VI Olecka Trzynastka
Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Powiat olecki Do zapłaty
1 Kołosza Agnieszka Suwałki 12.8 km Nie
2 Charubin Anna Łupki 12.8 km ZŻNSZ Nie
3 Makałus Tomasz Białystok 12.8 km Korona Nieruchomości Nie opłacono
4 Masalska Anna Suwałki 12.8 km Nie
5 Mucha Jaroslaw Otwock 12.8 km Nie opłacono
6 Chalecki Grzegorz Suwałki 12.8 km Nie opłacono
7 Kwiatkowski Karol Suwałki 12.8 km Nie
8 Pieszko Magda Gdynia 12.8 km Nie opłacono
9 Konopczyński Marcin Lenarty 12.8 km Tak opłacono
10 Milewski Rafał Orzysz 12.8 km 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ Nie opłacono
11 Famulski Mariusz Grabowo 12.8 km 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy Nie
12 Wieremiejuk Dariusz Białystok 12.8 km Nie opłacono
13 Zapolski Emil Suwałki 12.8 km Nie opłacono
14 Łapiński Bogusław Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
15 Łapińska Katarzyna Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
16 Jurewicz Dariusz Gołdap 12.8 km Nie
17 Dudziec Marcin Szczytno 12.8 km Klub Biegacza Jurund Szczytno Nie opłacono
18 Szachowicz Paweł Białystok 12.8 km Nie opłacono
19 Przemielewska Ewa Stożne 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
20 Fiedorczyk Janusz Ełk 12.8 km Maratonka Grajewo--ELK Nie opłacono
21 Leończuk Andrzej Zaścianki 12.8 km KS Podlasie Białystok Nie opłacono
22 Szewczak Andrzej Białystok 12.8 km Masters Białystok Nie opłacono
23 Samborski Waldemar Wydminy 12.8 km BBL Wydminy Nie opłacono
24 Dyniszuk Tomasz Węgorzewo 12.8 km Nie opłacono
25 Kondraciuk Piotr Białystok 12.8 km Białystok Biega Team Nie
26 Niedźwiecki Zbigniew Węgorzewo 12.8 km Świat Dziecka Węgorzewo Nie opłacono
27 Chilmon Łukasz Suwałki 12.8 km Nie opłacono
28 Basaj Paweł Suwałki 12.8 km Nie
29 Zagański Cezary Piaseczno 12.8 km Piaseczno Running Nie opłacono
30 Smolska Justyna Białystok 12.8 km Białostocka Sekta Biegaczy Nie opłacono
31 Romanowicz Robert Białystok 12.8 km Team nabiegowkach.pl Nie
32 Skowera Edward Białystok 12.8 km Pędziwiatr Białystok Nie
33 Kudła Dominika Białystok 12.8 km Nie opłacono
34 Truchan Wiesław Żytkiejmy 12.8 km Płomyk - Żytkiejmy Nie opłacono
35 Szczecina Kamil Białystok 12.8 km Nie opłacono
36 Jemielianiuk Michał Białystok 12.8 km Nie opłacono
37 Kukowski Mateusz Prudziszki 12.8 km uczeń Nie
38 Chamienia Adam Białystok 12.8 km Nie
39 Kuciun Paweł Olecko 12.8 km Tak opłacono
40 Pęcak Wojtek Olecko 12.8 km Tak opłacono
41 Frejtag Dawid Giżycko 12.8 km Nie opłacono
42 Szulc Jakub Suwałki 12.8 km uczeń PaintRun Nie
43 Szulc Wojciech Suwałki 12.8 km PaintRun Nie opłacono
44 Czaplejewicz Marta Kowale Oleckie 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
45 Warykowski Stanisław Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
46 Długosz Lucyna Kętrzyn 12.8 km Nie opłacono
47 Borawska Anna Płock 12.8 km Mała Lady Pank Biegam dla Siebie Nie opłacono
48 Remiszewska Aneta Warszawa 12.8 km Nie opłacono
49 Kimszal Katarzyna Suwałki 12.8 km Nie
50 Popowska Monika Suwałki 12.8 km Nie
51 Andryszczyk Rafał Kowale Oleckie 12.8 km Tak opłacono
52 Lipiński Michał Pisz 12.8 km PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz Nie
53 Nestorowicz Marek Kętrzyn 12.8 km osoby orzeczeniem niepełnosprawności VRC Kętrzyn Nie
54 Suchodolska Edyta Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
55 Charubin Mariusz Łupki/Pisz 12.8 km osoby orzeczeniem niepełnosprawności Mazurska Wataha Nie
56 Piotrowska Julita Ciasne 12.8 km Zurwbialystok.pl Nie opłacono
57 Suchodolski Paweł Olecko 12.8 km Olecko Biega Tak opłacono
58 Hyjek Karol Giżycko 12.8 km 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana Nie opłacono


Wyświetleń: 7750

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