Mistrzostwa Polski i Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Nordic Walking European Championship

Mistrzostwa Polski w Nordic Walking 10km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x CZAS STARTU
1 444 RAJEWSKI SEBASTIAN M 1 M 40-49 PIŁA KS IDMAR RACING TEAM 10kmNW 1:02:09 9.65 [km/h] 0:01:12
2 416 KLICZKA KAMIL M 2 M 50-59 SZCZECIN SANPROBI SZCZECIN 10kmNW 1:02:46 9.56 [km/h] 0:00:02
3 417 KŁOS MACIEJ M 3 M 0-39 GDAŃSK 10kmNW 1:03:30 9.45 [km/h] 0:00:12
4 424 KUŹMICZ ADAM M 4 M 0-39 1 MASZEWKO NWPL/NORDIC WALKING PASŁEK 10kmNW 1:04:31 9.30 [km/h] 0:00:07
5 435 NAKONIECZNY GRZEGORZ M 5 M 40-49 1 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:04:39 9.28 [km/h] 0:00:02
6 451 WASIAK RAFAŁ M 6 M 40-49 2 DĄBRÓWKA MARSZ PO ZDROWIE 10kmNW 1:05:05 9.22 [km/h] 0:01:13
7 456 ZIELIŃSKI DARIUSZ M 7 M 50-59 1 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 10kmNW 1:05:22 9.18 [km/h] 0:00:17
8 434 NACZK LEONARD M 8 M 40-49 3 LĘBORK KREATIV-SPORT-DYNAMIC 10kmNW 1:05:50 9.11 [km/h] 0:00:03
9 412 GAJEWSKI EUGENIUSZ M 9 M 60+ 1 GORZÓW WIELKOPOLSKI PARKRUN GORZÓW 10kmNW 1:06:01 9.09 [km/h] 0:01:51
10 414 KAŹMIERCZAK NORBERT M 10 M 40-49 4 STARGARD TUPTUP TEAM 10kmNW 1:07:27 8.90 [km/h] 0:00:07
11 408 DREWA MARIAN M 11 M 60+ 2 GOŚCICINO TEAM GWE 10kmNW 1:08:29 8.76 [km/h] 0:00:12
12 420 KOZŁOWSKI PIOTR M 12 M 40-49 5 STARE KUROWO 10kmNW 1:08:35 8.75 [km/h] 0:00:12
13 432 MĄDRY GRZEGORZ M 13 M 50-59 2 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:08:51 8.71 [km/h] 0:01:30
14 415 KĘDZIERSKI ARKADIUSZ M 14 M 40-49 6 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:09:02 8.69 [km/h] 0:01:18
15 458 OLESZCZUK TERESA K 1 K 50-59 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 10kmNW 1:09:05 8.69 [km/h] 0:02:30
16 438 PŁACHCIŃSKA ANGELIKA K 2 K 0-39 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:09:18 8.66 [km/h] 0:03:09
17 419 KOWALCZUK ROBERT M 15 M 50-59 3 GDAŃSK ELITE TEAM 10kmNW 1:09:27 8.64 [km/h] 0:00:17
18 433 MROZIŃSKI PAWEŁ M 16 M 50-59 4 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE 10kmNW 1:09:46 8.60 [km/h] 0:01:30
19 406 CZEKAJŁO FRANCISZEK M 17 M 60+ 3 DREZDENKO REMI 10kmNW 1:09:49 8.59 [km/h] 0:00:07
20 447 SMARSZCZ WIESŁAW M 18 M 60+ 4 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS 10kmNW 1:10:04 8.56 [km/h] 0:00:16
21 422 KRÓLIKOWSKA KRYSTYNA K 3 K 40-49 KRĘPA KASZUBSKA 10kmNW 1:10:12 8.55 [km/h] 0:02:46
22 443 PRZYBYŁEK MARYSIA K 4 K 40-49 1 ŚMIGIEL MARSZ PO ZDROWIE 10kmNW 1:10:32 8.51 [km/h] 0:02:30
23 450 STEFANICKI MAREK M 19 M 60+ 5 ŚWINOUJŚCIE WŁÓCZYKIJE ŚWINOUJŚCIE 10kmNW 1:11:33 8.39 [km/h] 0:01:52
24 437 PALIWODA KASIA K 5 K 40-49 2 MIERZYN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN 10kmNW 1:11:50 8.35 [km/h] 0:02:31
25 455 ZIELIŃSKA TERESA K 6 K 50-59 1 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 2MIN 10kmNW 1:12:48 8.24 [km/h] 0:03:21
26 425 LENER SŁAWOMIR M 20 M 60+ 6 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:13:40 8.14 [km/h] 0:01:51
27 405 CZAJKA URSZULA K 7 K 60+ 1 RUMIA FACE NORDIC WALKING TEAM 10kmNW 1:13:58 8.11 [km/h] 0:03:50
28 440 POSŁUSZNY PRZEMYSŁAW M 21 M 40-49 7 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI 10kmNW 1:14:05 8.10 [km/h] 0:00:20
29 436 OLECH ANNA K 8 K 40-49 3 GDAŃSK ELITE TEAM 10kmNW 1:14:47 8.02 [km/h] 0:03:13
30 411 GABERT BEATA K 9 K 40-49 4 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:15:24 7.96 [km/h] 0:02:41
31 418 KOLMETZ KATARZYNA K 10 K 40-49 5 GOŚCICINO POLIPACK 10kmNW 1:15:41 7.93 [km/h] 0:02:42
32 410 FRYDRYCH MARCIN M 22 M 40-49 8 ROKIETNICA 10kmNW 1:16:12 7.87 [km/h] 0:01:13
33 430 MAŁKIEWICZ JACEK M 23 M 50-59 5 SOLEC KUJAWSKI 10kmNW 1:16:36 7.83 [km/h] 0:01:30
34 457 ŻOŁNO MAGDA K 11 K 50-59 2 GORZÓW WIELKOPOLSKI EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:16:44 7.82 [km/h] 0:02:36
35 459 GOLUS URSZULA K 12 K 60+ 2 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 1:17:14 7.77 [km/h] 0:02:35
36 429 MALKIEWICZ MAŁGORZATA K 13 K 50-59 3 WIERSZYNO ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO 10kmNW 1:17:14 7.77 [km/h] 0:02:47
37 428 MAJEWSKA LIDIA EWA K 14 K 50-59 4 STAROGARD ŁOBESKI 10kmNW 1:17:22 7.76 [km/h] 0:02:36
38 449 STANKOWSKA MARZENA K 15 K 40-49 6 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:17:32 7.74 [km/h] 0:03:22
39 439 POSŁUSZNA MAŁGORZATA K 16 K 40-49 7 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI 10kmNW 1:18:34 7.64 [km/h] 0:02:41
40 401 BIAŁK ROMAN M 24 M 60+ 7 GDAŃSK 10kmNW 1:19:55 7.51 [km/h] 0:00:18
41 441 POSTEK DANUTA K 17 K 50-59 5 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 10kmNW 1:19:59 7.50 [km/h] 0:03:43
42 404 CHOLEWKA JOLANTA K 18 K 60+ 3 SIEDLECZEK MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 10kmNW 1:20:08 7.49 [km/h] 0:02:46
43 409 DREWNOWSKA BARBARA K 19 K 40-49 8 TRZCIANKA ZASAPANI 10kmNW 1:21:02 7.40 [km/h] 0:03:13
44 448 SOSNOWSKA MAGDALENA K 20 K 40-49 9 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:21:46 7.34 [km/h] 0:03:22
45 442 PRZYBYLSKA WANDA K 21 K 60+ 4 WISŁA 10kmNW 1:22:31 7.27 [km/h] 0:03:51
46 445 ROMANOWSKA DAGMARA K 22 K 0-39 1 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING 10kmNW 1:22:50 7.24 [km/h] 0:03:09
47 423 KUCZ SYLWIA K 23 K 40-49 10 ŁAWIN KLUB SPORTOWY FITNESS 10kmNW 1:24:11 7.13 [km/h] 0:03:10
48 402 BIELECKA MONIKA K 24 K 40-49 11 STARGARD TUPTUP TEAM 10kmNW 1:25:00 7.06 [km/h] 0:03:23
49 453 WIŚNIEWSKA IWONA K 25 K 40-49 12 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:25:02 7.06 [km/h] 0:03:14
50 426 ŁANIECKA-VON GIERSCHEWSKI IWONA K 26 K 50-59 6 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10kmNW 1:25:21 7.03 [km/h] 0:03:44
51 407 DOBROWOLSKA DOROTA K 27 K 50-59 7 SZCZECIN ALS SZCZECIN 10kmNW 1:25:42 7.00 [km/h] 0:03:44
52 403 CEBEREK-PŁOTCZYK MARCELINA K 28 K 60+ 5 SZCZECIN 10kmNW 1:26:52 6.91 [km/h] 0:03:53
53 427 MACIASZCZYK ZBIGNIEW M 25 M 60+ 8 SZCZECIN 10kmNW 1:28:54 6.75 [km/h] 0:01:53
- 331 ROSIK JOANNA K - K 60+ - SZCZECIN 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:11:17
- 413 GOLUS LECH M - M 60+ - SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 421 KRÓL MACIEJ M - M 40-49 - RADOM 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 431 MATYJEK-MACHOLLA JOANNA K - K 50-59 - GDAŃSK AMSTI 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:00:00
