Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Staszewska Nikola | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
2 | Schmidt Pia | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
3 | Muchow Luise | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
4 | Hol Lina | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
5 | Arndt Lilly | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
6 | Welz Sophia | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
7 | Schmidt Elise Inge | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
8 | Wawas Miriam | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
9 | Ruthenburg Mia-Sophie | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
10 | Baranowska Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
11 | Baranowska Paulina | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
12 | Bunda Adrianna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
13 | Łazęcki Jakub (Kuba) | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
14 | Picz Damian | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
15 | Granowska Kinga | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
16 | Hieke Eva | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
17 | Kulpa Hanna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
18 | Zwiachel Julia | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
19 | Więczkowski Konrad | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
20 | Kuk Dawid | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
21 | Maciejewska Wiktoria | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek To mnie rusza! | |
22 | Oleszkiewicz Martyna | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Barlinek to mnie rusza | |
23 | Rębowski Mateusz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
24 | Rębowski Grzegorz | Pasłęk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
25 | Janiszewski Marek | PASŁĘK | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Active Family Pasłęk | opłacono on-line |
26 | Owczarek Aleksandra | Poznań | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Marsz po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
27 | Posłuszny Paweł | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
28 | Posłuszny Kamil | Oborniki | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Walk & Run Team Oborniki | opłacono on-line |
29 | Olejnik Julia | Barlinek | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
30 | PIATCZYC Michał | GRODZISK WLKP | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
31 | Turner Bruno | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
32 | Yankovskaya Daria | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | klub sportowy DED | opłacono on-line |
33 | Szycko Oliwia | Słupsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
34 | Miksza Maja | Stargard | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
35 | Miksza Szymon | Stargard | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | opłacono on-line | |
36 | Olech Mateusz | Gdańsk | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Elite Team | opłacono on-line |
37 | WAWRZYNIAK Igor | Gdynia | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Face Nordic Walking Team | opłacono on-line |
38 | Iwańczuk Łukasz | Sedzinko | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | SZYBCIORY W DECHĘ | opłacono on-line |
39 | Naczk Wiktoria | Lębork | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kreativ-sport-Dynamic | opłacono on-line |
40 | Krajewska Hanna | Piła | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Marsz Po Zdrowie Poznań | opłacono on-line |
41 | Rożek Wiktoria | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
42 | Olejniczak Aleksandra | Trzemeszno | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Kijkowe Trzemeszno | opłacono on-line |
43 | Toporek Paulina | Przodkowo | Polska | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | ||
44 | Butow Florian | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
45 | Stabener Maximilian | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
46 | Yankovskiy Maksim | Kaliningrad | Rosja | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | klub sportowy DED | opłacono on-line |
47 | Turner Johannes | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
48 | Winkler Luca | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
49 | Heller Leon Joel | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
50 | Heller Justin | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
51 | Grambauer Paul | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
52 | Trimpe Johannes | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
53 | Scholz Henry | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
54 | Reich Fiona | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
55 | Fischer Zoe | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
56 | Drews Lisa | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
57 | Hufe Ronja | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
58 | Rothenburg Clara | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule | |
59 | Munzel Stella | Prenzlau | Niemcy | Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. | Diesterweg Grundschule |
Wyświetleń: 35632