Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | Łuszczek Aneta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
102 | Drynda Franciszek | Tarnowskie Góry | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
103 | Toboła Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
104 | BUJOK TOMASZ | SOSNOWIEC | Polska | Pozostali uczestnicy | 1986 | TAK | NIE | |
105 | Marcak Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
106 | Białecki Aleksander | Mysłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
107 | Marcak Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
108 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NW Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
109 | Horzela Małgorzata | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
110 | Niegłos Karolina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
111 | Warzocha Mirosław | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
112 | Groborz Malwina | Koszęcin | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | TAK | NIE | |
113 | Czempiel Mateusz | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | TAK | NIE | opłacono |
114 | Kryczek Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | Gym el Toro Runinng Team | TAK | NIE | |
115 | Kolarczyk Joanna | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
116 | Grzegorzek Mateusz | Mikołów | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
117 | Korpok Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
118 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
119 | Pawlik Bogumiła | Zabrze | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
120 | Kamrowski Łukasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PAE Goggle Team | TAK | NIE | opłacono |
121 | Wyrwich Angelika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
122 | Gałuszka Dawid | Świętochłowice | Polska | Pozostali uczestnicy | HAZOKI | TAK | NIE | opłacono |
123 | Folusiak Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
124 | Grund Damian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Ślaski Wydział Biegowy NFZ | TAK | NIE | opłacono |
125 | Zbąski Bartłomiej | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
126 | Jajszczok Aleksandra | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy durś | TAK | NIE | opłacono |
127 | Lachera Kamila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | NIE | NIE | |
128 | Kaszewski Igor | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | night runners | TAK | NIE | opłacono |
129 | PETER MARCIN | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
130 | Zysk Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
131 | Ściebura Agnieszka | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
132 | Dąbrowiak Marcin | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | NIE | opłacono |
133 | Włochowicz Olga | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | NIE | TAK | opłacono |
134 | Cywińska-Małota Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
135 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | NIE | TAK | opłacono |
136 | Szlędak Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
137 | Szlędak Sonia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
138 | Dąbrowiak Krzysztof | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | Harpagan Sosnowiec | TAK | TAK | opłacono |
139 | Szczucki Krzysztof | Żory | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
140 | Jajszczok Jolanta | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | NIE | TAK | opłacono |
141 | Wojciechowski Tadeusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | DĄBROWA NORDIC TEAM | NIE | TAK | |
142 | Janoszka Irena | Piekary śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Cidry Lotajom | NIE | TAK | opłacono |
143 | Malinowska Katarzyna | Piekary śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | TAK | NIE | opłacono |
144 | Wower Maria | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CSC Adventure Academy | NIE | TAK | opłacono |
145 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | NIE | TAK | |
146 | Labus Maria | RUDA ŚLĄSKA | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
147 | Podstawski Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
148 | Chuchro Michał | Oświęcim | Polska | Pozostali uczestnicy | Biegam Wspieram Motywuje BWM | TAK | TAK | opłacono |
149 | Śmietana Krzysztof | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
150 | Wiśniewski Tomasz | Jastrzębie Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | SBD Energetyk Rybnik | TAK | NIE | opłacono |
151 | Arendt Zdzisław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stowarzyszenie Zakątek Dankowo | NIE | TAK | opłacono |
152 | Shyrokyi Tymofii | Lviv | Ukraina | Pozostali uczestnicy | Białe Wilki | TAK | NIE | opłacono |
153 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
154 | Sekta Sylwia | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
155 | Łyczak Jolanta Łyczak | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
156 | Tokarz Joanna | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | NIE | TAK | |
157 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | NIE | TAK | opłacono |
158 | RAMOS FILIPE | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
159 | Arnold Katarzyna | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
160 | Ziòłkowska Edyta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
161 | Wieszała Marzena | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
162 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ETISOFT RUNNING TEAM | NIE | TAK | opłacono |
163 | VENSLAUSKAS DOMINIKA | TYCHY | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
164 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
165 | Grochowski Grzegorz | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Stowarzyszenie Sportowe ,,tarnoGórski,, | TAK | NIE | |
166 | Szewior Sebastian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
167 | Solik Krystyna | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
168 | Solik Krzysztof | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
169 | Kościsz Piotr Kościsz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
170 | Stalmach Damian | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | TAK | NIE | opłacono |
171 | Mueller Helena | PIEKARY SLASKIE | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | NIE | TAK | opłacono |
172 | Muskała Mateusz | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | WIRUSY | NIE | TAK | |
173 | Jankowska Becia | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | WIRUSY | TAK | NIE | |
174 | wesoły Piotr | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Lubie Burpees'y | TAK | NIE | opłacono |
175 | Jaroszewska Kasia | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | SRTG Katowice / Lubię Burpees'y | TAK | NIE | opłacono |
176 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
177 | Sulejewski Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | TAK | NIE | opłacono |
178 | Wilk GRAŻYNA | Piekary Śl | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | NIE | TAK | opłacono |
179 | Wcisło Piotr | Katowice | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | ||
180 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
181 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
182 | Machalica Jacek | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
183 | Siwczyk Grażyna | Piekary Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | Lecymy Durś | NIE | TAK | opłacono |
184 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
185 | Grolik Piotr | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
186 | Stompel Ewelina | Siemianowice Śląskie | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
187 | Mikoś Agnieszka | Łaziska Górne | Polska | Pozostali uczestnicy | Activa rower.com.pl | opłacono | ||
188 | Smolec Marek | TYCHY | Polska | Pozostali uczestnicy | OPTIMUM BHP | TAK | NIE | opłacono |
189 | Dalecka Justyna | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | TAK | NIE | opłacono |
190 | Jezusek Barbara | Ruda Śląska | Polska | Pozostali uczestnicy | Ekipa Na Kijach | NIE | TAK | opłacono |
191 | Apostolski Wojciech | Sosnowiec | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
192 | Skupień Olga | Toporowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
193 | Rzeszutko-Szubert Ewa | Myszkowice | Polska | Pozostali uczestnicy | opłacono |
Wyświetleń: 12666