- 452 WIKIERSKA ALICJA K - K 60+ - GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:03:51
- 454 WOŁOWICZ KRZYSZTOF M - M 60+ - ŁUBIANKA 10kmNW 0:00:00 - [km/h] 0:01:54

Mistrzostwa Polski w Nordic Walking 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x CZAS STARTU
1 114 ROSAK MARCIN M 1 M 40-49 ZIELONA GÓRA RUNNERSKI.PL 5kmNW 0:29:53 10.04 [km/h] 12:59 [min/km] 0:06:12
2 157 YANKOVSKIY DMITRIY M 2 M 40-49 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 5kmNW 0:30:08 9.96 [km/h] 12:02 [min/km] 0:06:26
3 152 WOŁOSZKA ARTUR M 3 M 16-29 JAMIELNK NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5kmNW 0:30:52 9.72 [km/h] 12:10 [min/km] 0:05:32
4 33 GRODZKI IRENEUSZ M 4 M 40-49 1 GORZÓW WLKP. 5kmNW 0:30:55 9.70 [km/h] 12:11 [min/km] 0:04:40
5 263 TOPOREK RAFAŁ M 5 M NPSR 1 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE NPSR 5kmNW 0:31:08 9.64 [km/h] 12:14 [min/km] 0:06:26
6 213 BRZOZOWSKI PIOTR M 6 M 30-39 1 SŁAWNO NWPL/AKTYWNI POSTOMINO 5kmNW 0:31:21 9.57 [km/h] 12:16 [min/km] 0:04:40
7 110 REMBARZ ŁUKASZ M 7 M 40-49 2 KROSINKO 5kmNW 0:31:21 9.57 [km/h] 12:16 [min/km] 0:06:12
8 120 SKRZYPCZAK PATRYK M 8 M 30-39 2 TRZCIEL MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:31:23 9.56 [km/h] 12:17 [min/km] 0:05:44
9 80 MIELECKA AGNIESZKA K 1 K 40-49 GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM 5kmNW 0:31:31 9.52 [km/h] 12:18 [min/km] 0:10:27
10 96 ORYWAŁ PIOTR M 9 M 50-59 1 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE POZNAŃ/NWPL 5kmNW 0:31:45 9.45 [km/h] 12:21 [min/km] 0:06:41
11 23 FRĄCKOWIAK ROMAN M 10 M 50-59 2 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 5kmNW 0:31:53 9.41 [km/h] 12:23 [min/km] 0:04:56
12 18 DOŁĘGOWSKI MAREK M 11 M 40-49 3 KOŁCZEWO BKS MANIIAK WOLIN 5kmNW 0:32:18 9.29 [km/h] 12:28 [min/km] 0:04:40
13 71 LIPIŃSKI KAROL M 12 M 40-49 4 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5kmNW 0:32:19 9.28 [km/h] 12:28 [min/km] 0:06:11
14 15 CZARNECKI ANDRZEJ M 13 M 30-39 3 BARLINEK 5kmNW 0:32:27 9.24 [km/h] 12:29 [min/km] 0:05:45
15 22 FRĄCKOWIAK MATEUSZ M 14 M 16-29 1 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 5kmNW 0:32:29 9.24 [km/h] 12:30 [min/km] 0:04:44
16 113 RĘBOWSKI TOMASZ M 15 M 30-39 4 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:32:37 9.20 [km/h] 12:31 [min/km] 0:04:45
17 60 KRAJEWSKA HANNA K 2 K 16-29 PIŁA MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:32:39 9.19 [km/h] 12:32 [min/km] 0:08:45
18 57 KOPCZEWSKI DARIUSZ M 16 M 50-59 3 KOSZALIN FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:32:48 9.15 [km/h] 12:34 [min/km] 0:04:56
19 42 JACHIMOWICZ RENATA K 3 K 50-59 WIERZBNO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5kmNW 0:32:49 9.14 [km/h] 12:34 [min/km] 0:10:43
20 140 SZYMSKA MAŁGORZATA K 4 K 30-39 1 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5kmNW 0:33:04 9.07 [km/h] 12:37 [min/km] 0:08:46
21 5 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M 17 M 30-39 5 GDAŃSK NWPL/ LUKI TEAM 5kmNW 0:33:23 8.99 [km/h] 12:41 [min/km] 0:05:31
22 46 JASIŁEK PRZEMYSŁAW M 18 M 40-49 5 RADAWNICA 5kmNW 0:33:37 8.92 [km/h] 12:43 [min/km] 0:04:56
23 91 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K 5 K 50-59 1 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 5kmNW 0:33:39 8.92 [km/h] 12:44 [min/km] 0:08:52
24 56 KOP WIESŁAW M 19 M 50-59 4 PIŁA DAJ RADOSC NIEPEŁNOSPRAWNYM 5kmNW 0:33:45 8.89 [km/h] 12:45 [min/km] 0:06:46
25 134 SZPILMAN KATARZYNA K 6 K 50-59 2 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:33:48 8.88 [km/h] 12:46 [min/km] 0:08:51
26 133 SZCZUDLIK MAŁGORZATA K 7 K 30-39 2 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 5kmNW 0:33:51 8.86 [km/h] 12:46 [min/km] 0:09:25
27 199 WIĘCZKOWSKI KONRAD M 20 M 13-15 1 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:34:11 8.78 [km/h] 12:50 [min/km] 0:05:53
28 61 KROMSKI PAWEŁ M 21 M 50-59 5 ROKIETNICA NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 5kmNW 0:34:12 8.77 [km/h] 12:50 [min/km] 0:06:40
29 86 MORAWSKI BARTOSZ M 22 M 30-39 6 ROGALINEK KS IDMAR RACING TEAM 5kmNW 0:34:22 8.73 [km/h] 12:52 [min/km] 0:04:34
30 270 WUJEK TOMASZ M 23 M NPSR 2 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE NPSR 5kmNW 0:34:25 8.72 [km/h] 12:53 [min/km] 0:04:33
31 142 TOMCZYK EDWARD M 24 M 70+ 1 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:34:27 8.71 [km/h] 12:53 [min/km] 0:04:34
32 88 NACZK WIKTORIA K 8 K 16-29 1 LĘBORK KREATIV-SPORT-DYNAMIC 5kmNW 0:34:29 8.70 [km/h] 12:54 [min/km] 0:08:52
33 125 STANISŁAWSKI JAN M 25 M 60-69 1 POZNAN MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:34:35 8.67 [km/h] 12:55 [min/km] 0:06:56
34 53 KĘDZIERSKA AGNIESZKA K 9 K 40-49 1 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 5kmNW 0:34:40 8.65 [km/h] 12:56 [min/km] 0:09:45
35 32 GOŁĘBIEWSKI EDWARD M 26 M 60-69 2 POBIEDZISKA TKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA 1MIN 5kmNW 0:34:42 8.65 [km/h] 12:56 [min/km] 0:07:13
36 138 SZYMANOWSKA ANNA K 10 K 50-59 3 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 5kmNW 0:34:56 8.59 [km/h] 12:59 [min/km] 0:08:46
37 59 KOSTECKI WIESŁAW M 27 M 60-69 3 NOWY DWÓR MAZOWIECKI KB LEGIONOWO 5kmNW 0:35:09 8.53 [km/h] 12:02 [min/km] 0:05:54
38 164 ZWOLENKIEWICZ JOANNA K 11 K 40-49 2 GASAWA KS SOKÓŁ GĄSAWA 5kmNW 0:35:24 8.47 [km/h] 12:05 [min/km] 0:09:52
39 24 FUSZARA WOJCIECH M 28 M 30-39 7 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5kmNW 0:35:26 8.47 [km/h] 12:05 [min/km] 0:05:36
40 41 JACHIMOWICZ MIROSŁAW M 29 M 50-59 6 WIERZBNO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 1MIN 5kmNW 0:35:27 8.46 [km/h] 12:05 [min/km] 0:06:36
41 151 WOŁK BEATA K 12 K 40-49 3 TRZCIANKA 5kmNW 0:35:32 8.44 [km/h] 12:06 [min/km] 0:08:56
42 196 KUK DAWID M 30 M 13-15 2 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:35:32 8.44 [km/h] 12:06 [min/km] 0:08:03
43 109 PRZYMUSIŃSKI PIOTR M 31 M 60-69 4 POZNAŃ POZNAŃ 5kmNW 0:35:49 8.38 [km/h] 12:10 [min/km] 0:07:05
44 31 GŁADZIK ALEKSANDER M 32 M 30-39 8 SZCZECIN KOMPAS TEAM 5kmNW 0:35:52 8.36 [km/h] 12:10 [min/km] 0:05:36
45 29 GLISZCZYŃSKI MIROSŁAW M 33 M NPSR 3 MIĘDZYBRODZIE BIALSKIE TARNOGÓRSKIE ŁAZĘGI NPSR 5kmNW 0:35:53 8.36 [km/h] 12:11 [min/km] 0:06:45
46 54 KOLBERG KAMILA K 13 K 30-39 3 ZIELEŃ KIJKOWE TRZEMESZNO 5kmNW 0:35:53 8.36 [km/h] 12:11 [min/km] 0:09:24
