Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gurajdowski Michał | Poznań | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Drużyna JEZUSA | |
2 | Zaworski Adam | Wilkowyja | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | 10x10 PL SW | opłacono on-line |
3 | Kosecka Helena | Złocieniec | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
4 | Zalewski Mariusz | Strzelce Krajeńskie | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
5 | Szatanek Ewa | Buk | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
6 | Warchalowski Arkadiusz | Buk | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | ||
7 | Popławski Tomasz | Piła | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Piwo to moje paliwo | opłacono on-line |
8 | Woźniak Agnieszka | Ińsko | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
9 | Kubiaczyk Ireneusz | Mosty | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Drużyna Szpiku | opłacono on-line |
10 | Pasieka Agnieszka | Świdwin | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
11 | MAŁKOWSKA Edyta | Ińsko | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
12 | Nakoneczna Dominika | Stargard | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
13 | Nadkierniczna Kamila | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
14 | Hamzik Ireneusz | Wrocław | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
15 | Przekopowicz Bartosz | Stargard | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | 102. Batalion Ochrony | opłacono on-line |
16 | Lipertowicz Adrianna | Gryfice | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | RunGRYF Gryfice | |
17 | Szyderski Michał | Opole | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
18 | Oleszczuk Teresa | Barlinek | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | Barlinek to mnie rusza | opłacono |
19 | Gutowski Sebastian | Świdwin | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | K. B. SPRINT Świdwin | opłacono on-line |
20 | Jaskuła Maciej | Kórnik | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
21 | Wasztyl Tomasz | Bielsko-Biala | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | ||
22 | Pańczyk Tomasz | Szczecin | Polska | Bieg przełajowy - 10 km | opłacono on-line | |
23 | Nadkierniczny Zbigniew | Węgorzyno | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | Gryfus Szczecin | opłacono on-line |
24 | Kondraciuk Daniel | Wegorzyno | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | opłacono on-line | |
25 | MYDLO RADOSLAW | Ginawa | Polska | Bieg przełajowy - 10 km - mieszkańcy Gminy Węgorzyno | ||
26 | Hamzik Amelka | Wrocław | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem | ||
27 | Hamzik Weronika | Wrocław | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem | ||
28 | Gurajdowski Mateusz | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem | Drużyna JEZUSA | |
29 | Gurajdowska Maria | Poznań | Polska | Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji - z pamiątkowym medalem | Drużyna JEZUSA | |
30 | Bielecka Monika | Stargard | Polska | Nordic walking - 10 km | TupTup Team | opłacono on-line |
31 | Kaźmierczak Norbert | Stargard | Polska | Nordic walking - 10 km | TupTup Team | opłacono |
32 | Dobrowolska Dorota Dobrowolska | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | ALS Szczecin | opłacono on-line |
33 | Dymkowski Krzysztof | Piła | Polska | Nordic walking - 10 km | CZARNE PANTERY PIŁA | |
34 | Golus Urszula | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
35 | Golus Lech | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
36 | SZULC Jarosław | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
37 | Czekajło Franciszek | Drezdenko | Polska | Nordic walking - 10 km | REMI | opłacono on-line |
38 | Cholewka Jolanta | Siedleczek | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono |
39 | Lener Sławomir | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
40 | Ceberek-Płotczyk Marcelina | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
41 | ŻOŁNO MAGDA | GORZÓW WIELKOPOLSKI | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
42 | Gabert Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
43 | Hajduk Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Nordic walking - 10 km | SieChodzi | opłacono |
44 | Wozińska Jolanta | Tarnowskie Góry | Polska | Nordic walking - 10 km | SieChodzi | opłacono on-line |
45 | Kruszka Arleta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | |
46 | Romanowicz Piotr | Prusim | Polska | Nordic walking - 10 km | RunGRYF Gryfice | opłacono on-line |
47 | ŁOZIŃSKA WIOLETTA | POŁCZYN-ZDRÓL | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
48 | Majewska Lidia Ewa | Starogard Łobeski | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
49 | WRZESZCZ EDYTA | IŁOWA | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
50 | Smarszcz Wiesław | Lębork | Polska | Nordic walking - 10 km | Run-Nordic Team - Nordicus Lębork | opłacono on-line |
