Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | BIEG | NW | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dziekańska Marta | Będzin | Polska | Małżeństwa | W pogoni za duchem | TAK | NIE | |
2 | Snochowska Agata | Bytom | Polska | Małżeństwa | Ranners Szombierki | TAK | TAK | opłacono |
3 | Snochowski Mirek | Bytom | Polska | Małżeństwa | Ranners Szombierki | TAK | TAK | opłacono |
4 | Osadnik Adam | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | Ciastekteam | NIE | TAK | |
5 | Kozłowska Justyna | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
6 | Dombrowska Renata | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM Runners | TAK | NIE | opłacono |
7 | Rola Sławomir | Bytom | Polska | Małżeństwa | BTM Runners | TAK | NIE | opłacono |
8 | Szczepański Rafał | Bytom | Polska | Małżeństwa | Opel Active Team | TAK | NIE | opłacono |
9 | Szczepańska Anna | Bytom | Polska | Małżeństwa | Sucha Góra | NIE | TAK | opłacono |
10 | walusz jolanta | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | SZOMBIERKI RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
11 | Żukow Jarosław | Bytom | Polska | Pozostali uczestnicy | BTM RUNNERS | TAK | NIE | opłacono |
12 | Żukow Emilia | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
13 | Żukow Radosław | Bytom | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
14 | Szentak Adam | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
15 | Dendra Arnold | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
16 | Leśnikowski Krzysztof | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
17 | Leśnikowska Karina | Chorzów | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
18 | Leśnikowski Dawid | Chorzów | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
19 | Smakosz Wojciech | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
20 | janik boguslaw | Chorzów | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
21 | Inglant Zbigniew | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
22 | Inglant Krystyna | CHORZÓW | Polska | Małżeństwa | stadion śląski | NIE | TAK | opłacono |
23 | Polakowicz Aleksandra | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
24 | Jaroszewska Kasia | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | SRTG Katowice / Lubię Burpees'y | TAK | NIE | opłacono |
25 | Ściebura Agnieszka | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
26 | Madej Marek | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
27 | Barczyk Piotr | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | TAK | opłacono | |
28 | Wiater Tomasz | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Chachary z Chorzowa | TAK | NIE | opłacono |
29 | Szydłowska Sabina | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Augus Team | TAK | NIE | opłacono |
30 | Langer Katarzyna | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Augus Team | TAK | NIE | opłacono |
31 | Langer Jacek | Chorzów | Polska | Małżeństwa | Augus Team | TAK | NIE | opłacono |
32 | Józefiak Paweł | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | Drużyna Biegowa | TAK | NIE | opłacono |
33 | Malysa Marcin | Chorzów | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
34 | Hałas Marcin | Czechowice-Dziedzice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
35 | Antosiewicz Bogusława | Czeladź | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
36 | Mrożek Zbigniew | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
37 | Wojciechowski Tadeusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | DĄBROWA NORDIC TEAM | NIE | TAK | |
38 | Kryczek Piotr | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | Gym el Toro Runinng Team | TAK | NIE | |
39 | Milik Mateusz | Dąbrowa Górnicza | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
40 | Kotowska Karolina | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | ETISOFT RUNNING TEAM | NIE | TAK | opłacono |
41 | Stanisz Michał | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
42 | Szwarczyński Michał | Gliwice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
43 | Noras Alina | Imielin | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
44 | Kiepiela Dawid | Jastrzębie Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | Klub Biegacza Fartlek | TAK | NIE | |
45 | Wiśniewski Tomasz | Jastrzębie Zdrój | Polska | Pozostali uczestnicy | SBD Energetyk Rybnik | TAK | NIE | opłacono |
46 | Kurpet Zygmunt | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | wolny strzelec | NIE | TAK | |
47 | Kurpet Bogusława | Jastrzębie-Zdrój | Polska | Małżeństwa | wolny strzelec | NIE | TAK | |
48 | Paszyńska Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
49 | Famuła Anna | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
50 | Wcisło Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
51 | Wcisło Piotr | Katowice | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | ||
52 | Sulejewski Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Yellobike | TAK | NIE | opłacono |
53 | wesoły Piotr | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Lubie Burpees'y | TAK | NIE | opłacono |
54 | Kościsz Piotr Kościsz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
55 | Skrzyński Tomasz | katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
56 | Skrzyńska Beata | katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
57 | Szewior Sebastian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
58 | Ziòłkowska Edyta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | ||
59 | RAMOS FILIPE | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
60 | Cieśla Urszula | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | NIE | TAK | opłacono |
61 | Kupibida Boguslawa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
62 | Arendt Zdzisław | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Stowarzyszenie Zakątek Dankowo | NIE | TAK | opłacono |
63 | Podstawski Michał | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
64 | Jastrzębska Ewa | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Truchtacz Mysłowice | NIE | TAK | |
65 | Wower Maria | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | CSC Adventure Academy | NIE | TAK | opłacono |
66 | Szlędak Sonia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
67 | Szlędak Izabela | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
68 | Lubowiecki Adam | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
69 | Lubowiecka Barbara | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
70 | Górnik Jerzy | katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Katowice 49 | NIE | TAK | opłacono |
71 | Cywińska-Małota Monika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
72 | Zysk Dariusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
73 | PETER MARCIN | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
74 | Peter Martyna | Katowice | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
75 | Kaszewski Igor | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | night runners | TAK | NIE | opłacono |
76 | Lachera Kamila | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | NIE | NIE | |
77 | Grund Damian | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Ślaski Wydział Biegowy NFZ | TAK | NIE | opłacono |
78 | Folusiak Marcin | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
79 | Wyrwich Angelika | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
80 | Kamrowski Łukasz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | PAE Goggle Team | TAK | NIE | opłacono |
81 | Korpok Krzysztof | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
82 | gurczyński krzysztof | KATOWICE | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
83 | GURCZYŃSKA EMILIA | KATOWICE | Polska | Dzieci i młodzież do 18 lat | TAK | NIE | opłacono | |
84 | Niegłos Karolina | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
85 | Gazda Dorota | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NW Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
86 | Marcak Barbara | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
87 | madej anna | katowice | Polska | Małżeństwa | madej&madej | NIE | TAK | opłacono |
88 | madej sergiusz | katowice | Polska | Małżeństwa | madej&madej | NIE | TAK | opłacono |
89 | Koźlik Wojciech | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
90 | BITOWT Izabela | Katowice | Polska | Małżeństwa | NIE | TAK | opłacono | |
91 | Marcak Mateusz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
92 | Toboła Jacek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | ||
93 | Łuszczek Aneta | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
94 | Gurczyńska Monika | Katowice | Polska | Małżeństwa | TAK | NIE | opłacono | |
95 | Kluska Kazimierz | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono | |
96 | Gadomski Kamil | KATOWICE | Polska | Pozostali uczestnicy | TAK | NIE | opłacono | |
97 | Kruszek Małgorzata | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Palczaki Team | TAK | NIE | |
98 | Cepuchowicz Sylwia | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | W pogoni za duchem | TAK | NIE | opłacono |
99 | Wolny Leszek | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | Nordic Walking Stadion Śląski | NIE | TAK | opłacono |
100 | Kondziołka Zbigniew | Katowice | Polska | Pozostali uczestnicy | NIE | TAK | opłacono |
Wyświetleń: 12665