47 87 MOTYL ANNA K 14 K 50-59 4 BEŁCHATÓW NWPL/NWBEŁCHATÓW 5kmNW 0:35:53 8.36 [km/h] 12:11 [min/km] 0:10:47
48 117 RYBICKI JANUSZ M 34 M 60-69 5 POLICE 5kmNW 0:35:54 8.36 [km/h] 12:11 [min/km] 0:04:45
49 139 SZYMANOWSKI EUGENIUSZ M 35 M 60-69 6 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 5kmNW 0:36:03 8.32 [km/h] 12:13 [min/km] 0:04:57
50 101 PIATCZYC MICHAŁ M 36 M 16-29 2 GRODZISK WLKP 5kmNW 0:36:04 8.32 [km/h] 12:13 [min/km] 0:05:53
51 44 JANISZEWSKI MAREK M 37 M 13-15 3 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:36:12 8.29 [km/h] 12:14 [min/km] 0:13:03
52 150 WIERCHANOWSKI BOGDAN M 38 M 60-69 7 GOLCZEWO 5kmNW 0:36:14 8.28 [km/h] 12:15 [min/km] 0:07:13
53 10 BRYGAŁA AGATA K 15 K 16-29 2 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:36:21 8.25 [km/h] 12:16 [min/km] 0:08:56
54 203 ŁAZĘCKI JAKUB (KUBA) M 39 M 10-12 1 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:36:26 8.23 [km/h] 12:17 [min/km] 0:12:52
55 265 WAGNER ŁUKASZ M 40 M NPSR 4 DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR NPSR 5kmNW 0:36:30 8.22 [km/h] 12:18 [min/km] 0:14:55
56 262 TOPOREK ALEKSANDRA K 16 K NPSR 1 PRZODKOWO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE NPSR 5kmNW 0:36:35 8.20 [km/h] 12:19 [min/km] 0:14:46
57 159 ZAWISŁA STANISŁAW M 41 M 60-69 8 PLEWISKA MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:36:36 8.20 [km/h] 12:19 [min/km] 0:07:05
58 72 LOTKA IZABELA K 17 K 30-39 4 STARY TOMYŚL TEAM BEROTU 5kmNW 0:36:41 8.18 [km/h] 12:20 [min/km] 0:09:04
59 40 IWAŃCZUK ŁUKASZ M 42 M 10-12 2 SEDZINKO SZYBCIORY W DECHĘ 5kmNW 0:36:42 8.17 [km/h] 12:20 [min/km] 0:12:36
60 257 PIĄTEK DAREK M 43 M NPSR 5 GNIEWINO NORDIC WALKING PASŁĘK NPSR 5kmNW 0:36:49 8.15 [km/h] 12:22 [min/km] 0:06:22
61 155 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K 18 K 30-39 5 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 5kmNW 0:36:52 8.14 [km/h] 12:22 [min/km] 0:09:03
62 108 POSŁUSZNY PAWEŁ M 44 M 13-15 4 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI 5kmNW 0:36:53 8.13 [km/h] 12:23 [min/km] 0:13:15
63 255 ŁĘCKI JAN M 45 M NPSR 6 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM NPSR 5kmNW 0:36:59 8.11 [km/h] 12:24 [min/km] 0:05:32
64 64 KUSIAK WŁODZIMIERZ M 46 M 60-69 9 GDAŃSK CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM 5kmNW 0:37:06 8.09 [km/h] 12:25 [min/km] 0:07:38
65 6 BARTOSIEWICZ WŁODZIMIERZ M 47 M 60-69 10 GDAŃSK FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:37:08 8.08 [km/h] 12:26 [min/km] 0:07:09
66 122 SMARSZCZ GRAŻYNA K 19 K 60-69 1 LĘBORK RUN-NORDIC TEAM - NORDICUS 5kmNW 0:37:17 8.05 [km/h] 12:27 [min/km] 0:08:56
67 210 PIERZCHAŁA MAREK M 48 M 60-69 11 LUZINO 5kmNW 0:37:17 8.05 [km/h] 12:27 [min/km] 0:07:19
68 153 WOŹNIAK IWONA K 20 K 40-49 4 RESKO RUNGRYF GRYFICE 5kmNW 0:37:26 8.01 [km/h] 12:29 [min/km] 0:09:03
69 78 MAKOCKA HALINA K 21 K 60-69 2 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5kmNW 0:37:29 8.00 [km/h] 12:30 [min/km] 0:11:22
70 9 BORKOWSKA ELWIRA K 22 K 40-49 5 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:37:29 8.00 [km/h] 12:30 [min/km] 0:09:57
71 102 PLOETZING ADAM M 49 M 40-49 6 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5kmNW 0:37:34 7.99 [km/h] 12:31 [min/km] 0:06:23
72 129 SUŁEK-DOMAŃSKA MAGDALENA K 23 K 30-39 6 WARSZAWA 5kmNW 0:37:42 7.96 [km/h] 12:32 [min/km] 0:09:02
73 76 ŁOPIŃSKI ALEKSY M 50 M 70+ 2 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA PIŁA 5kmNW 0:37:48 7.94 [km/h] 12:34 [min/km] 0:07:53
74 127 STAŃCZAK RYSZARD M 51 M 70+ 3 GDAŃSK 5kmNW 0:37:49 7.93 [km/h] 12:34 [min/km] 0:07:38
75 70 LIPIŃSKA KAROLINA K 24 K 30-39 7 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5kmNW 0:37:54 7.92 [km/h] 12:35 [min/km] 0:09:21
76 77 MADEJ AGNIESZKA K 25 K 40-49 6 WIDUCHOWA NORDIC WALKING WIDUCHOWA 5kmNW 0:37:59 7.90 [km/h] 12:36 [min/km] 0:10:00
77 259 STAŃCZYKOWSKI MARCIN M 52 M NPSR 7 OSIEK DRAWSKI STOWARZYSZENIE FILAR NPSR 5kmNW 0:38:05 7.88 [km/h] 12:37 [min/km] 0:15:03
78 65 KUSZA JOLANTA K 26 K 50-59 5 SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:38:16 7.84 [km/h] 12:39 [min/km] 0:10:58
79 66 KUŹMICZ MAGDALENA K 27 K 30-39 8 MASZEWKO 5kmNW 0:38:20 7.83 [km/h] 12:40 [min/km] 0:09:21
80 112 RĘBOWSKI MATEUSZ M 53 M 0-9 1 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:38:20 7.83 [km/h] 12:40 [min/km] 0:12:36
81 137 SZYCKO RADEK M 54 M 40-49 7 SŁUPSK 5kmNW 0:38:20 7.83 [km/h] 12:40 [min/km] 0:06:19
82 106 PONKA RADOSŁAW M 55 M 40-49 8 WEJHEROWO TEAM GWE 5kmNW 0:38:24 7.81 [km/h] 12:41 [min/km] 0:06:23
83 214 PILIMON KRZYSZTOF M 56 M 60-69 12 GORZÓW WLKP - 5kmNW 0:38:25 7.81 [km/h] 12:41 [min/km] 0:07:19
84 264 TOWARNICKA IZABELA K 28 K NPSR 2 GDYNIA TEAM DEAF NPSR 5kmNW 0:38:26 7.81 [km/h] 12:41 [min/km] 0:14:46
85 2 ADAMIAK EWA K 29 K 50-59 6 WIDUCHOWA NORDIC WALKING WIDUCHOWA 5kmNW 0:38:29 7.80 [km/h] 12:42 [min/km] 0:11:04
86 4 BADZIĄG WALDEMAR M 57 M 50-59 7 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5kmNW 0:38:30 7.79 [km/h] 12:42 [min/km] 0:06:36
87 97 OWCZAREK ALEKSANDRA K 30 K 13-15 1 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:38:31 7.79 [km/h] 12:42 [min/km] 0:13:07
88 104 PODMASKO MAŁGORZATA K 31 K 50-59 7 KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 5kmNW 0:38:33 7.78 [km/h] 12:43 [min/km] 0:10:47
89 62 KUCZYŃSKA ANNA K 32 K 50-59 8 OBORNIKI NORDIC WALKING KIEKRZ 5kmNW 0:38:35 7.78 [km/h] 12:43 [min/km] 0:10:47
90 20 EWERTOWSKA EWA K 33 K 50-59 9 POZNAŃ NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 5kmNW 0:38:36 7.77 [km/h] 12:43 [min/km] 0:10:37
91 146 WAWRZYNIAK IGOR M 58 M 10-12 3 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:38:37 7.77 [km/h] 12:43 [min/km] 0:12:51
92 136 SZYCKO OLIWIA K 34 K 10-12 1 SŁUPSK 5kmNW 0:38:39 7.76 [km/h] 12:44 [min/km] 0:12:58
93 194 GRANOWSKA KINGA K 35 K 13-15 2 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:38:41 7.76 [km/h] 12:44 [min/km] 0:13:06
94 145 WAWRZYNIAK ANNA K 36 K 40-49 7 GDYNIA FACE NORDIC WALKING TEAM 5kmNW 0:38:47 7.74 [km/h] 12:45 [min/km] 0:09:52
95 94 OLEJNICZAK ALEKSANDRA K 37 K 10-12 2 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 5kmNW 0:38:50 7.73 [km/h] 12:46 [min/km] 0:13:15