51 | Cybula Oliwia | Ustka | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
52 | Bednarski Rafał | Ustka | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
53 | MALKIEWICZ MAŁGORZATA | WIERSZYNO | Polska | Nordic walking - 10 km | ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO | opłacono on-line |
54 | Prabucka Agata | Stargard | Polska | Nordic walking - 10 km | TR StarBlade | opłacono on-line |
55 | Potrzebowska Iwona | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
56 | Zaleska Beata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | NordicAnia Team | opłacono on-line |
57 | Kępa ANDRZEJ | Koszalin | Polska | Nordic walking - 10 km | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
58 | Kalapacka Kamila | Węgorzyno | Polska | Nordic walking - 10 km | ||
59 | Strzebońska Joanna | Pogorzelica | Polska | Nordic walking - 10 km | RSC Bałtyk Rewal | opłacono on-line |
60 | Posłuszny Przemysław | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
61 | Posłuszna Małgorzata | Oborniki | Polska | Nordic walking - 10 km | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
62 | Kozłowski Piotr | Stare Kurowo | Polska | Nordic walking - 10 km | TR StarBlade | opłacono on-line |
63 | Wójcik Ewa | Sydney | Australia | Nordic walking - 10 km | TR StarBlade | opłacono on-line |
64 | Przybyłek Marysia | ŚMIGIEL | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
65 | Chłodnicki Marek | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
66 | Postek Danuta | Poznań | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
67 | Skowrońska Dominika | Plewiska | Polska | Nordic walking - 10 km | Marsz Po Zdrowie/NWPL | opłacono on-line |
68 | Michałowska Monika | Luboń | Polska | Nordic walking - 10 km | opłacono on-line | |
69 | Kliczka Kamil | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | Sanprobi Szczecin | opłacono on-line |
70 | Paliwoda Kasia | Mierzyn | Polska | Nordic walking - 10 km | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | |
71 | Marchwicki Przemysław Marchwicki | Sady | Polska | Nordic walking - 10 km | Nordic Walking Kiekrz | opłacono on-line |
72 | Nakonieczny Grzegorz | Szczecin | Polska | Nordic walking - 10 km | EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN | |
73 | Grochowalska Jadwiga | Sławno | Polska | Nordic walking - 10 km - osoby niepełnosprawne | opłacono | |
74 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
75 | SZULC Mariola | BYDGOSZCZ | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
76 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Nordic walking - 5 km | Chodzę z kijami pl. Elite Team | opłacono on-line |
77 | Madej Agnieszka | Widuchowa | Polska | Nordic walking - 5 km | Nordic Walking Widuchowa | opłacono on-line |
78 | Bohdankiewicz Dorota | Gryfino | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
79 | Bohdankiewicz Robert | Gryfino | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
80 | Przymusiński Piotr | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
81 | Grygiel Teresa | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
82 | Mizgier Anna | Strzelce Kraj. | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
83 | Szymska Małgorzata | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | Ekspedycja Nordic Team Szczecin | |
84 | Seifert Sylwia | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Serikon Team | opłacono on-line |
85 | Pałka Grzegorz | Tulce | Polska | Nordic walking - 5 km | Serikon Team | opłacono on-line |
86 | Pilimon krzysztof | Gorzów Wlkp | Polska | Nordic walking - 5 km | ||
87 | Woźniak Iwona | Prusim | Polska | Nordic walking - 5 km | RunGRYF Gryfice | opłacono on-line |
88 | MILACHOWSKA AGNIESZKA | NOWINY | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
89 | Szczawik Barbara | Widuchowa | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
90 | DUDEK KAZIMIERZ | ŚWIERZAWA | Polska | Nordic walking - 5 km | Fitness World | opłacono |
91 | Chachuła Sylwia | Dolice | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
92 | Szczudlik Małgorzata | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
93 | Zawisła Stanisław | Plewiska | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz Po Zdrowie | opłacono on-line |
94 | Łukojć Bernadetta | Szczecin | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
95 | Angielczyk Małgorzata | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
96 | Owczarek Henryka | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
97 | Linhard Bożena | Sierakowo | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
98 | Wąs Irena | Dobrzany | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
99 | Marzoch Aneta Marzoch | Dobrzany | Polska | Nordic walking - 5 km | opłacono on-line | |
100 | Okrzesik-Frąckowiak Izabela | Wieleń | Polska | Nordic walking - 5 km | KS Metraco Polkowice | opłacono on-line |
Wyświetleń: 22826