Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | kraj/country | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczewska Marzena | Trzcianka | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Szkoła Podstawowa nr1 w Trzciance | Polska | opłacono on-line |
2 | Adamiak Małgorzata | Łódź | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
3 | Adamin Grażyna | Kalisz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Kaliska Grupa Rowerowa G7 | opłacono on-line | |
4 | Adamski Robert | Luboń | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Druzyna Szpiku | Polska | |
5 | AKATAYEVA RIMMA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
6 | AKHMEDOVA RAIKHANA | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
7 | Alaksa Milan | Sala | Słowacja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Team Sala | Slovakia | opłacono on-line |
8 | Alaksova Radoslava | Sala | Słowacja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Team Sala | Slovakia | opłacono on-line |
9 | Andryszak Karolina | Bydgoszcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | #TeamFarfalla | Polska | opłacono on-line |
10 | Angielczyk Małgorzata | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz po Zdrowie Poznań | Polska | opłacono on-line |
11 | Antón Elia | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
12 | Arba Vinicio | Como | Włochy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Italia | opłacono on-line | |
13 | Arcimowicz Monika | Rokietnica | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Rokietnica Team | Polska | opłacono on-line |
14 | Ardasheva Iryna | Odessa | Ukraina | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ukranian Nordic Walking Federation | Ukraine | opłacono on-line |
15 | Arstanbekova Jamilya | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
16 | Babuska Mariola | Wroclaw | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
17 | Badecki Ryszard | Nieszczyce | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS Metraco Polkowice | Polska | opłacono on-line |
18 | Badziąg Waldemar | Słupsk | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Face Nordic Walking Team | Polska | opłacono on-line |
19 | Baktygul Alimbekova | Almaty | Kazachstan | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Kazakhstan | opłacono on-line |
20 | Banaszak Arleta | Mosina | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Amatorka | Polska | opłacono on-line |
21 | BANASZKIEWICZ KATARZYNA | KACZORY | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Polska | ||
22 | Bartnicki Antoni | Sieradz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Rajsport Activ | Polska | opłacono on-line |
23 | Baruch Henryka | Dąbrowa Górnicza | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Dąbrowa Nordic Team | Polska | opłacono on-line |
24 | Basso Daniela | Como | Włochy | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Como | Italy | opłacono on-line |
25 | Beisenova Aiman | Almaty | Kazachstan | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking School Eurasia | Казахстан | opłacono on-line |
26 | Bem Małgorzata Bem | Olsztyn | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Pozytywni Dobre Miasto | Polska | opłacono on-line |
27 | Bezega Snezhana | Kharkov | Ukraina | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | national onwf let's go | Ukraine | opłacono on-line |
28 | Biegański Jakub | Suchy Las | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
29 | Biegański Wojciech | Suchy Las | Polska | 5 km kategorie do 18 roku życia (start 30.06 - MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
30 | Bielecka Monika | Stargard | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | TupTup Team | Polska | opłacono on-line |
31 | Bielokurova Tetiana | Odessa | Ukraina | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ukraina | opłacono on-line | |
32 | Bińczyk Dariusz | Częstochowa | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Zabiegani Częstochowa | Polska | opłacono on-line |
33 | Biłek Artur | Lubliniec | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UNIA MIAST | Polska | opłacono on-line |
34 | Blaszka Michał | Rokietnica | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
35 | Blaszka Ryszard | Rokietnica | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
36 | BOGUSZ MAREK | KOSTRZYN | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | opłacono on-line | ||
37 | Bohdankiewicz Dorota | Gryfino | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
38 | Bohdankiewicz Robert | Gryfino | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
39 | Bojanowski Marcin | Oborniki | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
40 | Bojko Iwona | Żnin | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | KS SOKÓŁ GĄSAWA | Polska | opłacono on-line |
41 | BORKOWSKI DARIUSZ | SIEDLCE | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NOWI SIEDLCE NW WSCHÓD | POLSKA | opłacono on-line |
42 | Borkowski Leszek | Grabianów | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | NoWi Siedlce - NW Wschód | Polska | opłacono on-line |
43 | Bosek Ewa | Szubin | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
44 | Bosek Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
45 | Botkova Patricia | Sala | Słowacja | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Team Sala | Slovakia | opłacono on-line |
46 | Brygała Agata | Gdańsk | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Elite Team | Polska | opłacono on-line |
47 | Brzozowski Piotr | Sławno | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Poland/ AKTYWNI POSTOMINO | Polska | opłacono on-line |
48 | Buczkowska Wiesława | Gdynia | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | FACE NORDIC WALKING TEAM | Polska | opłacono on-line |
49 | Buczkowski Jurek | Żnin | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Klub sportowy Sokół Gąsawa | Polska | opłacono on-line |
50 | Bukowska Danuta | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | MarszPoZdrowie | Polska | opłacono on-line |
51 | Bul Dariusz | Pudnik | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Wesoły Borsuk Team | Polska | opłacono on-line |