96 92 OLECH MARCIN M 59 M 40-49 9 GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW 0:38:57 7.70 [km/h] 12:47 [min/km] 0:06:19
97 49 JURDZIŃSKI EDMUND M 60 M 70+ 4 PRZEZMIEROWO UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:39:00 7.69 [km/h] 12:48 [min/km] 0:07:43
98 208 STANISŁAWSKI PIOTR M 61 M 40-49 10 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:39:04 7.68 [km/h] 12:49 [min/km] 0:06:13
99 95 ORCZYK ROBERT M 62 M 40-49 11 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING 5kmNW 0:39:06 7.67 [km/h] 12:49 [min/km] 0:06:19
100 81 MIERNIK DARIUSZ M 63 M 60-69 13 GORZÓW WIELKOPOLSKI 5kmNW 0:39:08 7.67 [km/h] 12:50 [min/km] 0:07:05
101 13 CYGANIK WIOLETTA K 38 K 50-59 10 TRZCIANKA ZASAPANI 5kmNW 0:39:09 7.66 [km/h] 12:50 [min/km] 0:10:38
102 68 LEWANDOWSKA SYLWIA K 39 K 40-49 8 MYŚLIBÓRZ 5kmNW 0:39:14 7.65 [km/h] 12:51 [min/km] 0:10:13
103 187 GEHRMANN ARMIN M 64 M 60-69 14 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:39:16 7.64 [km/h] 12:51 [min/km] 0:07:38
104 89 NOSOWICZ ANNA K 40 K 40-49 9 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:39:18 7.63 [km/h] 12:52 [min/km] 0:09:57
105 25 GAŁGOWSKA KRYSTYNA K 41 K 70+ 1 GDAŃSK ELITE TEAM CHODZEZKIJAMI 5kmNW 0:39:25 7.61 [km/h] 12:53 [min/km] 0:12:07
106 73 LOTKA JAKUB M 65 M 30-39 9 STARY TOMYŚL TEAM BEROTU 5kmNW 0:39:27 7.60 [km/h] 12:53 [min/km] 0:05:37
107 201 BARANOWSKA PAULINA K 42 K 13-15 3 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:39:27 7.60 [km/h] 12:53 [min/km] 0:13:11
108 206 ZWIACHEL JULIA K 43 K 10-12 3 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:39:29 7.60 [km/h] 12:54 [min/km] 0:13:11
109 116 ROŻEK WIKTORIA K 44 K 10-12 4 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 5kmNW 0:39:32 7.59 [km/h] 12:54 [min/km] 0:13:11
110 144 UKLEJA ANITA K 45 K 50-59 11 RZEPLINO 5kmNW 0:39:39 7.57 [km/h] 12:56 [min/km] 0:11:05
111 200 BARANOWSKA MARTYNA K 46 K 13-15 4 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:39:39 7.57 [km/h] 12:56 [min/km] 0:13:04
112 93 OLECH MATEUSZ M 66 M 10-12 4 GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW 0:39:43 7.55 [km/h] 12:57 [min/km] 0:12:36
113 17 DOLATA DOROTA K 47 K 50-59 12 KIEKRZ NORDIC WALKING KIEKRZ POLAND 5kmNW 0:39:44 7.55 [km/h] 12:57 [min/km] 0:10:43
114 204 PICZ DAMIAN M 67 M 13-15 5 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:39:50 7.53 [km/h] 12:58 [min/km] 0:08:02
115 51 KAŁUŻNY WALDEMAR M 68 M 50-59 8 SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:39:54 7.52 [km/h] 12:59 [min/km] 0:06:45
116 3 ANGIELCZYK MAŁGORZATA K 48 K 60-69 3 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:39:56 7.51 [km/h] 12:59 [min/km] 0:11:16
117 209 STANISŁAWSKA KATARZYNA K 49 K 40-49 10 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:39:59 7.50 [km/h] 12:00 [min/km] 0:10:06
118 121 SŁABY JOANNA K 50 K 40-49 11 BIERNA ADAMS TEAM 5kmNW 0:40:05 7.48 [km/h] 12:01 [min/km] 0:10:16
119 105 PONKA BARABARA K 51 K 40-49 12 WEJHEROWO TEAM GWE 5kmNW 0:40:05 7.48 [km/h] 12:01 [min/km] 0:10:22
120 100 PIATCZYC BARBARA K 52 K 50-59 13 GRODZISK WLKP 5kmNW 0:40:09 7.47 [km/h] 12:02 [min/km] 0:10:52
121 271 WYCISLO AGATA K 53 K NPSR 3 PILA DAJ RADOŚĆ NIEPEŁNOSPRAWNYM NPSR 5kmNW 0:40:18 7.44 [km/h] 12:04 [min/km] 0:14:46
122 161 ZIELIŃSKI JACEK M 69 M 60-69 15 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5kmNW 0:40:20 7.44 [km/h] 12:04 [min/km] 0:07:29
123 26 GAWEŁ MAGDALENA K 54 K 40-49 13 BARLINEK 5kmNW 0:40:32 7.40 [km/h] 12:06 [min/km] 0:10:06
124 111 RĘBOWSKI GRZEGORZ M 70 M 0-9 2 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:40:37 7.39 [km/h] 12:07 [min/km] 0:12:56
125 21 FIGIEL DANUTA K 55 K 50-59 14 SZCZECIN 5kmNW 0:40:40 7.38 [km/h] 12:08 [min/km] 0:11:00
126 48 JEMRYCH DOROTA K 56 K 60-69 4 ZŁOTNIKI UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:40:49 7.35 [km/h] 12:10 [min/km] 0:11:16
127 119 SKOWROŃSKA ŁOPIŃSKA GENOWEFA K 57 K 60-69 5 PIŁA SAILING TEAM FERAJNA PIŁA 5kmNW 0:40:54 7.33 [km/h] 12:11 [min/km] 0:11:35
128 253 DŁUGOŁECKA SYLWIA K 58 K NPSR 4 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS NPSR 5kmNW 0:40:57 7.33 [km/h] 12:11 [min/km] 0:14:55
129 258 RĘBOWSKA AGNIESZKA K 59 K NPSR 5 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK NPSR 5kmNW 0:40:57 7.33 [km/h] 12:11 [min/km] 0:14:55
130 69 LINHARD BOŻENA K 60 K 60-69 6 SIERAKOWO 5kmNW 0:41:00 7.32 [km/h] 12:12 [min/km] 0:11:23
131 165 BRYGAŁA MONIKA K 61 K 40-49 14 GDAŃSK ELITE TEAM 5kmNW 0:41:03 7.31 [km/h] 12:13 [min/km] 0:09:45
132 202 BUNDA ADRIANNA K 62 K 13-15 5 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:41:04 7.31 [km/h] 12:13 [min/km] 0:12:57
133 130 SZCZAWIK BARBARA K 63 K 50-59 15 WIDUCHOWA KROK ZA KROKIEM. NORDIC WALKING WIDUCHOWA 5kmNW 0:41:16 7.27 [km/h] 12:15 [min/km] 0:10:58
134 207 ŁAZĘCKA MAGDALENA K 64 K 30-39 9 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:41:17 7.27 [km/h] 12:15 [min/km] 0:12:56
135 189 DREWS YVONNE K 65 K 40-49 15 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:41:17 7.27 [km/h] 12:15 [min/km] 0:14:03
136 190 DREWS LISA K 66 K 10-12 5 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:41:18 7.26 [km/h] 12:16 [min/km] 0:14:03
137 188 FISCHER ZOE K 67 K 10-12 6 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:41:18 7.26 [km/h] 12:16 [min/km] 0:14:03
138 12 CHOJNICKA ZOFIA K 68 K 70+ 2 GDAŃSK AWFIS 5kmNW 0:41:31 7.23 [km/h] 12:18 [min/km] 0:12:08
139 197 MACIEJEWSKA WIKTORIA K 69 K 13-15 6 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:41:32 7.22 [km/h] 12:18 [min/km] 0:12:51
140 45 JAPIN HENRYK M 71 M 60-69 16 ŻARY HJ54@OP.PL 5kmNW 0:41:35 7.21 [km/h] 12:19 [min/km] 0:07:29
141 156 YANKOVSKAYA DARIA K 70 K 0-9 1 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 5kmNW 0:41:37 7.21 [km/h] 12:19 [min/km] 0:13:34
142 99 PAŁKA GRZEGORZ M 72 M 60-69 17 TULCE 5kmNW 0:41:40 7.20 [km/h] 12:20 [min/km] 0:06:57
143 266 WALTER MONIKA K 71 K NPSR 6 DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR NPSR 5kmNW 0:41:50 7.17 [km/h] 12:22 [min/km] 0:14:50
144 158 YANKOVSKIY MAKSIM M 73 M 0-9 3 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 5kmNW 0:41:59 7.15 [km/h] 12:24 [min/km] 0:13:03
145 75 ŁAZANOWSKA WIESŁAWA K 72 K 40-49 16 TRZCIANKA ZASAPANI 5kmNW 0:42:01 7.14 [km/h] 12:24 [min/km] 0:10:01
146 39 IWAŃCZUK ARKADIUSZ M 74 M 50-59 9 SĘDZINKO SZYBCIORY W DECHĘ 5kmNW 0:42:14 7.10 [km/h] 12:27 [min/km] 0:06:37
