Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | kraj/country | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Beisenova Aiman | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Казахстан | opłacono on-line |
2 | Tumenbayeva Orynbassar | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | nordic walking school eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
3 | AKATAYEVA RIMMA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
4 | OSPANOVA BAKHYT | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
5 | KALELOVA SVETLANA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
6 | PISSAROVA VIKTORIYA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
7 | MALYUTINA OLGA | Almaty | Kazachstan | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
8 | AKHMEDOVA RAIKHANA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
9 | Satubaldin Marat | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
10 | Baktygul Alimbekova | Almaty | Kazachstan | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
11 | KHOJANAZAROVA DANA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
12 | Proshchenko Maxim | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
13 | Arstanbekova Jamilya | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
14 | Żaczek Władysław | Andrespol | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | ANDRESPOL AKTYWNIE | Poland | opłacono on-line |
15 | Gierszewski Arkadiusz | Angowice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
16 | Kostencka Aga | Banino | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Chodzę z kijami pl. Elite Team | Polska | opłacono on-line |
17 | Zientkiewicz Witold | Banino | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Chodzę z kijami pl. Elite Team | Polska | opłacono on-line |
18 | Kedziora Radzislaw | Baranowo | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
19 | Kedziora Romana | Baranowo | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
20 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Barlinek to mnie rusza | Polska | |
21 | Motyl Anna | Bełchatów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/NW Bełchatów | Polska | opłacono on-line |
22 | Skurnica Marcin | Bełchatów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/NW Bełchatów | Polska | opłacono on-line |
23 | Pyrka Alicja | Bełchatów | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/NW Bełchatów | Polska | opłacono |
24 | Pyrka Zbigniew | Bełchatów | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/NW Bełchatów | Polska | opłacono |
25 | Marczak Krzysztof | Bełchatów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/NW Bełchatów | Polska | opłacono on-line |
26 | Gębska Elżbieta | Będzin | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | opłacono on-line | ||
27 | Wetoszka Piotr Wetoszka | Biala Podlaska | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | TKKF Krzna | Polska | opłacono on-line |
28 | Spychała Marzena | Biała | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | CKZiU Nysa MECHANIK | opłacono on-line | |
29 | Spychała Lesław | Biała | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Wesoły Borsuk Team | opłacono on-line | |
30 | Żytkowski Andrzej | Biała Podlaska | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | TKKF Krzna | Polska | opłacono on-line |
31 | Uss Jola | Biała Podlaska | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KBBB/ TKKF KRZNA | Polska | opłacono on-line |
32 | Urbanowicz Dariusz | Białe Błota | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
33 | Kazberuk Edyta | Białystok | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
34 | Słaby Joanna | Bierna | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Adams Team | Polska | opłacono on-line |
35 | hakim bengoua | BOBIGNY | Francja | 21 km (start 01.07 - MŚ) | AC Bobigny Athletisme | France | |
36 | Sykisz Maksym | Boszkowo-Letnisko | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | LESZNO:) | Poland | opłacono on-line |
37 | donigiewicz JANUSZ | brzeg | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Nordic Walking Kruszyna | pol | opłacono on-line |
38 | Piksa Kazimierz | Brzeg | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | N.W Kruszyna | Polska | opłacono on-line |
39 | Krzyżanowski Wojciech | Bydgoszcz | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | AZS UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy | opłacono on-line | |
40 | SZULC Jarek | BYDGOSZCZ | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
41 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line | |
42 | Andryszak Karolina | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | #TeamFarfalla | Polska | opłacono on-line |
43 | Olendrzyński Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
44 | Jeżdżewski Kacper | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
45 | Ludwiczak Oskar | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
46 | Klimczak Piotr | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
47 | Bosek Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
48 | Doman Patrycja | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
49 | Krawisz Monika | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | #TeamFarfalla | Polska | |
50 | Wierzchosławska Agnieszka | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKW Bydgoszcz | Polska | opłacono on-line |
51 | Wierzchosławski Mateusz | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKW Bydgoszcz | Polska | opłacono on-line |
52 | Wrzesińska Joanna | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | #TeamFarfalla | Polska | opłacono |