52 | Błaszkiewicz Tomasz | Tychy | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Poland | opłacono on-line | |
53 | Cach Kinga | Drezdenko | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | TR StarBlade | opłacono on-line | |
54 | Candela Victor | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
55 | Carrasco Cruz | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
56 | Castells Jorge | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | España | opłacono on-line |
57 | Ceberek-Płotczyk Marcelina | Szczecin | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
58 | Celiński Tomasz | Otwock | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | TUPTUś Otwock | opłacono on-line | |
59 | CETERA JANUSZ | DZIWNÓWEK | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | Polska | opłacono |
60 | Charczuk Zenon | Opole | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Wesoły Borsuk Team | Polska | opłacono on-line |
61 | Chernenko Yevdokiya | Odessa | Ukraina | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | national onwf let's go | Ukraine | opłacono on-line |
62 | Chmiel Andrzej Chmiel | Chomęcice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKS Gimnazjon Suchy Las | Polska | opłacono on-line |
63 | Chmiel Małgorzata | Chomęcice | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKS Gimnazjon Suchy Las | Polska | opłacono on-line |
64 | Cholewka Jolanta | Siedleczek | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Marsz po Zdrowie Poznań | Polska | opłacono on-line |
65 | Cichocka Renata | Warszawa | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | ||
66 | Ciupińska Maria | Kłodzko | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
67 | Collu Anna Rita | Como | Włochy | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Italia | opłacono on-line | |
68 | Cressonnier Rodolphe | Saint Benoît sur Seine | Francja | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | France | France | opłacono on-line |
69 | Cyra Grażyna | Skoszewo | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NW ZIELONY DWÓR | Polska | opłacono on-line |
70 | Cyra Zbigniew | Skoszewo | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NW ZIELONY DWÓR | Polska | opłacono on-line |
71 | Cyran Ryszard | Kustrzyce | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Luca Team Zduńska Wola | opłacono on-line | |
72 | Czarnecka Katarzyna | Rokietnica | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line | |
73 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | REMI | Polska | opłacono on-line |
74 | Człapski Krzysztof | Warszawa | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Aktywny Nordic Walking | Polska | opłacono on-line |
75 | Dąbrowa Dorota | Gosławice | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Chodź z nami | Polska | opłacono on-line |
76 | Dąbrowa Wojciech | Gosławice | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Chodź z nami | Polska | opłacono on-line |
77 | Dana Kazimiera | Grudziądz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | klub NW PATYCZAKI Grudziądz | Polska | |
78 | David Deguelle | Guilleste | Francja | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Athletic club Bobigny / Nordic Walking Adventure | France | opłacono on-line |
79 | Davó Antonio | Elche | Hiszpania | 21 km (start 01.07 - MŚ) | EQUIPO LURBEL - FEMECV | ESPAÑA | opłacono on-line |
80 | Deląg Jakub | Piotrków Trybunalski | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NWPL \ LUKI TEAM SIEDLCE | Polska | opłacono on-line |
81 | Depka Prądzyński Olgierd | Gdynia | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Biegamyrazem.pl | Polska | opłacono on-line |
82 | DIDIER FRISON | JACOB BELLECOMBETTE | Francja | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | France | FRANCE | |
83 | Dolata Dorota | Kiekrz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | Polska | opłacono on-line |
84 | Doman Patrycja | Bydgoszcz | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Stowarzyszenie Cross | Polska | opłacono on-line |
85 | donigiewicz JANUSZ | brzeg | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Nordic Walking Kruszyna | pol | opłacono on-line |
86 | DOŁĘGOWSKI Marek | KOŁCZEWO | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Bks Maniiak Wolin | Polska | opłacono on-line |
87 | DREWA MARIAN | GOŚCICINO | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | TEAM GWE | Polska | opłacono on-line |
88 | Drozd Maria | Kruszyna | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | Nordic Walking Kruszyna | Polska | opłacono on-line |
89 | DUDEK KAZIMIERZ | ŚWIERZAWA | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | NIEZRZESZONY | Polska | opłacono on-line |
90 | Dukat Radosław | Śrem | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | opłacono on-line | ||
91 | Dybikowska Beata | Pobiedziska | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
92 | Dymkowski Krzysztof | Piła | Polska | 10 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | CZARNE PANTERY PIŁA | ||
93 | Dziakiewicz Iwona | Żyrardów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
94 | Dzierla Regina | Łagów | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Polska | opłacono on-line | |
95 | Dziki Marzenna | Warszawa | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | aleTEMPO | Polska | opłacono on-line |
96 | Dziubczyńska Ewa Dziubczyńska | Wałcz | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | wałecka ściema | Polska | opłacono on-line |
97 | Długołęcka Sylwia | Poznań | Polska | 5 km osoby niepełnosprawne (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | UKS Gimnazjon Suchy Las | Polska | opłacono on-line |
98 | Efimenko Igor | Ukraine, Dnipro | Ukraina | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Ukranian Nordic Walking Federation | Ukraine | opłacono on-line |
99 | Ewertowska Ewa | Poznań | Polska | 5 km (start 30.06 - eliminacje do MŚ) | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line | |
100 | Falkowska Beata | Wiry | Polska | 21 km (start 01.07 - MŚ) | UKS Gimnazjon Suchy Las | Polska | opłacono on-line |
Wyświetleń: 60391