147 256 MIŁKOWSKA JOLANTA K 73 K NPSR 7 GDYNIA DEAF TEAM NPSR 5kmNW 0:42:15 7.10 [km/h] 12:27 [min/km] 0:14:51
148 115 ROSNER BOŻENA K 74 K 50-59 16 SZCZECIN ALS SZCZECIN 5kmNW 0:42:16 7.10 [km/h] 12:27 [min/km] 0:11:04
149 14 CYRA GRAŻYNA K 75 K 60-69 7 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR 5kmNW 0:42:17 7.09 [km/h] 12:27 [min/km] 0:11:49
150 148 WĄS IRENA K 76 K 60-69 8 DOBRZANY 5kmNW 0:42:17 7.09 [km/h] 12:27 [min/km] 0:11:35
151 118 SEIFERT SYLWIA K 77 K 40-49 17 POZNAŃ SERIKON TEAM 5kmNW 0:42:20 7.09 [km/h] 12:28 [min/km] 0:10:16
152 272 CETERA JANUSZ M 75 M NPSR 8 DZIWNÓWEK EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN NPSR 5kmNW 0:42:32 7.05 [km/h] 12:30 [min/km] 0:06:41
153 35 GRYGIEL TERESA K 78 K 50-59 17 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:42:42 7.03 [km/h] 12:32 [min/km] 0:10:52
154 149 WIERCHANOWSKA BOGUMIŁA K 79 K 50-59 18 GOLCZEWO 5kmNW 0:42:44 7.02 [km/h] 12:33 [min/km] 0:10:44
155 47 JASTRZĘBSKA ŻANETA K 80 K 40-49 18 BARLINEK 5kmNW 0:42:51 7.00 [km/h] 12:34 [min/km] 0:10:06
156 131 SZCZEPANIAK MARCEL M 76 M 0-9 4 BARLINEK 5kmNW 0:42:57 6.98 [km/h] 12:35 [min/km] 0:13:53
157 154 WYSOCKA BARBARA K 81 K 40-49 19 MYŚLIBÓRZ PORA SENIORA RÓŻAŃSKO-INSTRUKTOR 5kmNW 0:42:57 6.98 [km/h] 12:35 [min/km] 0:10:13
158 50 KAŁUŻNA MAGDALENA K 82 K 50-59 19 SUCHY LAS UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:42:58 6.98 [km/h] 12:36 [min/km] 0:10:52
159 132 SZCZEPANIAK RAFAŁ M 77 M 40-49 12 BARLINEK 5kmNW 0:42:59 6.98 [km/h] 12:36 [min/km] 0:13:53
160 55 KONTUSZ-IWAŃCZUK BEATA K 83 K 50-59 20 SEDZINKO SZYBCIORY W DECHĘ 5kmNW 0:43:15 6.94 [km/h] 12:39 [min/km] 0:10:38
161 34 GRYCZAN HALINA K 84 K 60-69 9 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING 5kmNW 0:43:15 6.94 [km/h] 12:39 [min/km] 0:11:04
162 135 SZULC HANNA K 85 K 40-49 20 POZNAŃ 5kmNW 0:43:28 6.90 [km/h] 12:42 [min/km] 0:10:13
163 84 MIKSZA MAJA K 86 K 0-9 2 STARGARD 5kmNW 0:43:31 6.89 [km/h] 12:42 [min/km] 0:13:25
164 205 KULPA HANNA K 87 K 10-12 7 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:43:33 6.89 [km/h] 12:43 [min/km] 0:13:07
165 83 MIKSZA KATARZYNA K 88 K 40-49 21 STARGARD 5kmNW 0:43:37 6.88 [km/h] 12:43 [min/km] 0:13:25
166 267 WATKOWSKI EDMUND M 78 M NPSR 9 RESKO WŁÓCZYKIJE RESKO NPSR 5kmNW 0:43:43 6.86 [km/h] 12:45 [min/km] 0:07:09
167 98 OWCZAREK HENRYKA K 89 K 70+ 3 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:43:45 6.86 [km/h] 12:45 [min/km] 0:11:50
168 192 BUTOW RUDIGER M 79 M 50-59 10 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:43:52 6.84 [km/h] 12:46 [min/km] 0:13:40
169 163 ZŁOTA RENATA K 90 K 40-49 22 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 1MIN 5kmNW 0:44:01 6.82 [km/h] 12:48 [min/km] 0:09:54
170 43 JAKUBIAK WALDEMAR M 80 M 60-69 18 RÓŻAŃSKO PORA SENIORA RÓŻAŃSKO 5kmNW 0:44:04 6.81 [km/h] 12:49 [min/km] 0:07:25
171 37 HORIACZEK MAŁGORZATA K 91 K 60-69 10 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:44:06 6.80 [km/h] 12:49 [min/km] 0:11:28
172 195 STASZEWSKA NIKOLA K 92 K 13-15 7 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 5kmNW 0:44:10 6.79 [km/h] 12:50 [min/km] 0:13:09
173 103 PLOETZING MAGDALENA K 93 K 40-49 23 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5kmNW 0:44:23 6.76 [km/h] 12:53 [min/km] 0:10:16
174 63 KULCZYŃSKI MICHAŁ M 81 M 70+ 5 RÓŻAŃSKO PORA SENIORA RÓŻAŃSKO 5kmNW 0:44:24 6.76 [km/h] 12:53 [min/km] 0:07:25
175 198 OLESZKIEWICZ MARTYNA K 94 K 13-15 8 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA 5kmNW 0:44:25 6.75 [km/h] 12:53 [min/km] 0:12:53
176 38 HORIACZEK RYSZARD M 82 M 60-69 19 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:44:27 6.75 [km/h] 12:53 [min/km] 0:06:57
177 36 HEJNER-GAJDAMOWICZ EWA K 95 K 40-49 24 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5kmNW 0:44:30 6.74 [km/h] 12:54 [min/km] 0:10:27
178 90 NOWAKOWSKA MARTA K 96 K 30-39 10 BARLINEK MARTA NOWAKOWSKA 5kmNW 0:44:39 6.72 [km/h] 12:56 [min/km] 0:09:29
179 193 ARNDT LILLY K 97 K 10-12 8 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:45:15 6.63 [km/h] 12:03 [min/km] 0:14:41
180 178 REICH FIONA K 98 K 10-12 9 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:45:37 6.58 [km/h] 12:07 [min/km] 0:14:19
181 182 HOLZ LINA K 99 K 10-12 10 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:45:38 6.57 [km/h] 12:08 [min/km] 0:14:19
182 167 WELZ SOPHIA K 100 K 10-12 11 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:45:48 6.55 [km/h] 12:10 [min/km] 0:14:09
183 261 SZULC-ANDRZEJCZAK BOŻENA K 101 K NPSR 8 SKWIERZYNA NPSR 5kmNW 0:45:54 6.54 [km/h] 12:11 [min/km] 0:14:51
184 141 TOMASIK IWONA K 102 K 40-49 25 BARLINEK MARTA NOWAKOWSKA 5kmNW 0:45:57 6.53 [km/h] 12:11 [min/km] 0:09:28
185 67 LEPSZA KAZIMIERA K 103 K 60-69 11 WARNICE PORA SENIORA WARNICE 5kmNW 0:45:59 6.52 [km/h] 12:12 [min/km] 0:11:37
186 172 STABENER MAXIMILIAN M 83 M 10-12 5 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:46:14 6.49 [km/h] 12:15 [min/km] 0:13:40
187 191 BUTOW FLORIAN M 84 M 10-12 6 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:46:20 6.47 [km/h] 12:16 [min/km] 0:13:35
188 58 KORECKA TEOFILA K 104 K 70+ 4 WARNICE PORA SENIORA WARNICE 5kmNW 0:46:22 6.47 [km/h] 12:16 [min/km] 0:12:08
189 162 ZIELIŃSKI WALDEMAR M 85 M 60-69 20 GUBIN GUBIŃSKA GRUPA NORDIC WALKING 5kmNW 0:46:23 6.47 [km/h] 12:17 [min/km] 0:07:44
190 185 HELLER JUSTIN M 86 M 10-12 7 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:46:42 6.42 [km/h] 12:20 [min/km] 0:14:36
191 212 PAWLICZ JAN M 87 M 70+ 6 POZNAŃ 5kmNW 0:46:53 6.40 [km/h] 12:23 [min/km] 0:00:00
192 52 KAPSA EMILIA K 105 K 60-69 12 LUBOŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:47:08 6.36 [km/h] 12:26 [min/km] 0:11:28
193 79 MAŁECKI PAWEŁ M 88 M 60-69 21 POZNAŃ UKS GIMNAZJON SUCHY LAS 5kmNW 0:47:12 6.36 [km/h] 12:26 [min/km] 0:07:14
194 215 KALISZUK MIROSŁAW M 89 M 50-59 11 BARLINEK - 5kmNW 0:47:55 6.26 [km/h] 12:35 [min/km] 0:08:01
195 147 WAWRZYNIAK KRYSTYNA K 106 K 60-69 13 POZNAŃ MARSZ PO ZDROWIE 5kmNW 0:47:57 6.26 [km/h] 12:35 [min/km] 0:11:23
196 216 OLEJNIK JULIA K 107 K 16-29 3 BARLINEK 5kmNW 0:48:04 6.24 [km/h] 12:37 [min/km] 0:13:25
197 169 TURNER JOHANNES M 90 M 10-12 8 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:48:50 6.14 [km/h] 12:46 [min/km] 0:13:40