53 | Gorgol Renata Gorgol | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | #TeamFarfalla | Polska | opłacono |
54 | MIŚ LILIANNA | BYTOM | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | CSC ADVENTURE ACADEMY | Polska | opłacono on-line |
55 | Mazurczak Grażyna | Chodów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NoWi Siedlce | polska | opłacono on-line |
56 | Mazurczak Jakub | Chodów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NoWi Siedlce | polska | opłacono on-line |
57 | Chmiel Andrzej Chmiel | Chomęcice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKS Gimnazjon Suchy Las | Polska | opłacono on-line |
58 | Chmiel Małgorzata | Chomęcice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKS Gimnazjon Suchy Las | Polska | opłacono on-line |
59 | Martiński Przemysław | Chorzów | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
60 | Raczyńska Aleksandra | CHORZÓW | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | STADION ŚLĄSKI | POLSKA | opłacono on-line |
61 | Collu Anna Rita | Como | Włochy | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Italia | opłacono on-line | |
62 | Arba Vinicio | Como | Włochy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Italia | opłacono on-line | |
63 | Rizzi Giorgio | Como | Włochy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Como | Italy | opłacono on-line |
64 | Basso Daniela | Como | Włochy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Como | Italy | opłacono on-line |
65 | Fasola Raffaella | Como | Włochy | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Nordic Walking Como | Italy | opłacono on-line |
66 | Paludkiewicz Piotr | Czarny Las | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
67 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | UNIA MIAST | Polska | opłacono |
68 | Wojtasiński Daniel | Częstochowa | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | VIKING Nordic Team Częstochowa | POLSKA | opłacono |
69 | Kobiela Daria | Częstochowa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/KABEX Podkowa Janów | Polska | opłacono on-line |
70 | Bińczyk Dariusz | Częstochowa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Zabiegani Częstochowa | Polska | opłacono on-line |
71 | Janusik Krzysztof | Częstochowa | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
72 | Reczulski Mariusz | Częstochowa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL/KABEX Podkowa Janów | Polska | opłacono |
73 | Żuchowicz Elzbieta | Dąbrowa Gornicza | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Nordic Walking Dąbrowa Górnicza | Polska | |
74 | Matuszek Jacek | Dąbrowa Gornicza | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
75 | Baruch Henryka | Dąbrowa Górnicza | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Dąbrowa Nordic Team | Polska | opłacono on-line |
76 | Wasiak Rafał | Dąbrówka | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz Po Zdrowie | Polska | opłacono on-line |
77 | Polakowska Ewa | Dąbrówka | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
78 | Sibilski Tomasz | Dąbrówka | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | MarszPoZdrowie | Polska | opłacono on-line |
79 | Timoszuk Dagmara | Dęblin | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Lost In Sport | opłacono on-line | |
80 | Kondratenko Tatiana | Dmitrov | Rosja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Optimists | Russia, Moscow region | opłacono on-line |
81 | FRANTSKEVYCH Iryna | Dnipro, Ukraine | Ukraina | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ukrainian Nordic Walking Federation | Ukraine | opłacono on-line |
82 | Jasiukiewicz Jacek | Dobre Miasto | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Pozytywni Dobre Miasto | Polska | opłacono on-line |
83 | Sternalska Sylwia | Dopiewiec | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
84 | WOROCH ROMAN | Dopiewo | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ks. Metraco Polkowice | Polska | opłacono on-line |
85 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | REMI | Polska | opłacono on-line |
86 | Cach Kinga | Drezdenko | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | TR StarBlade | opłacono on-line | |
87 | Sobańska Grażyna | Drużbice | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | polska | opłacono on-line | |
88 | Wielgosz Agnieszka | Düsseldorf | Niemcy | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Niemcy | opłacono on-line | |
89 | CETERA JANUSZ | DZIWNÓWEK | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | Polska | opłacono |
90 | Jankowski Marcin | Elbląg | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Nordic Walking Pasłęk | opłacono on-line | |
91 | Davó Antonio | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
92 | Molina Pascua | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
93 | Carrasco Cruz | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
94 | Antón Elia | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
95 | Candela Victor | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
96 | Fonseca Regina | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
97 | Mora Andrés | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
98 | Torres Peli | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | España | opłacono on-line |
99 | Castells Jorge | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | España | opłacono on-line |
100 | Ivaniuk Tetiana | Fastov | Ukraina | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ukranian Nordic Walking Federation | Ukranian | opłacono on-line |
Wyświetleń: 60385