prudnik | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Wesoły Borsuk Team | Polska | opłacono on-line |
89 | Ślusarczyk Andrzej | Prudnik | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Wesoły Borsuk Team | Polska | opłacono on-line |
90 | Bul Dariusz | Pudnik | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Wesoły Borsuk Team | Polska | opłacono on-line |
91 | Kozakowska Małgorzata | Rogowo | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Klub sportowy Sokół Gąsawa | Polska | opłacono on-line |
92 | Czarnecka Katarzyna | Rokietnica | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line | |
93 | Marchwicki Przemysław | Sady | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
94 | Cressonnier Rodolphe | Saint Benoît sur Seine | Francja | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | France | France | opłacono on-line |
95 | Zacharczuk Zofia | Siedlce | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NoWi Siedlce - NW Wschód | Polska | opłacono on-line |
96 | FRĄCKOWIAK KRZYSZTOF | SIEDLCE | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NoWi Siedlce / NW Wschód | POLSKA | opłacono on-line |
97 | SŁOWIŃSKA ALICJA | SIEDLCE | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NoWi Siedlce / NW Wschód | POLSKA | opłacono on-line |
98 | Kryszczuk Krzysztof | Siedlce | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NoWi Siedlce/NW Wschód | Polska | opłacono on-line |
99 | BORKOWSKI DARIUSZ | SIEDLCE | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | POLSKA | opłacono on-line |
100 | Szymczyk Magdalena | Siedlce | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NoWi Siedlce / NW Wschód | POLSKA | opłacono on-line |
Wyświetleń: 60312