198 123 SOBOLEWSKI JAROSŁAW M 91 M 16-29 3 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5kmNW 0:49:09 6.10 [km/h] 12:50 [min/km] 0:05:45
199 269 WOLAŃSKI MARCIN M 92 M NPSR 10 DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR NPSR 5kmNW 0:49:11 6.10 [km/h] 12:50 [min/km] 0:15:00
200 364 SIECZKOWSKA MAJA K 108 K 13-15 9 BARLINEK PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 5kmNW 0:49:43 6.03 [km/h] 12:57 [min/km] 0:15:27
201 363 KĄDZIOŁKA IGA K 109 K 13-15 10 BARLINEK PUBLICZNE GIMNAZJUM NR 2 5kmNW 0:49:49 6.02 [km/h] 12:58 [min/km] 0:15:21
202 28 GILEWICZ KATARZYNA K 110 K 40-49 26 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5kmNW 0:50:10 5.98 [km/h] 12:02 [min/km] 0:10:23
203 143 TRYKOSKO AGNIESZKA K 111 K 40-49 27 GDAŃSK GDAŃSKIE WODY AKTYWUJĄ 5kmNW 0:50:11 5.98 [km/h] 12:02 [min/km] 0:10:22
204 11 CHODYMA JADWIGA K 112 K 60-69 14 RÓŻAŃSKO PORA SENIORA RÓŻAŃSKO 5kmNW 0:50:23 5.95 [km/h] 12:05 [min/km] 0:11:36
205 170 TURNER BRUNO M 93 M 10-12 9 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:50:35 5.93 [km/h] 12:07 [min/km] 0:13:35
206 16 CZARNECKI ROMAN M 94 M 60-69 22 BARLINEK 5kmNW 0:51:12 5.86 [km/h] 12:14 [min/km] 0:08:01
207 251 CYRA ZBIGNIEW M 95 M NPSR 11 SKOSZEWO NW ZIELONY DWÓR NPSR 5kmNW 0:51:19 5.85 [km/h] 12:16 [min/km] 0:07:54
208 211 JAKUBCEWICZ WŁADYSŁAW M 96 M 70+ 7 BARLINEK - 5kmNW 0:51:25 5.83 [km/h] 12:17 [min/km] 0:08:00
209 173 SCHOLZ HENRY M 97 M 10-12 10 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:51:34 5.82 [km/h] 12:19 [min/km] 0:14:36
210 254 KOT MATEUSZ M 98 M NPSR 12 DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR NPSR 5kmNW 0:52:03 5.76 [km/h] 12:25 [min/km] 0:15:05
211 268 WINNICKI PIOTR M 99 M NPSR 13 DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR NPSR 5kmNW 0:52:04 5.76 [km/h] 12:25 [min/km] 0:15:01
212 183 HIEKE EVA K 113 K 10-12 12 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:52:43 5.69 [km/h] 12:33 [min/km] 0:13:58
213 179 MUNZEL STELLA K 114 K 10-12 13 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:52:43 5.69 [km/h] 12:33 [min/km] 0:13:58
214 174 SCHMIDT PIA K 115 K 10-12 14 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:52:43 5.69 [km/h] 12:33 [min/km] 0:13:59
215 177 ROTHENBURG CLARA K 116 K 10-12 15 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:52:49 5.68 [km/h] 12:34 [min/km] 0:13:53
216 107 POSŁUSZNY KAMIL M 100 M 10-12 11 OBORNIKI WALK & RUN TEAM OBORNIKI 5kmNW 0:52:51 5.68 [km/h] 12:34 [min/km] 0:13:15
217 166 WINKLER LUCA M 101 M 13-15 6 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:52:58 5.66 [km/h] 12:36 [min/km] 0:14:29
218 184 HELLER LEON JOEL M 102 M 10-12 12 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:53:32 5.60 [km/h] 12:42 [min/km] 0:14:28
219 186 GRAMBAUER PAUL M 103 M 10-12 13 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:54:31 5.50 [km/h] 12:54 [min/km] 0:14:18
220 361 SANKIEWICZ KATARZYNA K 117 K 40-49 28 BARLINEK - 5kmNW 0:54:39 5.49 [km/h] 12:56 [min/km] 0:10:27
221 180 MUCHOW LUISE K 118 K 10-12 16 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:54:45 5.48 [km/h] 12:57 [min/km] 0:14:08
222 181 HUFE RONJA K 119 K 10-12 17 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:54:45 5.48 [km/h] 12:57 [min/km] 0:14:08
223 175 SCHMIDT ELISE INGE K 120 K 10-12 18 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:57:44 5.20 [km/h] 12:33 [min/km] 0:14:42
224 176 RUTHENBURG MIA-SOPHIE K 121 K 10-12 19 PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:57:51 5.19 [km/h] 12:34 [min/km] 0:14:36
225 74 ŁASZCZEWSKA ANNA K 122 K 16-29 4 DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR 5kmNW 1:09:34 4.31 [km/h] 12:55 [min/km] 0:15:23
- 1 ADAMCZYK ADAM M - M 60-69 - WARSZAWA PASJA NORDIC WALKING 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 7 BOBOWIK - KOWALIK ALEKSANDRA K - K 40-49 - SZCZECIN SYRENA GOCŁAW 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 8 BOHDANKIEWICZ DOROTA K - K 40-49 - GRYFINO 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 19 DZIERLA REGINA K - K 50-59 - ŁAGÓW 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 27 GAWEŁ MATYLDA K - K 13-15 - BARLINEK 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 30 GŁADZIK ALEKSANDER M - M 30-39 - SZCZECIN KOMPAS TEAM 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 82 MIKSZA ADAM M - M 40-49 - STARGARD 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 85 MIKSZA SZYMON M - M 13-15 - STARGARD 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 124 SOKOŁOWSKA DOROTA K - K 50-59 - GOŚCICINO TEAM GWE 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 126 STAŃCZAK GRAŻYNA K - K 60-69 - GDAŃSK 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 128 SULEJA JOANNA K - K 50-59 - STARGARD SZWLA STARGARD 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 160 ZIELIŃSKA JOLANTA K - K 50-59 - OSIELSKO GOSIR OSIELSKO 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00
- 171 TRIMPE JOHANNES M - M 10-12 - PRENZLAU DIESTERWEG GRUNDSCHULE 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:14:29
- 260 SZCZYGIELSKI PAWEŁ M - M NPSR - SIEDLCE NWPL/LUKI TEAM SIEDLCE NPSR 5kmNW 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km] 0:00:00

Mistrzostwa Polski w Nordic Walking - 5km rekreacyjnie

Numer Nazwisko Imię Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
301 BIESZKE PAWEŁ WOJCIESZYCE 5kmRekreacja 0:39:10 7.66 [km/h] 12:50 [min/km]
319 TRZNADEL LESZEK SZCZECIN 5kmRekreacja 0:40:54 7.33 [km/h] 12:11 [min/km]
313 ORYWAŁ ALEKSANDRA POZNAŃ MARSZPOZDROWIE POZNAŃ 5kmRekreacja 0:42:20 7.09 [km/h] 12:28 [min/km]
321 URBANIAK BOGUMIŁ RÓŻAŃSKO PORA SENIORA RÓŻAŃSKO 5kmRekreacja 0:44:10 6.79 [km/h] 12:50 [min/km]
320 TRZNADEL LUDMILA SZCZECIN 5kmRekreacja 0:44:11 6.79 [km/h] 12:50 [min/km]
304 CHACHUŁA SYLWIA DOLICE 5kmRekreacja 0:46:45 6.42 [km/h] 12:21 [min/km]
307 KOMPANOWSKI MARIUSZ LUBISZYN 5kmRekreacja 0:47:41 6.29 [km/h] 12:32 [min/km]
309 MALEC MAGDALENA GORZÓW WLKP. 5kmRekreacja 0:48:32 6.18 [km/h] 12:42 [min/km]
318 TERPIŁOWSKA HALINA GORZÓW WLKP. 5kmRekreacja 0:48:36 6.17 [km/h] 12:43 [min/km]
326 ZYGARŁOWSKA EWA GORZÓW WIELKOPOLSKI 5kmRekreacja 0:48:36 6.17 [km/h] 12:43 [min/km]
317 ŚNIGÓRSKA KRYSTYNA WARNICE PORA SENIORA WARNICE 5kmRekreacja 0:51:03 5.88 [km/h] 12:13 [min/km]
