Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Powiat olecki | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrukajtis Arkadiusz | Węgorzewo | Polska | 12.8 km | 11 Mazurski Pułk Artylerii Węgorzewo | Nie | opłacono |
2 | Andryszczyk Rafał | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km | Tak | opłacono | |
3 | Banachowska Paulina | Biała Piska | Polska | 12.8 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | Nie | opłacono |
4 | Basaj Paweł | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
5 | Borawska Anna | Płock | Polska | 12.8 km | Mała Lady Pank Biegam dla Siebie | Nie | opłacono |
6 | Borucki Dariusz | Gołdap | Polska | 12.8 km | Łowcy Przygód Gołdap | Nie | |
7 | Brzezińska Barbara | Gołdap | Polska | 12.8 km | Łowcy Przygód Gołdap | Nie | opłacono |
8 | Brzeziński Tomasz | Gołdap | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
9 | Budrewicz Dominik | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
10 | Budrewicz Katarzyna | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
11 | Budrewicz Maciej | Suwalki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
12 | Buszyniewicz Alina Bogna | Pisz | Polska | 12.8 km | Klub Morsów w Piszu | Nie | |
13 | Chalecki Grzegorz | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
14 | Chamienia Adam | Białystok | Polska | 12.8 km | Nie | ||
15 | Charubin Anna | Łupki | Polska | 12.8 km | ZŻNSZ | Nie | |
16 | Chilmon Łukasz | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
17 | Chmiel Remigiusz | Gołdap | Polska | 12.8 km | Łowcy Przygód Gołdap | Nie | opłacono |
18 | Chodara Roman | Kętrzyn | Polska | 12.8 km | Runners Team Kętrzyn | Nie | opłacono |
19 | Czaplejewicz Marta | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
20 | Dawidowski Roman | Straduny | Polska | 12.8 km | Serduszko Team Ełk | Nie | opłacono |
21 | Deptuła Piotr | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
22 | Domalewski Dariusz | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
23 | Drężek Krzysztof | Grajewo | Polska | 12.8 km | Maratonka Grajewo | Nie | opłacono |
24 | Dudziec Marcin | Szczytno | Polska | 12.8 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | Nie | opłacono |
25 | Dyniszuk Tomasz | Węgorzewo | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
26 | Długosz Lucyna | Kętrzyn | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
27 | Famulski Mariusz | Grabowo | Polska | 12.8 km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | Nie | |
28 | Fiedorczyk Janusz | Ełk | Polska | 12.8 km | Maratonka Grajewo--ELK | Nie | opłacono |
29 | Frejtag Dawid | Giżycko | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
30 | Gajdek Przemysław | Ełk | Polska | 12.8 km | Biegam bo lubię | Nie | opłacono |
31 | Gałaszewski Dariusz | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega nauczyciel ZSLiZ Olecko | Tak | opłacono |
32 | Getek Marcin | Ełk | Polska | 12.8 km | Serduszko Team Ełk | Nie | opłacono |
33 | Gniedziejko Robert | Ełk | Polska | 12.8 km | Ełk | Nie | opłacono |
34 | Groński Roman | Giżycko | Polska | 12.8 km | Master | Nie | opłacono |
35 | Grycman Kazimierz | Ciechowice | Polska | 12.8 km | Nie | ||
36 | Grzonka Stanisław | Rydzewo | Polska | 12.8 km | grupa aktywni razem rydzewo | Nie | |
37 | Gulbierz Marek | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km | Tak | ||
38 | Hołownia Aneta | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
39 | Hyjek Karol | Giżycko | Polska | 12.8 km | 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana | Nie | opłacono |
40 | Interewicz Dorota | Gdynia | Polska | 12.8 km | Lalunie | Nie | opłacono |
41 | Jackowski Krzysztof | Wasilków | Polska | 12.8 km | Nie | ||
42 | Jadeszko Michał | Szczytno | Polska | 12.8 km | Warmińsko-Mazurskie Dziki | Nie | |
43 | Jasiński Piotr | Olecko | Polska | 12.8 km | Maja Team ,Olecko Biega | Tak | |
44 | Jegliński Kamil | Olecko | Polska | 12.8 km | Tak | ||
45 | Jegliński Wojciech | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
46 | Jeleniewicz Małgorzata | Warszawa | Polska | 12.8 km | Nie | ||
47 | Jemielianiuk Michał | Białystok | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
48 | Jurewicz Dariusz | Gołdap | Polska | 12.8 km | Nie | ||
49 | Karaś Sylwia | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
