Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Powiat olecki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Budrewicz Katarzyna | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
2 | Budrewicz Dominik | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
3 | Jeleniewicz Małgorzata | Warszawa | Polska | 12.8 km | Nie | ||
4 | Jegliński Kamil | Olecko | Polska | 12.8 km | Tak | ||
5 | Budrewicz Maciej | Suwalki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
6 | Jackowski Krzysztof | Wasilków | Polska | 12.8 km | Nie | ||
7 | Kołosza Agnieszka | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
8 | Charubin Anna | Łupki | Polska | 12.8 km | ZŻNSZ | Nie | |
9 | Karczewska Joanna | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
10 | Zaniewski Karol | Olecko | Polska | 12.8 km | Tak | ||
11 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | Tak | |
12 | Olszewski Tomasz | Olecko | Polska | 12.8 km | Stone Hunters Olecko | Tak | |
13 | Makałus Tomasz | Białystok | Polska | 12.8 km | Korona Nieruchomości | Nie | opłacono |
14 | Masalska Anna | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
15 | Mucha Jaroslaw | Otwock | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
16 | Obuchowska Emilia | Gołdap | Polska | 12.8 km | Nie | ||
17 | Żak Mariusz | Radom | Polska | 12.8 km | Warmińsko-mazurskie dziki | Nie | |
18 | Malinowski Paweł | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
19 | Rant Monika | Filipów | Polska | 12.8 km | JW 4808 | Nie | opłacono |
20 | Moroz Elżbieta | Kętrzyn | Polska | 12.8 km | Nie | ||
21 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
22 | Dawidowski Roman | Straduny | Polska | 12.8 km | Serduszko Team Ełk | Nie | opłacono |
23 | Moroz Adrian | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km | Tak | ||
24 | Waszkiewicz Grzegorz | Olecko | Polska | 12.8 km | Tak | opłacono | |
25 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
26 | Rożek Gerard | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
27 | Pieszko Magda | Gdynia | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
28 | Sienkiewicz Robert | Goldap | Polska | 12.8 km | Łowcy Przygód Gołdap | Nie | opłacono |
29 | Konopczyński Marcin | Lenarty | Polska | 12.8 km | Tak | opłacono | |
30 | Milewski Rafał | Orzysz | Polska | 12.8 km | 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ | Nie | opłacono |
31 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | 12.8 km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | Nie | |
32 | Jasiński Piotr | Olecko | Polska | 12.8 km | Maja Team ,Olecko Biega | Tak | |
33 | Plaga Mariusz | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | ||
34 | Hołownia Aneta | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
35 | Wieremiejuk Dariusz | Białystok | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
36 | Borucki Dariusz | Gołdap | Polska | 12.8 km | Łowcy Przygód Gołdap | Nie | |
37 | Prądzyński Jarosław | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
38 | Miłowicki Krzysztof | Ełk | Polska | 12.8 km | Miraz Race Team | Nie | |
39 | Jadeszko Michał | Szczytno | Polska | 12.8 km | Warmińsko-Mazurskie Dziki | Nie | |
40 | Zapolski Emil | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
41 | Lupa Beata | Wilkowo Stare | Polska | 12.8 km | Karkonosz Running Team | Nie | opłacono |
42 | Kunda Artur | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
43 | Karaś Sylwia | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
44 | Truchan Marek | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
45 | Sienkiewicz Sławomir | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
46 | Kownacki Tomasz | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
47 | Paszkowski Hubert | Gołdap | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
48 | Szlaszyńska Wioleta | Gołdap | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
49 | Łapiński Bogusław | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
50 | Łapińska Katarzyna | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
51 | Wszeborowski Dariusz | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
52 | Tomczyk Przemysław | Sedranki | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