322 WENDLAND HALINA BARLINEK 5kmRekreacja 0:51:45 5.80 [km/h] 12:21 [min/km]
310 MARKOWSKA-BALON ELŻBIETA STARGARD 5kmRekreacja 0:51:48 5.79 [km/h] 12:22 [min/km]
311 MINKIEWICZ ELŻBIETA DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR 5kmRekreacja 0:52:04 5.76 [km/h] 12:25 [min/km]
305 CHILLA MACIEJ DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR 5kmRekreacja 0:52:06 5.76 [km/h] 12:25 [min/km]
328 KARPIŃSKI BOLESŁAW BARLINEK - 5kmRekreacja 0:52:49 5.68 [km/h] 12:34 [min/km]
314 OSTROWSKA ELŻBIETA KRZEMIEŃ 5kmRekreacja 0:56:01 5.36 [km/h] 12:12 [min/km]
315 PLEŃ BARBARA WARNICE PORA SENIORA WARNICE 5kmRekreacja 0:56:20 5.33 [km/h] 12:16 [min/km]
327 KRUZEL MIECZYSŁAWA BARLINEK - 5kmRekreacja 0:59:02 5.08 [km/h] 12:48 [min/km]
334 PARCHIMOWICZ GRAŻYNA SZCZECIN - 5kmRekreacja 0:59:07 5.07 [km/h] 12:49 [min/km]
332 JASIANEK LUCJA BARLINEK 5kmRekreacja 0:59:14 5.06 [km/h] 12:51 [min/km]
329 SIERANT ANASTAZJA BARLINEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 5kmRekreacja 0:59:16 5.06 [km/h] 12:51 [min/km]
333 KINDEL EWA BARLINEK 5kmRekreacja 0:59:24 5.05 [km/h] 12:53 [min/km]
330 CZARNOWSKA EMILIA BARLINEK SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI 5kmRekreacja 0:59:58 5.00 [km/h] 12:00 [min/km]
306 CISZEWSKI STANISŁAW RÓŻAŃSKO PORA SENIORA RÓŻAŃSKO 5kmRekreacja 1:07:11 4.47 [km/h] 12:26 [min/km]
312 MINKIEWICZ MICHALINA DRAWSKO POMORSKIE 5kmRekreacja 1:09:31 4.32 [km/h] 12:54 [min/km]
302 BOLEWICZ ANTONI DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR 5kmRekreacja 1:09:34 4.31 [km/h] 12:55 [min/km]
303 BOLEWICZ URSZULA DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR 5kmRekreacja 1:09:38 4.31 [km/h] 12:56 [min/km]
308 LASKOWSKI DARIUSZ DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR 5kmRekreacja 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
316 PLUTA BOŻENA DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR 5kmRekreacja 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
323 WOLAŃSKI BARTŁOMIEJ DRAWSKO POMORSKIE 5kmRekreacja 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
324 WÓJCICKA ANNA DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR 5kmRekreacja 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
325 ZARĘBA ALEKSANDRA DRAWSKO POMORSKIE STOWARZYSZENIE FILAR 5kmRekreacja 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]

Barlinecka 10 - Biegi przełajowe

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kat. M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 561 WRÓBLEWSKI KRZYSZTOF M 1 M 0-39 1 SZCZECIN ZIOMKI Z JEDNEJ ŁĄKI 10kmBieg 0:37:57 15.81 [km/h] 12:48 [min/km]
2 502 BOREK JAKUB M 2 M 0-39 2 BARLINEK BARLINECKI KENIJCZYK 10kmBieg 0:38:16 15.68 [km/h] 12:50 [min/km]
3 501 BARTOSIK PRZEMYSŁAW M 3 M 40-59 1 BARLINEK HRMAX BARLINEK 10kmBieg 0:39:44 15.10 [km/h] 12:58 [min/km]
4 567 WAWRZYNIUK MARIUSZ M 4 M 0-39 3 SKWIERZYNA ALGRAF RACE TEAM 10kmBieg 0:40:19 14.88 [km/h] 12:02 [min/km]
5 348 SKORSKI LUKASZ M 5 M 0-39 4 MYSLIBORZ 10kmBieg 0:40:44 14.73 [km/h] 12:04 [min/km]
6 570 WUJDA MIROSŁAW M 6 M 40-59 2 DĘBNO ERNI RULEZ 10kmBieg 0:41:15 14.55 [km/h] 12:08 [min/km]
7 345 MASEWICZ GRZEGORZ M 7 M 0-39 5 GORZÓW WLKP. KB ZOFANNA GORZÓW WLKP. 10kmBieg 0:42:32 14.11 [km/h] 12:15 [min/km]
8 341 ZADLUZNY ROBERT M 8 M 40-59 3 REDLICA 10kmBieg 0:43:20 13.85 [km/h] 12:20 [min/km]
9 371 SŁOWIŃSKI PRZEMYSŁAW M 9 M 40-59 4 GORZÓW WIELKOPOLSKI FITMANIA 10kmBieg 0:45:15 13.26 [km/h] 12:32 [min/km]
10 523 KĄDZIELA PIOTR M 10 M 0-39 6 BARLINEK 10kmBieg 0:45:34 13.17 [km/h] 12:33 [min/km]
11 524 KOMPANOWSKI WOJCIECH M 11 M 0-39 7 LUBISZYN 10kmBieg 0:45:34 13.17 [km/h] 12:33 [min/km]
12 574 PILARCZYK KATARZYNA K 1 K 0-39 1 ŚWIĄTKI KLUB SPORTOWY FITNESS 10kmBieg 0:46:00 13.04 [km/h] 12:36 [min/km]
13 504 BUKIEL KRZYSZTOF M 12 M 40-59 5 KOSTRZYN NAD ODRĄ MOSIR KOSTRZYN AND ODRĄ 10kmBieg 0:46:20 12.95 [km/h] 12:38 [min/km]
14 349 MISARKO ARKADIUSZ M 13 M 40-59 6 NOWOGARD 10kmBieg 0:46:23 12.94 [km/h] 12:38 [min/km]
15 521 KALINOWSKI DANIEL M 14 M 40-59 7 MOSKORZYN 10kmBieg 0:46:23 12.94 [km/h] 12:38 [min/km]
16 562 SOBKOWSKI ŁUKASZ M 15 M 0-39 8 LUBOŃ MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 10kmBieg 0:46:48 12.82 [km/h] 12:41 [min/km]
17 576 SŁABY ADAM M 16 M 40-59 8 BIERNA BIEGAM DLA ŻONY 10kmBieg 0:47:18 12.68 [km/h] 12:44 [min/km]
18 366 BIAŁECKI ARTUR M 17 M 40-59 9 BARLINEK - 10kmBieg 0:48:05 12.48 [km/h] 12:49 [min/km]
19 370 JASKOWSKI MARCIN M 18 M 0-39 9 DESZCZNO 10kmBieg 0:48:31 12.37 [km/h] 12:51 [min/km]
20 514 FIEŃKO DARIUSZ M 19 M 0-39 10 PEŁCZYCE 10kmBieg 0:49:38 12.09 [km/h] 12:58 [min/km]
21 566 WIĘCKOWSKI SEBASTIAN M 20 M 0-39 11 JEDLICE 10kmBieg 0:49:40 12.08 [km/h] 12:58 [min/km]
22 344 NOWAK KAROLINA K 2 K 0-39 2 BARLINEK 10kmBieg 0:50:37 11.85 [km/h] 12:04 [min/km]
23 513 FIEŃKO KATARZYNA K 3 K 0-39 3 PEŁCZYCE 10kmBieg 0:50:56 11.78 [km/h] 12:06 [min/km]
24 347 MAKOWSKA DANUTA K 4 K 40-59 1 JABŁONOWO POMORSKIE - RYCHNÓW 10kmBieg 0:51:33 11.64 [km/h] 12:09 [min/km]
25 346 SKRODZKI TOMASZ M 21 M 40-59 10 BACZYNA 10kmBieg 0:51:34 11.64 [km/h] 12:09 [min/km]
26 564 WOJTYSIAK OLA K 5 K 0-39 4 LUBNO 10kmBieg 0:51:49 11.58 [km/h] 12:11 [min/km]
27 563 TERPIŁOWSKI ŁUCJAN M 22 M 60+ 1 GORZÓW WLKP. 10kmBieg 0:52:18 11.47 [km/h] 12:14 [min/km]
28 517 GÓRECKI ADAM M 23 M 40-59 11 BARLINEK 10kmBieg 0:53:07 11.30 [km/h] 12:19 [min/km]
29 508 CHOWAŃSKI BARTOSZ M 24 M 0-39 12 LIPIANY CJS TŁUMACZENIA MYŚLIBÓRZ 10kmBieg 0:53:14 11.27 [km/h] 12:19 [min/km]
30 365 BARTOSZ MARCIN M 25 M 40-59 12 BARLINEK KRAJ-ZEGA BARLINEK 10kmBieg 0:53:16 11.26 [km/h] 12:20 [min/km]
31 342 WYGLĄDACZ ALICJA K 6 K 40-59 2 SZCZECIN HAWAJSKIE REKINY -TRIATHLON TEAM SZCZECIN 10kmBieg 0:53:56 11.12 [km/h] 12:24 [min/km]
32 369 KĘZUSKI ARKADIUSZ M 26 M 40-59 13 PRZEMESLNO - 10kmBieg 0:54:02 11.10 [km/h] 12:24 [min/km]
33 577 BURY JACEK M 27 M 40-59 14 STRZELCE KRAJEŃSKIE 10kmBieg 0:54:21 11.04 [km/h] 12:26 [min/km]
34 575 GAWEŁ MIKOŁAJ M 28 M 40-59 15 BARLINEK 10kmBieg 0:54:28 11.02 [km/h] 12:27 [min/km]
35 527 KUŚMIEREK SEBASTIAN M 29 M 40-59 16 PEŁCZYCE 10kmBieg 0:55:28 10.82 [km/h] 12:33 [min/km]
36 503 BOBIŃSKA MARIA K 7 K 40-59 3 BARLINEK 10kmBieg 0:55:42 10.77 [km/h] 12:34 [min/km]
37 507 BUTRYMOWICZ KAMILA K 8 K 0-39 5 BARLINEK 10kmBieg 0:55:42 10.77 [km/h] 12:34 [min/km]
