VI Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Powiat olecki Do zapłaty
1 Budrewicz Katarzyna Suwałki 12.8 km Nie
2 Budrewicz Dominik Suwałki 12.8 km Nie
3 Jeleniewicz Małgorzata Warszawa 12.8 km Nie
4 Jegliński Kamil Olecko 12.8 km Tak
5 Nowakowski Czeslaw Warszawa 12.8 km osoby 70+ lat Klub Biegacza GOCH Nie
6 Jackowski Krzysztof Wasilków 12.8 km Nie
7 Kołosza Agnieszka Suwałki 12.8 km Nie
8 Charubin Anna Łupki 12.8 km ZŻNSZ Nie
9 Karczewska Joanna Suwałki 12.8 km Nie
10 Zaniewski Karol Olecko 12.8 km Tak
11 Marczuk Norbert Kowale Oleckie 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Tak
12 Olszewski Tomasz Olecko 12.8 km Stone Hunters Olecko Tak
13 Makałus Tomasz Białystok 12.8 km Korona Nieruchomości Nie opłacono
14 Masalska Anna Suwałki 12.8 km Nie
15 Mucha Jaroslaw Otwock 12.8 km Nie opłacono
16 Obuchowska Emilia Gołdap 12.8 km Nie
17 Żak Mariusz Radom 12.8 km Warmińsko-mazurskie dziki Nie
18 Malinowski Paweł Ełk 12.8 km Nie opłacono
19 Świerzbin Agnieszka Olecko 12.8 km uczeń SP 2 Olecko Tak
20 Ejsmont Wiktoria Suwałki 12.8 km uczeń Nie
21 Rant Monika Filipów 12.8 km JW 4808 Nie opłacono
22 Moroz Elżbieta Kętrzyn 12.8 km Nie
23 Moroz Andrzej Kętrzyn 12.8 km osoby orzeczeniem niepełnosprawności Nie
24 Dykiert Ryszard Szafranki 12.8 km osoby orzeczeniem niepełnosprawności Stowarzyszenie Aktywni Znad Rospudy Nie
25 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km Nie opłacono
26 Dawidowski Roman Straduny 12.8 km Serduszko Team Ełk Nie opłacono
27 Kowalow Magdalena Cimochy 12.8 km uczeń Tak
28 Jagłowski Patryk Suwałki 12.8 km uczeń Biegaj z RESO Nie
29 Moroz Adrian Kowale Oleckie 12.8 km Tak
30 Skorupska Anna Kowale Oleckie 12.8 km uczeń Tak
31 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km Nie
32 Rożek Gerard Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
33 Pieszko Magda Gdynia 12.8 km Nie opłacono
34 Sienkiewicz Robert Goldap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie opłacono
35 Konopczyński Marcin Lenarty 12.8 km Tak opłacono
36 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ Nie opłacono
37 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Nie
38 Wieremiejuk Dariusz Białystok 12.8 km Nie opłacono
39 Borucki Dariusz Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie
40 Prądzyński Jarosław Ełk 12.8 km Nie opłacono
41 Miłowicki Krzysztof Ełk 12.8 km Miraz Race Team Nie
42 Jadeszko Michał Szczytno 12.8 km Warmińsko-Mazurskie Dziki Nie
43 Pietruczuk Alicja Olecko 12.8 km uczeń Olecko Biega Tak
44 Zapolski Emil Suwałki 12.8 km Nie opłacono
45 Lupa Beata Wilkowo Stare 12.8 km Karkonosz Running Team Nie opłacono
46 Kunda Artur Ełk 12.8 km Nie opłacono
47 Karaś Sylwia Suwałki 12.8 km Nie
48 Truchan Marek Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
49 Kownacki Tomasz Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
50 Paszkowski Hubert Gołdap 12.8 km Nie opłacono
51 Łapiński Bogusław Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
52 Łapińska Katarzyna Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
53 Wszeborowski Dariusz Ełk 12.8 km Nie opłacono
54 Tomczyk Przemysław Sedranki 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