53 | Jegliński Wojciech | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
54 | Jurewicz Dariusz | Gołdap | Polska | 12.8 km | Nie | ||
55 | Truszczyński Grzegorz | olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
56 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km | Tak | ||
57 | Dudziec Marcin | Szczytno | Polska | 12.8 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | Nie | opłacono |
58 | Szwejkowska-Dudziec Marta | Szczytno | Polska | 12.8 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | Nie | opłacono |
59 | Getek Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km | Serduszko Team Ełk | Nie | opłacono |
60 | Szachowicz Paweł | Białystok | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
61 | Groński Roman | Giżycko | Polska | 12.8 km | Master | Nie | opłacono |
62 | Mikulski Mariusz | Suwałki | Polska | 12.8 km | Rodzina Mikulskich | Nie | opłacono |
63 | Mironova Irina | Rossija | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
64 | Grycman Kazimierz | Ciechowice | Polska | 12.8 km | Nie | ||
65 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
66 | Połubok Renata | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | ||
67 | Stefanowicz Zdzisław | Białystok | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
68 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | 12.8 km | Maratonka Grajewo | Nie | opłacono |
69 | Obrycki Paweł | Grajewo | Polska | 12.8 km | Maratonka Grajewo | Nie | opłacono |
70 | Krzyżanowski Karol | Rajgród | Polska | 12.8 km | Maratonka Grajewo | Nie | opłacono |
71 | Wojtulewicz Anna | Białystok | Polska | 12.8 km | Nie | ||
72 | Przemielewska Ewa | Stożne | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
73 | Przemielewski Kamil | Stożne | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
74 | Poźniak Józef | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
75 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | 12.8 km | Maratonka Grajewo--ELK | Nie | opłacono |
76 | Żynda Jasiek | Suwałki | Polska | 12.8 km | fundacja kierunek ultra | Nie | |
77 | Sienkiewicz Karol | Olecko | Polska | 12.8 km | JW 2098 | Tak | opłacono |
78 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | 12.8 km | KS Podlasie Białystok | Nie | opłacono |
79 | Klaus Wiesław | Olecko | Polska | 12.8 km | Tak | opłacono | |
80 | Żabicka Marta | Gołdap | Polska | 12.8 km | Łowcy Przygód Gołdap | Nie | opłacono |
81 | Szewczak Andrzej | Białystok | Polska | 12.8 km | Masters Białystok | Nie | opłacono |
82 | Różański Krystian | Ełk | Polska | 12.8 km | Team Kopeć | Nie | opłacono |
83 | Wielgus Krystian | Gołdap | Polska | 12.8 km | Łowcy Przygód Gołdap | Nie | opłacono |
84 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | Polska | 12.8 km | Łowcy Przygód Gołdap | Nie | opłacono |
85 | Wielgus Agnieszka | Gołdap | Polska | 12.8 km | Łowcy Przygód Gołdap | Nie | opłacono |
86 | Interewicz Dorota | Gdynia | Polska | 12.8 km | Lalunie | Nie | opłacono |
87 | Samborski Waldemar | Wydminy | Polska | 12.8 km | BBL Wydminy | Nie | opłacono |
88 | Dyniszuk Tomasz | Węgorzewo | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
89 | Sambulski Radosław | Giżycko | Polska | 12.8 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | Nie | opłacono |
90 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | 12.8 km | Białystok Biega Team | Nie | |
91 | Sławecki Jerzy | Kętrzyn | Polska | 12.8 km | Runners Team Kętrzyn | Nie | opłacono |
92 | Chodara Roman | Kętrzyn | Polska | 12.8 km | Runners Team Kętrzyn | Nie | opłacono |
93 | Niedźwiecki Zbigniew | Węgorzewo | Polska | 12.8 km | Świat Dziecka Węgorzewo | Nie | opłacono |
94 | Chilmon Łukasz | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
95 | Basaj Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
96 | Andrukajtis Arkadiusz | Węgorzewo | Polska | 12.8 km | 11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo | Nie | opłacono |
97 | Łoniewski Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
98 | Sobieszuk Magdalena | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
99 | Grzonka Stanisław | Rydzewo | Polska | 12.8 km | grupa aktywni razem rydzewo | Nie | |
100 | Radomski Mirosław | Rydzewo | Polska | 12.8 km | grupa aktywni razem rydzewo | Nie |
Wyświetleń: 15108