Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship
Nordic walking - 10 km
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Kolmetz Katarzyna Gościcino Nordic walking - 10 km POLIPACK opłacono on-line
2 Gajewski Eugeniusz Gorzów Wielkopolski Nordic walking - 10 km parkrun Gorzów opłacono on-line
3 Kuźmicz Adam Maszewko Nordic walking - 10 km NWPL/Nordic Walking Pasłek opłacono on-line
4 Mroziński Paweł Poznań Nordic walking - 10 km MarszPoZdrowie opłacono on-line
5 Kliczka Kamil Szczecin Nordic walking - 10 km Sanprobi Szczecin opłacono on-line
6 Rajewski Sebastian Piła Nordic walking - 10 km KS IDMAR RACING TEAM opłacono on-line
7 KUCZ Sylwia Ławin Nordic walking - 10 km Klub Sportowy Fitness opłacono on-line
8 NAKONIECZNY Grzegorz Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
9 Przybylska Wanda Wisła Nordic walking - 10 km opłacono on-line
10 Postek Danuta Poznań Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
11 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA KRĘPA KASZUBSKA Nordic walking - 10 km opłacono on-line
12 Płachcińska Angelika Trzemeszno Nordic walking - 10 km kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
13 Wiśniewska Iwona Trzemeszno Nordic walking - 10 km Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
14 Paliwoda Kasia Mierzyn Nordic walking - 10 km EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN opłacono
15 Posłuszna Małgorzata Oborniki Nordic walking - 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono
16 Posłuszny Przemysław Oborniki Nordic walking - 10 km Walk & Run Team Oborniki opłacono
17 Kędzierski Arkadiusz TRZEMESZNO Nordic walking - 10 km Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
18 Kłos Maciej Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
19 naczk leonard lębork Nordic walking - 10 km Kreativ-sport-Dynamic opłacono on-line
20 Łaniecka-von Gierschewski Iwona Trzemeszno Nordic walking - 10 km Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
21 Stankowska Marzena Trzemeszno Nordic walking - 10 km Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
22 Majewska Lidia Ewa Starogard Łobeski Nordic walking - 10 km opłacono on-line
23 Sosnowska Magdalena Trzemeszno Nordic walking - 10 km Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
24 Frydrych Marcin Rokietnica Nordic walking - 10 km opłacono on-line
25 Rosik Joanna Szczecin Nordic walking - 10 km opłacono on-line
26 Maciaszczyk Zbigniew Szczecin Nordic walking - 10 km opłacono on-line
27 Drewnowska Barbara Trzcianka Nordic walking - 10 km zaSapani opłacono on-line
28 Białk Roman Gdańsk Nordic walking - 10 km opłacono on-line
29 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team opłacono on-line
30 Czajka Urszula Rumia Nordic walking - 10 km Face Nordic Walking Team opłacono on-line
31 DREWA MARIAN GOŚCICINO Nordic walking - 10 km TEAM GWE opłacono on-line
32 Czekajło Franciszek Drezdenko Nordic walking - 10 km REMI opłacono on-line
33 Romanowska Dagmara Gubin Nordic walking - 10 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
34 Wikierska Alicja Gubin Nordic walking - 10 km Gubińska Grupa Nordic Walking opłacono on-line
35 Kowalczuk Robert Gdańsk Nordic walking - 10 km elite team opłacono on-line
36 Przybyłek Marysia ŚMIGIEL Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line
37 Michałowska Monika Luboń Nordic walking - 10 km
38 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO Nordic walking - 10 km ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO opłacono on-line
39 Pytel Anna Promnnice Nordic walking - 10 km
40 Mądry Grzegorz Trzemeszno Nordic walking - 10 km Kijkowe Trzemeszno opłacono on-line
41 Markin Evgeniy Kaliningrad Nordic walking - 10 km klub sportowy DED
42 Wozińska Jolanta Tarnowskie Góry Nordic walking - 10 km SieChodzi
43 Hajduk Franciszek Tarnowskie Góry Nordic walking - 10 km SieChodzi
44 Gabert Beata Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
45 ŻOŁNO MAGDA GORZÓW WIELKOPOLSKI Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
46 Ceberek-Płotczyk Marcelina Szczecin Nordic walking - 10 km opłacono on-line
47 Lener Sławomir Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
48 Matyjek-Macholla Joanna Gdańsk Nordic walking - 10 km AMSTI opłacono on-line
49 kozłowska Anna Stare Kurowo Nordic walking - 10 km
50 Kozłowski Piotr Stare Kurowo Nordic walking - 10 km opłacono on-line
51 Cholewka Jolanta Siedleczek Nordic walking - 10 km Marsz po Zdrowie Poznań opłacono on-line
52 Stefanicki Marek Świnoujście Nordic walking - 10 km WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE opłacono on-line
53 SZULC Jarosław BYDGOSZCZ Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie
54 Bielecka Monika Stargard Nordic walking - 10 km TupTup Team opłacono
55 Kaźmierczak Norbert Stargard Nordic walking - 10 km TupTup Team opłacono
56 Golus Urszula Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin
57 Golus Lech Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
58 Dymkowski Krzysztof Piła Nordic walking - 10 km CZARNE PANTERY PIŁA
59 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Nordic walking - 10 km opłacono on-line
60 Dobrowolska Dorota Dobrowolska Szczecin Nordic walking - 10 km ALS Szczecin opłacono on-line
61 Smarszcz Wiesław Lębork Nordic walking - 10 km Run-Nordic Team - Nordicus opłacono on-line
62 Wasiak Rafał Dąbrówka Nordic walking - 10 km Marsz Po Zdrowie opłacono on-line


Wyświetleń: 20209

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