50 | Karczewska Joanna | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
51 | Karniłowicz Dawid | Gołdap | Polska | 12.8 km | LA OSiR Gołdap | Nie | |
52 | Kimszal Katarzyna | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
53 | Kisielewski Andrzej | Żytkiejmy | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
54 | Klaus Wiesław | Olecko | Polska | 12.8 km | Tak | opłacono | |
55 | Kondraciuk Piotr | Białystok | Polska | 12.8 km | Białystok Biega Team | Nie | |
56 | Konopczyński Marcin | Lenarty | Polska | 12.8 km | Tak | opłacono | |
57 | Kosakowski Jarosław | Olecko | Polska | 12.8 km | Tak | opłacono | |
58 | Kownacki Tomasz | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
59 | Kołosza Agnieszka | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
60 | Krysiński Jacek | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
61 | Krzyżanowski Karol | Rajgród | Polska | 12.8 km | Maratonka Grajewo | Nie | opłacono |
62 | Kuciun Paweł | Olecko | Polska | 12.8 km | Tak | opłacono | |
63 | Kudła Dominika | Białystok | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
64 | Kunda Artur | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
65 | Kwiatkowski Karol | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
66 | Laskowski Leszek | Giżycko | Polska | 12.8 km | Team Szary Wilk | Nie | |
67 | Leończuk Andrzej | Zaścianki | Polska | 12.8 km | KS Podlasie Białystok | Nie | opłacono |
68 | Lewonik Małgorzata | Białystok | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
69 | Lipiński Marcin | Gołdap | Polska | 12.8 km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | Nie | |
70 | Lipiński Michał | Pisz | Polska | 12.8 km | PISZ/15 Brygada Zmechanizowana Bcz | Nie | |
71 | Lupa Beata | Wilkowo Stare | Polska | 12.8 km | Karkonosz Running Team | Nie | opłacono |
72 | Maciejewski Krzysztof | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
73 | Makałus Tomasz | Białystok | Polska | 12.8 km | Korona Nieruchomości | Nie | opłacono |
74 | Malinowski Paweł | Ełk | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
75 | Marczuk Norbert | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km | 15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy | Tak | |
76 | Masalska Anna | Suwałki | Polska | 12.8 km | Nie | ||
77 | Michalak Natalia | Szczytno | Polska | 12.8 km | Warmińsko-mazurskie dziki | Nie | opłacono |
78 | Mikielska Danuta | Olsztynek | Polska | 12.8 km | Rodzina Mikielskich | Nie | opłacono |
79 | Mikielski Daniel | Olsztynek | Polska | 12.8 km | Rodzina Mikielskich | Nie | opłacono |
80 | Mikielski Marek | Olsztynek | Polska | 12.8 km | Rodzina Mikielskich | Nie | opłacono |
81 | Mikielski Witold | Olsztynek | Polska | 12.8 km | Rodzina Mikielskich | Nie | opłacono |
82 | Mikulski Mariusz | Suwałki | Polska | 12.8 km | Rodzina Mikulskich | Nie | opłacono |
83 | Milewski Rafał | Orzysz | Polska | 12.8 km | 15 Mazurski Batalion Saperów/15GBZ | Nie | opłacono |
84 | Miliszewski Dariusz | Ełk | Polska | 12.8 km | Darek&Hania&Witek&Emilka | Nie | opłacono |
85 | Mironova Irina | Rossija | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
86 | Miłowicki Krzysztof | Ełk | Polska | 12.8 km | Miraz Race Team | Nie | |
87 | Morek Katarzyna | Gołdap | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
88 | Moroz Elżbieta | Kętrzyn | Polska | 12.8 km | Nie | ||
89 | Moroz Adrian | Kowale Oleckie | Polska | 12.8 km | Tak | ||
90 | Mucha Jaroslaw | Otwock | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
91 | Nestorowicz Monika | Kętrzyn | Polska | 12.8 km | VRC Kętrzyn | Nie | opłacono |
92 | Niedźwiecki Zbigniew | Węgorzewo | Polska | 12.8 km | Świat Dziecka Węgorzewo | Nie | opłacono |
93 | Obrycki Paweł | Grajewo | Polska | 12.8 km | Maratonka Grajewo | Nie | opłacono |
94 | Obuchowska Emilia | Gołdap | Polska | 12.8 km | Nie | ||
95 | Obuchowski Krzysztof | Gołdap | Polska | 12.8 km | Łowcy Przygód Gołdap | Nie | opłacono |
96 | Olszewski Tomasz | Olecko | Polska | 12.8 km | Stone Hunters Olecko | Tak | |
97 | Omilian Przemo | Olecko | Polska | 12.8 km | Olecko Biega | Tak | opłacono |
98 | Paszkowski Hubert | Gołdap | Polska | 12.8 km | Nie | opłacono | |
99 | Pęcak Wojtek | Olecko | Polska | 12.8 km | Tak | opłacono | |
100 | Perkowski Jarosław | Suwałki | Polska | 12.8 km | Kierunek Ultra Team | Nie |
Wyświetleń: 15261