Finał Korony Zachodu Polski #8
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pankiewicz Magdalena Wrocław Nordic walking - 5 km opłacono on-line
2 Rybałtowski Paweł Oborniki Śląskie Nordic walking - 5 km opłacono on-line
3 Alexandrowicz Alicja Oława Nordic walking - 5 km opłacono on-line
4 Szulc Hanna Poznań Nordic walking - 5 km opłacono on-line
5 Rybarczyk Iwona Dopiewo Nordic walking - 5 km opłacono on-line
6 Zgrzebnicka Agnieszka Polkowice Nordic walking - 5 km opłacono on-line
7 Królik Adam Ostrów Wielkopolski Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
8 Pałka Grzegorz Tulce Nordic walking - 5 km opłacono on-line
9 Królik Oliwia Ostrów Wielkopolski Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
10 Zgrzebnicki Krzysztof Polkowice Nordic walking - 5 km opłacono on-line
11 Puszkarska Małgorzata Warszawa Nordic walking - 5 km opłacono on-line
12 Pesel Kacper Kalisz Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
13 Gąsiorek JAKUB Ostrów Wielkopolski Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
14 Rębiasz Ewa Pleszew Nordic walking - 5 km opłacono on-line
15 Wojcik Ewa Sosnowiec Nordic walking - 5 km opłacono on-line
16 Jasiłek Przemysław Radawnica Nordic walking - 5 km opłacono on-line
17 Rębiasz Ewelina Pleszew Nordic walking - 5 km opłacono on-line
18 Krefft Lidia Gdynia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
19 Rudawski Maciej Poznań Nordic walking - 5 km opłacono on-line
20 Ceberek-Płotczyk Marcelina Szczecin Nordic walking - 10 km opłacono on-line
21 Grodzki Ireneusz Gorzów wlkp. Nordic walking - 5 km opłacono on-line
22 Jasiłek Kama Radawnica Nordic walking - 5 km
23 Cebryń Ryszard Cebryń Wrocław Nordic walking - 10 km
24 Spychała Damian Dachowa Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
25 Antczak-Kretkowska Maria Września Nordic walking - 5 km opłacono on-line
26 Konkolewski Paweł Pleszew Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
27 Łuczak Katarzyna Kalisz Nordic walking - 5 km opłacono on-line
28 Kałużna Izabela Kalisz Nordic walking - 5 km opłacono on-line
29 Konkolewski Piotr Pleszew Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
30 Kretkowski Waldemar Wrzesnia Nordic walking - 5 km opłacono on-line
31 Kuszka-Brzychcy Natalia Trąbczyn Nordic walking - 10 km opłacono on-line
32 Szulc-Andrzejczak Bożena Skwierzyna Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne opłacono on-line
33 Dobrzański Marcin Namysłów Nordic walking - 5 km opłacono on-line
34 Tuszyńska Elżbieta Tuszyńska Poznań Rekreacyjny nordic walking - 5 km opłacono on-line
35 Bojanowski Marcin Oborniki Nordic walking - 5 km opłacono on-line
36 Dobrzańska Iwona Namysłów Nordic walking - 5 km opłacono on-line
37 Szuszczyński Michał Poznań Bieg przełajowy - 10 km
38 Pietrzak Maria Dzigorzew Nordic walking - 5 km opłacono on-line
39 Małkiewicz Jacek Solec Kujawski Nordic walking - 10 km opłacono on-line
40 Klimczak Adam Warszawa Nordic walking - 10 km opłacono on-line
41 Perlinski Dariusz Pleszew Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
42 Bieszke Paweł Wojcieszyce Nordic walking - 5 km opłacono on-line
43 Szymański Jacek Skórka Nordic walking - 10 km opłacono on-line
44 Ciesielski Sebastian Charłupia Mała Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
45 Dembińska Wanda Swarzędz Nordic walking - 5 km opłacono on-line
46 Stanisławski Jan Poznan Nordic walking - 5 km opłacono on-line
47 Witucka Karolina Poznań Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. opłacono on-line
48 Bohdankiewicz Dorota Gryfino Nordic walking - 5 km opłacono on-line
49 Osuch Nikodem pleszew Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
50 Kulczycki Jan GDAŃSK Nordic walking - 5 km opłacono on-line
51 Marcinkowska Zuzanna Poznań Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
52 Marcinkowska Julia Poznan Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