38 525 KUCHARSKA KAROLINA K 9 K 0-39 6 BARLINEK 10kmBieg 0:55:48 10.75 [km/h] 12:35 [min/km]
39 569 ZAWORSKI ADAM M 30 M 40-59 17 WILKOWYJA 10X10 PL SW 10kmBieg 0:55:57 10.72 [km/h] 12:36 [min/km]
40 526 KULA ŁUKASZ M 31 M 0-39 13 DĘBNO 10kmBieg 0:56:05 10.70 [km/h] 12:37 [min/km]
41 529 LEWANDOWSKA JUSTYNA K 10 K 0-39 7 BARLINEK 10kmBieg 0:56:18 10.66 [km/h] 12:38 [min/km]
42 572 MAJEWSKA MAŁGORZATA K 11 K 40-59 4 NOWOGRÓDEK POMORSKI 10kmBieg 0:56:37 10.60 [km/h] 12:40 [min/km]
43 528 LAL MAŁGORZATA K 12 K 40-59 5 PYRZYCE PYRZYCE BIEGAJĄ 10kmBieg 0:56:51 10.55 [km/h] 12:41 [min/km]
44 565 WILKOWSKI TOMASZ M 32 M 0-39 14 PYRZYCE PYRZYCE BIEGAJĄ 10kmBieg 0:56:52 10.55 [km/h] 12:41 [min/km]
45 568 ŚWIĄTEK PAWEŁ M 33 M 40-59 18 BARLINEK 10kmBieg 0:57:05 10.51 [km/h] 12:43 [min/km]
46 573 DZIEDZINA ROKSANA K 13 K 0-39 8 NOWOGRÓDEK POMORSKI KSF 10kmBieg 0:57:11 10.49 [km/h] 12:43 [min/km]
47 522 KAMIONKA ANDRZEJ M 34 M 0-39 15 SZCZECIN 10kmBieg 0:57:43 10.40 [km/h] 12:46 [min/km]
48 518 GWOŹDZIK KAMIL M 35 M 0-39 16 RYCHNÓW RYCHNÓW TEAM 10kmBieg 0:58:59 10.17 [km/h] 12:54 [min/km]
49 368 ADAMIOK PIOTR M 36 M 40-59 19 BARLINEK NADLEŚNICTWO BARLINEK 10kmBieg 1:00:39 9.89 [km/h] 12:04 [min/km]
50 351 MARKANICZ MARLENA K 14 K 0-39 9 MOSKORZYN STARGARD JA SIĘ NIE ŚCIGAM 10kmBieg 1:00:45 9.88 [km/h] 12:05 [min/km]
51 510 DREWNOWSKI ADAM M 37 M 40-59 20 TRZCIANKA ZASAPANI 10kmBieg 1:02:40 9.57 [km/h] 12:16 [min/km]
52 367 CZERWIŃSKA AGNIESZKA K 15 K 40-59 6 BARLINEK - 10kmBieg 1:03:06 9.51 [km/h] 12:19 [min/km]
53 578 FILIPIENKO MAŁGORZATA K 16 K 40-59 7 STRZELCE KRAJEŃSKIE STRZELECCY WYLUZOWANI BIEGACZE 10kmBieg 1:06:17 9.05 [km/h] 12:38 [min/km]
54 579 BURY MARIANNA K 17 K 40-59 8 STRZELCE KRAJEŃSKIE STRZELECCY WYLUZOWANI BIEGACZE 10kmBieg 1:06:17 9.05 [km/h] 12:38 [min/km]
55 362 KORCZAK ROBERT M 38 M 40-59 21 BARLINEK AMICUS AR 10kmBieg 1:07:50 8.85 [km/h] 12:47 [min/km]
56 571 JOŃCA-KULPA MARIOLA K 18 K 0-39 10 BARLINEK 10kmBieg 1:07:50 8.85 [km/h] 12:47 [min/km]
- 343 WYGLĄDACZ ARKADIUSZ M - M 40-59 - SZCZECIN UKS 13 SZCZECIN - WIELGOWO 10kmBieg 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 509 DAWIDOWICZ ANDRZEJ M - M 60+ - BLEDZEW SAMSEBIEGAM 10kmBieg 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 511 DUDZIAK ŁUKASZ M - M 0-39 - GORZÓW WIELKOPOLSKI 10kmBieg 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]
- 519 JAROSIŃSKI DAWID M - M 40-59 - MYŚLIBÓRZ KP PSP MYŚLIBÓRZ 10kmBieg 0:00:00 - [km/h] 12:00 [min/km]

Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Kobiety

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 11 MIELECKA AGNIESZKA K K 40-49 GĄSAWA KS IDMAR RACING TEAM 5kmNW 0:31:23 9.56 [km/h] 12:17 [min/km]
2 14 JACHIMOWICZ RENATA K K 50-59 WIERZBNO NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5kmNW 0:31:36 9.49 [km/h] 12:19 [min/km]
3 6 SZYMSKA MAŁGORZATA K K 30-39 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 10s 5kmNW 0:31:53 9.41 [km/h] 12:23 [min/km]
4 4 KRAJEWSKA HANNA K K 16-29 PIŁA MARSZ PO ZDROWIE POZNAŃ 5kmNW 0:32:58 9.10 [km/h] 12:36 [min/km]
5 2 OKRZESIK-FRĄCKOWIAK IZABELA K K 50-59 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 5kmNW 0:33:11 9.04 [km/h] 12:38 [min/km]
6 5 SZCZUDLIK MAŁGORZATA K K 30-39 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10s 5kmNW 0:33:38 8.92 [km/h] 12:44 [min/km]
7 9 KĘDZIERSKA AGNIESZKA K K 40-49 TRZEMESZNO KIJKOWE TRZEMESZNO 10s 5kmNW 0:35:02 8.56 [km/h] 12:00 [min/km]
8 3 NACZK WIKTORIA K K 16-29 LĘBORK KREATIV-SPORT-DYNAMIC 5kmNW 0:35:09 8.53 [km/h] 12:02 [min/km]
9 7 KOLBERG KAMILA K K 30-39 ZIELEŃ KIJKOWE TRZEMESZNO 30s 5kmNW 0:35:27 8.46 [km/h] 12:05 [min/km]
10 10 ZWOLENKIEWICZ JOANNA K K 40-49 GASAWA KS SOKÓŁ GĄSAWA 5kmNW 0:35:31 8.45 [km/h] 12:06 [min/km]
11 13 WOŁK BEATA K K 40-49 TRZCIANKA 5kmNW 0:35:37 8.42 [km/h] 12:07 [min/km]
12 8 SZYMANOWSKA ANNA K K 50-59 LĘBORK ELITE TEAM LĘBORK 30s 5kmNW 0:36:10 8.29 [km/h] 12:14 [min/km]
13 15 LOTKA IZABELA K K 30-39 STARY TOMYŚL TEAM BEROTU 20s 5kmNW 0:37:09 8.08 [km/h] 12:26 [min/km]
14 12 YANKOVSKAYA ALEKSANDRA K K 30-39 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 5kmNW 0:38:07 7.87 [km/h] 12:37 [min/km]
15 16 WOŹNIAK IWONA K K 40-49 RESKO RUNGRYF GRYFICE 70s 5kmNW 0:38:18 7.83 [km/h] 12:40 [min/km]
16 1 MOTYL ANNA K K 50-59 BEŁCHATÓW NWPL/NWBEŁCHATÓW 40s 5kmNW 0:38:27 7.80 [km/h] 12:41 [min/km]

Mistrzostwa Europy w Nordic Walking - Mężczyźni

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć Kat. Miejscowość Klub NPSR OSTRZEŻENIA DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 5 ROSAK MARCIN M M 40-49 ZIELONA GÓRA RUNNERSKI.PL 5kmNW 0:28:38 10.48 [km/h] 12:44 [min/km]
2 13 WOŁOSZKA ARTUR M M 16-29 JAMIELNK NWPL/ LUKI TEAM SIELDCE 5kmNW 0:28:40 10.47 [km/h] 12:44 [min/km]
3 8 YANKOVSKIY DMITRIY M M 40-49 KALININGRAD KLUB SPORTOWY DED 10s 5kmNW 0:29:55 10.03 [km/h] 12:59 [min/km]
4 9 REMBARZ ŁUKASZ M M 40-49 KROSINKO 5kmNW 0:31:02 9.67 [km/h] 12:12 [min/km]
5 12 GRODZKI IRENEUSZ M M 40-49 GORZÓW WLKP. 5kmNW 0:31:09 9.63 [km/h] 12:14 [min/km]
6 11 ORYWAŁ PIOTR M M 50-59 POZNAŃ MARSZPOZDROWIE POZNAŃ/NWPL 10s 5kmNW 0:31:31 9.52 [km/h] 12:18 [min/km]
7 14 SKRZYPCZAK PATRYK M M 30-39 TRZCIEL MARSZ PO ZDROWIE 40s 5kmNW 0:31:33 9.51 [km/h] 12:19 [min/km]
8 6 DOŁĘGOWSKI MAREK M M 40-49 KOŁCZEWO BKS MANIIAK WOLIN 50s 5kmNW 0:31:49 9.43 [km/h] 12:22 [min/km]
9 7 LIPIŃSKI KAROL M M 40-49 SZCZECIN EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SZCZECIN 5kmNW 0:32:30 9.23 [km/h] 12:30 [min/km]
10 3 BRZOZOWSKI PIOTR M M 30-39 SŁAWNO NWPL/AKTYWNI POSTOMINO 30s 5kmNW 0:32:49 9.14 [km/h] 12:34 [min/km]
11 1 FRĄCKOWIAK MATEUSZ M M 16-29 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 70s 5kmNW 0:32:50 9.14 [km/h] 12:34 [min/km]
12 2 FRĄCKOWIAK ROMAN M M 50-59 WIELEŃ KS METRACO POLKOWICE 40s 5kmNW 0:33:09 9.05 [km/h] 12:38 [min/km]
13 10 RĘBOWSKI TOMASZ M M 30-39 PASŁĘK ACTIVE FAMILY PASŁĘK 5kmNW 0:33:15 9.02 [km/h] 12:39 [min/km]
14 15 WIĘCZKOWSKI KONRAD M M 13-15 BARLINEK BARLINEK TO MNIE RUSZA! 50s 5kmNW 0:34:20 8.74 [km/h] 12:52 [min/km]
15 4 BARTOSIEWICZ ŁUKASZ M M 30-39 GDAŃSK NWPL/ LUKI TEAM 50s 5kmNW 0:34:27 8.71 [km/h] 12:53 [min/km]
16 16 KOP WIESŁAW M M 50-59 PIŁA DAJ RADOSC NIEPEŁNOSPRAWNYM 30s 5kmNW 0:34:53 8.60 [km/h] 12:59 [min/km]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