55 Jegliński Wojciech Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
56 Jurewicz Dariusz Gołdap 12.8 km Nie
57 Truszczyński Grzegorz olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
58 Gulbierz Marek Kowale Oleckie 12.8 km Tak
59 Dudziec Marcin Szczytno 12.8 km Klub Biegacza Jurund Szczytno Nie opłacono
60 Szwejkowska-Dudziec Marta Szczytno 12.8 km Klub Biegacza Jurund Szczytno Nie opłacono
61 Getek Marcin Ełk 12.8 km Serduszko Team Ełk Nie opłacono
62 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km Nie opłacono
63 Groński Roman Giżycko 12.8 km Master Nie opłacono
64 Mikulski Mariusz Suwałki 12.8 km Rodzina Mikulskich Nie opłacono
65 Mironova Irina Rossija 12.8 km Nie opłacono
66 Drężek Krzysztof Grajewo 12.8 km Maratonka Grajewo Nie opłacono
67 Obrycki Paweł Grajewo 12.8 km Maratonka Grajewo Nie opłacono
68 Krzyżanowski Karol Rajgród 12.8 km Maratonka Grajewo Nie opłacono
69 Wojtulewicz Anna Białystok 12.8 km Nie
70 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
71 Przemielewski Kamil Stożne 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
72 Poźniak Józef Suwałki 12.8 km Nie opłacono
73 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km Maratonka Grajewo--ELK Nie opłacono
74 Żynda Jasiek Suwałki 12.8 km fundacja kierunek ultra Nie
75 Leończuk Andrzej Zaścianki 12.8 km KS Podlasie Białystok Nie opłacono
76 Szewczak Andrzej Białystok 12.8 km Masters Białystok Nie opłacono
77 Różański Krystian Ełk 12.8 km Team Kopeć Nie opłacono
78 Wielgus Krystian Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie opłacono
79 Obuchowski Krzysztof Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie opłacono
80 Wielgus Agnieszka Gołdap 12.8 km Łowcy Przygód Gołdap Nie opłacono
81 Interewicz Dorota Gdynia 12.8 km Lalunie Nie opłacono
82 Samborski Waldemar Wydminy 12.8 km BBL Wydminy Nie opłacono
83 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 12.8 km Nie opłacono
84 Sambulski Radosław Giżycko 12.8 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Nie opłacono
85 Kondraciuk Piotr Białystok 12.8 km Białystok Biega Team Nie
86 Sławecki Jerzy Kętrzyn 12.8 km Runners Team Kętrzyn Nie opłacono
87 Chodara Roman Kętrzyn 12.8 km Runners Team Kętrzyn Nie opłacono
88 Wronowski Albert Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap Nie
89 Niedźwiecki Zbigniew Węgorzewo 12.8 km Świat Dziecka Węgorzewo Nie opłacono
90 Chilmon Łukasz Suwałki 12.8 km Nie opłacono
91 Basaj Paweł Suwałki 12.8 km Nie
92 Andrukajtis Arkadiusz Węgorzewo 12.8 km 11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo Nie opłacono
93 Łoniewski Piotr Ełk 12.8 km Nie opłacono
94 Sobieszuk Magdalena Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
95 Grzonka Stanisław Rydzewo 12.8 km grupa aktywni razem rydzewo Nie
96 Radomski Mirosław Rydzewo 12.8 km grupa aktywni razem rydzewo Nie
97 Radomska Janina Rydzewo 12.8 km grupa aktywni razem rydzewo Nie
98 Zagański Cezary Piaseczno 12.8 km Piaseczno Running Nie opłacono
99 Smolska Justyna Białystok 12.8 km Białostocka Sekta Biegaczy Nie opłacono
100 Dziatkowska Weronika Gołdap 12.8 km uczeń LA OSiR Gołdap Nie


Wyświetleń: 9298

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