53 Goćkiewicz Miron Pleszew Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
54 Engler Jakub Poznan Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
55 Osuch Kajetan Pleszew Bieg, marsz dla dzieci 200m w formie animacji- z pamiątkowym medalem
56 Dończewski Jakub Ostrów Wielkopolski Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
57 Sikora Anna Sikora Kalisz Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
58 Bohdankiewicz Robert Gryfino Nordic walking - 5 km
59 Smoczyk Grzegorz Poznań Bieg przełajowy - 10 km
60 Kostrzewski Jakub Pleszew Bieg przełajowy - 10 km opłacono on-line
61 Zaworski Adam Wilkowyja Bieg przełajowy - 10 km 10x10 PL SW opłacono on-line
62 Granowska Kinga Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
63 Staszewska Nikola Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
64 Baranowska Martyna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
65 Baranowska Paulina Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
66 Bunda Adrianna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
67 Kulpa Hanna Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
68 Zwiachel Julia Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
69 Kuk Dawid Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
70 Więczkowski Konrad Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
71 Picz Damian Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
72 Łazęcki Jakub (Kuba) Barlinek Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Barlinek to mnie rusza opłacono
73 Łazęcka Magdalena Barlinek Nordic walking - 5 km Barlinek to mnie rusza opłacono
74 Oleszczuk Teresa Barlinek Nordic walking - 10 km Barlinek to mnie rusza opłacono
75 Chytrowska Malwina Pleszew Kowalew Bieg przełajowy - 10 km BBL opłacono on-line
76 Józefowicz Andrzej Kalisz Bieg przełajowy - 10 km BBL / TEAM PLESZEW opłacono
77 Maciejewski Dariusz Pleszew Bieg przełajowy - 10 km BBL Pleszew opłacono
78 Gorzeliński Zdzisław Pleszew Bieg przełajowy - 10 km BBL Pleszew
79 KUSIAK Włodzimierz GDAŃSK Nordic walking - 5 km Chodzę z kijami pl. Elite Team opłacono on-line
80 Dymkowski Krzysztof Piła Nordic walking - 10 km CZARNE PANTERY PIŁA
81 Kop Wiesław Piła Nordic walking - 5 km Daj Radość Niepełnosprawnym opłacono on-line
82 Badziąg Waldemar Słupsk Nordic walking - 5 km Dwa Kije Słupsk opłacono on-line
83 Paliwoda Kasia Mierzyn Nordic walking - 10 km EKSPEDYCJA NORDIC TEAM SCZECIN opłacono
84 Golus Lech Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
85 Golus Urszula Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
86 NAKONIECZNY Grzegorz Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
87 ŻOŁNO MAGDA GORZÓW WIELKOPOLSKI Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
88 CETERA JANUSZ DZIWNÓWEK Nordic walking - 5 km - osoby niepełnosprawne Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
89 Szymska Małgorzata Szczecin Nordic walking - 5 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
90 lipiński karol szczecin Nordic walking - 5 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
91 lipińska karolina szczecin Nordic walking - 5 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
92 Gabert Beata Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
93 Lener Sławomir Szczecin Nordic walking - 10 km Ekspedycja Nordic Team Szczecin opłacono
94 Olech Marcin Gdańsk Nordic walking - 5 km Elite Team opłacono on-line
95 Olech Mateusz Gdańsk Nordic walking - 5 km - dzieci i młodzież do 18 r. ż. Elite Team opłacono on-line
96 Olech Anna Gdańsk Nordic walking - 10 km Elite Team opłacono on-line
97 Szpilman Katarzyna Gdynia Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team
98 Kopczewski Dariusz Koszalin Nordic walking - 5 km Face Nordic Walking Team
99 DUDEK KAZIMIERZ ŚWIERZAWA Nordic walking - 5 km Fitness World opłacono on-line
100 Kolanek Piotr Kalisz Nordic walking - 5 km Kalisia Nordic Team opłacono on-line


Wyświetleń: 12404

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