Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub BIEG NW Do zapłaty
1 Małkiewicz Dariusz Katowice Pozostali uczestnicy PGB Sportowa Paczka TAK NIE opłacono
2 Gogolin Olimpia Zabrze Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
3 Żukow Radosław Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
4 Żukow Emilia Bytom Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
5 Żukow Jarosław Bytom Pozostali uczestnicy BTM RUNNERS TAK NIE opłacono
6 ZYDROŃ Wiesław Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
7 Piecyk Wiktor Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
8 Piecyk Karol Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
9 Piecyk Justyna Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
10 Piecyk Dariusz Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
11 Wójcik Dariusz Żory Pozostali uczestnicy ŻORY TAK NIE opłacono
12 Bartmański Cezary Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
13 Grudziński Robert Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
14 Pinkawa Olgierd Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
15 Chmielorz Donata Lędziny Małżeństwa SRTG Katowice TAK NIE opłacono
16 Chmielorz Józef Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
17 Martynus Piotr Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
18 Martynus Agnieszka Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
19 GRUSZKA GRZEGORZ Siemianowice Pozostali uczestnicy Endurance Team TAK NIE opłacono
20 Żak Tomasz Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
21 Wątroba Jan Libiąż Małżeństwa TAK NIE
22 Żurawska Ewa Sosnowiec Małżeństwa NIE TAK opłacono
23 Żurawski Zbigniew Sosnowiec Małżeństwa TAK NIE opłacono
24 walusz jolanta Bytom Pozostali uczestnicy SZOMBIERKI RUNNERS TAK NIE opłacono
25 Smakosz Wojciech Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
26 Pszeniczka Agnieszka Sosnowiec Małżeństwa NIE TAK opłacono
27 MADEJ PRZEMYSŁAW Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
28 MADEJ ANNA KATOWICE Małżeństwa TAK NIE opłacono
29 Pszeniczka Natalia Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK TAK opłacono
30 Nitecki Marek i Agnieszka Pszeniczka Sosnowiec Małżeństwa TAK TAK opłacono
31 Sitko Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
32 Gogolin Anna Zabrze Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
33 Ryszka Karol Katowice Pozostali uczestnicy CHOP ZE ŻELAZA TRI TEAM TAK NIE opłacono
34 Szefer Seweryn Ruda Śląska Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
35 KOCOŃ ANNA ŻORY Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
36 Szefer Tomasz Ruda Śląska Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
37 ADAMIAK EDYTA Skoczów Pozostali uczestnicy ŚWIRY STELA TAK NIE opłacono
38 Przystolik Julia Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
39 Przystolik Ewa Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
40 Łoboda Marcin Ustroń Pozostali uczestnicy Świry Stela TAK NIE opłacono
41 Piotrowska Anna Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
42 Kluska Piotr Katowice Małżeństwa TAK NIE opłacono
43 Muchacka-Bianga Małgorzata Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
44 Kluska Sylwia Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
45 Bianga Paweł Katowice Pozostali uczestnicy Panewniki TAK NIE opłacono
46 Ołdakowski Leszek Katowice Małżeństwa Panewniki TAK TAK opłacono
47 Leśnikowski Dawid Chorzów Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
48 Leśnikowska Karina Chorzów Małżeństwa TAK NIE opłacono
49 Leśnikowski Krzysztof Chorzów Małżeństwa TAK NIE opłacono
50 Kuliński Maciej Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE opłacono
51 Stypka Marta Katowice Dzieci i młodzież do 18 lat Ohio Team TAK NIE opłacono
52 Urgacz Anna Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
53 Stypka Anna Katowice Małżeństwa Ohio Team NIE TAK opłacono
54 Płaszczewska Jolanta Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski NIE TAK opłacono
55 Lebioda Paweł Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski NIE TAK opłacono
56 Bogusławska Katarzyna Katowice Pozostali uczestnicy Stadion Śląski NIE TAK opłacono
57 Kula Magdalena Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
58 Szczepańska Anna Bytom Małżeństwa Sucha Góra NIE TAK opłacono
59 Noras Alina Imielin Pozostali uczestnicy TAK NIE
60 Szczepański Rafał Bytom Małżeństwa Opel Active Team TAK NIE opłacono
61 Maceluch Krystyna Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
62 Maceluch Marta Rybnik Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
63 Duda Krzysztof Mikołów Pozostali uczestnicy silesia nordic team NIE TAK opłacono
64 Szwarczyński Michał Gliwice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
65 Bartmański Andrzej Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
66 Marek Ewa Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
67 Stuczeń Tadeusz Wojkowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
68 Stuczeń Beata Wojkowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
69 Płaczek Natalia Mikołów Dzieci i młodzież do 18 lat TAK NIE
70 Wójcik Jerzy Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE
71 Wójcik Agnieszka Mikołów Pozostali uczestnicy TAK NIE
72 Smuda Katarzyna Tychy Małżeństwa NIE TAK opłacono
73 Smuda Krzysztof Tychy Małżeństwa TAK NIE opłacono
74 liszka monika świętochłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
75 Juda Piotr Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
76 Ptasik Dominika Koziegłowy Dzieci i młodzież do 18 lat VII LO w Częstochowie NIE TAK opłacono
77 Ptasik Izabela Koziegłowy Małżeństwa NIE TAK opłacono
78 Ptasik Mirosław Koziegłowy Małżeństwa TAK NIE opłacono
79 Juda Katarzyna Katowice Małżeństwa NIE TAK opłacono
80 Dendra Arnold Chorzów Pozostali uczestnicy Stadion Śląski NIE TAK opłacono
81 Szentak Adam Chorzów Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
82 JĘDYCZEK EWA MYSŁOWICE Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
83 Brzeziński Damian Wysoka Pozostali uczestnicy LKS WYSOKA TAK NIE opłacono
84 Świta Jarosław Wodzisław Śląski Pozostali uczestnicy Forma Wodzislaw Slaski TAK NIE opłacono
85 Kosiedowska Barbara Katowice Pozostali uczestnicy stadion śląski NIE TAK opłacono
86 KIJANKA JULIA KATOWICE Dzieci i młodzież do 18 lat NIE TAK opłacono
87 KIJANKA ARTUR KATOWICE Małżeństwa TAK TAK opłacono
88 Kiepiela Dawid Jastrzębie Zdrój Pozostali uczestnicy Klub Biegacza Fartlek TAK NIE
89 Urbańczyk Janusz Ruda śląska Małżeństwa Grzybowa Biega TAK NIE opłacono
90 Dudziak Ryszard Sosnowiec Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
91 Olczyk Dagmara Zabrze Pozostali uczestnicy SAS TAK NIE opłacono
92 Kobak Krzysztof Mysłowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
93 Błaszczyk Piotr Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
94 Leszczyna Danuta Katowice Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
95 Antosiewicz Kamil Tychy Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
96 Grzondziel Mirek Katowice Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
97 Furich Dariusz Siemianowice Śląskie Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
98 Milik Mateusz Dąbrowa Górnicza Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono
99 Smołka Katarzyna Mikołów Kamionka Pozostali uczestnicy TAK NIE opłacono
100 Czerwińska Patrycja Sosnowiec Pozostali uczestnicy NIE TAK opłacono


Wyświetleń: 8744

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